OPEN DE TABLE , SLANIC MOLDOVA,22-24 oct., Poiana Verde, 1500 lei adaugati la premii -

Locul 1= 3966 lei; locul 2=1983 lei ;locurile 3 si 4= cate 992 lei;loc 5,6,7 si 8 cate 496 lei brut.
# Name W L RB B AV
1. Ghena Cristian 12 2 0 0 20
2. Ciobanu Ioan 9 4 0 1 17
3. Tudorachi Corneliu 8 4 0 1 6
4. Emilian 8 4 0 0 16
5. Ocneanu Vasile 8 4 0 0 14
6. Dobrin Daniel 7 4 0 0 10
7. Deac Alexandru 6 4 0 0 11
8. Nastasa Vintila 6 4 0 0 5
9. COCO 5 4 0 1 1
10. Radu Nelu 5 4 0 1 1
11. Naum Ionel 5 4 0 0 6
12. Nicu Dumitru 5 4 0 0 0
13. Radulescu Ciprian 4 4 0 1 3
14. Dragomir Cristinel 4 4 0 0 3
15. Chelaru Florin 4 4 0 0 -3
16. Gheorghiu Viorel 4 4 0 0 -6
17. Buciuleac Nicu 3 4 0 1 -2
18. Fica Iulian 3 4 0 0 1
19. Panainte Tiberiu 3 4 0 0 -1
20. Visen Constantin 3 4 0 0 -2
21. Ionut Cocica 3 4 0 0 -6
22. Ciubotariu Maricel 3 4 0 0 -9
23. Ioneta 2 4 0 0 3
24. Bodoiu Marcel 2 4 0 0 -3
25. Lazarescu Vlad 2 4 0 0 -5
26. Ocneanu Cristian 2 4 0 0 -8
27. Pruteanu Nelu 2 4 0 0 -9
28. Antohe Cristian 1 4 0 0 -14
29. Costea Puiu 1 4 0 0 -14
30. But Eugen 0 4 0 1 -5
31. Barbulescu Relu 0 4 0 1 -8
32. Ioancea Vasilica 0 4 0 1 -15
33. Munteanu Gioni Adr 0 4 0 0 -7
Countries / √úlkeler
Romania Romania 33
14. Round : 24/10/2021 17:00
T1 Ciobanu Ioan 3 - 5 Ghena Cristia
13. Round : 24/10/2021 16:00
T1 Ghena Cristia 5 - 1 Tudorachi Cor
Sit-out : Ciobanu Ioan
12. Round : 24/10/2021 14:00
T1 Ocneanu Vasil 4 - 5 Ghena Cristia
T2 Ciobanu Ioan 5 - 3 Emilian
Sit-out : Tudorachi Corneliu
11. Round : 24/10/2021 11:00
T1 Emilian 4 - 5 Ghena Cristia
T2 Ciobanu Ioan 5 - 1 Tudorachi Cor
T3 Ocneanu Vasil 5 - 0 Dobrin Daniel
10. Round : 24/10/2021 09:00
T1 Ghena Cristia 5 - 3 Tudorachi Cor
T2 Ocneanu Vasil 5 - 4 Deac Alexandr
T3 Dobrin Daniel 5 - 2 Radu Nelu
T4 Nastasa Vinti 2 - 5 Ciobanu Ioan
T5 COCO 1 - 5 Emilian
9. Round : 23/10/2021 21:00
T1 Ocneanu Vasil 0 - 5 Emilian
T2 Ciobanu Ioan 3 - 5 Ghena Cristia
T3 Nastasa Vinti 4 - 5 Tudorachi Cor
T4 Nicu Dumitru 0 - 5 Dobrin Daniel
T5 Radu Nelu 5 - 4 Radulescu Cip
T6 Naum Ionel 1 - 5 Deac Alexandr
Sit-out : COCO
8. Round : 23/10/2021 18:00
T1 Ciobanu Ioan 2 - 5 Tudorachi Cor
T2 Ghena Cristia 5 - 4 COCO
T3 Nastasa Vinti 5 - 3 Dobrin Daniel
T4 Emilian 5 - 1 Nicu Dumitru
T5 Dragomir Cris 4 - 5 Ocneanu Vasil
T6 Radulescu Cip 5 - 1 Chelaru Flori
T7 Deac Alexandr 5 - 0 Buciuleac Nic
T8 Gheorghiu Vio 0 - 5 Naum Ionel
Sit-out : Radu Nelu
7. Round : 23/10/2021 15:00
T1 Tudorachi Cor 1 - 5 Ciobanu Ioan
T2 Nicu Dumitru 5 - 2 Gheorghiu Vio
T3 Emilian 2 - 5 Ghena Cristia
T4 Ocneanu Vasil 5 - 1 Dragomir Cris
T5 Nastasa Vinti 5 - 4 Naum Ionel
T6 COCO 5 - 3 Radulescu Cip
T7 Dobrin Daniel 5 - 3 Panainte Tibe
T8 Ionut Cocica 0 - 5 Deac Alexandr
T9 Fica Iulian 3 - 5 Chelaru Flori
T10 Radu Nelu 5 - 3 Visen Constan
T11 Ciubotariu Ma 2 - 5 Buciuleac Nic
6. Round : 23/10/2021 12:00
T1 Ghena Cristia 3 - 5 Tudorachi Cor
T2 Ocneanu Vasil 1 - 5 Ciobanu Ioan
T3 Emilian 5 - 4 Naum Ionel
T4 Panainte Tibe 2 - 5 Nastasa Vinti
T5 Dragomir Cris 5 - 1 Chelaru Flori
T6 Radu Nelu 3 - 5 Gheorghiu Vio
T7 Radulescu Cip 1 - 5 Nicu Dumitru
T8 Visen Constan 1 - 5 Dobrin Daniel
T9 COCO 5 - 2 Lazarescu Vla
T10 Bodoiu Marcel 4 - 5 Deac Alexandr
T11 Pruteanu Nelu 2 - 5 Ionut Cocica
T12 Ocneanu Crist 2 - 5 Ciubotariu Ma
T13 Ioneta 2 - 5 Fica Iulian
Sit-out : Buciuleac Nicu
5. Round : 23/10/2021 10:00
T1 Emilian 4 - 5 Tudorachi Cor
T2 Ghena Cristia 5 - 4 COCO
T3 Nastasa Vinti 3 - 5 Radulescu Cip
T4 Nicu Dumitru 2 - 5 Ciobanu Ioan
T5 Radu Nelu 3 - 5 Naum Ionel
T6 Bodoiu Marcel 1 - 5 Panainte Tibe
T7 Dobrin Daniel 5 - 4 Lazarescu Vla
T8 Visen Constan 5 - 1 Pruteanu Nelu
T9 Gheorghiu Vio 5 - 2 Ionut Cocica
T10 Ocneanu Crist 3 - 5 Dragomir Cris
T11 Deac Alexandr 3 - 5 Chelaru Flori
T12 Ioancea Vasil 0 - 5 Fica Iulian
T13 Ioneta 5 - 0 Barbulescu Re
T14 But Eugen 4 - 5 Ciubotariu Ma
T15 Buciuleac Nic 5 - 0 Costea Puiu
T16 Antohe Cristi 0 - 5 Ocneanu Vasil
4. Round : 22/10/2021 20:00
T1 Nicu Dumitru 1 - 5 Emilian
T2 COCO 1 - 5 Tudorachi Cor
T3 Dragomir Cris 3 - 5 Radu Nelu
T4 Lazarescu Vla 3 - 5 Ocneanu Vasil
T5 Dobrin Daniel 2 - 5 Ghena Cristia
T6 Nastasa Vinti 5 - 2 Deac Alexandr
T7 Panainte Tibe 3 - 5 Naum Ionel
T8 Visen Constan 1 - 5 Radulescu Cip
T9 Pruteanu Nelu 5 - 3 But Eugen
T10 Ciubotariu Ma 1 - 5 Bodoiu Marcel
T11 Costea Puiu 1 - 5 Chelaru Flori
T12 Ioneta 4 - 5 Ocneanu Crist
T13 Ioancea Vasil 4 - 5 Gheorghiu Vio
T14 Ciobanu Ioan 5 - 4 Buciuleac Nic
T15 Antohe Cristi 1 - 5 Ionut Cocica
T16 Munteanu Gion 3 - 5 Fica Iulian
Sit-out : Barbulescu Relu
3. Round : 22/10/2021 17:00
T1 Tudorachi Cor 5 - 3 Naum Ionel
T2 Deac Alexandr 2 - 5 COCO
T3 Nastasa Vinti 1 - 5 Nicu Dumitru
T4 Emilian 5 - 4 Ciobanu Ioan
T5 Dobrin Daniel 5 - 0 Ioancea Vasil
T6 Panainte Tibe 5 - 3 Pruteanu Nelu
T7 Lazarescu Vla 5 - 2 Gheorghiu Vio
T8 Dragomir Cris 5 - 2 Bodoiu Marcel
T9 Radu Nelu 5 - 0 Chelaru Flori
T10 Visen Constan 5 - 0 Antohe Cristi
T11 Ghena Cristia 5 - 4 Buciuleac Nic
T12 Ocneanu Vasil 5 - 0 Costea Puiu
T13 Radulescu Cip 5 - 4 Ioneta
T14 Ciubotariu Ma 5 - 3 Fica Iulian
T15 Ionut Cocica 5 - 4 Barbulescu Re
T16 Munteanu Gion 4 - 5 Ocneanu Crist
Sit-out : But Eugen
2. Round : 22/10/2021 15:00
T1 Ioancea Vasil 1 - 5 Nicu Dumitru
T2 Pruteanu Nelu 2 - 5 Emilian
T3 Costea Puiu 4 - 5 COCO
T4 Antohe Cristi 3 - 5 Ciobanu Ioan
T5 Deac Alexandr 5 - 1 Gheorghiu Vio
T6 Tudorachi Cor 5 - 1 Lazarescu Vla
T7 Radu Nelu 0 - 5 Nastasa Vinti
T8 Ghena Cristia 4 - 5 Naum Ionel
T9 Dragomir Cris 2 - 5 Visen Constan
T10 Ionut Cocica 1 - 5 Chelaru Flori
T11 Ciubotariu Ma 0 - 5 Ioneta
T12 But Eugen 4 - 5 Buciuleac Nic
T13 Bodoiu Marcel 5 - 3 Ocneanu Crist
T14 Dobrin Daniel 5 - 4 Barbulescu Re
T15 Munteanu Gion 3 - 5 Ocneanu Vasil
T16 Panainte Tibe 5 - 3 Fica Iulian
Sit-out : Radulescu Ciprian
1. Round :
T1 Dragomir Cris 5 - 1 Buciuleac Nic
T2 Ioneta 3 - 5 Antohe Cristi
T3 Pruteanu Nelu 5 - 4 Barbulescu Re
T4 Chelaru Flori 3 - 5 Ghena Cristia
T5 Ciobanu Ioan 5 - 3 Munteanu Gion
T6 Fica Iulian 2 - 5 Tudorachi Cor
T7 Nicu Dumitru 5 - 4 Bodoiu Marcel
T8 Visen Constan 1 - 5 Naum Ionel
T9 But Eugen 4 - 5 Emilian
T10 Ciubotariu Ma 2 - 5 Gheorghiu Vio
T11 COCO 5 - 3 Ionut Cocica
T12 Nastasa Vinti 5 - 4 Ocneanu Vasil
T13 Ocneanu Crist 2 - 5 Radu Nelu
T14 Radulescu Cip 4 - 5 Costea Puiu
T15 Dobrin Daniel 4 - 5 Deac Alexandr
T16 Panainte Tibe 3 - 5 Lazarescu Vla
Sit-out : Ioancea Vasilica

Share