Moscow 17-10-2015 -

# Name W L RB B AV
1. Sergey Chertkov 8 2 0 1 31
2. Sergey EROKHIN 7 3 0 1 11
3. Sergey Alenin 6 3 0 1 12
4. Victor Papuev 5 3 0 0 5
5. Alexander Khandin 4 3 0 1 -1
6. Yaroslav Gusev 4 3 0 0 7
7. Eldar Gyul 4 3 0 0 6
8. Sergey Talash 4 3 0 0 -4
9. Andrey Polochkin 3 3 0 0 5
10. Robert Sadgyan 3 3 0 0 1
11. Mikayel Vardanyan 3 3 0 0 -8
12. Vitaly Pereyaslavs 2 3 0 0 -5
13. Olga Ivanova 2 3 0 0 -10
14. Mger Dzhagaryan 1 3 0 1 -7
15. Olga Komarova 1 3 0 0 -2
16. Alex Arsagov 1 3 0 0 -6
17. Alexey Askurava 1 3 0 0 -9
18. Bagrat Rapava 0 3 0 0 -5
19. Timur Bulekbaev 0 3 0 0 -7
20. Sergey Petukhov 0 3 0 0 -14
Countries / √úlkeler
Russia Russia 20
11. Round : 17/10/2015 23:00
T1 Sergey Chertk 5 - 0 Sergey EROKHI
10. Round : 17/10/2015 22:00
T1 Sergey Chertk 5 - 0 Sergey Alenin
Sit-out : Sergey EROKHIN
9. Round : 17/10/2015 21:00
T1 Sergey EROKHI 1 - 5 Sergey Alenin
Sit-out : Sergey Chertkov
8. Round : 17/10/2015 21:00
T1 Victor Papuev 0 - 5 Sergey Chertk
T2 Alexander Kha 0 - 5 Sergey EROKHI
Sit-out : Sergey Alenin
7. Round : 17/10/2015 20:00
T1 Victor Papuev 2 - 5 Sergey EROKHI
T2 Sergey Chertk 5 - 2 Yaroslav Guse
T3 Sergey Talash 0 - 5 Alexander Kha
T4 Eldar Gyul 4 - 5 Sergey Alenin
6. Round : 17/10/2015 18:00
T1 Victor Papuev 0 - 5 Sergey EROKHI
T2 Robert Sadgya 0 - 5 Yaroslav Guse
T3 Sergey Chertk 5 - 0 Eldar Gyul
T4 Sergey Talash 5 - 2 Andrey Poloch
T5 Mikayel Varda 0 - 5 Sergey Alenin
Sit-out : Alexander Khandin
5. Round : 17/10/2015 17:00
T1 Alexander Kha 0 - 5 Eldar Gyul
T2 Victor Papuev 5 - 0 Mikayel Varda
T3 Sergey EROKHI 5 - 2 Sergey Alenin
T4 Andrey Poloch 5 - 0 Mger Dzhagary
T5 Sergey Chertk 5 - 0 Olga Ivanova
T6 Sergey Talash 5 - 2 Robert Sadgya
T7 Vitaly Pereya 0 - 5 Yaroslav Guse
4. Round : 17/10/2015 16:00
T1 Victor Papuev 5 - 2 Eldar Gyul
T2 Robert Sadgya 5 - 0 Mikayel Varda
T3 Sergey Chertk 4 - 5 Alexander Kha
T4 Vitaly Pereya 0 - 5 Sergey EROKHI
T5 Yaroslav Guse 1 - 5 Sergey Alenin
T6 Andrey Poloch 5 - 0 Alexey Askura
T7 Sergey Talash 5 - 4 Alex Arsagov
T8 Olga Komarova 2 - 5 Olga Ivanova
Sit-out : Mger Dzhagaryan
3. Round : 17/10/2015 15:00
T1 Alexander Kha 0 - 5 Mikayel Varda
T2 Eldar Gyul 5 - 0 Yaroslav Guse
T3 Victor Papuev 5 - 0 Alex Arsagov
T4 Alexey Askura 0 - 5 Sergey Alenin
T5 Sergey Chertk 5 - 3 Olga Komarova
T6 Sergey Talash 2 - 5 Vitaly Pereya
T7 Andrey Poloch 3 - 5 Sergey EROKHI
T8 Bagrat Rapava 4 - 5 Robert Sadgya
T9 Sergey Petukh 0 - 5 Mger Dzhagary
T10 Olga Ivanova 5 - 3 Timur Bulekba
2. Round : 17/10/2015 14:00
T1 Sergey Chertk 4 - 5 Mikayel Varda
T2 Sergey Talash 0 - 5 Yaroslav Guse
T3 Victor Papuev 5 - 4 Robert Sadgya
T4 Olga Komarova 4 - 5 Eldar Gyul
T5 Alexander Kha 5 - 2 Alex Arsagov
T6 Olga Ivanova 0 - 5 Sergey Alenin
T7 Mger Dzhagary 0 - 5 Alexey Askura
T8 Bagrat Rapava 4 - 5 Sergey EROKHI
T9 Andrey Poloch 5 - 1 Timur Bulekba
T10 Sergey Petukh 0 - 5 Vitaly Pereya
1. Round :
T1 Victor Papuev 5 - 1 Sergey Petukh
T2 Sergey EROKHI 1 - 5 Eldar Gyul
T3 Sergey Chertk 5 - 2 Vitaly Pereya
T4 Robert Sadgya 5 - 1 Sergey Alenin
T5 Sergey Talash 5 - 3 Mger Dzhagary
T6 Mikayel Varda 5 - 4 Timur Bulekba
T7 Yaroslav Guse 5 - 1 Alexey Askura
T8 Andrey Poloch 1 - 5 Olga Komarova
T9 Alexander Kha 5 - 0 Olga Ivanova
T10 Bagrat Rapava 2 - 5 Alex Arsagov

Share