FT Backgammon Tournament System

Covasna,Romania,Backgammon16-18.02.2018,10000 RON plus1 stay for 2 persons in stage 3 H.Caprioara -

# Name L B
1. Leon Dorel 1 2
2. Arminia Catalin Mihai 3 2
3. Lazar Eugen 3 2
4. Dobromir Kyurkchiev 3 1
5. Barbu Alexandru 3 1
6. Bantu Neculai 3 0
7. Folea Mihai 3 0
8. Petru Hlihor 3 0
9. Ciubotariu Marcel 3 0
10. Ocneanu Cristian 3 0
11. Antohe Cristian 3 0
12. Radulescu Ciprian 3 0
13. Chirita Iulian 3 0
14. Manaila Marian 3 0
15. Chiricuta Mihaela 3 0
16. Lincaru Eugen 3 0
17. Boeriu Marius 3 0
18. Gheorghiu Viorel 3 0
19. Staicu Adrian 3 0
20. Munteanu Gioni Adrian 3 0
21. Radu Nelu 3 0
22. Dragomir Cristinel 3 0
23. Buciuleac Nicu 3 0
24. Rusu Gabriel 3 0
25. Hristodorescu Daniel 3 0
26. Georgy 3 0
27. Ocneanu Vasile 3 0
28. Veres Marius 3 0
29. Darie Cristian 3 0
30. Chelaru Florin 3 0
31. Dobrin Daniel 3 0
32. Adam Valeriu 3 0
33. Storociuc Stela 3 0
Show All Players
Countries
Romania Romania 31
Bulgaria Bulgaria 2
Associations
Others Others 33
13. Round : 18/02/2018 19:45
T1 Leon Dorel 11 - 7 Arminia Cata
12. Round : 18/02/2018 17:50
T1 Lazar Eugen 4 - 11 Leon Dorel
Sit-out : Arminia Catalin Mihai
11. Round : 18/02/2018 11:00
T1 Lazar Eugen 9 - 11 Arminia Cata
Sit-out : Leon Dorel
10. Round : 18/02/2018 09:30
T1 Dobromir Kyu 9 - 11 Leon Dorel
T2 Barbu Alexan 0 - 11 Arminia Cata
Sit-out : Lazar Eugen
9. Round : 17/02/2018 23:00
T1 Barbu Alexan 11 - 7 Arminia Cata
T2 Bantu Necula 5 - 11 Leon Dorel
T3 Dobromir Kyu 2 - 11 Lazar Eugen
8. Round : 17/02/2018 21:00
T1 Lazar Eugen 11 - 0 Leon Dorel
T2 Folea Mihai 3 - 11 Arminia Cata
T3 Bantu Necula 11 - 5 Barbu Alexan
Sit-out : Dobromir Kyurkchiev
7. Round : 17/02/2018 18:00
T1 Ciubotariu M 4 - 11 Folea Mihai
T2 Ocneanu Cris 6 - 11 Dobromir Kyu
T3 Leon Dorel 11 - 4 Barbu Alexan
T4 Petru Hlihor 10 - 11 Bantu Necula
T5 Lazar Eugen 11 - 2 Arminia Cata
6. Round : 17/02/2018 16:00
T1 Lincaru Euge 5 - 11 Bantu Necula
T2 Boeriu Mariu 0 - 11 Barbu Alexan
T3 Dobromir Kyu 11 - 0 Radulescu Ci
T4 Chirita Iuli 8 - 11 Ciubotariu M
T5 Ocneanu Cris 11 - 7 Manaila Mari
T6 Gheorghiu Vi 2 - 11 Arminia Cata
T7 Chiricuta Mi 6 - 11 Folea Mihai
T8 Leon Dorel 11 - 5 Antohe Crist
T9 Petru Hlihor 6 - 11 Lazar Eugen
5. Round : 17/02/2018 12:00
T1 Boeriu Mariu 6 - 11 Bantu Necula
T2 Petru Hlihor 11 - 7 Staicu Adria
T3 Gheorghiu Vi 3 - 11 Radulescu Ci
T4 Barbu Alexan 11 - 9 Antohe Crist
T5 Lincaru Euge 7 - 11 Manaila Mari
T6 Chiricuta Mi 10 - 11 Ciubotariu M
T7 Dobromir Kyu 11 - 9 Folea Mihai
T8 Ocneanu Cris 6 - 11 Leon Dorel
T9 Chirita Iuli 0 - 11 Arminia Cata
T10 Lazar Eugen 11 - 0 Munteanu Gio
4. Round : 17/02/2018 10:00
T1 Dobromir Kyu 11 - 3 Veres Marius
T2 Ocneanu Vasi 8 - 11 Antohe Crist
T3 Petru Hlihor 11 - 8 Dragomir Cri
T4 Boeriu Mariu 11 - 8 Staicu Adria
T5 Bantu Necula 8 - 11 Folea Mihai
T6 Chiricuta Mi 11 - 9 Rusu Gabriel
T7 Chirita Iuli 11 - 9 Buciuleac Ni
T8 Gheorghiu Vi 11 - 6 Hristodoresc
T9 Georgy 1 - 11 Munteanu Gio
T10 Ocneanu Cris 11 - 10 Radu Nelu
T11 Darie Cristi 5 - 11 Lincaru Euge
T12 Ciubotariu M 9 - 11 Barbu Alexan
T13 Manaila Mari 5 - 11 Leon Dorel
T14 Radulescu Ci 7 - 11 Arminia Cata
Sit-out : Lazar Eugen
3. Round : 16/02/2018 21:30
T1 Munteanu Gio 2 - 11 Antohe Crist
T2 Ocneanu Vasi 8 - 11 Staicu Adria
T3 Boeriu Mariu 11 - 9 Chirita Iuli
T4 Manaila Mari 11 - 8 Ciubotariu M
T5 Storociuc St 4 - 11 Radulescu Ci
T6 Buciuleac Ni 7 - 11 Hristodoresc
T7 Adam Valeriu 5 - 11 Radu Nelu
T8 Petru Hlihor 11 - 3 Lincaru Euge
T9 Dobromir Kyu 10 - 11 Barbu Alexan
T10 Veres Marius 8 - 11 Folea Mihai
T11 Darie Cristi 5 - 11 Lazar Eugen
T12 Chiricuta Mi 11 - 7 Chelaru Flor
T13 Georgy 11 - 3 Rusu Gabriel
T14 Dragomir Cri 8 - 11 Bantu Necula
T15 Ocneanu Cris 8 - 11 Gheorghiu Vi
T16 Dobrin Danie 9 - 11 Leon Dorel
Sit-out : Arminia Catalin Mihai
2. Round : 16/02/2018 20:00
T1 Ocneanu Cris 11 - 10 Radulescu Ci
T2 Storociuc St 5 - 11 Ciubotariu M
T3 Rusu Gabriel 11 - 2 Munteanu Gio
T4 Dobrin Danie 5 - 11 Chirita Iuli
T5 Chiricuta Mi 7 - 11 Bantu Necula
T6 Radu Nelu 9 - 11 Buciuleac Ni
T7 Arminia Cata 11 - 7 Antohe Crist
T8 Georgy 8 - 11 Boeriu Mariu
T9 Lazar Eugen 11 - 7 Folea Mihai
T10 Lincaru Euge 11 - 10 Chelaru Flor
T11 Gheorghiu Vi 11 - 5 Staicu Adria
T12 Adam Valeriu 9 - 11 Manaila Mari
T13 Veres Marius 11 - 4 Hristodoresc
T14 Petru Hlihor 5 - 11 Barbu Alexan
T15 Darie Cristi 8 - 11 Ocneanu Vasi
T16 Dragomir Cri 10 - 11 Dobromir Kyu
Sit-out : Leon Dorel
1. Round : 16:00 or 16.02.2018
T1 Lincaru Euge 11 - 3 Gheorghiu Vi
T2 Chirita Iuli 11 - 4 Rusu Gabriel
T3 Dobromir Kyu 11 - 2 Bantu Necula
T4 Veres Marius 4 - 11 Antohe Crist
T5 Darie Cristi 11 - 8 Buciuleac Ni
T6 Chiricuta Mi 11 - 10 Dobrin Danie
T7 Radulescu Ci 11 - 7 Lazar Eugen
T8 Dragomir Cri 11 - 10 Boeriu Mariu
T9 Petru Hlihor 11 - 5 Radu Nelu
T10 Adam Valeriu 3 - 11 Ciubotariu M
T11 Chelaru Flor 9 - 11 Leon Dorel
T12 Ocneanu Vasi 4 - 11 Arminia Cata
T13 Georgy 6 - 11 Ocneanu Cris
T14 Hristodoresc 10 - 11 Folea Mihai
T15 Manaila Mari 10 - 11 Staicu Adria
T16 Storociuc St 4 - 11 Munteanu Gio
Sit-out : Barbu Alexandru



Flag Counter