Romania, Turneu Open Online de Backgammon 11p.triplă eliminare,start 15 mai ora 16 -

Master winner =40% GARANTAT 2000 RON, locul 2=936;3 și 4 cate 468; 5,6,7 și 8 câte 234 RON(brut).
# Name W L RB B AV
1. Mihai 10 2 0 0 46
2. naxi28 8 3 0 1 14
3. IliescuForta 8 3 0 0 7
4. kizzu 7 3 0 1 17
5. MichaelCO 7 3 0 0 16
6. Cristinel1970 6 3 0 0 22
7. florbrazil13 6 3 0 0 20
8. Serban_laurenti 6 3 0 0 9
9. ladar_stefan 5 3 0 0 20
10. Emilian 5 3 0 0 15
11. Killerdice 5 3 0 0 9
12. Ionica 5 3 0 0 8
13. HelloBucovina 4 3 0 1 14
14. Catas23 4 3 0 0 16
15. collind 4 3 0 0 15
16. iliecostel 4 3 0 0 15
17. DanielDobrin 4 3 0 0 -7
18. AdrianPop 3 3 0 1 2
19. edy70 3 3 0 1 1
20. coco67 3 3 0 0 13
21. Petede 3 3 0 0 7
22. Tiberius76 3 3 0 0 6
23. Cocorul 3 3 0 0 4
24. adidan 3 3 0 0 0
25. Ceciu 3 3 0 0 -6
26. CristianCris 3 3 0 0 -7
27. marcel 3 3 0 0 -7
28. kar10kas 2 3 0 0 7
29. nicaion56 2 3 0 0 5
30. skiry 2 3 0 0 3
31. ManuelExOtic 2 3 0 0 0
32. Marian86 2 3 0 0 0
33. Dany 25 2 3 0 0 -1
34. vili 2 3 0 0 -7
35. Zuleyha 2 3 0 0 -9
36. fishwithoutwater 2 3 0 0 -12
37. Bataga 1 3 0 0 -2
38. STRABUN 1 3 0 0 -2
39. gimmi67 1 3 0 0 -8
40. Mercurryy 1 3 0 0 -13
41. lilieci01 1 3 0 0 -14
42. RRKK 1 3 0 0 -15
43. valentin1006 1 3 0 0 -15
44. Marcu10 1 3 0 0 -17
45. Elnegro 1 3 0 0 -18
46. Chiriac Vasile 0 3 0 0 -10
47. Simionescudanie 0 3 0 0 -15
48. Paul1983 0 3 0 0 -16
49. dana68 0 3 0 0 -24
50. Frisk 0 3 0 0 -26
51. Iulian 0 3 0 0 -27
52. NIKO 0 3 0 0 -33
Countries / Ülkeler
Romania Romania 49
Hungary Hungary 1
England England 1
Bulgaria Bulgaria 1
12. Round : 17/05/2020 23:00
T1 naxi28 5 - 11 Mihai
11. Round : 17/05/2020 21:00
T1 IliescuForta 7 - 11 naxi28
T2 kizzu 7 - 11 Mihai
10. Round : 17/05/2020 18:00
T1 kizzu 11 - 5 Mihai
T2 IliescuForta 11 - 8 MichaelCO
Sit-out : naxi28
9. Round : 17/05/2020 15:00
T1 Mihai 11 - 5 MichaelCO
T2 Cristinel1970 7 - 11 kizzu
T3 IliescuForta 11 - 8 florbrazil13
T4 Serban_lauren 2 - 11 naxi28
8. Round : 17/05/2020 12:00
T1 MichaelCO 9 - 11 Mihai
T2 Serban_lauren 11 - 6 ladar_stefan
T3 Killerdice 5 - 11 florbrazil13
T4 Ionica 5 - 11 naxi28
T5 Cristinel1970 11 - 5 Emilian
T6 HelloBucovina 10 - 11 IliescuForta
Sit-out : kizzu
7. Round : 16/05/2020 21:00
T1 Mihai 11 - 9 Serban_lauren
T2 ladar_stefan 9 - 11 MichaelCO
T3 Catas23 9 - 11 IliescuForta
T4 iliecostel 10 - 11 kizzu
T5 Cristinel1970 11 - 9 florbrazil13
T6 naxi28 11 - 9 edy70
T7 Ionica 11 - 5 AdrianPop
T8 DanielDobrin 0 - 11 Emilian
T9 collind 8 - 11 Killerdice
Sit-out : HelloBucovina
6. Round : 16/05/2020 18:00
T1 ladar_stefan 11 - 1 Ionica
T2 Catas23 8 - 11 MichaelCO
T3 IliescuForta 4 - 11 Mihai
T4 naxi28 0 - 0 Serban_lauren
T5 florbrazil13 11 - 2 DanielDobrin
T6 marcel 6 - 11 Cristinel1970
T7 Tiberius76 6 - 11 collind
T8 adidan 2 - 11 iliecostel
T9 CristianCris 0 - 11 HelloBucovina
T10 Emilian 11 - 10 Petede
T11 Killerdice 11 - 1 Ceciu
T12 coco67 4 - 11 kizzu
T13 AdrianPop 11 - 6 Cocorul
Sit-out : edy70
5. Round : 16/05/2020 15:00
T1 MichaelCO 11 - 8 Ionica
T2 florbrazil13 11 - 8 HelloBucovina
T3 Serban_lauren 11 - 8 edy70
T4 ladar_stefan 11 - 8 Mihai
T5 Tiberius76 1 - 11 Catas23
T6 IliescuForta 11 - 9 CristianCris
T7 naxi28 11 - 10 Emilian
T8 DanielDobrin 11 - 3 Killerdice
T9 marcel 11 - 9 ManuelExOtic
T10 Cocorul 11 - 6 vili
T11 collind 11 - 7 kar10kas
T12 fishwithoutwa 5 - 11 Petede
T13 nicaion56 6 - 11 kizzu
T14 Marian86 5 - 11 coco67
T15 Ceciu 11 - 5 Zuleyha
T16 Dany 25 10 - 11 adidan
T17 AdrianPop 11 - 6 skiry
T18 Cristinel1970 11 - 5 iliecostel
4. Round : 16.05/2020 12:00
T1 IliescuForta 7 - 11 MichaelCO
T2 Mihai 11 - 4 edy70
T3 Ionica 11 - 3 DanielDobrin
T4 vili 1 - 11 florbrazil13
T5 Killerdice 11 - 6 Cristinel1970
T6 Dany 25 3 - 11 Tiberius76
T7 Catas23 11 - 10 coco67
T8 collind 10 - 11 iliecostel
T9 Ceciu 8 - 11 Emilian
T10 ladar_stefan 11 - 9 Cocorul
T11 kar10kas 4 - 11 CristianCris
T12 Serban_lauren 11 - 7 HelloBucovina
T13 naxi28 11 - 9 Marian86
T14 kizzu 11 - 9 RRKK
T15 Mercurryy 0 - 11 Petede
T16 Elnegro 2 - 11 fishwithoutwa
T17 lilieci01 3 - 11 nicaion56
T18 adidan 11 - 9 STRABUN
T19 Marcu10 8 - 11 Zuleyha
T20 marcel 11 - 10 Bataga
T21 ManuelExOtic 11 - 10 gimmi67
T22 skiry 11 - 8 valentin1006
Sit-out : AdrianPop
3. Round : 15/05/2020 20:30
T1 MichaelCO 11 - 1 florbrazil13
T2 Ionica 11 - 8 coco67
T3 HelloBucovina 11 - 7 ladar_stefan
T4 IliescuForta 11 - 9 Ceciu
T5 DanielDobrin 11 - 10 kar10kas
T6 edy70 11 - 8 CristianCris
T7 Marian86 11 - 3 RRKK
T8 Petede 2 - 11 collind
T9 AdrianPop 1 - 11 Killerdice
T10 marcel 8 - 11 Cocorul
T11 Tiberius76 11 - 5 fishwithoutwa
T12 iliecostel 11 - 0 Elnegro
T13 vili 11 - 2 valentin1006
T14 Mihai 11 - 10 ManuelExOtic
T15 Emilian 11 - 5 kizzu
T16 skiry 7 - 11 Catas23
T17 Cristinel1970 11 - 4 gimmi67
T18 Serban_lauren 11 - 4 Bataga
T19 Marcu10 6 - 11 naxi28
T20 nicaion56 11 - 5 Frisk
T21 lilieci01 11 - 10 Chiriac Vasil
T22 Iulian 0 - 11 STRABUN
T23 Paul1983 9 - 11 Dany 25
T24 Zuleyha 11 - 0 dana68
T25 Mercurryy 11 - 10 Simionescudan
T26 NIKO 0 - 11 adidan
2. Round : 15/05/2020 19:00
T1 fishwithoutwa 1 - 11 Mihai
T2 HelloBucovina 11 - 9 Tiberius76
T3 Ionica 11 - 4 kizzu
T4 marcel 7 - 11 edy70
T5 IliescuForta 11 - 3 iliecostel
T6 gimmi67 10 - 11 Ceciu
T7 coco67 11 - 3 Serban_lauren
T8 RRKK 3 - 11 kar10kas
T9 DanielDobrin 11 - 8 Petede
T10 valentin1006 6 - 11 ladar_stefan
T11 CristianCris 11 - 10 AdrianPop
T12 Cocorul 6 - 11 florbrazil13
T13 MichaelCO 11 - 9 ManuelExOtic
T14 nicaion56 10 - 11 Marcu10
T15 lilieci01 8 - 11 Elnegro
T16 Bataga 11 - 0 NIKO
T17 adidan 9 - 11 Emilian
T18 Dany 25 11 - 4 Iulian
T19 naxi28 11 - 10 Chiriac Vasil
T20 Simionescudan 3 - 11 Catas23
T21 vili 11 - 3 STRABUN
T22 Cristinel1970 11 - 3 Zuleyha
T23 dana68 7 - 11 Killerdice
T24 Marian86 11 - 9 Mercurryy
T25 skiry 11 - 0 Frisk
T26 collind 11 - 8 Paul1983
1. Round : 15.05.2020 ora 16:00
T1 Killerdice 2 - 11 Serban_lauren
T2 valentin1006 11 - 9 Marian86
T3 coco67 11 - 1 Marcu10
T4 Emilian 10 - 11 IliescuForta
T5 Cocorul 11 - 3 Chiriac Vasil
T6 NIKO 0 - 11 ladar_stefan
T7 ManuelExOtic 11 - 7 lilieci01
T8 CristianCris 11 - 10 Mercurryy
T9 adidan 8 - 11 RRKK
T10 Catas23 9 - 11 Ceciu
T11 Dany 25 10 - 11 fishwithoutwa
T12 Zuleyha 2 - 11 AdrianPop
T13 HelloBucovina 11 - 6 Bataga
T14 Paul1983 0 - 11 kar10kas
T15 florbrazil13 11 - 9 skiry
T16 vili 2 - 11 DanielDobrin
T17 Mihai 11 - 1 naxi28
T18 kizzu 11 - 2 Frisk
T19 dana68 2 - 11 Tiberius76
T20 collind 9 - 11 marcel
T21 Ionica 11 - 8 Cristinel1970
T22 edy70 11 - 5 Simionescudan
T23 Iulian 2 - 11 iliecostel
T24 Elnegro 10 - 11 gimmi67
T25 Petede 11 - 8 nicaion56
T26 MichaelCO 11 - 8 STRABUN

Share