FT Backgammon Tournament System

BABALAR GÜNÜ TRNUVASI -

# Name L W B
1. Bodrum HALİL KOLÇELİK 1 10 1
2. Bodrum CENGİZ ÖZDİL 3 8 1
3. Bodrum MEHMET GÜVEN 3 7 1
4. Bodrum ŞEFİK GEDİKOĞLU 3 6 1
5. AYTUĞ YİĞİT 3 5 1
6. Bodrum NURAY BAHÇECİK 3 5 0
7. Bodrum TANER TUNA 3 5 0
8. Bodrum ALİ OLGUN 3 4 0
9. Bodrum AHMET GÜMÜŞ 3 4 0
10. Bodrum ERDOGAN KILIÇ 3 4 0
11. 48 - KENAN ŞENMAN 3 4 0
12. MUSTAFA GÖZÜM 3 4 0
13. Bodrum SOINGULI AMIROV 3 3 0
14. Bodrum SERDAR ÖZKAYA 3 3 0
15. Bodrum FATİH BORA 3 3 0
16. Bodrum HALUK SEZENER 3 3 0
17. Bodrum YAVUZ ÇAKMAKTAŞ 3 3 0
18. Bodrum VEDAT ÜRGÜPLÜ 3 2 0
19. Bodrum BAYDAR ÖZCAN 3 2 0
20. YÜKSEL BAHÇECİK 3 2 0
21. Bodrum AZİZ NEHİR 3 2 0
22. AYTUĞ DOĞER 3 2 0
23. Bodrum VEDAT ALTUĞLU 3 2 0
24. Bodrum MEHMET ÇİL 3 2 0
25. Bodrum NECİP KUTLUAY 3 1 0
26. Bodrum JACK BATSSEY 3 1 0
27. Bodrum MERAL YILMAZ 3 1 0
28. Bodrum SARPER AKIN 3 1 0
29. Bodrum ALAETTİN ŞEN 3 1 0
30. Bodrum ÖMER OLGUN 3 0 0
31. Bodrum ATİLLA OĞUZ 3 0 0
32. SHİVA DOĞER 3 0 0
33. Bodrum NESRİN BECERİCİ 3 0 0
34. BARIŞ GÜLBAŞ 3 0 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 32
Georgia Georgia 1
France France 1
Teams Win %
BodrumBodrum 51 %
12. Round : 17/06/2018 13:00
T1 CENGİZ ÖZD 3 - 7 HALİL KOLÇ
11. Round : 16/06/2018 00:00
T1 MEHMET GÜVE 3 - 7 HALİL KOLÇ
Sit-out : CENGİZ ÖZDİL
10. Round : 16/06/2018 23:00
T1 MEHMET GÜVE 5 - 7 HALİL KOLÇ
T2 ŞEFİK GED 5 - 7 CENGİZ ÖZD
9. Round : 16/06/2018 22:00
T1 MEHMET GÜVE 6 - 7 HALİL KOLÇ
T2 AYTUĞ YİĞ 2 - 7 CENGİZ ÖZD
Sit-out : ŞEFİK GEDİKOĞLU
8. Round : 16/06/2018 21:00
T1 AYTUĞ YİĞ 4 - 7 MEHMET GÜVE
T2 NURAY BAHÇE 6 - 7 CENGİZ ÖZD
T3 ŞEFİK GED 7 - 0 TANER TUNA
Sit-out : HALİL KOLÇELİK
7. Round : 16/06/2018 20:00
T1 AYTUĞ YİĞ 5 - 7 MEHMET GÜVE
T2 CENGİZ ÖZD 7 - 6 KENAN ŞENMA
T3 NURAY BAHÇE 7 - 6 ALİ OLGUN
T4 MUSTAFA GÖZ 0 - 7 ŞEFİK GED
T5 AHMET GÜMÜ 6 - 7 HALİL KOLÇ
T6 ERDOGAN KILI 3 - 7 TANER TUNA
6. Round : 16/06/2018 19:00
T1 KENAN ŞENMA 0 - 7 HALİL KOLÇ
T2 MEHMET GÜVE 7 - 1 ŞEFİK GED
T3 TANER TUNA 7 - 4 SERDAR ÖZKA
T4 HALUK SEZENE 3 - 7 NURAY BAHÇE
T5 YAVUZ ÇAKMA 2 - 7 CENGİZ ÖZD
T6 SOINGULI AMI 3 - 7 ALİ OLGUN
T7 AHMET GÜMÜ 7 - 3 ERDOGAN KILI
T8 MUSTAFA GÖZ 7 - 1 FATİH BORA
Sit-out : AYTUĞ YİĞİT
5. Round : 16/06/2018 18:00
T1 AYTUĞ YİĞ 7 - 4 KENAN ŞENMA
T2 NURAY BAHÇE 2 - 7 ERDOGAN KILI
T3 AHMET GÜMÜ 6 - 7 ŞEFİK GED
T4 SOINGULI AMI 6 - 7 HALİL KOLÇ
T5 MEHMET GÜVE 7 - 6 ALİ OLGUN
T6 YÜKSEL BAH 4 - 7 TANER TUNA
T7 HALUK SEZENE 7 - 3 BAYDAR ÖZCA
T8 AYTUĞ DOĞE 1 - 7 MUSTAFA GÖZ
T9 VEDAT ALTUĞ 0 - 7 SERDAR ÖZKA
T10 CENGİZ ÖZD 7 - 4 VEDAT ÜRGÜ
T11 FATİH BORA 7 - 0 MEHMET ÇİL
T12 YAVUZ ÇAKMA 7 - 6 AZİZ NEHİR
4. Round : 16/06/2018 17:00
T1 SOINGULI AMI 6 - 7 KENAN ŞENMA
T2 BAYDAR ÖZCA 2 - 7 ERDOGAN KILI
T3 HALİL KOLÇ 7 - 4 TANER TUNA
T4 AHMET GÜMÜ 7 - 1 MUSTAFA GÖZ
T5 AYTUĞ DOĞE 2 - 7 NURAY BAHÇE
T6 YÜKSEL BAH 2 - 7 ŞEFİK GED
T7 ALİ OLGUN 7 - 0 MEHMET ÇİL
T8 AYTUĞ YİĞ 7 - 6 VEDAT ÜRGÜ
T9 AZİZ NEHİR 7 - 5 NECİP KUTLU
T10 SARPER AKIN 4 - 7 YAVUZ ÇAKMA
T11 VEDAT ALTUĞ 7 - 3 MERAL YILMAZ
T12 JACK BATSSEY 0 - 7 FATİH BORA
T13 HALUK SEZENE 1 - 7 SERDAR ÖZKA
T14 ALAETTİN Ş 2 - 7 CENGİZ ÖZD
Sit-out : MEHMET GÜVEN
3. Round : 16/06/2018 16:00
T1 AHMET GÜMÜ 8 - 9 MEHMET GÜVE
T2 ŞEFİK GED 0 - 9 KENAN ŞENMA
T3 NURAY BAHÇE 4 - 9 SOINGULI AMI
T4 AYTUĞ YİĞ 9 - 7 BAYDAR ÖZCA
T5 MUSTAFA GÖZ 9 - 7 SERDAR ÖZKA
T6 AYTUĞ DOĞE 9 - 5 CENGİZ ÖZD
T7 HALUK SEZENE 9 - 8 NECİP KUTLU
T8 ALİ OLGUN 6 - 9 TANER TUNA
T9 SARPER AKIN 8 - 9 VEDAT ÜRGÜ
T10 VEDAT ALTUĞ 7 - 9 ERDOGAN KILI
T11 MERAL YILMAZ 8 - 9 MEHMET ÇİL
T12 FATİH BORA 3 - 9 HALİL KOLÇ
T13 ALAETTİN Ş 9 - 5 NESRİN BECE
T14 ÖMER OLGUN 8 - 9 YAVUZ ÇAKMA
T15 SHİVA DOĞE 1 - 9 YÜKSEL BAH
T16 ATİLLA OĞU 7 - 9 AZİZ NEHİR
T17 BARIŞ GÜLB 0 - 9 JACK BATSSEY
2. Round : 16/06/2018 14:00
T1 MEHMET GÜVE 9 - 7 SERDAR ÖZKA
T2 NURAY BAHÇE 9 - 0 MUSTAFA GÖZ
T3 SOINGULI AMI 9 - 1 MEHMET ÇİL
T4 VEDAT ALTUĞ 0 - 9 KENAN ŞENMA
T5 AHMET GÜMÜ 9 - 3 AYTUĞ DOĞE
T6 AYTUĞ YİĞ 9 - 8 NECİP KUTLU
T7 ŞEFİK GED 9 - 1 MERAL YILMAZ
T8 YÜKSEL BAH 1 - 9 ALİ OLGUN
T9 NESRİN BECE 0 - 9 ERDOGAN KILI
T10 ÖMER OLGUN 8 - 9 CENGİZ ÖZD
T11 HALUK SEZENE 9 - 0 AZİZ NEHİR
T12 BARIŞ GÜLB 7 - 9 FATİH BORA
T13 JACK BATSSEY 3 - 9 TANER TUNA
T14 ATİLLA OĞU 3 - 9 HALİL KOLÇ
T15 YAVUZ ÇAKMA 1 - 9 VEDAT ÜRGÜ
T16 SHİVA DOĞE 7 - 9 SARPER AKIN
T17 ALAETTİN Ş 3 - 9 BAYDAR ÖZCA
1. Round : 11.00 16.6.2018
T1 VEDAT ALTUĞ 9 - 8 NESRİN BECE
T2 MERAL YILMAZ 9 - 6 AZİZ NEHİR
T3 ŞEFİK GED 9 - 6 YAVUZ ÇAKMA
T4 AYTUĞ YİĞ 9 - 5 TANER TUNA
T5 AHMET GÜMÜ 9 - 8 FATİH BORA
T6 AYTUĞ DOĞE 9 - 8 ERDOGAN KILI
T7 JACK BATSSEY 7 - 9 MEHMET ÇİL
T8 SHİVA DOĞE 7 - 9 MEHMET GÜVE
T9 YÜKSEL BAH 9 - 6 HALİL KOLÇ
T10 HALUK SEZENE 6 - 9 MUSTAFA GÖZ
T11 ATİLLA OĞU 8 - 9 NECİP KUTLU
T12 BARIŞ GÜLB 3 - 9 SERDAR ÖZKA
T13 BAYDAR ÖZCA 9 - 6 VEDAT ÜRGÜ
T14 ÖMER OLGUN 5 - 9 KENAN ŞENMA
T15 SARPER AKIN 1 - 9 SOINGULI AMI
T16 NURAY BAHÇE 9 - 4 ALAETTİN Ş
T17 ALİ OLGUN 9 - 6 CENGİZ ÖZD



Flag Counter
Play Backgammon