NESRİN BECERİCİ

NESRİN BECERİCİ
Personal Information
Country Türkiye
Rating 1331.18
Tournaments 209
Total Played 751
Total Won 336
Total Lost 415
Win rate %44.7
Last Matches
30-04-2023 #24 15th Anniversary Feast One Point (DMP) KATALIN VESZELI 1 - 0 NESRİN BECERİCİ
30-04-2023 #24 15th Anniversary Feast One Point (DMP) NESRİN BECERİCİ 1 - 0 MEHDI TAJRISHI
30-04-2023 #24 15th Anniversary Feast One Point (DMP) ARASH AFROOZIYAN 0 - 1 NESRİN BECERİCİ
30-04-2023 #23 15th Anniversary Feast One Point (DMP) BERND GALKE 1 - 0 NESRİN BECERİCİ
30-04-2023 FM BGT Istavder 15th Anniversary Feast Last Chance (SON ŞANS) 11:45 NESRİN BECERİCİ 3 - 5 VAIDAS BUDRYS
30-04-2023 FM BGT Istavder 15th Anniversary Feast Last Chance (SON ŞANS) 11:45 TANSEL DOĞAN 1 - 5 NESRİN BECERİCİ
29-04-2023 FM BGT Istavder Ladies Special (KADINLARA ÖZEL) Tournament 29 April 16:45 ANA TSIKLAURI 5 - 0 NESRİN BECERİCİ
29-04-2023 FM BGT Istavder Ladies Special (KADINLARA ÖZEL) Tournament 29 April 16:45 NESRİN BECERİCİ 5 - 1 MICHELE DE HAVILLAND
29-04-2023 FM BGT Istavder Ladies Special (KADINLARA ÖZEL) Tournament 29 April 16:45 NESRİN BECERİCİ 5 - 0 MANDY LAIRD-HALL
29-04-2023 FM BGT Istavder 15th Anniversary Feast Consolation (Teselli) Tournament start: 29 April, 12:00 NESRİN BECERİCİ 6 - 7 EROL YAŞ
28-04-2023 FM BGT Istavder 15th Anniversary Feast Main Tournament start: 27 April, 16.30 NESRİN BECERİCİ 5 - 9 MORTEZA MOHAMMADI
28-04-2023 FM BGT Istavder 15th Anniversary Feast Main Tournament start: 27 April, 16.30 NESRİN BECERİCİ 6 - 9 PHILIPPE ESFANDIARY
27-04-2023 FM BGT Istavder 15th Anniversary Feast Main Tournament start: 27 April, 16.30 ALPAY AKYOL 9 - 3 NESRİN BECERİCİ
27-04-2023 FM BGT Istavder 15th Anniversary Feast Main Tournament start: 27 April, 16.30 NESRİN BECERİCİ 9 - 6 HARRY BREUER
27-04-2023 FM BGT Istavder 15th Anniversary Feast Main Tournament start: 27 April, 16.30 NESRİN BECERİCİ 9 - 0 AZİZ YILMAZ
26-04-2023 #6 15th Anniversary Feast One Point (DMP) TUNÇ ÇELİK 1 - 0 NESRİN BECERİCİ
26-04-2023 #6 15th Anniversary Feast One Point (DMP) SELİM ATEŞ 0 - 1 NESRİN BECERİCİ
26-04-2023 #6 15th Anniversary Feast One Point (DMP) NESRİN BECERİCİ 1 - 0 İBRAHİM SEMERCİ
26-04-2023 #6 15th Anniversary Feast One Point (DMP) NESRİN BECERİCİ 1 - 0 MICHAEL WEIDNER
26-04-2023 #6 15th Anniversary Feast One Point (DMP) NESRİN BECERİCİ 1 - 0 YANKO TODOROV
26-04-2023 "UMUT GÖKGÖZ" Consultation Doubles. Start : 26 April, 11.30 KEMAL OKAL 7 - 2 NESRİN BECERİCİ
25-04-2023 "UMUT GÖKGÖZ" Consultation Doubles. Start : 26 April, 11.30 AMIRALI ASADI 1 - 7 NESRİN BECERİCİ
15-04-2023 SON ŞANS 3 NESRİN BECERİCİ 0 - 5 YUNUS BÜYÜKKUŞOĞLU
15-04-2023 son şans2 NESRİN BECERİCİ 5 - 0 ALİ MANDALİNCİ
15-04-2023 Son Şans NESRİN BECERİCİ 0 - 0 MEHMET GÜVEN
15-04-2023 15 Nisan Turnuvası YÜCEL NİEGO 9 - 1 NESRİN BECERİCİ
15-04-2023 15 Nisan Turnuvası Murat Köksal 9 - 2 NESRİN BECERİCİ
08-04-2023 8 NİSAN CUMARTESİ NESRİN BECERİCİ 6 - 9 SEBAHATTİN GÖK
08-04-2023 8 NİSAN CUMARTESİ NESRİN BECERİCİ 9 - 5 SEDAT SEVEN
08-04-2023 8 NİSAN CUMARTESİ MUSTAFA GÖZÜM 9 - 8 NESRİN BECERİCİ
01-04-2023 Nisan 1 Turnuvası NESRİN BECERİCİ 4 - 9 Güven Coşkun
01-04-2023 Nisan 1 Turnuvası MEHMET GÜVEN 9 - 4 NESRİN BECERİCİ
25-03-2023 25 Mart Turnuvası ŞEBNEM YİĞİT 9 - 5 NESRİN BECERİCİ
25-03-2023 25 Mart Turnuvası HAKAN ERMEYDANI 5 - 9 NESRİN BECERİCİ
25-03-2023 25 Mart Turnuvası KEMAL AKSOY 9 - 8 NESRİN BECERİCİ
25-03-2023 25 Mart Turnuvası NESRİN BECERİCİ 9 - 6 CENGİZ ÖZDİL
11-03-2023 11 Mart Turnuvası NESRİN BECERİCİ 2 - 9 METİN BÜYÜK
11-03-2023 11 Mart Turnuvası TAN GÜLPAŞA 9 - 5 NESRİN BECERİCİ
04-03-2023 4 Mart Turnuvası ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU 9 - 6 NESRİN BECERİCİ
04-03-2023 4 Mart Turnuvası NESRİN BECERİCİ 9 - 8 CENGİZ ÖZDİL
04-03-2023 4 Mart Turnuvası NESRİN BECERİCİ 2 - 9 ERDOĞAN KILIÇ
04-03-2023 4 Mart Turnuvası NESRİN BECERİCİ 9 - 1 RIZA IŞIK
25-02-2023 25 Şubat Cumartesi Turnuva NESRİN BECERİCİ 5 - 9 DURAN OZTURK
25-02-2023 25 Şubat Cumartesi Turnuva NESRİN BECERİCİ 6 - 9 KAZIM BORAN
28-01-2023 FERDİ ÖZBEĞEN ANISINA SEBAHATTİN GÖK 9 - 0 NESRİN BECERİCİ
28-01-2023 FERDİ ÖZBEĞEN ANISINA NESRİN BECERİCİ 9 - 7 DİDEM ÇANKIR
28-01-2023 FERDİ ÖZBEĞEN ANISINA NESRİN BECERİCİ 5 - 9 YÜCEL NİEGO
10-12-2022 bites kalite turnuva AHMET ÇİL 9 - 7 NESRİN BECERİCİ
10-12-2022 bites kalite turnuva NESRİN BECERİCİ 7 - 9 HALUK TIKIROĞLU
03-12-2022 bodrum çarşamba turnuvası NESRİN BECERİCİ 9 - 6 BİLLUR GÜRBÜZ
Top