FT Backgammon Tournament System

ENGELLİ VE YAŞLILARA DESTEK TURNUVASI -

# Name L W B
1. TANER TUNA 1 8 1
2. ALİ OLGUN 2 7 1
3. ALİ MANDALİNCİ 2 6 1
4. ERDOĞAN KILIÇ 2 6 0
5. MERAL YILMAZ 2 5 1
6. MEHMET ÇİL 2 5 0
7. KEMAL SAYINKAPLAN 2 4 0
8. HALDUN DURUKAN 2 4 0
9. NİSAN YILDIZ 2 4 0
10. YÜCEL NİEGO 2 4 0
11. AYŞEN DENGİZ 2 4 0
12. HABİBE CEBECİ 2 3 1
13. BAYDAR ÖZCAN 2 3 0
14. HALUK TIKIROĞLU 2 3 0
15. MAZHAR ÇATAL 2 3 0
16. AZİZ NEHİR 2 3 0
17. ŞENOL ÖZDEN 2 3 0
18. MEHMET ONİKİNCİ 2 3 0
19. ZAFER İŞEREN 2 3 0
20. AHMET PAKİN 2 2 0
21. CAN BAŞBAYRAKTAR 2 2 0
22. AYDIN ŞENYENER 2 2 0
23. DİDEM ÇANKIR 2 2 0
24. CENGİZ ÖZDİL 2 2 0
25. CEVDET AYDEMIR 2 2 0
26. NECİP KUTLUAY 2 2 0
27. MEHMET ERTÜKEL 2 1 1
28. MİTHAT ALTIN 2 1 0
29. VEDAT ALTUĞLU 2 1 0
30. YAKUP MEHMET BULAD 2 1 0
31. GÜR SAKARYA 2 1 0
32. ALAETTİN ŞEN 2 1 0
33. BERNA ANT 2 1 0
34. NİLAY KURŞUNOĞLU 2 1 0
35. AYTUĞ DOĞER 2 1 0
36. YÜCEL GÖRGÜNEL 2 1 0
37. RIZA IŞIK 2 0 0
38. TÜRKER AKOVA 2 0 0
39. OKTAY SANCAKTAROĞLU 2 0 0
40. YUSUF ZİYA ÇINAR 2 0 0
41. EMRE YALÇIN 2 0 0
42. YAREN KILIÇ 2 0 0
43. MERT MERTCAN 2 0 0
44. MUSTAFA PALA 2 0 0
45. ESRA ÖZKAN 2 0 0
46. VEDAT ÜRGÜPLÜ 2 0 0
47. BEKİR ÖZBAKIR 2 0 0
48. HALUK SEZENER 2 0 0
49. BÜLENT BIYIKLI 2 0 0
50. CEM YAZICI 2 0 0
51. MUSTAFA GÖZÜM 2 0 0
52. NESRİN BECERİCİ 2 0 0
53. SERDAR ÖZKAYA 2 0 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 53
Teams Win %
BodrumBodrum 54 %
10. Round : 21/04/2019 23:00
T1 ALİ OLGUN 2 - 9 TANER TUNA
9. Round : 21/04/2019 22:00
T1 ALİ MANDAL 6 - 9 ALİ OLGUN
Sit-out : TANER TUNA
8. Round : 21/04/2019 21:00
T1 ALİ OLGUN 9 - 1 MERAL YILMAZ
T2 ERDOĞAN KI 4 - 9 TANER TUNA
Sit-out : ALİ MANDALİNCİ
7. Round : 21/04/2019 20:00
T1 ALİ MANDAL 9 - 2 ALİ OLGUN
T2 TANER TUNA 9 - 6 MEHMET ÇİL
T3 MERAL YILMAZ 8 - 9 ERDOĞAN KI
6. Round : 21/04/2019 19:00
T1 YÜCEL NİEG 6 - 9 TANER TUNA
T2 ALİ OLGUN 9 - 8 NİSAN YILDI
T3 HALDUN DURUK 6 - 9 MERAL YILMAZ
T4 AYŞEN DENG 0 - 9 MEHMET ÇİL
T5 ALİ MANDAL 9 - 2 KEMAL SAYINK
T6 HABİBE CEBE 0 - 9 ERDOĞAN KI
5. Round : 21/04/2019 18:00
T1 AYŞEN DENG 9 - 4 BAYDAR ÖZCA
T2 ZAFER İŞER 4 - 10 YÜCEL NİEG
T3 ŞENOL ÖZDE 5 - 9 ERDOĞAN KI
T4 HABİBE CEBE 9 - 3 AZİZ NEHİR
T5 MAZHAR ÇATA 7 - 9 MERAL YILMAZ
T6 HALDUN DURUK 3 - 9 TANER TUNA
T7 ALİ MANDAL 9 - 2 MEHMET ONİK
T8 HALUK TIKIRO 6 - 9 NİSAN YILDI
T9 KEMAL SAYINK 9 - 4 MEHMET ÇİL
Sit-out : ALİ OLGUN
4. Round : 21/04/2019 17:00
T1 MEHMET ONİK 6 - 9 AZİZ NEHİR
T2 MAZHAR ÇATA 9 - 0 NECİP KUTLU
T3 ŞENOL ÖZDE 9 - 0 AYDIN ŞENYE
T4 YÜCEL NİEG 9 - 7 BAYDAR ÖZCA
T5 AYŞEN DENG 9 - 5 DİDEM ÇANK
T6 CENGİZ ÖZD 4 - 9 MEHMET ÇİL
T7 MEHMET ERTÜ 4 - 9 NİSAN YILDI
T8 CAN BAŞBAYR 4 - 9 HABİBE CEBE
T9 KEMAL SAYINK 9 - 0 CEVDET AYDEM
T10 ALİ OLGUN 9 - 4 TANER TUNA
T11 HALDUN DURUK 9 - 8 AHMET PAKİN
T12 ALİ MANDAL 6 - 9 ERDOĞAN KI
T13 ZAFER İŞER 9 - 7 HALUK TIKIRO
Sit-out : MERAL YILMAZ
3. Round : 21/04/2019 15:00
T1 AYTUĞ DOĞE 3 - 9 CEVDET AYDEM
T2 ALİ OLGUN 9 - 8 YAKUP MEHMET
T3 KEMAL SAYINK 8 - 9 NECİP KUTLU
T4 YÜCEL GÖRG 2 - 9 MEHMET ÇİL
T5 DİDEM ÇANK 3 - 9 AZİZ NEHİR
T6 VEDAT ALTUĞ 6 - 9 TANER TUNA
T7 GÜR SAKARYA 6 - 9 MAZHAR ÇATA
T8 AYŞEN DENG 4 - 9 NİSAN YILDI
T9 BERNA ANT 7 - 9 HALDUN DURUK
T10 ŞENOL ÖZDE 9 - 8 MİTHAT ALTI
T11 ZAFER İŞER 9 - 4 ALAETTİN Ş
T12 AYDIN ŞENYE 9 - 6 CENGİZ ÖZD
T13 BAYDAR ÖZCA 9 - 6 ERDOĞAN KI
T14 NİLAY KURŞ 5 - 9 HALUK TIKIRO
T15 HABİBE CEBE 4 - 9 MERAL YILMAZ
T16 YÜCEL NİEG 9 - 7 AHMET PAKİN
T17 CAN BAŞBAYR 6 - 9 MEHMET ONİK
T18 ALİ MANDAL 9 - 5 MEHMET ERTÜ
2. Round : 21/04/2019 14:00
T1 AYTUĞ DOĞE 6 - 9 ERDOĞAN KI
T2 RIZA IŞIK 8 - 9 MEHMET ONİK
T3 YAKUP MEHMET 9 - 0 CEM YAZICI
T4 MUSTAFA GÖZ 0 - 9 BAYDAR ÖZCA
T5 MİTHAT ALTI 9 - 1 ESRA ÖZKAN
T6 AYDIN ŞENYE 4 - 9 AZİZ NEHİR
T7 YÜCEL GÖRG 5 - 9 CEVDET AYDEM
T8 ZAFER İŞER 4 - 9 MAZHAR ÇATA
T9 ALİ OLGUN 9 - 7 ŞENOL ÖZDE
T10 YAREN KILIÇ 8 - 9 DİDEM ÇANK
T11 CAN BAŞBAYR 9 - 0 SERDAR ÖZKA
T12 OKTAY SANCAK 8 - 9 NİLAY KURŞ
T13 BERNA ANT 6 - 9 NİSAN YILDI
T14 HALDUN DURUK 9 - 3 HALUK SEZENE
T15 YÜCEL NİEG 7 - 9 CENGİZ ÖZD
T16 MUSTAFA PALA 0 - 9 MEHMET ÇİL
T17 ALİ MANDAL 9 - 8 TÜRKER AKOV
T18 BÜLENT BIYI 0 - 9 AHMET PAKİN
T19 NESRİN BECE 0 - 9 KEMAL SAYINK
T20 NECİP KUTLU 9 - 8 VEDAT ALTUĞ
T21 MERT MERTCAN 4 - 9 AYŞEN DENG
T22 GÜR SAKARYA 7 - 9 TANER TUNA
T23 BEKİR ÖZBA 0 - 9 MERAL YILMAZ
T24 YUSUF ZİYA 5 - 9 ALAETTİN Ş
T25 EMRE YALÇIN 5 - 9 HALUK TIKIRO
T26 MEHMET ERTÜ 9 - 1 VEDAT ÜRGÜ
Sit-out : HABİBE CEBECİ
1. Round : 21.04.2019.11.00
T1 HALUK SEZENE 0 - 9 ERDOĞAN KI
T2 AZİZ NEHİR 8 - 9 TANER TUNA
T3 BEKİR ÖZBA 3 - 9 DİDEM ÇANK
T4 ALAETTİN Ş 6 - 9 MEHMET ÇİL
T5 CAN BAŞBAYR 9 - 3 VEDAT ÜRGÜ
T6 NİLAY KURŞ 8 - 9 ALİ OLGUN
T7 CEM YAZICI 0 - 9 BAYDAR ÖZCA
T8 OKTAY SANCAK 5 - 9 KEMAL SAYINK
T9 MEHMET ONİK 9 - 0 CEVDET AYDEM
T10 YAREN KILIÇ 3 - 9 AHMET PAKİN
T11 MUSTAFA GÖZ 0 - 9 AYDIN ŞENYE
T12 MERT MERTCAN 6 - 9 MERAL YILMAZ
T13 NİSAN YILDI 2 - 9 VEDAT ALTUĞ
T14 ZAFER İŞER 9 - 5 ESRA ÖZKAN
T15 MAZHAR ÇATA 6 - 9 AYŞEN DENG
T16 NESRİN BECE 0 - 9 HALUK TIKIRO
T17 HABİBE CEBE 9 - 5 NECİP KUTLU
T18 BERNA ANT 9 - 8 RIZA IŞIK
T19 GÜR SAKARYA 9 - 4 YAKUP MEHMET
T20 BÜLENT BIYI 0 - 9 ALİ MANDAL
T21 YÜCEL GÖRG 9 - 7 MİTHAT ALTI
T22 YÜCEL NİEG 9 - 7 MUSTAFA PALA
T23 YUSUF ZİYA 8 - 9 CENGİZ ÖZD
T24 EMRE YALÇIN 6 - 9 AYTUĞ DOĞE
T25 HALDUN DURUK 9 - 0 SERDAR ÖZKA
T26 ŞENOL ÖZDE 9 - 6 TÜRKER AKOV
Sit-out : MEHMET ERTÜKEL



Flag Counter
Play Backgammon