FT Backgammon Tournament System

Sakarya Tavla 2017-2018 Sezonu Süper Finali -

Kıbrıs Master Giriş + 3 Gece Çift Kişi Konaklama + Ulaşım Kıbrıs Master Giriş + 2 Gece Tek Kişi Konaklama Kıbrıs Master Giriş Sakarya Turnuva Giriş Sakarya Turnuva Giriş
# Name L B
1. Sakarya RIDVAN SEZER 1 0
2. Sakarya ERDİNÇ BAYINDIR 4 1
3. Sakarya MUHLİS ELBİ 4 0
4. Sakarya BÜLENT AKIN 4 1
5. Sakarya MURAT YAVUZ 4 0
6. Sakarya NECDET TÖMEKÇE 4 1
7. Sakarya MUSTAFA YILMAZ 4 0
8. Sakarya NİHAT BAYRAKTAR 4 0
9. Sakarya FATİH YOLCU 4 1
10. Sakarya BURHAN YILMAZER 4 1
11. Sakarya İSMAİL BAŞOĞLU 4 0
12. Sakarya SEDAT BIÇAKCI 4 0
13. Sakarya EROL YAŞ 4 1
14. Sakarya YAŞAR KOŞUNDA 4 0
15. Sakarya ATİLA ATABEY 4 0
16. Sakarya HAKAN YANGEL 4 0
17. Sakarya VECDİ KALYONCU 4 0
18. Sakarya SEÇKİN SEZER 4 0
19. Sakarya KENAN CİNOĞLU 4 0
20. Sakarya CEM ÇELEBİ 4 0
21. Sakarya MEHMET GÜLER 4 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 21
Associations
Sakarya Sakarya 21
10. Round : 26/06/2018 23:00
T1 ERDİNÇ BAY 4 - 7 RIDVAN SEZER
9. Round : 26/06/2018 22:00
T1 BÜLENT AKIN 3 - 7 RIDVAN SEZER
T2 ERDİNÇ BAY 7 - 1 MUHLİS ELB
8. Round : 26/06/2018 21:00
T1 BÜLENT AKIN 7 - 6 ERDİNÇ BAY
T2 NECDET TÖME 4 - 7 MUHLİS ELB
T3 MURAT YAVUZ 6 - 7 RIDVAN SEZER
7. Round : 25/06/2018 00:00
T1 BÜLENT AKIN 7 - 6 NİHAT BAYRA
T2 FATİH YOLCU 4 - 7 NECDET TÖME
T3 BURHAN YILMA 0 - 7 RIDVAN SEZER
T4 MURAT YAVUZ 7 - 4 MUHLİS ELB
T5 MUSTAFA YILM 4 - 7 ERDİNÇ BAY
6. Round : 25/06/2018 00:00
T1 MURAT YAVUZ 3 - 7 NİHAT BAYRA
T2 FATİH YOLCU 7 - 4 İSMAİL BA
T3 BURHAN YILMA 1 - 7 MUHLİS ELB
T4 ERDİNÇ BAY 6 - 7 RIDVAN SEZER
T5 MUSTAFA YILM 7 - 2 SEDAT BIÇAK
T6 BÜLENT AKIN 7 - 5 EROL YAŞ
Sit-out : NECDET TÖMEKÇE
5. Round : 25/06/2018 23:00
T1 BÜLENT AKIN 7 - 3 MUSTAFA YILM
T2 YAŞAR KOŞU 5 - 7 NECDET TÖME
T3 RIDVAN SEZER 6 - 7 NİHAT BAYRA
T4 EROL YAŞ 7 - 6 ERDİNÇ BAY
T5 ATİLA ATABE 0 - 7 İSMAİL BA
T6 FATİH YOLCU 7 - 2 MUHLİS ELB
T7 MURAT YAVUZ 7 - 5 SEDAT BIÇAK
Sit-out : BURHAN YILMAZER
4. Round : 25/06/2018 23:00
T1 HAKAN YANGEL 2 - 7 MUSTAFA YILM
T2 FATİH YOLCU 2 - 7 MURAT YAVUZ
T3 NECDET TÖME 7 - 2 SEDAT BIÇAK
T4 İSMAİL BA 1 - 7 ERDİNÇ BAY
T5 BÜLENT AKIN 6 - 7 MUHLİS ELB
T6 YAŞAR KOŞU 7 - 4 VECDİ KALYO
T7 ATİLA ATABE 1 - 7 RIDVAN SEZER
T8 BURHAN YILMA 3 - 7 NİHAT BAYRA
Sit-out : EROL YAŞ
3. Round : 25/06/2018 22:00
T1 ATİLA ATABE 1 - 7 ERDİNÇ BAY
T2 SEÇKİN SEZ 5 - 7 RIDVAN SEZER
T3 YAŞAR KOŞU 7 - 2 MURAT YAVUZ
T4 VECDİ KALYO 0 - 7 SEDAT BIÇAK
T5 HAKAN YANGEL 7 - 2 EROL YAŞ
T6 MUSTAFA YILM 7 - 0 NİHAT BAYRA
T7 İSMAİL BA 6 - 7 MUHLİS ELB
T8 KENAN CİNO 6 - 7 BURHAN YILMA
T9 BÜLENT AKIN 7 - 5 NECDET TÖME
Sit-out : FATİH YOLCU
2. Round : 25/06/2018 21:00
T1 MEHMET GÜLE 3 - 7 MUHLİS ELB
T2 VECDİ KALYO 0 - 7 MURAT YAVUZ
T3 SEDAT BIÇAK 4 - 7 RIDVAN SEZER
T4 ATİLA ATABE 7 - 3 KENAN CİNO
T5 EROL YAŞ 7 - 5 SEÇKİN SEZ
T6 YAŞAR KOŞU 2 - 7 MUSTAFA YILM
T7 ERDİNÇ BAY 7 - 4 NİHAT BAYRA
T8 CEM ÇELEBİ 6 - 7 NECDET TÖME
T9 FATİH YOLCU 7 - 4 BURHAN YILMA
T10 HAKAN YANGEL 7 - 6 İSMAİL BA
Sit-out : BÜLENT AKIN
1. Round : 25.06.2018 18:30
T1 MEHMET GÜLE 0 - 7 BURHAN YILMA
T2 YAŞAR KOŞU 7 - 0 KENAN CİNO
T3 BÜLENT AKIN 1 - 7 SEÇKİN SEZ
T4 CEM ÇELEBİ 0 - 7 VECDİ KALYO
T5 FATİH YOLCU 6 - 7 RIDVAN SEZER
T6 HAKAN YANGEL 5 - 7 MURAT YAVUZ
T7 SEDAT BIÇAK 7 - 3 MUHLİS ELB
T8 NECDET TÖME 6 - 7 İSMAİL BA
T9 MUSTAFA YILM 0 - 7 ATİLA ATABE
T10 EROL YAŞ 7 - 0 NİHAT BAYRA
Sit-out : ERDİNÇ BAYINDIR



Flag Counter