Drammen Bymesterskap 2021 MT -

# Name W L RB B AV
1. DAGFINN SNARHEIM 3 0 0 0 21
2. Håvard Hafskjold 3 0 0 0 21
3. Ilias Gidas (3906) 3 0 0 0 21
4. MARIANNE HUSUM 3 0 0 0 21
5. Stig Frode Sørdah 3 0 0 0 21
6. Håkon Tannæs (24 2 1 0 0 7
7. Helge Reinholdtsen 2 1 0 0 7
8. Hidajet Eminovic 2 1 0 0 7
9. Ilijas Slezovic (3 2 1 0 0 7
10. Jannis Mogius 2 1 0 0 7
11. Grethe Welle (937) 1 1 0 1 0
12. Hall Skåra 1 1 0 1 0
13. Amel Boskailo (Bos 1 2 0 1 -7
14. Babben Belle (2702 1 2 0 0 -7
15. Camilla Skipnes (1 1 2 0 0 -7
16. Joakim R Jensen (3 1 2 0 0 -7
17. Merzuk Jugo (3567) 1 2 0 0 -7
18. Michail Primikiris 1 2 0 0 -7
19. Roger Andersen 0 2 0 1 -14
20. Arne Hoem (2448) 0 3 0 0 -21
21. Geir Grimnes 0 3 0 0 -21
22. Mikkel Alm 0 3 0 0 -21
23. Rune Færstad 0 3 0 0 -21
Countries / Ülkeler
Norway Norway 21
Greece Greece 1
Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina 1
4. Round : 04/12/2021 20:00
T1 Håvard Hafsk 0 - 0 Camilla Skipn
T2 Babben Belle 0 - 0 Hidajet Emino
T3 Merzuk Jugo ( 0 - 0 Michail Primi
T4 Ilijas Slezov 0 - 0 Ilias Gidas (
T5 DAGFINN SNARH 0 - 0 Jannis Mogius
T6 Grethe Welle 0 - 0 Joakim R Jens
T7 Roger Anderse 0 - 0 MARIANNE HUSU
T8 Stig Frode S 0 - 0 Håkon Tannæ
T9 Hall Skåra 0 - 0 Helge Reinhol
Sit-out : Amel Boskailo (Boska)
3. Round : 04/12/2021 19:00
T1 Håkon Tannæ 0 - 7 Grethe Welle
T2 Hidajet Emino 0 - 7 Jannis Mogius
T3 Joakim R Jens 0 - 7 MARIANNE HUSU
T4 Mikkel Alm 0 - 7 Ilijas Slezov
T5 Ilias Gidas ( 7 - 0 Geir Grimnes
T6 DAGFINN SNARH 7 - 0 Michail Primi
T7 Arne Hoem (24 0 - 7 Håvard Hafsk
T8 Rune Færstad 0 - 7 Helge Reinhol
T9 Merzuk Jugo ( 7 - 0 Camilla Skipn
T10 Amel Boskailo 7 - 0 Hall Skåra
T11 Babben Belle 0 - 7 Stig Frode S
Sit-out : Roger Andersen
2. Round : 04/12/2021 17:00
T1 Helge Reinhol 7 - 0 Amel Boskailo
T2 Ilias Gidas ( 7 - 0 Merzuk Jugo (
T3 Rune Færstad 0 - 7 Håkon Tannæ
T4 Roger Anderse 0 - 7 Hall Skåra
T5 Stig Frode S 7 - 0 Arne Hoem (24
T6 Håvard Hafsk 7 - 0 Jannis Mogius
T7 Geir Grimnes 0 - 7 Joakim R Jens
T8 DAGFINN SNARH 7 - 0 Mikkel Alm
T9 Babben Belle 0 - 7 Camilla Skipn
T10 Michail Primi 0 - 7 Hidajet Emino
T11 Ilijas Slezov 0 - 7 MARIANNE HUSU
Sit-out : Grethe Welle (937)
1. Round :
T1 Rune Færstad 0 - 7 Michail Primi
T2 Joakim R Jens 0 - 7 Hidajet Emino
T3 Camilla Skipn 0 - 7 Ilijas Slezov
T4 Roger Anderse 0 - 7 DAGFINN SNARH
T5 MARIANNE HUSU 7 - 0 Mikkel Alm
T6 Babben Belle 7 - 0 Helge Reinhol
T7 Grethe Welle 0 - 7 Ilias Gidas (
T8 Geir Grimnes 0 - 7 Håvard Hafsk
T9 Merzuk Jugo ( 0 - 7 Håkon Tannæ
T10 Amel Boskailo 0 - 7 Stig Frode S
T11 Jannis Mogius 7 - 0 Arne Hoem (24
Sit-out : Hall Skåra

Share