FT Backgammon Tournament System

Sakarya Nisan-Mayıs 2018 Sezonu Süper Lig Playoff Turnuvası -

Kıbrıs Master Giriş + 2 Gece Konaklama Kıbrıs Master Giriş Tavla
# Name L B
1. Sakarya FATİH YOLCU 3 0
2. Sakarya BURHAN YILMAZER 4 1
3. Sakarya BÜLENT AKIN 4 0
4. Sakarya İSMAİL BAŞOĞLU 4 0
5. Sakarya HAKAN YANGEL 4 0
6. Sakarya MEHMET GÜLER 4 1
7. Sakarya YAŞAR KOŞUNDA 4 1
8. Sakarya ERDİNÇ BAYINDIR 4 0
9. Sakarya SEÇKİN SEZER 4 0
10. Sakarya MUHLİS ELBİ 4 1
11. Sakarya VECDİ KALYONCU 4 0
12. Sakarya UFUK AKSAK 4 0
13. Sakarya İLYAS SARI 4 1
14. Sakarya ZEKERİYA BAŞOĞLU 4 0
15. Sakarya ATİLA ATABEY 4 0
16. Sakarya SİNAN CİNOĞLU 4 0
17. Sakarya RIDVAN SEZER 4 0
18. Sakarya SABRİ SERT 4 0
19. Sakarya EROL KILIÇ 4 0
20. Sakarya EROL YAŞ 4 0
21. Sakarya YASEMEN ATABEY 4 0
22. Sakarya HÜSEYİN KARABIYIK 4 0
23. Sakarya ERKAN YÜKSEL 4 0
24. Sakarya MUSTAFA YILMAZ 4 0
25. Sakarya NECDET TÖMEKÇE 4 0
26. Sakarya NİHAT BAYRAKTAR 4 0
27. Sakarya SEDAT BIÇAKCI 4 1
28. Sakarya İBRAHİM ADAK 4 0
29. Sakarya RECEP SARI 4 0
30. Sakarya ALİ ALPER ALTINOK 4 0
31. Sakarya SİNAN TURAN 4 0
32. Sakarya KENAN CİNOĞLU 4 0
33. Sakarya VURAL KAMIŞOĞLU 4 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 33
Associations
Sakarya Sakarya 33
Teams Win %
SakaryaSakarya 37 %
10. Round : 15/05/2018 22:00
T1 FATİH YOLCU 7 - 1 BURHAN YILMA
9. Round : 15/05/2018 22:00
T1 BÜLENT AKIN 6 - 7 BURHAN YILMA
T2 FATİH YOLCU 7 - 4 İSMAİL BA
8. Round : 15/05/2018 01:00
T1 FATİH YOLCU 7 - 4 HAKAN YANGEL
T2 YAŞAR KOŞU 0 - 7 İSMAİL BA
T3 BÜLENT AKIN 7 - 3 MEHMET GÜLE
Sit-out : BURHAN YILMAZER
7. Round : 14/05/2018 00:00
T1 SEÇKİN SEZ 3 - 7 YAŞAR KOŞU
T2 MEHMET GÜLE 7 - 2 HAKAN YANGEL
T3 FATİH YOLCU 6 - 7 BURHAN YILMA
T4 ERDİNÇ BAY 4 - 7 BÜLENT AKIN
T5 MUHLİS ELB 4 - 7 İSMAİL BA
6. Round : 14/05/2018 00:00
T1 SEÇKİN SEZ 6 - 7 BURHAN YILMA
T2 BÜLENT AKIN 7 - 3 HAKAN YANGEL
T3 ERDİNÇ BAY 7 - 2 İLYAS SARI
T4 VECDİ KALYO 0 - 7 İSMAİL BA
T5 UFUK AKSAK 0 - 7 MUHLİS ELB
T6 FATİH YOLCU 5 - 7 YAŞAR KOŞU
Sit-out : MEHMET GÜLER
5. Round : 14/05/2018 23:00
T1 BÜLENT AKIN 7 - 4 ZEKERİYA BA
T2 FATİH YOLCU 7 - 0 ATİLA ATABE
T3 İLYAS SARI 7 - 5 VECDİ KALYO
T4 SEÇKİN SEZ 0 - 7 MUHLİS ELB
T5 HAKAN YANGEL 7 - 4 İSMAİL BA
T6 ERDİNÇ BAY 7 - 1 UFUK AKSAK
T7 MEHMET GÜLE 7 - 4 BURHAN YILMA
Sit-out : YAŞAR KOŞUNDA
4. Round : 14/05/2018 22:00
T1 SABRİ SERT 0 - 7 MUHLİS ELB
T2 ZEKERİYA BA 7 - 0 YAŞAR KOŞU
T3 SEÇKİN SEZ 7 - 6 RIDVAN SEZER
T4 SİNAN CİNO 6 - 7 HAKAN YANGEL
T5 İSMAİL BA 6 - 7 BURHAN YILMA
T6 ERDİNÇ BAY 7 - 6 FATİH YOLCU
T7 BÜLENT AKIN 0 - 7 ATİLA ATABE
T8 MEHMET GÜLE 7 - 5 EROL KILIÇ
T9 UFUK AKSAK 7 - 1 VECDİ KALYO
Sit-out : İLYAS SARI
3. Round : 14/05/2018 21:00
T1 UFUK AKSAK 7 - 2 MUSTAFA YILM
T2 ERDİNÇ BAY 7 - 5 SEÇKİN SEZ
T3 SİNAN CİNO 7 - 5 İLYAS SARI
T4 BÜLENT AKIN 7 - 6 YAŞAR KOŞU
T5 EROL YAŞ 3 - 7 HAKAN YANGEL
T6 ZEKERİYA BA 7 - 0 HÜSEYİN KA
T7 RIDVAN SEZER 7 - 4 NECDET TÖME
T8 SABRİ SERT 7 - 0 İSMAİL BA
T9 NİHAT BAYRA 2 - 7 VECDİ KALYO
T10 ERKAN YÜKSE 2 - 7 BURHAN YILMA
T11 YASEMEN ATAB 5 - 7 ATİLA ATABE
T12 MEHMET GÜLE 7 - 4 SEDAT BIÇAK
T13 FATİH YOLCU 7 - 3 EROL KILIÇ
Sit-out : MUHLİS ELBİ
2. Round : 14/05/2018 20:00
T1 SEÇKİN SEZ 7 - 0 HAKAN YANGEL
T2 İBRAHİM AD 2 - 7 ERKAN YÜKSE
T3 SİNAN CİNO 7 - 5 BURHAN YILMA
T4 BÜLENT AKIN 7 - 2 NİHAT BAYRA
T5 RECEP SARI 3 - 7 ERDİNÇ BAY
T6 ATİLA ATABE 2 - 7 VECDİ KALYO
T7 ZEKERİYA BA 2 - 7 İLYAS SARI
T8 EROL KILIÇ 6 - 7 MUSTAFA YILM
T9 YASEMEN ATAB 6 - 7 MUHLİS ELB
T10 SABRİ SERT 0 - 7 MEHMET GÜLE
T11 FATİH YOLCU 7 - 1 ALİ ALPER A
T12 HÜSEYİN KA 7 - 6 NECDET TÖME
T13 EROL YAŞ 6 - 7 İSMAİL BA
T14 RIDVAN SEZER 2 - 7 YAŞAR KOŞU
T15 UFUK AKSAK 0 - 7 SEDAT BIÇAK
1. Round : 14.05.2018 18:30
T1 NİHAT BAYRA 4 - 7 SEÇKİN SEZ
T2 RIDVAN SEZER 6 - 7 İSMAİL BA
T3 ALİ ALPER A 0 - 7 ATİLA ATABE
T4 SİNAN CİNO 2 - 7 YAŞAR KOŞU
T5 HAKAN YANGEL 7 - 0 MUHLİS ELB
T6 HÜSEYİN KA 7 - 2 ERKAN YÜKSE
T7 EROL YAŞ 7 - 1 BURHAN YILMA
T8 SABRİ SERT 7 - 6 ZEKERİYA BA
T9 RECEP SARI 7 - 2 MEHMET GÜLE
T10 FATİH YOLCU 7 - 2 NECDET TÖME
T11 İBRAHİM AD 7 - 0 EROL KILIÇ
T12 ERDİNÇ BAY 7 - 6 SİNAN TURAN
T13 KENAN CİNO 2 - 7 VECDİ KALYO
T14 VURAL KAMIŞ 1 - 7 UFUK AKSAK
T15 BÜLENT AKIN 7 - 0 İLYAS SARI
T16 YASEMEN ATAB 7 - 4 MUSTAFA YILM
Sit-out : SEDAT BIÇAKCI



Flag Counter