FT Backgammon Tournament System

Sakarya TBGT Marmaris Destek Turnuvası -

Marmaris Konaklama + Turnuva Giriş Marmaris Turnuva Giriş Sakarya Turnuva Girişi
# Name L B
1. Sakarya UFUK AKSAK 1 0
2. Sakarya MURAT YAVUZ 2 0
3. Sakarya MUSTAFA BABAL 2 0
4. Sakarya İBRAHİM ADAK 2 1
5. Sakarya SERHAN ÖVER 2 0
6. Sakarya ERDİNÇ BAYINDIR 2 0
7. Sakarya ŞEVKİ TÜZEN 2 0
8. Sakarya ATİLA ATABEY 2 0
9. Sakarya YASEMEN ATABEY 2 0
10. Sakarya İSMAİL BAŞOĞLU 2 1
11. Sakarya MUSTAFA YILMAZ 2 0
12. Sakarya BURHAN YILMAZER 2 0
13. Sakarya MUHLİS ELBİ 2 0
14. Sakarya RIDVAN SEZER 2 0
15. Sakarya RECEP SARI 2 0
16. Sakarya CÜNEYT GÜVENER 2 0
17. Sakarya EROL YAŞ 2 0
18. Sakarya CEM ÇELEBİ 2 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 18
Associations
Sakarya Sakarya 18
7. Round : 31/07/2018 01:00
T1 MURAT YAVUZ 0 - 7 UFUK AKSAK
6. Round : 31/07/2018 01:00
T1 MURAT YAVUZ 7 - 0 MUSTAFA BABA
T2 İBRAHİM AD 0 - 7 UFUK AKSAK
5. Round : 30/07/2018 00:00
T1 MURAT YAVUZ 0 - 7 UFUK AKSAK
T2 SERHAN ÖVER 0 - 7 MUSTAFA BABA
Sit-out : İBRAHİM ADAK
4. Round : 30/07/2018 23:00
T1 UFUK AKSAK 7 - 0 ŞEVKİ TÜ
T2 MUSTAFA BABA 7 - 0 YASEMEN ATAB
T3 İBRAHİM AD 7 - 3 İSMAİL BA
T4 SERHAN ÖVER 7 - 5 ERDİNÇ BAY
T5 MURAT YAVUZ 7 - 0 ATİLA ATABE
3. Round : 30/07/2018 22:00
T1 MURAT YAVUZ 7 - 5 MUSTAFA YILM
T2 BURHAN YILMA 3 - 7 ATİLA ATABE
T3 İBRAHİM AD 7 - 3 RIDVAN SEZER
T4 MUHLİS ELB 6 - 7 SERHAN ÖVER
T5 ERDİNÇ BAY 7 - 1 RECEP SARI
T6 MUSTAFA BABA 7 - 5 ŞEVKİ TÜ
T7 YASEMEN ATAB 7 - 6 UFUK AKSAK
Sit-out : İSMAİL BAŞOĞLU
2. Round : 30/07/2018 21:00
T1 CÜNEYT GÜV 5 - 7 YASEMEN ATAB
T2 ERDİNÇ BAY 4 - 7 UFUK AKSAK
T3 MUSTAFA BABA 7 - 0 CEM ÇELEBİ
T4 İBRAHİM AD 7 - 5 SERHAN ÖVER
T5 İSMAİL BA 1 - 7 BURHAN YILMA
T6 MUHLİS ELB 0 - 7 ATİLA ATABE
T7 MUSTAFA YILM 7 - 2 RECEP SARI
T8 MURAT YAVUZ 7 - 0 RIDVAN SEZER
T9 EROL YAŞ 3 - 7 ŞEVKİ TÜ
1. Round : 30.07.2018 20:00
T1 MURAT YAVUZ 7 - 4 İBRAHİM AD
T2 CEM ÇELEBİ 0 - 7 UFUK AKSAK
T3 EROL YAŞ 5 - 7 RECEP SARI
T4 SERHAN ÖVER 7 - 1 BURHAN YILMA
T5 İSMAİL BA 7 - 3 YASEMEN ATAB
T6 MUHLİS ELB 7 - 3 CÜNEYT GÜV
T7 MUSTAFA YILM 3 - 7 ŞEVKİ TÜ
T8 MUSTAFA BABA 4 - 7 ERDİNÇ BAY
T9 RIDVAN SEZER 7 - 1 ATİLA ATABE



Flag Counter