FT Backgammon Tournament System

Sakarya Kasım-Aralık 2018 Sezonu Süper Lig Playoff Turnuvası -

Turnuva Destek + Kupa Turnuva Destek + Kupa Turnuva Destek veya Tavla
# Name L W B
1. Sakarya MURAT YAVUZ 3 7 1
2. Sakarya HASAN BELGİN 4 9 0
3. Sakarya UFUK AKSAK 4 5 1
4. Sakarya NİHAT BAYRAKTAR 4 6 0
5. Sakarya ALİ ALPER ALTINOK 4 5 0
6. Sakarya SEDAT BIÇAKCI 4 5 0
7. Sakarya ONUR YUMUK 4 5 0
8. Sakarya MUHLİS ELBİ 4 4 0
9. Sakarya RIDVAN SEZER 4 3 0
10. Sakarya ŞEVKİ TÜZEN 4 3 0
11. Sakarya KADİR KAHYAOĞLU 4 2 0
12. Sakarya ERDİNÇ BAYINDIR 4 2 0
13. Sakarya HÜSEYİN KARABIYIK 4 1 0
14. Sakarya HAKAN YANGEL 4 3 0
15. Sakarya İBRAHİM ADAK 4 2 0
16. Sakarya YAŞAR KOŞUNDA 4 2 0
17. Sakarya SERHAN ÖVER 4 2 0
18. Sakarya ERKAN YÜKSEL 4 2 0
19. Sakarya VECDİ KALYONCU 4 1 0
20. Sakarya KEMAL DİKTAŞ 4 1 0
21. Sakarya AHMET ÇUBUK 4 2 0
22. Sakarya İSMAİL BAŞOĞLU 4 1 0
23. Sakarya SEÇKİN SEZER 4 1 0
24. Sakarya HASAN TANRIKULU 4 1 0
25. Sakarya FATİH YOLCU 4 1 0
26. Sakarya KENAN CİNOĞLU 4 0 0
27. Sakarya İBRAHİM USLU 4 1 0
28. Sakarya BURHAN YILMAZER 4 1 0
29. Sakarya HÜSEYİN AKÇALIŞKAN 4 1 0
30. Sakarya CEM ÇELEBİ 4 1 0
31. Sakarya YASEMEN ATABEY 4 1 0
32. Sakarya CÜNEYT GÜVENER 4 0 0
33. Sakarya RECEP SARI 4 0 0
34. Sakarya AYDIN BAHAR 4 0 0
35. Sakarya SİNAN CİNOĞLU 4 0 0
36. Sakarya VURAL KAMIŞOĞLU 4 0 0
37. Sakarya ZEKERİYA BAŞOĞLU 4 0 0
38. Sakarya MUSTAFA YILMAZ 4 0 0
39. Sakarya EROL YAŞ 4 0 0
40. Sakarya SELÇUK ZEKİ BİRLİKÇ 4 0 0
41. Sakarya SİNAN TURAN 4 0 0
42. Sakarya İLKER TÖMEKÇE 4 0 0
43. Sakarya ENGİN DENİZLİ 4 0 0
44. Sakarya NECDET TÖMEKÇE 4 0 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 44
Teams Win %
SakaryaSakarya 32 %
11. Round : 14/01/2019 00:00
T1 HASAN BELGİ 3 - 7 MURAT YAVUZ
10. Round : 14/01/2019 23:00
T1 HASAN BELGİ 7 - 3 MURAT YAVUZ
9. Round : 14/01/2019 23:00
T1 HASAN BELGİ 7 - 1 UFUK AKSAK
Sit-out : MURAT YAVUZ
8. Round : 14/01/2019 22:00
T1 HASAN BELGİ 7 - 0 NİHAT BAYRA
T2 UFUK AKSAK 3 - 7 MURAT YAVUZ
7. Round : 14/01/2019 21:00
T1 ALİ ALPER A 6 - 7 UFUK AKSAK
T2 NİHAT BAYRA 7 - 6 MURAT YAVUZ
T3 HASAN BELGİ 7 - 6 SEDAT BIÇAK
6. Round : 07/01/2019 00:00
T1 UFUK AKSAK 3 - 7 MURAT YAVUZ
T2 ONUR YUMUK 6 - 7 HASAN BELGİ
T3 MUHLİS ELB 5 - 7 SEDAT BIÇAK
T4 NİHAT BAYRA 7 - 4 ALİ ALPER A
5. Round : 07/01/2019 23:00
T1 ALİ ALPER A 7 - 1 ERDİNÇ BAY
T2 NİHAT BAYRA 7 - 6 RIDVAN SEZER
T3 ŞEVKİ TÜ 5 - 7 MUHLİS ELB
T4 HASAN BELGİ 7 - 4 HÜSEYİN KA
T5 KADİR KAHYA 6 - 7 MURAT YAVUZ
T6 ONUR YUMUK 7 - 5 SEDAT BIÇAK
Sit-out : UFUK AKSAK
4. Round : 07/01/2019 23:00
T1 HAKAN YANGEL 6 - 7 ŞEVKİ TÜ
T2 ALİ ALPER A 7 - 0 YAŞAR KOŞU
T3 ONUR YUMUK 7 - 3 KEMAL DİKTA
T4 ERKAN YÜKSE 0 - 7 MURAT YAVUZ
T5 ERDİNÇ BAY 7 - 0 HÜSEYİN KA
T6 İBRAHİM AD 5 - 7 SEDAT BIÇAK
T7 RIDVAN SEZER 7 - 1 VECDİ KALYO
T8 HASAN BELGİ 6 - 7 UFUK AKSAK
T9 SERHAN ÖVER 1 - 7 NİHAT BAYRA
T10 MUHLİS ELB 7 - 3 KADİR KAHYA
3. Round : 07/01/2019 22:00
T1 KENAN CİNO 4 - 7 ERDİNÇ BAY
T2 SEÇKİN SEZ 6 - 7 ERKAN YÜKSE
T3 KEMAL DİKTA 0 - 7 SEDAT BIÇAK
T4 HAKAN YANGEL 7 - 4 MURAT YAVUZ
T5 ONUR YUMUK 7 - 2 FATİH YOLCU
T6 HÜSEYİN KA 7 - 5 İSMAİL BA
T7 ALİ ALPER A 7 - 3 VECDİ KALYO
T8 HASAN BELGİ 7 - 6 ŞEVKİ TÜ
T9 AHMET ÇUBUK 0 - 7 YAŞAR KOŞU
T10 MUHLİS ELB 7 - 5 RIDVAN SEZER
T11 İBRAHİM AD 7 - 4 HASAN TANRIK
T12 SERHAN ÖVER 7 - 4 KADİR KAHYA
T13 NİHAT BAYRA 2 - 7 UFUK AKSAK
2. Round : 07/01/2019 21:00
T1 MUHLİS ELB 4 - 7 VECDİ KALYO
T2 HAKAN YANGEL 7 - 4 ERKAN YÜKSE
T3 AHMET ÇUBUK 7 - 1 HÜSEYİN KA
T4 İBRAHİM AD 7 - 3 RECEP SARI
T5 ONUR YUMUK 7 - 5 SEÇKİN SEZ
T6 AYDIN BAHAR 0 - 7 FATİH YOLCU
T7 YASEMEN ATAB 3 - 7 SERHAN ÖVER
T8 VURAL KAMIŞ 1 - 7 KADİR KAHYA
T9 ŞEVKİ TÜ 7 - 6 İSMAİL BA
T10 HÜSEYİN AK 4 - 7 ALİ ALPER A
T11 CÜNEYT GÜV 3 - 7 SEDAT BIÇAK
T12 SİNAN CİNO 1 - 7 UFUK AKSAK
T13 BURHAN YILMA 4 - 7 MURAT YAVUZ
T14 CEM ÇELEBİ 0 - 7 YAŞAR KOŞU
T15 KEMAL DİKTA 7 - 2 KENAN CİNO
T16 ERDİNÇ BAY 4 - 7 RIDVAN SEZER
T17 İBRAHİM US 6 - 7 NİHAT BAYRA
T18 HASAN BELGİ 7 - 0 HASAN TANRIK
1. Round : 07.01.2019 19:00
T1 ERDİNÇ BAY 5 - 7 SEDAT BIÇAK
T2 HASAN TANRIK 7 - 0 ENGİN DENİ
T3 VURAL KAMIŞ 4 - 7 İSMAİL BA
T4 İBRAHİM AD 6 - 7 SEÇKİN SEZ
T5 KADİR KAHYA 7 - 4 EROL YAŞ
T6 CÜNEYT GÜV 6 - 7 MUHLİS ELB
T7 HASAN BELGİ 7 - 5 MUSTAFA YILM
T8 İLKER TÖME 1 - 7 ŞEVKİ TÜ
T9 İBRAHİM US 7 - 2 SİNAN TURAN
T10 SİNAN CİNO 4 - 7 BURHAN YILMA
T11 SELÇUK ZEK 2 - 7 UFUK AKSAK
T12 SERHAN ÖVER 2 - 7 MURAT YAVUZ
T13 KEMAL DİKTA 0 - 7 HAKAN YANGEL
T14 CEM ÇELEBİ 7 - 3 RECEP SARI
T15 AHMET ÇUBUK 7 - 5 AYDIN BAHAR
T16 YASEMEN ATAB 7 - 6 KENAN CİNO
T17 HÜSEYİN AK 7 - 4 VECDİ KALYO
T18 FATİH YOLCU 0 - 7 NİHAT BAYRA
T19 NECDET TÖME 0 - 7 RIDVAN SEZER
T20 ONUR YUMUK 7 - 2 YAŞAR KOŞU
T21 ZEKERİYA BA 6 - 7 ERKAN YÜKSE
T22 ALİ ALPER A 7 - 0 HÜSEYİN KA



Flag Counter
Play Backgammon