FT Backgammon Tournament System

Sakarya Şubat-Mart 2018 Recai Atasoy Sezonu Süper Lig Playoff Turnuvası -

Kıbrıs Katalım Tablet Tavla
# Name L B
1. Sakarya ATİLA ATABEY 3 1
2. Sakarya SEDAT BIÇAKCI 4 1
3. Sakarya BURHAN YILMAZER 4 1
4. Sakarya MUSTAFA YILMAZ 4 0
5. Sakarya MUHLİS ELBİ 4 0
6. Sakarya ŞEVKİ TÜZEN 4 1
7. Sakarya RECEP SARI 4 0
8. Sakarya UFUK AKSAK 4 0
9. Sakarya VECDİ KALYONCU 4 0
10. Sakarya YAŞAR KOŞUNDA 4 0
11. Sakarya İLYAS SARI 4 0
12. Sakarya ERKAN YÜKSEL 4 0
13. Sakarya EROL YAŞ 4 0
14. Sakarya SERHAN ÖVER 4 0
15. Sakarya HÜSEYİN KARABIYIK 4 0
16. Sakarya CÜNEYT GÜVENER 4 0
17. Sakarya İSMAİL BAŞOĞLU 4 1
18. Sakarya HAKAN YANGEL 4 0
19. Sakarya AHMET ÇUBUK 4 0
20. Sakarya İLKER TÖMEKÇE 4 0
21. Sakarya NECDET TÖMEKÇE 4 0
22. Sakarya RECEP DOĞAN 4 0
23. Sakarya CEM ÇELEBİ 4 0
24. Sakarya ALİ ALPER ALTINOK 4 0
25. Sakarya RIDVAN SEZER 4 0
26. Sakarya MEHMET GÜLER 4 0
27. Sakarya BÜLENT AKIN 4 0
28. Sakarya İBRAHİM ADAK 4 0
29. Sakarya EROL KILIÇ 4 0
30. Sakarya SEÇKİN SEZER 4 0
31. Sakarya SİNAN CİNOĞLU 4 0
32. Sakarya SİNAN TURAN 4 0
33. Sakarya SELÇUK ZEKİ BİRLİKÇ 4 0
34. Sakarya ZEKERİYA BAŞOĞLU 4 0
35. Sakarya KENAN CİNOĞLU 4 0
36. Sakarya HASAN TANRIKULU 4 0
37. Sakarya ERDİNÇ BAYINDIR 4 0
38. Sakarya NİHAT BAYRAKTAR 4 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 38
Associations
Sakarya Sakarya 38
12. Round : 19/03/2018 23:00
T1 ATİLA ATABE 7 - 4 SEDAT BIÇAK
11. Round : 19/03/2018 23:00
T1 ATİLA ATABE 7 - 0 SEDAT BIÇAK
10. Round : 19/03/2018 23:00
T1 BURHAN YILMA 0 - 7 SEDAT BIÇAK
Sit-out : ATİLA ATABEY
9. Round : 19/03/2018 22:00
T1 BURHAN YILMA 7 - 2 MUHLİS ELB
T2 MUSTAFA YILM 1 - 7 ATİLA ATABE
Sit-out : SEDAT BIÇAKCI
8. Round : 19/03/2018 22:00
T1 MUHLİS ELB 3 - 7 SEDAT BIÇAK
T2 BURHAN YILMA 7 - 1 ŞEVKİ TÜ
T3 MUSTAFA YILM 7 - 0 ATİLA ATABE
7. Round : 19/03/2018 21:00
T1 MUHLİS ELB 1 - 7 SEDAT BIÇAK
T2 MUSTAFA YILM 7 - 5 UFUK AKSAK
T3 BURHAN YILMA 7 - 2 VECDİ KALYO
T4 ŞEVKİ TÜ 7 - 1 YAŞAR KOŞU
T5 ATİLA ATABE 7 - 0 RECEP SARI
6. Round : 19/03/2018 20:00
T1 ATİLA ATABE 3 - 7 MUHLİS ELB
T2 YAŞAR KOŞU 3 - 7 SEDAT BIÇAK
T3 İLYAS SARI 4 - 7 UFUK AKSAK
T4 RECEP SARI 7 - 4 ERKAN YÜKSE
T5 ŞEVKİ TÜ 7 - 2 VECDİ KALYO
T6 MUSTAFA YILM 7 - 0 EROL YAŞ
Sit-out : BURHAN YILMAZER
5. Round : 12/03/2018 00:00
T1 ATİLA ATABE 7 - 0 MUHLİS ELB
T2 EROL YAŞ 1 - 7 YAŞAR KOŞU
T3 UFUK AKSAK 5 - 7 SEDAT BIÇAK
T4 MUSTAFA YILM 4 - 7 VECDİ KALYO
T5 SERHAN ÖVER 3 - 7 İLYAS SARI
T6 ERKAN YÜKSE 7 - 2 HÜSEYİN KA
T7 RECEP SARI 7 - 2 İSMAİL BA
T8 BURHAN YILMA 7 - 1 CÜNEYT GÜV
Sit-out : ŞEVKİ TÜZEN
4. Round : 12/03/2018 23:00
T1 ATİLA ATABE 7 - 0 SEDAT BIÇAK
T2 YAŞAR KOŞU 0 - 7 MUHLİS ELB
T3 CÜNEYT GÜV 4 - 7 MUSTAFA YILM
T4 VECDİ KALYO 7 - 1 ERKAN YÜKSE
T5 ŞEVKİ TÜ 4 - 7 UFUK AKSAK
T6 İLYAS SARI 2 - 7 EROL YAŞ
T7 HAKAN YANGEL 5 - 7 HÜSEYİN KA
T8 BURHAN YILMA 7 - 0 NECDET TÖME
T9 SERHAN ÖVER 7 - 2 İLKER TÖME
T10 AHMET ÇUBUK 4 - 7 RECEP SARI
Sit-out : İSMAİL BAŞOĞLU
3. Round : 12/03/2018 22:00
T1 ATİLA ATABE 4 - 7 MUHLİS ELB
T2 MUSTAFA YILM 6 - 7 YAŞAR KOŞU
T3 VECDİ KALYO 0 - 7 SEDAT BIÇAK
T4 HAKAN YANGEL 5 - 7 UFUK AKSAK
T5 ŞEVKİ TÜ 7 - 4 İLKER TÖME
T6 CÜNEYT GÜV 7 - 5 NECDET TÖME
T7 İLYAS SARI 7 - 3 HÜSEYİN KA
T8 ERKAN YÜKSE 7 - 4 İSMAİL BA
T9 SERHAN ÖVER 7 - 6 RECEP DOĞAN
T10 AHMET ÇUBUK 7 - 0 RIDVAN SEZER
T11 CEM ÇELEBİ 3 - 7 RECEP SARI
T12 MEHMET GÜLE 0 - 7 BURHAN YILMA
T13 ALİ ALPER A 6 - 7 EROL YAŞ
2. Round : 12/03/2018 21:00
T1 MUSTAFA YILM 1 - 7 MUHLİS ELB
T2 CÜNEYT GÜV 0 - 7 VECDİ KALYO
T3 YAŞAR KOŞU 7 - 2 İSMAİL BA
T4 EROL YAŞ 0 - 7 ATİLA ATABE
T5 ŞEVKİ TÜ 2 - 7 SEDAT BIÇAK
T6 UFUK AKSAK 7 - 6 HÜSEYİN KA
T7 RIDVAN SEZER 1 - 7 NECDET TÖME
T8 MEHMET GÜLE 5 - 7 İLYAS SARI
T9 BURHAN YILMA 1 - 7 HAKAN YANGEL
T10 AHMET ÇUBUK 3 - 6 İLKER TÖME
T11 CEM ÇELEBİ 7 - 0 SİNAN TURAN
T12 RECEP DOĞAN 7 - 4 BÜLENT AKIN
T13 SERHAN ÖVER 7 - 4 EROL KILIÇ
T14 ALİ ALPER A 7 - 3 SEÇKİN SEZ
T15 RECEP SARI 7 - 5 İBRAHİM AD
T16 SİNAN CİNO 1 - 7 ERKAN YÜKSE
1. Round : 12.03.2018 19:00
T1 MUSTAFA YILM 7 - 5 HÜSEYİN KA
T2 CÜNEYT GÜV 1 - 7 ATİLA ATABE
T3 MUHLİS ELB 7 - 2 İSMAİL BA
T4 BURHAN YILMA 1 - 7 YAŞAR KOŞU
T5 EROL YAŞ 7 - 0 ERKAN YÜKSE
T6 AHMET ÇUBUK 5 - 7 SEDAT BIÇAK
T7 VECDİ KALYO 7 - 1 NECDET TÖME
T8 ALİ ALPER A 4 - 7 ŞEVKİ TÜ
T9 CEM ÇELEBİ 6 - 7 İLKER TÖME
T10 SEÇKİN SEZ 0 - 7 İLYAS SARI
T11 RIDVAN SEZER 7 - 1 SİNAN CİNO
T12 UFUK AKSAK 7 - 1 SİNAN TURAN
T13 EROL KILIÇ 5 - 7 HAKAN YANGEL
T14 HASAN TANRIK 2 - 7 İBRAHİM AD
T15 KENAN CİNO 5 - 7 RECEP SARI
T16 BÜLENT AKIN 7 - 1 ERDİNÇ BAY
T17 SERHAN ÖVER 7 - 1 NİHAT BAYRA
T18 MEHMET GÜLE 7 - 6 SELÇUK ZEK
T19 RECEP DOĞAN 7 - 6 ZEKERİYA BA



Flag Counter