CUPA ROMANIEI LA BACKGAMMON,7000*lei premii, fara taxe de inscriere, start 23 iun. 2023,ora11 -

Locul 1=2200 lei plus Bonus de 1000* lei; locul 2=1700 lei; locul 3=1200 lei;4=600 lei;5=300 lei.
# Name W L RB B AV
1. Stefan Mironica 10 1 0 0 32
2. Mihuta Florin 8 3 0 0 22
3. Munteanu Gioni Adr 7 3 0 0 28
4. Bantu Neculai 7 3 0 0 20
5. Radulescu Ciprian 6 3 0 0 10
6. Bratu Cezar 5 3 0 1 17
7. Dinu Ionel 5 3 0 0 25
8. BINDILEU LIVIU 5 3 0 0 6
9. Lincaru Eugen 4 3 0 1 15
10. Nica Ion 4 3 0 0 13
11. Silache Viorel 4 3 0 0 13
12. BUMB CATALIN 3 3 0 1 7
13. MERISAN RUXANDA 3 3 0 1 0
14. Costea Romeo 3 3 0 0 7
15. Grigoraș Doru 3 3 0 0 2
16. CHIRICUTA MIHAELA 3 3 0 0 -2
17. Ghena Cristian 3 3 0 0 -15
18. DINCA VASILE 2 3 0 1 10
19. Panait Iulian 2 3 0 1 -10
20. Othozi Vasile 2 3 0 0 9
21. Ciobanu Aurelian 2 3 0 0 4
22. AIDOIU EUGEN 2 3 0 0 -3
23. MIHAI GHEORGHE 2 3 0 0 -7
24. BALAN FLORIN DANIE 2 3 0 0 -8
25. TUTUIANU VASILE 2 3 0 0 -9
26. PRUNDEANU ANDREI 1 3 0 0 -9
27. Pantiru Cristinel 1 3 0 0 -13
28. Storociuc Vasile 1 3 0 0 -25
29. TITAVU CRISTINEL 1 3 0 0 -26
30. Ocneanu Vasile 0 3 0 1 -17
31. Stela Storociuc 0 3 0 1 -20
32. CIPRIAN PANTIRU 0 3 0 0 -6
33. POPESCU EUGEN 0 3 0 0 -16
34. Ciobanu Ioan 0 3 0 0 -21
35. NEGRU IONEL 0 3 0 0 -33
Countries / Ülkeler
Romania Romania 35
11. Round : 25/06/2023 22:00
T1 Mihuta Florin 10 - 11 Stefan Mironi
10. Round : 25/06/2023 19:00
T1 Stefan Mironi 11 - 9 Munteanu Gion
T2 Mihuta Florin 11 - 9 Bantu Neculai
9. Round : 25/06/2023 17:00
T1 Bratu Cezar 10 - 11 Munteanu Gion
T2 Stefan Mironi 2 - 11 Mihuta Florin
T3 Radulescu Cip 2 - 11 Bantu Neculai
8. Round : 25/06/2023 15:00
T1 Stefan Mironi 11 - 2 Bantu Neculai
T2 BINDILEU LIVI 1 - 11 Munteanu Gion
T3 Lincaru Eugen 8 - 11 Mihuta Florin
T4 Dinu Ionel 7 - 11 Radulescu Cip
Sit-out : Bratu Cezar
7. Round : 25/06/2023 13:00
T1 Stefan Mironi 11 - 3 Munteanu Gion
T2 Bratu Cezar 8 - 11 Bantu Neculai
T3 MERISAN RUXAN 9 - 11 Mihuta Florin
T4 Radulescu Cip 11 - 1 BUMB CATALIN
T5 BINDILEU LIVI 11 - 8 Silache Viore
T6 Dinu Ionel 11 - 5 Nica Ion
Sit-out : Lincaru Eugen
6. Round : 24/06/2023 21:00
T1 Bratu Cezar 11 - 2 MERISAN RUXAN
T2 Bantu Neculai 11 - 8 Nica Ion
T3 Stefan Mironi 11 - 10 Lincaru Eugen
T4 Mihuta Florin 11 - 7 CHIRICUTA MIH
T5 Panait Iulian 0 - 11 Munteanu Gion
T6 Silache Viore 11 - 0 Grigoraș Dor
T7 BINDILEU LIVI 11 - 8 DINCA VASILE
T8 Radulescu Cip 11 - 7 Costea Romeo
T9 Ghena Cristia 0 - 11 Dinu Ionel
Sit-out : BUMB CATALIN
5. Round : 24/06/2023 18:00
T1 Nica Ion 10 - 11 Stefan Mironi
T2 Costea Romeo 9 - 11 Bantu Neculai
T3 Ghena Cristia 0 - 11 MERISAN RUXAN
T4 CHIRICUTA MIH 0 - 11 Lincaru Eugen
T5 Munteanu Gion 11 - 8 Dinu Ionel
T6 Bratu Cezar 11 - 9 Grigoraș Dor
T7 Mihuta Florin 11 - 9 AIDOIU EUGEN
T8 Othozi Vasile 8 - 11 Silache Viore
T9 BINDILEU LIVI 11 - 7 Ciobanu Aurel
T10 Radulescu Cip 11 - 6 MIHAI GHEORGH
T11 BUMB CATALIN 11 - 4 BALAN FLORIN
T12 Panait Iulian 11 - 5 TUTUIANU VASI
Sit-out : DINCA VASILE
4. Round : 24/06/2023 12:00
T1 Lincaru Eugen 6 - 11 Nica Ion
T2 Stefan Mironi 11 - 0 Ghena Cristia
T3 BINDILEU LIVI 7 - 11 Grigoraș Dor
T4 Bantu Neculai 11 - 2 Mihuta Florin
T5 Dinu Ionel 10 - 11 Costea Romeo
T6 MERISAN RUXAN 11 - 7 Radulescu Cip
T7 TUTUIANU VASI 7 - 11 Munteanu Gion
T8 BALAN FLORIN 9 - 11 CHIRICUTA MIH
T9 Bratu Cezar 11 - 8 Othozi Vasile
T10 BUMB CATALIN 11 - 0 Storociuc Vas
T11 PRUNDEANU AND 6 - 11 Ciobanu Aurel
T12 AIDOIU EUGEN 11 - 6 Stela Storoci
T13 Pantiru Crist 3 - 11 Silache Viore
T14 TITAVU CRISTI 0 - 11 DINCA VASILE
T15 Ocneanu Vasil 1 - 11 MIHAI GHEORGH
Sit-out : Panait Iulian
3. Round : 23/06/2023 19:00
T1 Stefan Mironi 11 - 9 Othozi Vasile
T2 TUTUIANU VASI 2 - 11 Lincaru Eugen
T3 Ghena Cristia 11 - 7 CHIRICUTA MIH
T4 Dinu Ionel 11 - 7 Mihuta Florin
T5 Bantu Neculai 11 - 6 PRUNDEANU AND
T6 DINCA VASILE 9 - 11 Bratu Cezar
T7 BUMB CATALIN 8 - 11 MERISAN RUXAN
T8 BINDILEU LIVI 11 - 7 Panait Iulian
T9 Silache Viore 8 - 11 Radulescu Cip
T10 Costea Romeo 11 - 4 TITAVU CRISTI
T11 Pantiru Crist 7 - 11 Nica Ion
T12 MIHAI GHEORGH 0 - 11 Grigoraș Dor
T13 Ocneanu Vasil 5 - 11 BALAN FLORIN
T14 Ciobanu Aurel 11 - 5 POPESCU EUGEN
T15 NEGRU IONEL 0 - 11 AIDOIU EUGEN
T16 Munteanu Gion 11 - 1 Ciobanu Ioan
T17 Storociuc Vas 11 - 10 CIPRIAN PANTI
Sit-out : Stela Storociuc
2. Round : 23/06/2023 16:00
T1 Lincaru Eugen 11 - 8 PRUNDEANU AND
T2 Ghena Cristia 11 - 4 Grigoraș Dor
T3 Nica Ion 11 - 6 BUMB CATALIN
T4 TITAVU CRISTI 0 - 11 Mihuta Florin
T5 BINDILEU LIVI 10 - 11 TUTUIANU VASI
T6 CHIRICUTA MIH 11 - 7 Costea Romeo
T7 Stefan Mironi 11 - 9 Bratu Cezar
T8 Dinu Ionel 11 - 10 Ocneanu Vasil
T9 BALAN FLORIN 5 - 11 Othozi Vasile
T10 Radulescu Cip 11 - 5 Stela Storoci
T11 Panait Iulian 11 - 8 POPESCU EUGEN
T12 Bantu Neculai 11 - 10 CIPRIAN PANTI
T13 AIDOIU EUGEN 5 - 11 Munteanu Gion
T14 Ciobanu Aurel 9 - 11 MIHAI GHEORGH
T15 NEGRU IONEL 0 - 11 DINCA VASILE
T16 Pantiru Crist 11 - 9 Ciobanu Ioan
T17 Storociuc Vas 3 - 11 Silache Viore
Sit-out : MERISAN RUXANDA
1. Round :
T1 DINCA VASILE 4 - 11 Ghena Cristia
T2 PRUNDEANU AND 11 - 7 CIPRIAN PANTI
T3 Storociuc Vas 4 - 11 BINDILEU LIVI
T4 Ciobanu Ioan 2 - 11 Costea Romeo
T5 TUTUIANU VASI 11 - 2 Stela Storoci
T6 Nica Ion 11 - 2 Radulescu Cip
T7 Munteanu Gion 4 - 11 BUMB CATALIN
T8 AIDOIU EUGEN 0 - 11 Dinu Ionel
T9 Bantu Neculai 10 - 11 BALAN FLORIN
T10 Bratu Cezar 11 - 4 POPESCU EUGEN
T11 Mihuta Florin 11 - 8 MIHAI GHEORGH
T12 NEGRU IONEL 0 - 11 Othozi Vasile
T13 Lincaru Eugen 11 - 10 Ciobanu Aurel
T14 CHIRICUTA MIH 11 - 0 Silache Viore
T15 Stefan Mironi 11 - 7 Panait Iulian
T16 Pantiru Crist 8 - 11 TITAVU CRISTI
T17 MERISAN RUXAN 4 - 11 Grigoraș Dor
Sit-out : Ocneanu Vasile

Share