FT Backgammon Tournament System

Sakarya Tavla Spor Kulübü Kıbrıs Katılım Destek Turnuvası -

Kıbrıs Master Giriş + 3 Gece Çift Kişi Konaklama + Ulaşım Kıbrıs Master Giriş + 2 Gece Tek Kişi Konaklama Kıbrıs Master Giriş Kıbrıs Master Giriş
# Name L W B
1. Sakarya İLYAS SARI 3 10 1
2. Sakarya MUHLİS ELBİ 4 8 2
3. Sakarya ERDİNÇ BAYINDIR 4 7 1
4. Sakarya MURAT YAVUZ 4 6 1
5. Sakarya İSMAİL BAŞOĞLU 4 6 0
6. Sakarya ERKAN YÜKSEL 4 5 0
7. Sakarya MUSTAFA YILMAZ 4 5 0
8. Sakarya SEDAT BIÇAKCI 4 4 0
9. Sakarya ATİLA ATABEY 4 3 1
10. Sakarya BURHAN YILMAZER 4 3 1
11. Sakarya NİHAT BAYRAKTAR 4 3 0
12. Sakarya CEM ÇELEBİ 4 2 0
13. Sakarya SELÇUK ZEKİ BİRLİKÇ 4 2 0
14. Sakarya VECDİ KALYONCU 4 2 0
15. Sakarya RECEP SARI 4 1 0
16. Sakarya UFUK AKSAK 4 0 1
17. Sakarya EROL YAŞ 4 0 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 17
Teams Win %
SakaryaSakarya 50 %
14. Round : 01/05/2018 23:00
T1 MUHLİS ELB 5 - 7 İLYAS SARI
13. Round : 01/05/2018 22:00
T1 MUHLİS ELB 3 - 7 İLYAS SARI
12. Round : 01/05/2018 22:00
T1 ERDİNÇ BAY 3 - 7 İLYAS SARI
Sit-out : MUHLİS ELBİ
11. Round : 01/05/2018 21:00
T1 MUHLİS ELB 7 - 6 İLYAS SARI
T2 MURAT YAVUZ 2 - 7 ERDİNÇ BAY
10. Round : 01/05/2018 21:00
T1 MURAT YAVUZ 3 - 7 İLYAS SARI
T2 MUHLİS ELB 7 - 4 İSMAİL BA
Sit-out : ERDİNÇ BAYINDIR
9. Round : 01/05/2018 20:00
T1 MURAT YAVUZ 7 - 2 İLYAS SARI
T2 İSMAİL BA 7 - 2 MUSTAFA YILM
T3 ERKAN YÜKSE 4 - 7 ERDİNÇ BAY
Sit-out : MUHLİS ELBİ
8. Round : 01/05/2018 20:00
T1 MURAT YAVUZ 2 - 7 İLYAS SARI
T2 MUHLİS ELB 7 - 4 İSMAİL BA
T3 ERDİNÇ BAY 7 - 2 SEDAT BIÇAK
T4 ERKAN YÜKSE 7 - 2 BURHAN YILMA
T5 ATİLA ATABE 2 - 7 MUSTAFA YILM
7. Round : 24/04/2018 22:00
T1 MURAT YAVUZ 7 - 1 MUHLİS ELB
T2 ATİLA ATABE 5 - 7 İSMAİL BA
T3 İLYAS SARI 7 - 0 SEDAT BIÇAK
T4 ERKAN YÜKSE 7 - 0 MUSTAFA YILM
T5 ERDİNÇ BAY 7 - 6 NİHAT BAYRA
Sit-out : BURHAN YILMAZER
6. Round : 23/04/2018 00:00
T1 MURAT YAVUZ 9 - 5 MUHLİS ELB
T2 İLYAS SARI 9 - 6 MUSTAFA YILM
T3 İSMAİL BA 9 - 5 BURHAN YILMA
T4 ATİLA ATABE 9 - 5 NİHAT BAYRA
T5 ERDİNÇ BAY 9 - 4 CEM ÇELEBİ
T6 ERKAN YÜKSE 9 - 0 VECDİ KALYO
T7 SELÇUK ZEK 5 - 9 SEDAT BIÇAK
5. Round : 23/04/2018 22:00
T1 MUHLİS ELB 9 - 6 İLYAS SARI
T2 ATİLA ATABE 2 - 9 MUSTAFA YILM
T3 MURAT YAVUZ 9 - 8 BURHAN YILMA
T4 İSMAİL BA 9 - 3 VECDİ KALYO
T5 CEM ÇELEBİ 6 - 9 SEDAT BIÇAK
T6 ERKAN YÜKSE 5 - 9 NİHAT BAYRA
T7 SELÇUK ZEK 9 - 5 UFUK AKSAK
T8 ERDİNÇ BAY 9 - 6 RECEP SARI
4. Round : 23/04/2018 20:00
T1 ATİLA ATABE 4 - 9 MUHLİS ELB
T2 SEDAT BIÇAK 8 - 9 BURHAN YILMA
T3 MURAT YAVUZ 9 - 2 İSMAİL BA
T4 İLYAS SARI 9 - 7 NİHAT BAYRA
T5 ERDİNÇ BAY 5 - 9 VECDİ KALYO
T6 CEM ÇELEBİ 9 - 4 RECEP SARI
T7 SELÇUK ZEK 4 - 9 MUSTAFA YILM
T8 ERKAN YÜKSE 9 - 6 EROL YAŞ
Sit-out : UFUK AKSAK
3. Round : 16/04/2018 21:00
T1 MURAT YAVUZ 4 - 9 İLYAS SARI
T2 MUHLİS ELB 9 - 8 İSMAİL BA
T3 ERDİNÇ BAY 5 - 9 MUSTAFA YILM
T4 NİHAT BAYRA 9 - 1 RECEP SARI
T5 ERKAN YÜKSE 5 - 9 SEDAT BIÇAK
T6 VECDİ KALYO 5 - 9 BURHAN YILMA
T7 SELÇUK ZEK 9 - 5 EROL YAŞ
T8 CEM ÇELEBİ 9 - 7 UFUK AKSAK
Sit-out : ATİLA ATABEY
2. Round : 09/04/2018 22:00
T1 MUHLİS ELB 9 - 1 MUSTAFA YILM
T2 ERKAN YÜKSE 2 - 9 MURAT YAVUZ
T3 ATİLA ATABE 9 - 1 BURHAN YILMA
T4 İSMAİL BA 9 - 2 SEDAT BIÇAK
T5 SELÇUK ZEK 5 - 9 NİHAT BAYRA
T6 ERDİNÇ BAY 9 - 0 EROL YAŞ
T7 CEM ÇELEBİ 8 - 9 VECDİ KALYO
T8 RECEP SARI 9 - 0 UFUK AKSAK
Sit-out : İLYAS SARI
1. Round : 26.03.2018 21:00
T1 EROL YAŞ 5 - 9 SEDAT BIÇAK
T2 ATİLA ATABE 9 - 4 UFUK AKSAK
T3 NİHAT BAYRA 0 - 9 BURHAN YILMA
T4 VECDİ KALYO 1 - 9 MUSTAFA YILM
T5 İSMAİL BA 9 - 8 RECEP SARI
T6 ERKAN YÜKSE 9 - 2 CEM ÇELEBİ
T7 ERDİNÇ BAY 4 - 9 İLYAS SARI
T8 SELÇUK ZEK 4 - 9 MUHLİS ELB
Sit-out : MURAT YAVUZ



Flag Counter
Play Backgammon