Geoagiu Bai, Romania, TABLE OPEN 5p, 6-8 sept.2019, 1500 RON adaugati la premii -

Premii brute: Locul 1=3320;2=1660;3=830;4=830;5=415;6=415;7=415;8=415 RON,
# Name W L RB B AV
1. Radu Nelu 10 2 0 1 26
2. Fica Iulian 8 3 0 2 5
3. Drugowitsch Reinho 7 3 0 1 4
4. Storociuc Stela 6 3 0 0 4
5. Ilie Costel 5 3 0 0 10
6. Ladar Stefan 5 3 0 0 7
7. Puscasu Gabriel 5 3 0 0 7
8. Baltac Adrian 4 3 0 0 10
9. Marincu Mircea 4 3 0 0 9
10. Lupas Vasile 4 3 0 0 4
11. Scridon Ioan 4 3 0 0 3
12. Tiploiu Ion 3 3 0 0 0
13. Bradean Mircea 3 3 0 0 -1
14. Calin Stefan 3 3 0 0 -4
15. Calugaru 3 3 0 0 -4
16. Albu Ioan 3 3 0 0 -6
17. Chelaru Florin 2 3 0 0 1
18. Olariu Marius 2 3 0 0 1
19. Gospei Costel 2 3 0 0 0
20. Balan Florin 2 3 0 0 -1
21. Stancu Catalin 2 3 0 0 -4
22. Grosu Nicolae 2 3 0 0 -8
23. Deac Alexandru 1 3 0 0 -1
24. Avram Eusebiu 1 3 0 0 -4
25. Popa Liviu 1 3 0 0 -4
26. Zolog Vasile 1 3 0 0 -4
27. Emilian 1 3 0 0 -8
28. Olteanu Ionel 1 3 0 0 -8
29. Neiconi Ioan 0 3 0 0 -6
30. Duduca Cristian 0 3 0 0 -7
31. Szabo Laszlo 0 3 0 0 -8
32. Chiriac Vasile 0 3 0 0 -13
Countries / √úlkeler
Romania Romania 31
Austria Austria 1
13. Round : 08/09/2019 14:00
T1 Fica Iulian 0 - 5 Radu Nelu
12. Round : 08/09/2019 13:00
T1 Fica Iulian 2 - 5 Radu Nelu
11. Round : 08/09/2019 12:00
T1 Drugowitsch R 2 - 5 Radu Nelu
Sit-out : Fica Iulian
10. Round : 08/09/2019 11:00
T1 Fica Iulian 4 - 5 Radu Nelu
Sit-out : Drugowitsch Reinhold
9. Round : 07/09/2019 20:00
T1 Fica Iulian 5 - 2 Radu Nelu
T2 Drugowitsch R 5 - 2 Storociuc Ste
8. Round : 07/09/2019 17:00
T1 Fica Iulian 5 - 4 Ladar Stefan
T2 Puscasu Gabri 3 - 5 Drugowitsch R
T3 Ilie Costel 3 - 5 Storociuc Ste
Sit-out : Radu Nelu
7. Round : 07/09/2019 13:00
T1 Radu Nelu 5 - 1 Storociuc Ste
T2 Baltac Adrian 4 - 5 Ilie Costel
T3 Ladar Stefan 5 - 3 Scridon Ioan
T4 Drugowitsch R 5 - 4 Lupas Vasile
T5 Puscasu Gabri 5 - 1 Marincu Mirce
Sit-out : Fica Iulian
6. Round : 07/09/2019 10:00
T1 Fica Iulian 5 - 3 Scridon Ioan
T2 Ilie Costel 4 - 5 Radu Nelu
T3 Puscasu Gabri 1 - 5 Storociuc Ste
T4 Baltac Adrian 5 - 1 Calin Stefan
T5 Lupas Vasile 5 - 0 Albu Ioan
T6 Bradean Mirce 2 - 5 Ladar Stefan
T7 Calugaru 3 - 5 Drugowitsch R
T8 Marincu Mirce 5 - 1 Tiploiu Ion
5. Round : 06/09/2019 19:00
T1 Fica Iulian 5 - 4 Ilie Costel
T2 Drugowitsch R 4 - 5 Scridon Ioan
T3 Puscasu Gabri 5 - 2 Calugaru
T4 Baltac Adrian 3 - 5 Storociuc Ste
T5 Calin Stefan 1 - 5 Radu Nelu
T6 Bradean Mirce 5 - 0 Grosu Nicolae
T7 Gospei Costel 2 - 5 Marincu Mirce
T8 Albu Ioan 5 - 3 Chelaru Flori
T9 Lupas Vasile 5 - 3 Balan Florin
T10 Olariu Marius 3 - 5 Ladar Stefan
T11 Stancu Catali 0 - 5 Tiploiu Ion
4. Round : 06/09/2019 17:00
T1 Puscasu Gabri 0 - 5 Ilie Costel
T2 Fica Iulian 5 - 2 Storociuc Ste
T3 Baltac Adrian 5 - 1 Olariu Marius
T4 Calugaru 5 - 3 Grosu Nicolae
T5 Drugowitsch R 5 - 4 Ladar Stefan
T6 Calin Stefan 5 - 2 Stancu Catali
T7 Scridon Ioan 5 - 1 Balan Florin
T8 Chelaru Flori 3 - 5 Radu Nelu
T9 Deac Alexandr 2 - 5 Tiploiu Ion
T10 Popa Liviu 1 - 5 Marincu Mirce
T11 Lupas Vasile 5 - 0 Avram Eusebiu
T12 Albu Ioan 5 - 3 Emilian
T13 Zolog Vasile 3 - 5 Bradean Mirce
T14 Olteanu Ionel 0 - 5 Gospei Costel
3. Round : 06/09/2019 15:00
T1 Puscasu Gabri 5 - 2 Ladar Stefan
T2 Ilie Costel 5 - 3 Chelaru Flori
T3 Scridon Ioan 4 - 5 Storociuc Ste
T4 Fica Iulian 5 - 3 Stancu Catali
T5 Calin Stefan 5 - 3 Gospei Costel
T6 Olariu Marius 5 - 0 Albu Ioan
T7 Drugowitsch R 5 - 4 Deac Alexandr
T8 Olteanu Ionel 2 - 5 Grosu Nicolae
T9 Radu Nelu 5 - 1 Emilian
T10 Calugaru 5 - 4 Popa Liviu
T11 Balan Florin 5 - 3 Tiploiu Ion
T12 Lupas Vasile 0 - 5 Baltac Adrian
T13 Szabo Laszlo 2 - 5 Avram Eusebiu
T14 Duduca Cristi 0 - 5 Bradean Mirce
T15 Marincu Mirce 5 - 0 Chiriac Vasil
T16 Zolog Vasile 5 - 2 Neiconi Ioan
2. Round : 06/09/2019 12:00
T1 Olteanu Ionel 3 - 5 Scridon Ioan
T2 Lupas Vasile 1 - 5 Chelaru Flori
T3 Calugaru 2 - 5 Ladar Stefan
T4 Calin Stefan 2 - 5 Ilie Costel
T5 Stancu Catali 5 - 3 Balan Florin
T6 Fica Iulian 5 - 4 Gospei Costel
T7 Storociuc Ste 5 - 1 Emilian
T8 Puscasu Gabri 5 - 2 Olariu Marius
T9 Drugowitsch R 5 - 3 Marincu Mirce
T10 Albu Ioan 5 - 4 Avram Eusebiu
T11 Deac Alexandr 5 - 0 Bradean Mirce
T12 Duduca Cristi 4 - 5 Tiploiu Ion
T13 Baltac Adrian 5 - 0 Chiriac Vasil
T14 Szabo Laszlo 2 - 5 Radu Nelu
T15 Zolog Vasile 2 - 5 Popa Liviu
T16 Grosu Nicolae 5 - 4 Neiconi Ioan
1. Round : 10:00 or 06.09.2019
T1 Baltac Adrian 0 - 5 Balan Florin
T2 Neiconi Ioan 3 - 5 Ladar Stefan
T3 Deac Alexandr 3 - 5 Calin Stefan
T4 Ilie Costel 5 - 2 Chiriac Vasil
T5 Grosu Nicolae 0 - 5 Olariu Marius
T6 Duduca Cristi 4 - 5 Gospei Costel
T7 Calugaru 5 - 4 Avram Eusebiu
T8 Marincu Mirce 4 - 5 Scridon Ioan
T9 Olteanu Ionel 5 - 3 Szabo Laszlo
T10 Zolog Vasile 3 - 5 Lupas Vasile
T11 Puscasu Gabri 5 - 0 Bradean Mirce
T12 Fica Iulian 5 - 4 Radu Nelu
T13 Drugowitsch R 1 - 5 Stancu Catali
T14 Chelaru Flori 5 - 2 Tiploiu Ion
T15 Popa Liviu 3 - 5 Emilian
T16 Albu Ioan 4 - 5 Storociuc Ste

Share


Flag Counter