FT Backgammon Tournament System

Sakarya Eylül-Ekim 2018 Sezonu Süper Lig Playoff Turnuvası -

Kıbrıs Destek Kıbrıs Destek Tavla
# Name L B
1. Sakarya UFUK AKSAK 1 1
2. Sakarya HAKAN YANGEL 4 1
3. Sakarya MUSTAFA BABAL 4 0
4. Sakarya MURAT YAVUZ 4 0
5. Sakarya BURHAN YILMAZER 4 0
6. Sakarya ZEKERİYA BAŞOĞLU 4 0
7. Sakarya RECEP SARI 4 0
8. Sakarya İSMAİL BAŞOĞLU 4 0
9. Sakarya EROL YAŞ 4 0
10. Sakarya YAŞAR KOŞUNDA 4 1
11. Sakarya MUHAMMED IŞIK 4 0
12. Sakarya ALİ ALPER ALTINOK 4 0
13. Sakarya NECDET TÖMEKÇE 4 0
14. Sakarya RIDVAN SEZER 4 0
15. Sakarya SEDAT BIÇAKCI 4 0
16. Sakarya AYDIN BAHAR 4 0
17. Sakarya HÜSEYİN KARABIYIK 4 0
18. Sakarya MUSTAFA YILMAZ 4 0
19. Sakarya METİN ÖKDEN 4 0
20. Sakarya SİNAN CİNOĞLU 4 0
21. Sakarya İLKER TÖMEKÇE 4 0
22. Sakarya NİHAT BAYRAKTAR 4 0
23. Sakarya MEHMET GÜLER 4 0
24. Sakarya SİNAN TURAN 4 0
25. Sakarya MUHLİS ELBİ 4 0
26. Sakarya CÜNEYT GÜVENER 4 0
27. Sakarya KENAN CİNOĞLU 4 0
28. Sakarya İBRAHİM USLU 4 0
29. Sakarya VURAL KAMIŞOĞLU 4 0
30. Sakarya SERHAN ÖVER 4 0
31. Sakarya ERKAN YÜKSEL 4 0
32. Sakarya FATİH YOLCU 4 0
33. Sakarya YASEMEN ATABEY 4 0
34. Sakarya VECDİ KALYONCU 4 0
35. Sakarya KADİR KAHYAOĞLU 4 0
36. Sakarya ENGİN DENİZLİ 4 0
37. Sakarya CEM ÇELEBİ 4 0
38. Sakarya YAĞIZ YOLCU 4 0
39. Sakarya ERDİNÇ BAYINDIR 4 0
40. Sakarya İBRAHİM ADAK 4 0
41. Sakarya SELÇUK ZEKİ BİRLİKÇ 4 0
42. Sakarya SEÇKİN SEZER 4 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 42
Associations
Sakarya Sakarya 42
Teams Win %
SakaryaSakarya 32 %
11. Round : 21/11/2018 00:00
T1 HAKAN YANGEL 2 - 7 UFUK AKSAK
10. Round : 21/11/2018 23:00
T1 HAKAN YANGEL 3 - 7 UFUK AKSAK
9. Round : 21/11/2018 23:00
T1 MUSTAFA BABA 5 - 7 UFUK AKSAK
Sit-out : HAKAN YANGEL
8. Round : 21/11/2018 22:00
T1 HAKAN YANGEL 7 - 6 MUSTAFA BABA
Sit-out : UFUK AKSAK
7. Round : 21/11/2018 21:00
T1 ZEKERİYA BA 2 - 7 MUSTAFA BABA
T2 BURHAN YILMA 6 - 7 UFUK AKSAK
T3 HAKAN YANGEL 7 - 5 MURAT YAVUZ
6. Round : 13/11/2018 01:00
T1 HAKAN YANGEL 7 - 5 EROL YAŞ
T2 İSMAİL BA 5 - 7 MUSTAFA BABA
T3 MURAT YAVUZ 7 - 0 BURHAN YILMA
T4 ZEKERİYA BA 7 - 6 YAŞAR KOŞU
T5 RECEP SARI 5 - 7 UFUK AKSAK
5. Round : 12/11/2018 00:00
T1 EROL YAŞ 5 - 7 İSMAİL BA
T2 RECEP SARI 7 - 1 YAŞAR KOŞU
T3 MUHAMMED IŞ 0 - 7 UFUK AKSAK
T4 HAKAN YANGEL 7 - 5 MUSTAFA BABA
T5 ALİ ALPER A 0 - 7 MURAT YAVUZ
T6 ZEKERİYA BA 2 - 7 BURHAN YILMA
4. Round : 12/11/2018 23:00
T1 HÜSEYİN KA 4 - 7 MUSTAFA BABA
T2 ZEKERİYA BA 7 - 3 NECDET TÖME
T3 EROL YAŞ 7 - 5 BURHAN YILMA
T4 AYDIN BAHAR 5 - 7 ALİ ALPER A
T5 MURAT YAVUZ 7 - 5 SEDAT BIÇAK
T6 HAKAN YANGEL 7 - 1 RIDVAN SEZER
T7 MUHAMMED IŞ 7 - 5 RECEP SARI
T8 İSMAİL BA 0 - 7 UFUK AKSAK
Sit-out : YAŞAR KOŞUNDA
3. Round : 12/11/2018 22:00
T1 ZEKERİYA BA 7 - 4 MUHLİS ELB
T2 AYDIN BAHAR 3 - 7 HÜSEYİN KA
T3 METİN ÖKDE 5 - 7 İSMAİL BA
T4 EROL YAŞ 6 - 7 MUSTAFA BABA
T5 CÜNEYT GÜV 0 - 7 BURHAN YILMA
T6 MEHMET GÜLE 5 - 7 NECDET TÖME
T7 RECEP SARI 7 - 0 MURAT YAVUZ
T8 İLKER TÖME 5 - 7 UFUK AKSAK
T9 SİNAN TURAN 4 - 7 YAŞAR KOŞU
T10 NİHAT BAYRA 5 - 7 RIDVAN SEZER
T11 MUHAMMED IŞ 5 - 7 ALİ ALPER A
T12 SİNAN CİNO 5 - 7 HAKAN YANGEL
T13 MUSTAFA YILM 6 - 7 SEDAT BIÇAK
2. Round : 12/11/2018 21:00
T1 ALİ ALPER A 7 - 6 ERKAN YÜKSE
T2 İBRAHİM US 5 - 7 HAKAN YANGEL
T3 MUHAMMED IŞ 7 - 3 KADİR KAHYA
T4 MURAT YAVUZ 7 - 0 MUHLİS ELB
T5 RECEP SARI 7 - 5 FATİH YOLCU
T6 YAŞAR KOŞU 4 - 7 EROL YAŞ
T7 MUSTAFA BABA 7 - 0 UFUK AKSAK
T8 CÜNEYT GÜV 5 - 7 METİN ÖKDE
T9 MEHMET GÜLE 0 - 7 MUSTAFA YILM
T10 VURAL KAMIŞ 4 - 7 NİHAT BAYRA
T11 İLKER TÖME 7 - 3 YASEMEN ATAB
T12 ZEKERİYA BA 7 - 6 HÜSEYİN KA
T13 SERHAN ÖVER 2 - 7 AYDIN BAHAR
T14 ENGİN DENİ 1 - 7 RIDVAN SEZER
T15 SİNAN TURAN 2 - 7 SEDAT BIÇAK
T16 SİNAN CİNO 7 - 6 VECDİ KALYO
T17 NECDET TÖME 4 - 7 BURHAN YILMA
T18 KENAN CİNO 6 - 7 İSMAİL BA
1. Round : 12.11.2018 19:00
T1 KENAN CİNO 7 - 0 ENGİN DENİ
T2 EROL YAŞ 3 - 7 MUHLİS ELB
T3 HAKAN YANGEL 7 - 6 NİHAT BAYRA
T4 RIDVAN SEZER 4 - 7 BURHAN YILMA
T5 AYDIN BAHAR 3 - 7 MURAT YAVUZ
T6 VECDİ KALYO 2 - 7 MUSTAFA YILM
T7 YAĞIZ YOLCU 3 - 7 SİNAN TURAN
T8 İBRAHİM AD 2 - 7 MUSTAFA BABA
T9 VURAL KAMIŞ 7 - 3 KADİR KAHYA
T10 MEHMET GÜLE 7 - 2 ERDİNÇ BAY
T11 HÜSEYİN KA 1 - 7 NECDET TÖME
T12 ZEKERİYA BA 7 - 6 YASEMEN ATAB
T13 MUHAMMED IŞ 7 - 4 FATİH YOLCU
T14 ERKAN YÜKSE 3 - 7 UFUK AKSAK
T15 SELÇUK ZEK 2 - 7 İSMAİL BA
T16 SERHAN ÖVER 7 - 6 İLKER TÖME
T17 ALİ ALPER A 0 - 7 METİN ÖKDE
T18 CEM ÇELEBİ 6 - 7 YAŞAR KOŞU
T19 RECEP SARI 7 - 2 CÜNEYT GÜV
T20 SİNAN CİNO 7 - 0 SEÇKİN SEZ
T21 İBRAHİM US 7 - 0 SEDAT BIÇAK



Flag Counter