Baile Herculane, Romania, Open International de Table traditional, 20-22 apr.2018 -

# Name W L RB B AV
1. Iliescu Mihai Drag 9 1 0 2 18
2. Mike Laszlo 8 3 0 1 10
3. Cocica Ionut 7 3 0 1 10
4. Boboc Florin 7 3 0 0 6
5. Panescu Ion 7 3 0 0 4
6. Dobrin Daniel 5 3 0 1 5
7. Ochiulet Marius 4 3 0 0 4
8. Arminia Catalin Mi 4 3 0 0 3
9. COCO 4 3 0 0 0
10. Stancu Catalin 4 3 0 0 0
11. Ciumasu Felix 4 3 0 0 -1
12. Lazar Eugen 3 3 0 0 5
13. Folea Mihai 3 3 0 0 3
14. Hristodorescu Dani 3 3 0 0 1
15. Stancila Violeta 3 3 0 0 1
16. Ciubotariu Marcel 3 3 0 0 0
17. Antohe Cristian 3 3 0 0 -2
18. Basag Lucian 2 3 0 0 -1
19. Fica Iulian 2 3 0 0 -1
20. Gheorghiu Viorel 2 3 0 0 -1
21. Serban Paul 2 3 0 0 -4
22. Costeniuc Gheorghe 1 3 0 1 -4
23. Erőss Zoltán 1 3 0 0 -3
24. Pungila Cristian 1 3 0 0 -4
25. Radulescu Ciprian 1 3 0 0 -5
26. Szabo Laszlo 1 3 0 0 -5
27. Draganuta Rodica 1 3 0 0 -6
28. Munteanu Gioni Adr 1 3 0 0 -6
29. Punga Ovidiu 1 3 0 0 -6
30. Storociuc Stela 0 3 0 1 -4
31. Nita Eugen 0 3 0 0 -4
32. Oprea Oprea 0 3 0 0 -6
33. Ilies Cosmin 0 3 0 0 -7
Countries / Ülkeler
Romania Romania 31
Hungary Hungary 2
16. Round : 22/04/2018 12:00
T1 Iliescu Mihai 3 - 1 Mike Laszlo
15. Round : 22/04/2018 12:00
14. Round : 22/04/2018 11:00
T1 Cocica Ionut 2 - 3 Mike Laszlo
Sit-out : Iliescu Mihai Dragos
13. Round : 22/04/2018 11:00
12. Round : 22/04/2018 10:00
T1 Cocica Ionut 3 - 1 Panescu Ion
T2 Boboc Florin 0 - 3 Iliescu Mihai
Sit-out : Mike Laszlo
11. Round : 21/04/2018 23:00
T1 Boboc Florin 3 - 1 Iliescu Mihai
T2 Cocica Ionut 3 - 1 Dobrin Daniel
T3 Mike Laszlo 3 - 1 Panescu Ion
10. Round : 21/04/2018 21:00
T1 Cocica Ionut 1 - 3 Iliescu Mihai
T2 Boboc Florin 2 - 3 Panescu Ion
T3 Dobrin Daniel 1 - 3 Mike Laszlo
9. Round : 21/04/2018 18:00
T1 Cocica Ionut 3 - 2 Arminia Catal
T2 Ochiulet Mari 1 - 3 Panescu Ion
T3 COCO 1 - 3 Boboc Florin
T4 Ciumasu Felix 1 - 3 Iliescu Mihai
T5 Stancu Catali 0 - 3 Mike Laszlo
Sit-out : Dobrin Daniel
8. Round : 21/04/2018 16:00
T1 Panescu Ion 3 - 2 Antohe Cristi
T2 Arminia Catal 3 - 1 Stancila Viol
T3 Lazar Eugen 2 - 3 Ochiulet Mari
T4 Boboc Florin 3 - 2 Folea Mihai
T5 Cocica Ionut 3 - 1 Ciumasu Felix
T6 COCO 3 - 2 Ciubotariu Ma
T7 Hristodorescu 1 - 3 Mike Laszlo
T8 Stancu Catali 2 - 3 Dobrin Daniel
Sit-out : Iliescu Mihai Dragos
7. Round : 21/04/2018 12:00
T1 Ciubotariu Ma 3 - 2 Basag Lucian
T2 Stancu Catali 3 - 2 Stancila Viol
T3 Hristodorescu 3 - 0 Arminia Catal
T4 Lazar Eugen 3 - 0 Serban Paul
T5 Dobrin Daniel 3 - 0 Fica Iulian
T6 Costeniuc Ghe 2 - 3 Panescu Ion
T7 COCO 1 - 3 Ochiulet Mari
T8 Iliescu Mihai 3 - 1 Antohe Cristi
T9 Gheorghiu Vio 1 - 3 Mike Laszlo
T10 Ciumasu Felix 0 - 3 Folea Mihai
T11 Cocica Ionut 2 - 3 Boboc Florin
6. Round : 21/04/2018 10:00
T1 Cocica Ionut 3 - 0 Punga Ovidiu
T2 Erőss Zoltá 1 - 3 Folea Mihai
T3 Boboc Florin 3 - 1 Pungila Crist
T4 Hristodorescu 0 - 3 Fica Iulian
T5 Costeniuc Ghe 0 - 3 Mike Laszlo
T6 Arminia Catal 3 - 0 Szabo Laszlo
T7 Munteanu Gion 0 - 3 Dobrin Daniel
T8 Serban Paul 3 - 2 Ochiulet Mari
T9 Radulescu Cip 1 - 3 Antohe Cristi
T10 Ciubotariu Ma 1 - 3 Stancila Viol
T11 COCO 3 - 2 Basag Lucian
T12 Draganuta Rod 1 - 3 Iliescu Mihai
T13 Storociuc Ste 1 - 3 Panescu Ion
T14 Gheorghiu Vio 2 - 3 Stancu Catali
T15 Lazar Eugen 2 - 3 Ciumasu Felix
5. Round : 20/04/2018 13:30
T1 Oprea Oprea 1 - 3 Stancu Catali
T2 Dobrin Daniel 3 - 1 Punga Ovidiu
T3 Ochiulet Mari 2 - 3 Antohe Cristi
T4 Serban Paul 0 - 3 Stancila Viol
T5 Hristodorescu 3 - 1 Folea Mihai
T6 Szabo Laszlo 3 - 0 Mike Laszlo
T7 Radulescu Cip 0 - 3 Gheorghiu Vio
T8 Ciumasu Felix 3 - 1 Nita Eugen
T9 Arminia Catal 3 - 2 Costeniuc Ghe
T10 Basag Lucian 3 - 1 Panescu Ion
T11 Pungila Crist 3 - 1 Ilies Cosmin
T12 Lazar Eugen 1 - 3 Iliescu Mihai
T13 Munteanu Gion 1 - 3 Ciubotariu Ma
T14 COCO 3 - 2 Erőss Zoltá
T15 Draganuta Rod 0 - 3 Fica Iulian
T16 Boboc Florin 3 - 2 Storociuc Ste
Sit-out : Cocica Ionut
4. Round : 20/04/2018 13:30
3. Round : 20/04/2018 12:10
T1 Radulescu Cip 3 - 2 Erőss Zoltá
T2 COCO 1 - 3 Stancila Viol
T3 Iliescu Mihai 3 - 1 Fica Iulian
T4 Ciumasu Felix 3 - 2 Oprea Oprea
T5 Munteanu Gion 1 - 3 Punga Ovidiu
T6 Draganuta Rod 3 - 1 Ilies Cosmin
T7 Boboc Florin 2 - 3 Antohe Cristi
T8 Serban Paul 3 - 1 Dobrin Daniel
T9 Arminia Catal 1 - 3 Panescu Ion
T10 Basag Lucian 3 - 2 Hristodorescu
T11 Lazar Eugen 3 - 0 Mike Laszlo
T12 Szabo Laszlo 0 - 3 Folea Mihai
T13 Gheorghiu Vio 3 - 2 Nita Eugen
T14 Ciubotariu Ma 1 - 3 Ochiulet Mari
T15 Cocica Ionut 3 - 1 Pungila Crist
T16 Storociuc Ste 2 - 3 Stancu Catali
Sit-out : Costeniuc Gheorghe
2. Round : 20/04/2018 12:10
1. Round : 11:00
T1 Hristodorescu 3 - 1 Gheorghiu Vio
T2 Mike Laszlo 3 - 0 Punga Ovidiu
T3 Iliescu Mihai 3 - 0 Stancila Viol
T4 Basag Lucian 1 - 3 Boboc Florin
T5 Draganuta Rod 0 - 3 Ochiulet Mari
T6 Nita Eugen 2 - 3 Panescu Ion
T7 Ciubotariu Ma 3 - 1 Fica Iulian
T8 COCO 3 - 0 Oprea Oprea
T9 Arminia Catal 3 - 0 Antohe Cristi
T10 Radulescu Cip 2 - 3 Munteanu Gion
T11 Lazar Eugen 3 - 0 Ilies Cosmin
T12 Pungila Crist 1 - 3 Dobrin Daniel
T13 Stancu Catali 2 - 3 Costeniuc Ghe
T14 Cocica Ionut 3 - 1 Folea Mihai
T15 Serban Paul 2 - 3 Erőss Zoltá
T16 Ciumasu Felix 3 - 1 Szabo Laszlo
Sit-out : Storociuc Stela

Share


Flag Counter