FT Backgammon Tournament System

SALAMİS HOTEL AÇIK TAVLA ŞAMPİYONASI 2017 -

TOPLAM 7000,-TL ÖDÜL DAĞITILACAKTIR
# Name L W B
1. Kıbrıs Elit SERKAN PAŞA 0 6 1
2. Kıbrıs CEMAL AKKARA 1 6 0
3. ÖZGÜR SUNALP 1 5 1
4. Kıbrıs ZİHNİ ALTUNÇ 1 5 1
5. Kıbrıs CENGİZ DİNDAR 2 5 0
6. Kıbrıs Elit ARSEVEN SERMET 2 5 0
7. Kıbrıs Elit HASAN DOĞAN. 2 4 1
8. Kıbrıs Elit AHMET KARAHASAN 2 4 0
9. Kıbrıs EMEL ÇAPKINER TOSUN 2 4 0
10. Kıbrıs GÜZİDE ATAİ 2 3 0
11. AHMET ALTUNÇ 2 3 0
12. Kıbrıs KORAY BAŞDOĞRULTMACI 2 3 0
13. KAAN UTKU 2 3 0
14. Kıbrıs Özer Bakır 2 3 0
15. Kıbrıs NECMETTİN SALTKAYA 2 3 0
16. Kıbrıs Elit MEHMET KONAKLI 2 3 0
17. İSMAİL İRFANOĞLU 2 2 0
18. GİRAY HAMZAOĞULLARI 2 2 0
19. MUSTAFA TARZAN 2 2 0
20. ÖNER MART 2 2 0
21. ÇAĞLAR BELİBAĞLI 2 2 0
22. ALİ GÜLHAN 2 2 0
23. Kıbrıs MUSTAFA CANCURİ 2 2 0
24. Kıbrıs GÜNGÖR SARIBOĞA 2 2 0
25. Kıbrıs BERKAY CİCİOĞLU 2 2 0
26. Kıbrıs Elit DENİZ KIZILBORA 2 2 0
27. MAHMUT AKIN 2 2 0
28. Kıbrıs GÜL ORAL 2 2 0
29. Kıbrıs ALİ KASABOĞLU 2 2 0
30. Kıbrıs NECMETTİN DURMUŞ 2 2 0
31. Kıbrıs Elit Kayhan Özelkoca 2 1 0
32. Kıbrıs MEHMET GÜRSES 2 1 0
33. Kıbrıs Elit NİYAZİ ÜNLÜTÜRK 2 1 0
34. Kıbrıs MUSTAFA KEMAL ÇİLOĞLAN 2 1 0
35. Kıbrıs Elit DOĞAN CELAL 2 1 0
36. Kıbrıs SUAT SAY 2 1 0
37. Kıbrıs HALİM KUWAİK 2 1 0
38. İBRAHİM ÖZTİNEN 2 1 0
39. Kıbrıs HALİL KÖSE 2 1 0
40. Kıbrıs Elit Burak Yahat 2 1 0
41. Kıbrıs Elit Halil Özelkoca 2 1 0
42. Kıbrıs Hasan Macit Köroğlu 2 1 0
43. UĞUR SENCER 2 0 0
44. Kıbrıs ERDİ AYDINLI 2 0 0
45. Kıbrıs TOZAN SARI 2 0 0
46. Kıbrıs ALİ İHSAN ALTUNBAY 2 0 0
47. Kıbrıs ÇELEN TERAN 2 0 0
48. ERAY YAPICIOĞLU 2 0 0
49. EMRAH DABAN 2 0 0
50. HASAN HABEŞ 2 0 0
51. Kıbrıs ERDEN ÖZÜSTÜN 2 0 0
52. YAŞAR GÜNDEĞER 2 0 0
53. KAMİL ÖZALP 2 0 0
54. Kıbrıs Mustafa hayati Köse 2 0 0
55. Kıbrıs TUTKU BEYİT 2 0 0
Show All Players
Countries
KKTC KKTC 52
Turkey Turkey 3
Teams Win %
Kıbrıs ElitKıbrıs Elit 59 %
KıbrısKıbrıs 49 %
7. Round : 16/04/2017 16:00
T1 SERKAN PAŞA 9 - 7 HASAN DOĞAN
T2 ÖZGÜR SUNA 9 - 2 CENGİZ DİN
T3 CEMAL AKKARA 9 - 0 ARSEVEN SERM
Sit-out : ZİHNİ ALTUNÇ
6. Round : 16/04/2017 15:00
T1 CEMAL AKKARA 5 - 9 HASAN DOĞAN
T2 ARSEVEN SERM 9 - 1 ÖZGÜR SUNA
T3 EMEL ÇAPKIN 5 - 9 ZİHNİ ALTU
T4 AHMET KARAHA 3 - 9 CENGİZ DİN
Sit-out : SERKAN PAŞA
5. Round : 16/04/2017 14:00
T1 AHMET KARAHA 9 - 3 Özer Bakır
T2 KORAY BAŞDO 5 - 9 ARSEVEN SERM
T3 AHMET ALTUN 1 - 9 HASAN DOĞAN
T4 NECMETTİN S 0 - 9 ÖZGÜR SUNA
T5 CEMAL AKKARA 9 - 2 MEHMET KONAK
T6 KAAN UTKU 4 - 9 EMEL ÇAPKIN
T7 GÜZİDE ATA 3 - 9 ZİHNİ ALTU
T8 SERKAN PAŞA 9 - 7 CENGİZ DİN
4. Round : 16/04/2017 11:30
T1 ALİ KASABO 7 - 9 SERKAN PAŞA
T2 MAHMUT AKIN 1 - 9 CEMAL AKKARA
T3 DENİZ KIZIL 4 - 9 ARSEVEN SERM
T4 ÇAĞLAR BEL 7 - 9 NECMETTİN S
T5 MUSTAFA TARZ 4 - 9 HASAN DOĞAN
T6 BERKAY CİC 7 - 9 ZİHNİ ALTU
T7 ÖNER MART 7 - 9 EMEL ÇAPKIN
T8 GÜZİDE ATA 9 - 4 GÜNGÖR SAR
T9 GİRAY HAMZA 4 - 9 AHMET ALTUN
T10 MUSTAFA CANC 3 - 9 AHMET KARAHA
T11 KAAN UTKU 9 - 7 GÜL ORAL
T12 KORAY BAŞDO 9 - 2 Özer Bakır
T13 NECMETTİN D 0 - 9 ÖZGÜR SUNA
T14 İSMAİL İR 7 - 9 MEHMET KONAK
T15 ALİ GÜLHAN 7 - 9 CENGİZ DİN
3. Round : 15/04/2017 20:00
T1 HALİM KUWA 4 - 9 AHMET KARAHA
T2 DOĞAN CELAL 5 - 9 MEHMET KONAK
T3 ZİHNİ ALTU 9 - 1 NİYAZİ ÜN
T4 Kayhan Özel 8 - 9 ALİ GÜLHAN
T5 MAHMUT AKIN 4 - 9 GÜL ORAL
T6 MEHMET GÜRS 8 - 9 NECMETTİN S
T7 BERKAY CİC 8 - 9 ALİ KASABO
T8 MUSTAFA TARZ 8 - 9 ARSEVEN SERM
T9 HALİL KÖSE 7 - 9 NECMETTİN D
T10 Burak Yahat 3 - 9 SERKAN PAŞA
T11 KAAN UTKU 7 - 9 Özer Bakır
T12 GÜNGÖR SAR 2 - 9 MUSTAFA CANC
T13 KORAY BAŞDO 0 - 9 CEMAL AKKARA
T14 İSMAİL İR 9 - 1 Hasan Macit
T15 AHMET ALTUN 9 - 2 İBRAHİM Ö
T16 GİRAY HAMZA 0 - 9 EMEL ÇAPKIN
T17 GÜZİDE ATA 9 - 1 SUAT SAY
T18 HASAN DOĞAN 1 - 9 ÖZGÜR SUNA
T19 ÇAĞLAR BEL 9 - 4 MUSTAFA KEMA
T20 Halil Özelk 2 - 9 DENİZ KIZIL
T21 ÖNER MART 6 - 9 CENGİZ DİN
2. Round : 15/04/2017 18:00
T1 ALİ KASABO 3 - 11 NECMETTİN S
T2 UĞUR SENCER 7 - 11 CENGİZ DİN
T3 Kayhan Özel 11 - 1 İBRAHİM Ö
T4 CEMAL AKKARA 11 - 4 İSMAİL İR
T5 ÖNER MART 11 - 9 HALİM KUWA
T6 EMRAH DABAN 4 - 11 ZİHNİ ALTU
T7 AHMET ALTUN 11 - 5 KAMİL ÖZAL
T8 MAHMUT AKIN 11 - 7 AHMET KARAHA
T9 ERDİ AYDINL 6 - 11 Hasan Macit
T10 YAŞAR GÜND 5 - 11 KORAY BAŞDO
T11 MUSTAFA TARZ 11 - 6 DOĞAN CELAL
T12 BERKAY CİC 11 - 9 ALİ GÜLHAN
T13 Halil Özelk 5 - 11 GÜL ORAL
T14 ARSEVEN SERM 1 - 11 NİYAZİ ÜN
T15 GİRAY HAMZA 11 - 3 ERDEN ÖZÜS
T16 HASAN HABEŞ 9 - 11 SERKAN PAŞA
T17 EMEL ÇAPKIN 11 - 10 ERAY YAPICIO
T18 KAAN UTKU 11 - 4 NECMETTİN D
T19 SUAT SAY 6 - 11 MEHMET KONAK
T20 DENİZ KIZIL 11 - 7 ÇELEN TERAN
T21 HALİL KÖSE 2 - 11 Özer Bakır
T22 GÜZİDE ATA 11 - 0 Mustafa haya
T23 TOZAN SARI 5 - 11 MUSTAFA CANC
T24 Burak Yahat 0 - 11 GÜNGÖR SAR
T25 MUSTAFA KEMA 11 - 0 TUTKU BEYİT
T26 ÇAĞLAR BEL 11 - 8 ALİ İHSAN
T27 MEHMET GÜRS 7 - 11 ÖZGÜR SUNA
Sit-out : HASAN DOĞAN.
1. Round : 15:30
T1 ERDEN ÖZÜS 8 - 11 CENGİZ DİN
T2 KORAY BAŞDO 11 - 6 ÇELEN TERAN
T3 NECMETTİN D 11 - 10 NİYAZİ ÜN
T4 Halil Özelk 11 - 9 ERDİ AYDINL
T5 KAAN UTKU 11 - 9 UĞUR SENCER
T6 MUSTAFA CANC 6 - 11 DOĞAN CELAL
T7 DENİZ KIZIL 4 - 11 CEMAL AKKARA
T8 MAHMUT AKIN 11 - 3 MUSTAFA KEMA
T9 Burak Yahat 11 - 3 MEHMET KONAK
T10 TOZAN SARI 10 - 11 BERKAY CİC
T11 GÜNGÖR SAR 11 - 9 EMEL ÇAPKIN
T12 GİRAY HAMZA 11 - 0 GÜL ORAL
T13 ALİ GÜLHAN 11 - 6 ALİ İHSAN
T14 Kayhan Özel 10 - 11 HALİM KUWA
T15 AHMET ALTUN 7 - 11 Özer Bakır
T16 GÜZİDE ATA 3 - 11 AHMET KARAHA
T17 Mustafa haya 5 - 11 MUSTAFA TARZ
T18 YAŞAR GÜND 5 - 11 SERKAN PAŞA
T19 HASAN HABEŞ 3 - 11 ÖNER MART
T20 ÇAĞLAR BEL 9 - 11 HASAN DOĞAN
T21 İSMAİL İR 11 - 3 ERAY YAPICIO
T22 TUTKU BEYİT 0 - 11 İBRAHİM Ö
T23 ARSEVEN SERM 11 - 8 NECMETTİN S
T24 ALİ KASABO 11 - 10 ZİHNİ ALTU
T25 EMRAH DABAN 8 - 11 HALİL KÖSE
T26 MEHMET GÜRS 11 - 1 Hasan Macit
T27 KAMİL ÖZAL 2 - 11 SUAT SAY
Sit-out : ÖZGÜR SUNALP



Flag Counter
Play Backgammon