FT Backgammon Tournament System

Sakarya Tavla 2016-2017 Sezonu Süper Finali -

Kıbrıs Katılım + 3 Gece Çift Kişi Konaklama Kıbrıs Katılım Kıbrıs Katılım Tavla Tavla
# Name L W B
1. Sakarya BURHAN YILMAZER 3 9 1
2. Sakarya METİN ÖKDEN 5 7 2
3. Sakarya ŞEVKİ TÜZEN 5 5 1
4. Sakarya MURAT YAVUZ 5 6 0
5. Sakarya MUSTAFA BABAL 5 5 1
6. Sakarya MUSTAFA YILMAZ 5 5 0
7. Sakarya UFUK AKSAK 5 3 0
8. Sakarya SEÇKİN SEZER 5 3 0
9. Sakarya MUHLİS ELBİ 5 2 0
10. Sakarya SEDAT BIÇAKCI 5 3 0
11. Sakarya YAŞAR KOŞUNDA 5 3 0
12. Sakarya EROL YAŞ 5 3 0
13. Sakarya NECDET TÖMEKÇE 5 3 0
14. Sakarya SİNAN CİNOĞLU 5 1 0
15. Sakarya İBRAHİM ADAK 5 1 1
16. Sakarya NİHAT BAYRAKTAR 5 1 1
17. Sakarya İSMAİL BAŞOĞLU 5 0 1
18. Sakarya ATİLA ATABEY 5 0 0
19. Sakarya HÜSEYİN KARABIYIK 5 0 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 19
Teams Win %
SakaryaSakarya 39 %
13. Round : 01/05/2017 23:00
T1 METİN ÖKDE 2 - 7 BURHAN YILMA
12. Round : 01/05/2017 23:00
T1 METİN ÖKDE 0 - 7 BURHAN YILMA
11. Round : 01/05/2017 22:00
T1 ŞEVKİ TÜ 0 - 7 BURHAN YILMA
Sit-out : METİN ÖKDEN
10. Round : 01/05/2017 22:00
T1 METİN ÖKDE 7 - 0 MURAT YAVUZ
T2 MUSTAFA BABA 3 - 7 BURHAN YILMA
Sit-out : ŞEVKİ TÜZEN
9. Round : 01/05/2017 21:00
T1 METİN ÖKDE 7 - 6 BURHAN YILMA
T2 MUSTAFA BABA 6 - 7 MURAT YAVUZ
T3 MUSTAFA YILM 0 - 7 ŞEVKİ TÜ
8. Round : 01/05/2017 21:00
T1 MUSTAFA BABA 7 - 2 BURHAN YILMA
T2 MURAT YAVUZ 7 - 4 ŞEVKİ TÜ
T3 MUSTAFA YILM 7 - 6 UFUK AKSAK
Sit-out : METİN ÖKDEN
7. Round : 01/05/2017 20:00
T1 METİN ÖKDE 7 - 4 MUSTAFA BABA
T2 MUSTAFA YILM 7 - 6 UFUK AKSAK
T3 SEÇKİN SEZ 4 - 7 ŞEVKİ TÜ
T4 MUHLİS ELB 1 - 7 MURAT YAVUZ
Sit-out : BURHAN YILMAZER
6. Round : 28/04/2017 19:00
T1 MUSTAFA BABA 0 - 7 BURHAN YILMA
T2 METİN ÖKDE 7 - 2 SEÇKİN SEZ
T3 MURAT YAVUZ 7 - 1 UFUK AKSAK
T4 MUHLİS ELB 5 - 7 ŞEVKİ TÜ
T5 MUSTAFA YILM 7 - 5 SEDAT BIÇAK
5. Round : 24/04/2017 23:00
T1 METİN ÖKDE 5 - 7 UFUK AKSAK
T2 ŞEVKİ TÜ 2 - 7 BURHAN YILMA
T3 MUSTAFA YILM 4 - 7 MUHLİS ELB
T4 YAŞAR KOŞU 5 - 7 SEÇKİN SEZ
T5 NECDET TÖME 2 - 7 SEDAT BIÇAK
T6 EROL YAŞ 3 - 7 MURAT YAVUZ
Sit-out : MUSTAFA BABAL
4. Round : 24/04/2017 23:00
T1 MUSTAFA BABA 7 - 5 UFUK AKSAK
T2 ŞEVKİ TÜ 0 - 7 BURHAN YILMA
T3 METİN ÖKDE 7 - 4 MUSTAFA YILM
T4 SEÇKİN SEZ 7 - 4 MURAT YAVUZ
T5 MUHLİS ELB 7 - 3 SEDAT BIÇAK
T6 YAŞAR KOŞU 7 - 2 NİHAT BAYRA
T7 NECDET TÖME 7 - 5 SİNAN CİNO
T8 EROL YAŞ 7 - 6 İBRAHİM AD
3. Round : 24/04/2017 22:00
T1 MUSTAFA YILM 2 - 7 BURHAN YILMA
T2 MUSTAFA BABA 7 - 3 ŞEVKİ TÜ
T3 METİN ÖKDE 7 - 0 MUHLİS ELB
T4 SEDAT BIÇAK 4 - 7 UFUK AKSAK
T5 NECDET TÖME 2 - 7 MURAT YAVUZ
T6 EROL YAŞ 3 - 7 SEÇKİN SEZ
T7 İBRAHİM AD 7 - 0 SİNAN CİNO
T8 YAŞAR KOŞU 7 - 4 İSMAİL BA
Sit-out : NİHAT BAYRAKTAR
2. Round : 24/04/2017 21:00
T1 ŞEVKİ TÜ 7 - 1 UFUK AKSAK
T2 METİN ÖKDE 5 - 7 MUSTAFA YILM
T3 MUSTAFA BABA 7 - 0 MUHLİS ELB
T4 SEÇKİN SEZ 6 - 7 SEDAT BIÇAK
T5 MURAT YAVUZ 6 - 7 BURHAN YILMA
T6 EROL YAŞ 7 - 1 NİHAT BAYRA
T7 İSMAİL BA 5 - 7 NECDET TÖME
T8 YAŞAR KOŞU 7 - 0 HÜSEYİN KA
T9 ATİLA ATABE 2 - 7 SİNAN CİNO
Sit-out : İBRAHİM ADAK
1. Round : 24.04.2017 19:00
T1 MUHLİS ELB 5 - 7 ŞEVKİ TÜ
T2 BURHAN YILMA 3 - 7 UFUK AKSAK
T3 MUSTAFA YILM 7 - 4 MURAT YAVUZ
T4 MUSTAFA BABA 7 - 2 SEÇKİN SEZ
T5 SİNAN CİNO 0 - 7 SEDAT BIÇAK
T6 YAŞAR KOŞU 2 - 7 EROL YAŞ
T7 ATİLA ATABE 4 - 7 NECDET TÖME
T8 NİHAT BAYRA 7 - 4 HÜSEYİN KA
T9 İBRAHİM AD 3 - 7 METİN ÖKDE
Sit-out : İSMAİL BAŞOĞLU



Flag Counter
Play Backgammon