Moscow 06-02-2016 -

# Name W L RB B AV
1. Ruben Bagdasaryan 8 2 0 1 27
2. Sergey Chertkov 8 2 0 1 18
3. Alexey Askurava 7 3 0 1 18
4. Bagrat Rapava 5 3 0 1 7
5. Mger Dzhagaryan 4 3 0 1 4
6. Sergey Alenin 4 3 0 0 9
7. Vahe Safaryan 4 3 0 0 5
8. NODAR GAGUA 3 3 0 1 2
9. Yulia Gromenkova 3 3 0 0 4
10. Robert Sadgyan 3 3 0 0 0
11. Timur Azizov 3 3 0 0 -2
12. Timur Bulekbaev 3 3 0 0 -5
13. Lasha Iashvili 2 3 0 0 3
14. Sergey EROKHIN 2 3 0 0 -2
15. Alexander Khandin 2 3 0 0 -5
16. Aydin Mamedov 2 3 0 0 -8
17. SERGEY PETUKHOV 1 3 0 1 -12
18. Valery Narsiya 1 3 0 0 -5
19. Ruben Gradnikov 1 3 0 0 -9
20. Sergey Talash 1 3 0 0 -12
21. Mikayel Vardanyan 0 3 0 1 -12
22. Dmitry Shirokov 0 3 0 0 -12
23. Sergey Vartanyants 0 3 0 0 -13
Countries / √úlkeler
Russia Russia 21
Georgia Georgia 2
12. Round : 07/02/2016 11:00
T1 Sergey Chertk 0 - 0 Ruben Bagdasa
11. Round : 07/02/2016 11:00
T1 Sergey Chertk 7 - 0 Alexey Askura
Sit-out : Ruben Bagdasaryan
10. Round : 06/02/2016 21:00
T1 Ruben Bagdasa 0 - 7 Alexey Askura
Sit-out : Sergey Chertkov
9. Round : 06/02/2016 20:00
T1 Ruben Bagdasa 7 - 3 Alexey Askura
T2 Bagrat Rapava 3 - 7 Sergey Chertk
8. Round : 06/02/2016 20:00
T1 Ruben Bagdasa 7 - 2 Alexey Askura
T2 Sergey Chertk 7 - 4 Mger Dzhagary
Sit-out : Bagrat Rapava
7. Round : 06/02/2016 19:00
T1 Mger Dzhagary 5 - 7 Alexey Askura
T2 Sergey Chertk 7 - 5 NODAR GAGUA
T3 Bagrat Rapava 7 - 3 Sergey Alenin
T4 Vahe Safaryan 0 - 7 Ruben Bagdasa
6. Round : 06/02/2016 18:00
T1 Sergey Chertk 5 - 7 Alexey Askura
T2 Vahe Safaryan 4 - 7 Mger Dzhagary
T3 Yulia Gromenk 5 - 7 Ruben Bagdasa
T4 NODAR GAGUA 7 - 2 Timur Bulekba
T5 Bagrat Rapava 7 - 4 Robert Sadgya
T6 Sergey Alenin 7 - 0 Timur Azizov
5. Round : 06/02/2016 17:00
T1 Vahe Safaryan 0 - 7 Alexey Askura
T2 Mger Dzhagary 7 - 5 Timur Bulekba
T3 Ruben Bagdasa 7 - 5 Timur Azizov
T4 Robert Sadgya 7 - 0 SERGEY PETUKH
T5 Alexander Kha 0 - 7 Yulia Gromenk
T6 Bagrat Rapava 7 - 0 Aydin Mamedov
T7 Lasha Iashvil 6 - 7 Sergey Alenin
T8 Sergey Chertk 7 - 4 Sergey EROKHI
Sit-out : NODAR GAGUA
4. Round : 06/02/2016 15:00
T1 Timur Bulekba 0 - 7 Alexey Askura
T2 Robert Sadgya 0 - 7 Ruben Bagdasa
T3 Sergey Chertk 7 - 5 Aydin Mamedov
T4 Bagrat Rapava 0 - 7 Vahe Safaryan
T5 Sergey EROKHI 5 - 7 Timur Azizov
T6 Mger Dzhagary 7 - 0 Yulia Gromenk
T7 Mikayel Varda 0 - 6 Sergey Alenin
T8 Valery Narsiy 3 - 7 NODAR GAGUA
T9 Alexander Kha 7 - 0 Ruben Gradnik
T10 Sergey Talash 0 - 7 Lasha Iashvil
Sit-out : SERGEY PETUKHOV
3. Round : 06/02/2016 14:00
T1 Vahe Safaryan 5 - 0 Robert Sadgya
T2 Bagrat Rapava 1 - 5 Alexey Askura
T3 Sergey EROKHI 2 - 5 Timur Bulekba
T4 Aydin Mamedov 5 - 2 Valery Narsiy
T5 SERGEY PETUKH 0 - 5 Yulia Gromenk
T6 Sergey Talash 4 - 5 Timur Azizov
T7 Sergey Chertk 5 - 2 Lasha Iashvil
T8 NODAR GAGUA 0 - 5 Ruben Bagdasa
T9 Mger Dzhagary 5 - 3 Ruben Gradnik
T10 Dmitry Shirok 0 - 5 Sergey Alenin
T11 Sergey Vartan 2 - 5 Alexander Kha
Sit-out : Mikayel Vardanyan
2. Round : 06/02/2016 13:00
T1 Robert Sadgya 5 - 2 Valery Narsiy
T2 Lasha Iashvil 0 - 5 Alexey Askura
T3 Vahe Safaryan 5 - 0 NODAR GAGUA
T4 Bagrat Rapava 5 - 2 Ruben Bagdasa
T5 Sergey EROKHI 5 - 0 Ruben Gradnik
T6 Timur Bulekba 5 - 4 Timur Azizov
T7 Sergey Talash 5 - 4 Mikayel Varda
T8 Sergey Vartan 0 - 5 SERGEY PETUKH
T9 Sergey Chertk 5 - 4 Sergey Alenin
T10 Dmitry Shirok 3 - 5 Yulia Gromenk
T11 Alexander Kha 2 - 5 Aydin Mamedov
Sit-out : Mger Dzhagaryan
1. Round :
T1 Robert Sadgya 5 - 0 Mger Dzhagary
T2 NODAR GAGUA 5 - 0 Mikayel Varda
T3 Bagrat Rapava 5 - 0 Alexander Kha
T4 Timur Bulekba 5 - 0 Sergey Alenin
T5 SERGEY PETUKH 0 - 5 Lasha Iashvil
T6 Aydin Mamedov 0 - 5 Ruben Gradnik
T7 Sergey Vartan 0 - 5 Ruben Bagdasa
T8 Dmitry Shirok 0 - 5 Timur Azizov
T9 Sergey Talash 0 - 5 Vahe Safaryan
T10 Sergey Chertk 0 - 5 Valery Narsiy
T11 Sergey EROKHI 5 - 4 Yulia Gromenk
Sit-out : Alexey Askurava

Share