FT Backgammon Tournament System

Moscow Highroller 03-12-2016 -

# Name L W B
1. Sergey EROKHIN 2 8 0
2. Ruben Gradnikov 3 6 1
3. Armen Khachatryan 3 5 0
4. Vasily Chemohonenko 3 4 1
5. Ruben Bagdasaryan 3 4 0
6. Mger Dzhagaryan 3 3 1
7. Lasha Iashvili 3 3 0
8. SERGEY PETUKHOV 3 3 0
9. Timur Bulekbaev 3 2 1
10. Yaroslav Gusev 3 2 0
11. Sergey Chertkov 3 1 1
12. Alexey Askurava 3 1 0
13. Mikayel Vardanyan 3 1 0
14. Ashot Arzumanyan 3 1 0
15. Robert Sadgyan 3 0 0
Show All Players
Countries
Russia Russia 14
Georgia Georgia 1
Associations
Others Others 15
Teams Win %
10. Round : 04/12/2016 01:00
T1 Sergey EROKH 9 - 2 Ruben Gradni
9. Round : 03/12/2016 22:00
T1 Sergey EROKH 9 - 6 Ruben Gradni
8. Round : 03/12/2016 21:00
T1 Vasily Chemo 8 - 9 Ruben Gradni
T2 Armen Khacha 0 - 9 Sergey EROKH
7. Round : 03/12/2016 20:00
T1 Sergey EROKH 0 - 9 Ruben Gradni
T2 Vasily Chemo 9 - 0 Ruben Bagdas
T3 Armen Khacha 9 - 5 Mger Dzhagar
6. Round : 03/12/2016 20:00
T1 Sergey EROKH 4 - 9 Ruben Gradni
T2 SERGEY PETUK 4 - 9 Ruben Bagdas
T3 Vasily Chemo 9 - 3 Lasha Iashvi
T4 Armen Khacha 9 - 7 Timur Bulekb
Sit-out : Mger Dzhagaryan
5. Round : 03/12/2016 19:00
T1 SERGEY PETUK 3 - 9 Ruben Gradni
T2 Sergey EROKH 9 - 2 Ruben Bagdas
T3 Lasha Iashvi 9 - 4 Yaroslav Gus
T4 Sergey Chert 2 - 9 Mger Dzhagar
T5 Armen Khacha 9 - 3 Vasily Chemo
Sit-out : Timur Bulekbaev
4. Round : 03/12/2016 18:00
T1 SERGEY PETUK 3 - 9 Sergey EROKH
T2 Timur Bulekb 6 - 9 Ruben Bagdas
T3 Armen Khacha 4 - 9 Ruben Gradni
T4 Vasily Chemo 9 - 6 Mger Dzhagar
T5 Sergey Chert 9 - 0 Ashot Arzuma
T6 Lasha Iashvi 9 - 6 Mikayel Vard
T7 Yaroslav Gus 9 - 8 Alexey Askur
3. Round : 03/12/2016 16:00
T1 Sergey EROKH 9 - 3 Ruben Gradni
T2 SERGEY PETUK 9 - 2 Mger Dzhagar
T3 Yaroslav Gus 7 - 9 Ruben Bagdas
T4 Timur Bulekb 9 - 5 Alexey Askur
T5 Vasily Chemo 9 - 6 Mikayel Vard
T6 Armen Khacha 9 - 7 Lasha Iashvi
T7 Robert Sadgy 6 - 9 Ashot Arzuma
Sit-out : Sergey Chertkov
2. Round : 03/12/2016 15:00
T1 SERGEY PETUK 9 - 7 Yaroslav Gus
T2 Mger Dzhagar 9 - 6 Ruben Bagdas
T3 Lasha Iashvi 2 - 9 Ruben Gradni
T4 Armen Khacha 0 - 9 Sergey EROKH
T5 Sergey Chert 3 - 9 Alexey Askur
T6 Robert Sadgy 7 - 9 Mikayel Vard
T7 Timur Bulekb 9 - 1 Ashot Arzuma
Sit-out : Vasily Chemohonenko
1. Round :
T1 Mger Dzhagar 9 - 7 Alexey Askur
T2 Sergey Chert 0 - 9 Yaroslav Gus
T3 Ruben Bagdas 9 - 1 Ashot Arzuma
T4 SERGEY PETUK 9 - 6 Timur Bulekb
T5 Armen Khacha 9 - 8 Mikayel Vard
T6 Vasily Chemo 4 - 9 Sergey EROKH
T7 Robert Sadgy 0 - 9 Lasha Iashvi
Sit-out : Ruben Gradnikov



Flag Counter
Play Backgammon