FT Backgammon Tournament System

5. KUŞADASI MODERN TAVLA TURNUVASI -

# Name L B
1. Bodrum ZAFER TAŞ 2 1
2. SOINGULI AMIROV 3 1
3. FARUK ŞERİF 3 1
4. İzmir MUSTAFA SOYLUER 3 0
5. Bodrum ASLAN KESEPARA 3 0
6. İRFANİ DAĞDELEN 3 0
7. Bodrum ALİ ÇARMAN 3 1
8. Bodrum ERDOGAN KILIC 3 0
9. Bodrum KENAN ŞENMAN 3 0
10. Fethiye SEDAT ORTAY 3 0
11. 16 - AYSEL ÇALIŞKAN 3 0
12. İstanbul CEMALETTİN YÜKSE 3 1
13. Fethiye ASLAN ÖZASLAN 3 0
14. İzmir İBRAHİM BİRCAN 3 0
15. İzmir CANER ÇAM 3 0
16. SERVET DEMİR 3 0
17. İzmir HAYDAR CANDAN 3 0
18. Yusuf Emik 3 0
19. İzmir HİLMİ UĞUR DEM 3 0
20. İzmir ALTUĞ BURDURLU 3 1
21. Bodrum DİDEM ÇANKIR 3 1
22. Marmaris SEDAT ÖZCAN 3 0
23. HARUN ÖZTOPAL 3 0
24. Bodrum MUSTAFA GÖZÜM 3 0
25. İzmir ÖZGÜR ÇANDIR 3 0
26. İstanbul ERCAN AKIN 3 0
27. BURAK YURDAŞAN 3 0
28. İzmir HASAN ARI 3 1
29. İzmir EJDER AVCI 3 1
30. METİN TURHAN 3 0
31. AHMET KİRAZ 3 0
32. UMUT GÖKGÖZ 3 0
33. DEĞER ALİÇ GİR 3 0
34. Bodrum MEHMET ÇİL 3 0
35. Fethiye SAİT NAYMAN 3 0
36. MESUT GÖNENÇ 3 0
37. HALİL TEZCAN 3 0
38. İzmir KADRİ ALMAÇ 3 0
39. MEHMET ALİ TURGUT 3 0
40. Fethiye MUSTAFA KESKIN 3 0
41. Bodrum HALUK SEZENER 3 0
42. Bodrum CEVDET AYDEMIR 3 0
43. Bodrum HALİL KOLÇELİK 3 0
44. Bodrum FATİH BORA 3 0
45. Marmaris BORA YURDUN 3 0
46. AYHAN KIŞLALI 3 0
47. Bodrum Şefik Gedikoğlu 3 0
48. İzmir HİLMİ GÖÇHAN 3 0
49. Fethiye İSMET ÇAĞIRAN 3 0
50. Bodrum MAZHAR ÇATAL 3 0
51. ADNAN ÇAM 3 0
52. İstanbul DOĞAN SUNAR 3 0
53. Muğla MEFA ATAMER 3 0
Countries / Ülkeler
Turkey Turkey 52
Georgia Georgia 1
Associations / Dernekler
Bodrum Bodrum 14
13
İzmir İzmir 11
Fethiye Fethiye 5
Others / Diğer Others / Diğer 4
İstanbul İstanbul 3
Marmaris Marmaris 2
Muğla Muğla 1
15. Round : 16/07/2017 19:00
T1 ZAFER TAŞ 7 - 3 SOINGULI AMI
14. Round : 16/07/2017 19:00
T1 ZAFER TAŞ 0 - 7 SOINGULI AMI
13. Round : 16/07/2017 18:00
T1 FARUK ŞERİ 0 - 7 ZAFER TAŞ
Sit-out : SOINGULI AMIROV
12. Round : 16/07/2017 17:00
T1 FARUK ŞERİ 4 - 7 SOINGULI AMI
Sit-out : ZAFER TAŞ
11. Round : 16/07/2017 16:00
T1 SOINGULI AMI 7 - 6 MUSTAFA SOYL
T2 FARUK ŞERİ 7 - 3 ZAFER TAŞ
10. Round : 16/07/2017 16:00
T1 ZAFER TAŞ 7 - 5 SOINGULI AMI
T2 FARUK ŞERİ 7 - 0 MUSTAFA SOYL
9. Round : 16/07/2017 15:00
T1 ASLAN KESEPA 3 - 7 ZAFER TAŞ
T2 ALİ ÇARMAN 4 - 7 MUSTAFA SOYL
T3 İRFANİ DA 4 - 7 SOINGULI AMI
Sit-out : FARUK ŞERİF
8. Round : 16/07/2017 13:00
T1 AYSEL ÇALI 3 - 7 İRFANİ DA
T2 SEDAT ORTAY 3 - 7 MUSTAFA SOYL
T3 ERDOGAN KILI 0 - 7 FARUK ŞERİ
T4 KENAN ŞENMA 4 - 7 SOINGULI AMI
T5 ASLAN KESEPA 7 - 6 ALİ ÇARMAN
T6 CEMALETTİN 5 - 7 ZAFER TAŞ
7. Round : 16/07/2017 11:00
T1 ASLAN KESEPA 7 - 1 HAYDAR CANDA
T2 AYSEL ÇALI 7 - 3 ASLAN ÖZASL
T3 ALİ ÇARMAN 7 - 6 İBRAHİM B
T4 HİLMİ UĞU 2 - 7 SEDAT ORTAY
T5 Yusuf Emik 0 - 7 FARUK ŞERİ
T6 İRFANİ DA 7 - 2 MUSTAFA SOYL
T7 KENAN ŞENMA 7 - 1 ALTUĞ BURDU
T8 ZAFER TAŞ 7 - 5 CANER ÇAM
T9 DİDEM ÇANK 2 - 7 SOINGULI AMI
T10 ERDOGAN KILI 7 - 2 SERVET DEMİ
Sit-out : CEMALETTİN YÜKSEL
6. Round : 15/07/2017 21:00
T1 FARUK ŞERİ 7 - 6 SOINGULI AMI
T2 ALİ ÇARMAN 7 - 6 MUSTAFA GÖZ
T3 AYSEL ÇALI 1 - 7 SEDAT ORTAY
T4 ERDOGAN KILI 3 - 7 CANER ÇAM
T5 HİLMİ UĞU 7 - 6 İBRAHİM B
T6 ERCAN AKIN 0 - 7 ASLAN ÖZASL
T7 EJDER AVCI 5 - 7 İRFANİ DA
T8 Yusuf Emik 7 - 5 SEDAT ÖZCAN
T9 DİDEM ÇANK 7 - 6 ÖZGÜR ÇAN
T10 SERVET DEMİ 7 - 0 HAYDAR CANDA
T11 ASLAN KESEPA 7 - 3 HASAN ARI
T12 CEMALETTİN 7 - 1 BURAK YURDA
T13 KENAN ŞENMA 3 - 7 MUSTAFA SOYL
T14 HARUN ÖZTOP 2 - 7 ZAFER TAŞ
Sit-out : ALTUĞ BURDURLU
5. Round : 15/07/2017 19:15
T1 HAYDAR CANDA 7 - 2 SAİT NAYMAN
T2 AHMET KİRAZ 6 - 7 CEMALETTİN
T3 METİN TURHA 4 - 7 ASLAN ÖZASL
T4 FARUK ŞERİ 7 - 4 ÖZGÜR ÇAN
T5 UMUT GÖKGÖ 2 - 7 SERVET DEMİ
T6 ZAFER TAŞ 7 - 5 HASAN ARI
T7 MUSTAFA GÖZ 7 - 1 EJDER AVCI
T8 KENAN ŞENMA 1 - 7 HİLMİ UĞU
T9 HARUN ÖZTOP 7 - 4 DİDEM ÇANK
T10 MEHMET ÇİL 2 - 7 SOINGULI AMI
T11 Yusuf Emik 7 - 2 CANER ÇAM
T12 AYSEL ÇALI 7 - 5 İBRAHİM B
T13 ASLAN KESEPA 3 - 7 İRFANİ DA
T14 MESUT GÖNEN 2 - 7 ALİ ÇARMAN
T15 SEDAT ORTAY 7 - 6 ERCAN AKIN
T16 ALTUĞ BURDU 5 - 7 SEDAT ÖZCAN
T17 BURAK YURDA 2 - 7 MUSTAFA SOYL
T18 ERDOGAN KILI 7 - 4 DEĞER ALİ
4. Round : 15/07/2017 19:00
T1 CEMALETTİN 0 - 7 FARUK ŞERİ
T2 HİLMİ UĞU 7 - 5 UMUT GÖKGÖ
T3 İRFANİ DA 4 - 7 BURAK YURDA
T4 CEVDET AYDEM 2 - 7 METİN TURHA
T5 MEHMET ALİ 0 - 7 ALTUĞ BURDU
T6 HALİL TEZCA 5 - 7 SOINGULI AMI
T7 HARUN ÖZTOP 2 - 7 HASAN ARI
T8 ÖZGÜR ÇAN 7 - 3 MUSTAFA KESK
T9 AYSEL ÇALI 2 - 7 HAYDAR CANDA
T10 HALUK SEZENE 5 - 7 DİDEM ÇANK
T11 KENAN ŞENMA 7 - 4 ALİ ÇARMAN
T12 ERDOGAN KILI 6 - 7 MESUT GÖNEN
T13 DEĞER ALİ 7 - 4 HALİL KOLÇ
T14 MEHMET ÇİL 7 - 4 SAİT NAYMAN
T15 ERCAN AKIN 7 - 3 MUSTAFA GÖZ
T16 ASLAN KESEPA 5 - 7 MUSTAFA SOYL
T17 İBRAHİM B 7 - 3 ASLAN ÖZASL
T18 KADRİ ALMA 6 - 7 CANER ÇAM
T19 AHMET KİRAZ 4 - 7 SERVET DEMİ
T20 SEDAT ORTAY 7 - 6 SEDAT ÖZCAN
T21 Yusuf Emik 2 - 7 ZAFER TAŞ
Sit-out : EJDER AVCI
3. Round : 15/07/2017 16:45
T1 ASLAN KESEPA 9 - 2 DOĞAN SUNAR
T2 AHMET KİRAZ 9 - 3 İSMET ÇAĞ
T3 CEMALETTİN 9 - 3 SERVET DEMİ
T4 ÖZGÜR ÇAN 2 - 9 EJDER AVCI
T5 DEĞER ALİ 5 - 9 HALUK SEZENE
T6 AYHAN KIŞLA 5 - 9 SEDAT ÖZCAN
T7 BORA YURDUN 8 - 9 BURAK YURDA
T8 HARUN ÖZTOP 9 - 7 MEHMET ÇİL
T9 HALİL TEZCA 8 - 9 MUSTAFA SOYL
T10 Yusuf Emik 6 - 9 ASLAN ÖZASL
T11 SEDAT ORTAY 2 - 9 SOINGULI AMI
T12 Şefik Gedik 5 - 9 İBRAHİM B
T13 MUSTAFA GÖZ 9 - 8 ADNAN ÇAM
T14 UMUT GÖKGÖ 7 - 9 HAYDAR CANDA
T15 AYSEL ÇALI 9 - 3 HALİL KOLÇ
T16 ERCAN AKIN 9 - 7 MAZHAR ÇATA
T17 MEHMET ALİ 5 - 9 ERDOGAN KILI
T18 CEVDET AYDEM 4 - 9 KENAN ŞENMA
T19 ZAFER TAŞ 9 - 6 SAİT NAYMAN
T20 MESUT GÖNEN 6 - 9 MUSTAFA KESK
T21 FARUK ŞERİ 7 - 9 İRFANİ DA
T22 HİLMİ UĞU 2 - 9 METİN TURHA
T23 ALTUĞ BURDU 9 - 4 HASAN ARI
T24 MEFA ATAMER 2 - 9 CANER ÇAM
T25 FATİH BORA 5 - 9 KADRİ ALMA
T26 DİDEM ÇANK 9 - 0 HİLMİ GÖ
Sit-out : ALİ ÇARMAN
2. Round : 15/07/2017 16:00
T1 UMUT GÖKGÖ 9 - 3 BURAK YURDA
T2 FATİH BORA 7 - 9 SAİT NAYMAN
T3 KENAN ŞENMA 9 - 2 MESUT GÖNEN
T4 İSMET ÇAĞ 6 - 9 MUSTAFA SOYL
T5 MUSTAFA GÖZ 5 - 9 İBRAHİM B
T6 Şefik Gedik 4 - 9 HALİL KOLÇ
T7 HİLMİ UĞU 2 - 9 ALİ ÇARMAN
T8 Yusuf Emik 9 - 7 METİN TURHA
T9 CEMALETTİN 3 - 9 AYSEL ÇALI
T10 DİDEM ÇANK 3 - 9 HAYDAR CANDA
T11 BORA YURDUN 3 - 9 ZAFER TAŞ
T12 EJDER AVCI 1 - 9 ASLAN ÖZASL
T13 SERVET DEMİ 9 - 7 AYHAN KIŞLA
T14 HARUN ÖZTOP 9 - 0 HALUK SEZENE
T15 DOĞAN SUNAR 5 - 9 SOINGULI AMI
T16 ÖZGÜR ÇAN 9 - 6 SEDAT ÖZCAN
T17 SEDAT ORTAY 8 - 9 CANER ÇAM
T18 MAZHAR ÇATA 6 - 9 MEHMET ÇİL
T19 CEVDET AYDEM 9 - 8 HİLMİ GÖ
T20 HALİL TEZCA 9 - 3 İRFANİ DA
T21 AHMET KİRAZ 9 - 3 MUSTAFA KESK
T22 MEHMET ALİ 9 - 4 MEFA ATAMER
T23 DEĞER ALİ 5 - 9 ASLAN KESEPA
T24 ALTUĞ BURDU 9 - 8 KADRİ ALMA
T25 ERDOGAN KILI 9 - 4 ADNAN ÇAM
T26 FARUK ŞERİ 9 - 3 ERCAN AKIN
Sit-out : HASAN ARI
1. Round : 13:00
T1 HALİL TEZCA 6 - 9 ÖZGÜR ÇAN
T2 Yusuf Emik 9 - 7 İSMET ÇAĞ
T3 AHMET KİRAZ 4 - 9 İRFANİ DA
T4 ASLAN KESEPA 9 - 1 MAZHAR ÇATA
T5 CEVDET AYDEM 5 - 9 HİLMİ UĞU
T6 SEDAT ORTAY 9 - 4 DOĞAN SUNAR
T7 SERVET DEMİ 5 - 9 HASAN ARI
T8 Şefik Gedik 8 - 9 ZAFER TAŞ
T9 MEFA ATAMER 2 - 9 BURAK YURDA
T10 AYSEL ÇALI 9 - 8 HİLMİ GÖ
T11 ERDOGAN KILI 9 - 1 KADRİ ALMA
T12 HARUN ÖZTOP 7 - 9 SAİT NAYMAN
T13 MESUT GÖNEN 9 - 8 ASLAN ÖZASL
T14 DEĞER ALİ 9 - 5 AYHAN KIŞLA
T15 MUSTAFA GÖZ 9 - 7 CANER ÇAM
T16 BORA YURDUN 8 - 9 EJDER AVCI
T17 MEHMET ÇİL 6 - 9 İBRAHİM B
T18 ALİ ÇARMAN 9 - 8 FATİH BORA
T19 HALİL KOLÇ 0 - 9 SOINGULI AMI
T20 ERCAN AKIN 9 - 6 MUSTAFA KESK
T21 ADNAN ÇAM 1 - 9 SEDAT ÖZCAN
T22 KENAN ŞENMA 9 - 5 HALUK SEZENE
T23 CEMALETTİN 9 - 7 METİN TURHA
T24 ALTUĞ BURDU 8 - 9 MUSTAFA SOYL
T25 MEHMET ALİ 5 - 9 UMUT GÖKGÖ
T26 FARUK ŞERİ 9 - 2 HAYDAR CANDA
Sit-out : DİDEM ÇANKIR

Share


Flag Counter