FT Backgammon Tournament System

Sakarya TBGT Marmaris Destek Turnuvası -

3 Gece Çift Kişi Konaklama + Turnuva Giriş 2 Gece Çift Kişi Konaklama + Turnuva Giriş Turnuva Giriş Turnuva Giriş Turnuva Giriş
# Name L B
1. Sakarya RIDVAN SEZER 1 0
2. Sakarya ŞEVKİ TÜZEN 2 0
3. Sakarya ERKAN YÜKSEL 2 1
4. Sakarya MUSTAFA BABAL 2 1
5. Sakarya CEM ÇELEBİ 2 0
6. Sakarya İSMAİL BAŞOĞLU 2 0
7. Sakarya UFUK AKSAK 2 0
8. Sakarya SERHAN ÖVER 2 1
9. Sakarya SELÇUK ZEKİ BİRLİKÇ 2 0
10. Sakarya RECEP SARI 2 0
11. Sakarya CÜNEYT GÜVENER 2 0
12. Sakarya MUSTAFA YILMAZ 2 0
13. Sakarya ERDİNÇ BAYINDIR 2 0
14. Sakarya YASEMEN ATABEY 2 0
15. Sakarya NİHAT BAYRAKTAR 2 0
16. Sakarya EROL YAŞ 2 0
17. Sakarya BURHAN YILMAZER 2 0
18. Sakarya ZEKERİYA BAŞOĞLU 2 0
19. Sakarya ALİ ALPER ALTINOK 2 0
20. Sakarya METİN ÖKDEN 2 0
21. Sakarya MUHLİS ELBİ 2 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 21
Associations
Sakarya Sakarya 21
8. Round : 13/07/2018 01:00
T1 ŞEVKİ TÜ 0 - 7 RIDVAN SEZER
7. Round : 13/07/2018 01:00
T1 RIDVAN SEZER 7 - 0 MUSTAFA BABA
T2 ERKAN YÜKSE 0 - 7 ŞEVKİ TÜ
6. Round : 13/07/2018 01:00
T1 ŞEVKİ TÜ 7 - 0 MUSTAFA BABA
T2 ERKAN YÜKSE 0 - 7 RIDVAN SEZER
5. Round : 12/07/2018 00:00
T1 ŞEVKİ TÜ 7 - 4 SERHAN ÖVER
T2 RIDVAN SEZER 7 - 0 İSMAİL BA
T3 ERKAN YÜKSE 7 - 3 UFUK AKSAK
T4 CEM ÇELEBİ 4 - 7 MUSTAFA BABA
4. Round : 12/07/2018 23:00
T1 CEM ÇELEBİ 7 - 2 UFUK AKSAK
T2 SELÇUK ZEK 0 - 7 RIDVAN SEZER
T3 ERKAN YÜKSE 7 - 0 ŞEVKİ TÜ
T4 SERHAN ÖVER 1 - 7 İSMAİL BA
Sit-out : MUSTAFA BABAL
3. Round : 12/07/2018 22:00
T1 MUSTAFA YILM 4 - 7 MUSTAFA BABA
T2 ŞEVKİ TÜ 7 - 4 CÜNEYT GÜV
T3 SELÇUK ZEK 0 - 7 CEM ÇELEBİ
T4 NİHAT BAYRA 1 - 7 UFUK AKSAK
T5 YASEMEN ATAB 2 - 7 İSMAİL BA
T6 SERHAN ÖVER 7 - 0 EROL YAŞ
T7 RIDVAN SEZER 7 - 4 RECEP SARI
T8 ERKAN YÜKSE 7 - 4 ERDİNÇ BAY
2. Round : 12/07/2018 21:00
T1 METİN ÖKDE 0 - 7 RIDVAN SEZER
T2 CEM ÇELEBİ 7 - 5 CÜNEYT GÜV
T3 MUSTAFA BABA 7 - 4 BURHAN YILMA
T4 NİHAT BAYRA 7 - 4 İSMAİL BA
T5 MUSTAFA YILM 6 - 7 UFUK AKSAK
T6 MUHLİS ELB 5 - 7 ERDİNÇ BAY
T7 ERKAN YÜKSE 7 - 5 ZEKERİYA BA
T8 SELÇUK ZEK 7 - 5 YASEMEN ATAB
T9 ŞEVKİ TÜ 7 - 3 RECEP SARI
T10 ALİ ALPER A 5 - 7 EROL YAŞ
Sit-out : SERHAN ÖVER
1. Round : 12.07.2018 20:00
T1 CEM ÇELEBİ 4 - 7 MUSTAFA YILM
T2 ALİ ALPER A 0 - 7 RECEP SARI
T3 ŞEVKİ TÜ 7 - 2 RIDVAN SEZER
T4 METİN ÖKDE 5 - 7 YASEMEN ATAB
T5 ERDİNÇ BAY 3 - 7 CÜNEYT GÜV
T6 EROL YAŞ 1 - 7 İSMAİL BA
T7 SELÇUK ZEK 7 - 6 BURHAN YILMA
T8 ZEKERİYA BA 1 - 7 UFUK AKSAK
T9 SERHAN ÖVER 7 - 2 NİHAT BAYRA
T10 MUHLİS ELB 0 - 7 MUSTAFA BABA
Sit-out : ERKAN YÜKSEL



Flag Counter