World Backgammon Day, Munich Speedgammon Tournament - 7 April 2018 -

# Name W L RB B AV
1. Edwin De MUENCHEN 9 4 0 1 25
2. Günther HOLZINGER 8 5 0 1 15
3. Anton KRAFT 6 5 0 1 5
4. Chiva K. TAFAZZOLI 6 5 0 0 5
5. Oliver PLAEHN 4 5 0 0 -5
6. Samuil GENOV 3 5 0 0 -10
7. Josip KOLOBARIC 2 5 0 0 -15
8. Thomas LÖW 1 5 0 0 -20
Countries / Ülkeler
Germany Germany 4
Croatia Croatia 1
Iran Iran 1
Bulgaria Bulgaria 1
Madagascar Madagascar 1
14. Round : 07/04/2018 19:15
T1 Edwin De MUEN 5 - 0 Günther HOLZ
13. Round : 07/04/2018 18:45
T1 Edwin De MUEN 5 - 0 Günther HOLZ
12. Round : 07/04/2018 18:30
T1 Edwin De MUEN 5 - 0 Anton KRAFT
Sit-out : Günther HOLZINGER
11. Round : 07/04/2018 18:00
T1 Günther HOLZ 5 - 0 Anton KRAFT
T2 Edwin De MUEN 5 - 0 Chiva K. TAFA
10. Round : 07/04/2018 17:30
T1 Anton KRAFT 5 - 0 Chiva K. TAFA
T2 Edwin De MUEN 5 - 0 Günther HOLZ
9. Round : 07/04/2018 16:50
T1 Günther HOLZ 5 - 0 Anton KRAFT
T2 Oliver PLAEHN 0 - 5 Chiva K. TAFA
Sit-out : Edwin De MUENCHEN
8. Round : 07/04/2018 16:15
T1 Anton KRAFT 5 - 0 Chiva K. TAFA
T2 Oliver PLAEHN 0 - 5 Günther HOLZ
T3 Samuil GENOV 0 - 5 Edwin De MUEN
7. Round : 07/04/2018 15:30
T1 Günther HOLZ 5 - 0 Chiva K. TAFA
T2 Samuil GENOV 0 - 5 Oliver PLAEHN
T3 Edwin De MUEN 5 - 0 Josip KOLOBAR
Sit-out : Anton KRAFT
6. Round : 07/04/2018 15:45
T1 Samuil GENOV 0 - 5 Chiva K. TAFA
T2 Oliver PLAEHN 0 - 5 Günther HOLZ
T3 Josip KOLOBAR 0 - 5 Anton KRAFT
T4 Edwin De MUEN 5 - 0 Thomas LÖW
5. Round : 07/04/2018 14:15
T1 Günther HOLZ 0 - 5 Chiva K. TAFA
T2 Samuil GENOV 5 - 0 Oliver PLAEHN
T3 Edwin De MUEN 0 - 5 Josip KOLOBAR
T4 Anton KRAFT 5 - 0 Thomas LÖW
4. Round : 07/04/2018 14:45
T1 Samuil GENOV 0 - 5 Günther HOLZ
T2 Oliver PLAEHN 0 - 5 Chiva K. TAFA
T3 Edwin De MUEN 0 - 5 Anton KRAFT
T4 Josip KOLOBAR 0 - 5 Thomas LÖW
3. Round : 07/04/2018 13:15
T1 Oliver PLAEHN 5 - 0 Günther HOLZ
T2 Samuil GENOV 5 - 0 Anton KRAFT
T3 Josip KOLOBAR 0 - 5 Chiva K. TAFA
T4 Edwin De MUEN 5 - 0 Thomas LÖW
2. Round : 07/04/2018 12:30
T1 Samuil GENOV 0 - 5 Oliver PLAEHN
T2 Günther HOLZ 5 - 0 Josip KOLOBAR
T3 Anton KRAFT 5 - 0 Thomas LÖW
T4 Edwin De MUEN 0 - 5 Chiva K. TAFA
1. Round :
T1 Günther HOLZ 5 - 0 Anton KRAFT
T2 Oliver PLAEHN 5 - 0 Thomas LÖW
T3 Edwin De MUEN 0 - 5 Josip KOLOBAR
T4 Samuil GENOV 5 - 0 Chiva K. TAFA

Share


Flag Counter