TABLE OPEN, ROMÂNIA,Slănic Moldova, Hotel Dobru,23-25 nov.2018, 3000 RON SPONSORIZARE !!! -

Premii brute: Locul 1=4668;2=2334;3=1167;4=1167;5=583;6=583;7=583;8=583 .ASOC. ROMANA DE BACKGAMMON
# Name W L RB B AV
1. Dragomir Cristinel 10 1 0 1 23
2. Nicu Dumitru 8 3 0 1 8
3. Lincaru Eugen 8 3 0 0 15
4. Cocica Ionut 7 3 0 1 14
5. Ochiulet Marius 7 3 0 0 10
6. Tiploiu Ion 6 3 0 0 8
7. Zaharia Ionut 6 3 0 0 3
8. Ojog Razvan 5 3 0 1 6
9. Folea Mihai 5 3 0 0 10
10. Ilie Costel 5 3 0 0 8
11. MAYA PEYCHEVA 5 3 0 0 7
12. Serban Paul 5 3 0 0 -1
13. Tutulan Cristian 4 3 0 0 4
14. Rau Cezar Cristian 4 3 0 0 3
15. Ciumasu Felix 4 3 0 0 1
16. Nica Ion 4 3 0 0 1
17. Manaila Marian 4 3 0 0 0
18. Dobrin Daniel 3 3 0 1 -3
19. Necula Vasile 3 3 0 0 6
20. Atodiresei C. Gabr 3 3 0 0 4
21. Ciubotariu Marcel 3 3 0 0 4
22. Emilian 3 3 0 0 1
23. Munteanu Gioni Adr 3 3 0 0 0
24. Lupu Gheorghe 3 3 0 0 -3
25. Vulpoiu Nicu 3 3 0 0 -4
26. Toma Raducu 2 3 0 1 -5
27. Ciobanu Ioan 2 3 0 0 6
28. Gheorghiu Viorel 2 3 0 0 1
29. Slemco Ciprian 2 3 0 0 1
30. Lazarescu Vlad 2 3 0 0 0
31. Costeniuc Gheorghe 2 3 0 0 -1
32. Bantu Neculai 2 3 0 0 -3
33. MALIN YORDANOV 2 3 0 0 -3
34. Tomciuc Eduard Raz 2 3 0 0 -4
35. Saila Sorin 2 3 0 0 -10
36. Mihuta Florin 1 3 0 0 -2
37. Othozi Vasile 1 3 0 0 -3
38. Doaga Valentin 1 3 0 0 -4
39. Lazar Bogdan 1 3 0 0 -5
40. ATANAS TACHEV 1 3 0 0 -6
41. Storociuc Stela 1 3 0 0 -6
42. Bratu Cezar 1 3 0 0 -7
43. Liche Dumitru Euge 1 3 0 0 -7
44. Lautarescu Nicolae 1 3 0 0 -8
45. Rusu Gabriel 1 3 0 0 -8
46. Bratu Cristinel 0 3 0 0 -4
47. Darie Cristian 0 3 0 0 -7
48. Ivan Popov 0 3 0 0 -8
49. Pancu Ioan 0 3 0 0 -10
50. Basag Lucian 0 3 0 0 -11
51. Stanimir Nicolae 0 3 0 0 -11
Countries / Ülkeler
Romania Romania 47
Bulgaria Bulgaria 4
Associations / Dernekler
Others / Diğer Others / Diğer 51
12. Round : 25/11/2018 19:00
T1 Nicu Dumitru 4 - 5 Dragomir Cris
11. Round : 25/11/2018 18:00
T1 Lincaru Eugen 2 - 5 Dragomir Cris
T2 Nicu Dumitru 5 - 3 Cocica Ionut
10. Round : 25/11/2018 16:00
T1 Lincaru Eugen 5 - 0 Cocica Ionut
T2 Nicu Dumitru 5 - 3 Ochiulet Mari
Sit-out : Dragomir Cristinel
9. Round : 25/11/2018 14:30
T1 Nicu Dumitru 1 - 5 Dragomir Cris
T2 Lincaru Eugen 5 - 3 Zaharia Ionut
T3 Tiploiu Ion 3 - 5 Ochiulet Mari
T4 Cocica Ionut 5 - 2 Ojog Razvan
8. Round : 25/11/2018 12:30
T1 Nicu Dumitru 5 - 3 Ochiulet Mari
T2 Dragomir Cris 5 - 2 Cocica Ionut
T3 MAYA PEYCHEVA 3 - 5 Ojog Razvan
T4 Folea Mihai 4 - 5 Zaharia Ionut
T5 Lincaru Eugen 5 - 4 Ilie Costel
T6 Tiploiu Ion 5 - 1 Serban Paul
7. Round : 25/11/2018 10:30
T1 Cocica Ionut 5 - 0 Ochiulet Mari
T2 Zaharia Ionut 1 - 5 Dragomir Cris
T3 Folea Mihai 3 - 5 Nicu Dumitru
T4 Ciumasu Felix 2 - 5 Ojog Razvan
T5 Rau Cezar Cri 2 - 5 Serban Paul
T6 Ilie Costel 5 - 2 Tutulan Crist
T7 Lincaru Eugen 5 - 1 Manaila Maria
T8 Dobrin Daniel 4 - 5 Tiploiu Ion
T9 MAYA PEYCHEVA 5 - 0 Nica Ion
6. Round : 24/11/2018 19:30
T1 Nicu Dumitru 1 - 5 Cocica Ionut
T2 Zaharia Ionut 5 - 4 Ilie Costel
T3 Folea Mihai 5 - 4 Tiploiu Ion
T4 Ojog Razvan 3 - 5 Ochiulet Mari
T5 MAYA PEYCHEVA 1 - 5 Dragomir Cris
T6 Rau Cezar Cri 5 - 4 Toma Raducu
T7 Nica Ion 5 - 3 Ciubotariu Ma
T8 Necula Vasile 1 - 5 Tutulan Crist
T9 Lupu Gheorghe 4 - 5 Serban Paul
T10 Lincaru Eugen 5 - 0 Vulpoiu Nicu
T11 Emilian 4 - 5 Ciumasu Felix
T12 Dobrin Daniel 5 - 3 Atodiresei C.
T13 Munteanu Gion 2 - 5 Manaila Maria
5. Round : 24/11/2018 16:10
T1 Nicu Dumitru 5 - 3 Ojog Razvan
T2 Rau Cezar Cri 3 - 5 Ilie Costel
T3 Dobrin Daniel 1 - 5 MAYA PEYCHEVA
T4 Emilian 0 - 5 Zaharia Ionut
T5 Lincaru Eugen 3 - 5 Tiploiu Ion
T6 Manaila Maria 4 - 5 Ochiulet Mari
T7 Dragomir Cris 5 - 2 Serban Paul
T8 Folea Mihai 5 - 2 Lupu Gheorghe
T9 Necula Vasile 5 - 2 Gheorghiu Vio
T10 Ciobanu Ioan 3 - 5 Tutulan Crist
T11 Saila Sorin 1 - 5 Ciubotariu Ma
T12 Slemco Cipria 4 - 5 Atodiresei C.
T13 Bantu Neculai 0 - 5 Munteanu Gion
T14 Lazarescu Vla 4 - 5 Vulpoiu Nicu
T15 MALIN YORDANO 4 - 5 Toma Raducu
T16 Nica Ion 5 - 1 Costeniuc Ghe
T17 Ciumasu Felix 5 - 2 Tomciuc Eduar
Sit-out : Cocica Ionut
4. Round : 24/11/2018 13:00
T1 Lupu Gheorghe 0 - 5 Ochiulet Mari
T2 Dobrin Daniel 1 - 5 Nicu Dumitru
T3 MAYA PEYCHEVA 4 - 5 Cocica Ionut
T4 Ilie Costel 5 - 3 Costeniuc Ghe
T5 Folea Mihai 5 - 0 Toma Raducu
T6 Vulpoiu Nicu 3 - 5 Manaila Maria
T7 Lincaru Eugen 5 - 0 Ciumasu Felix
T8 Necula Vasile 4 - 5 Tiploiu Ion
T9 Dragomir Cris 5 - 3 Ciubotariu Ma
T10 Serban Paul 5 - 2 Tutulan Crist
T11 Rau Cezar Cri 5 - 2 Bantu Neculai
T12 Zaharia Ionut 5 - 3 Atodiresei C.
T13 Lazarescu Vla 5 - 3 Liche Dumitru
T14 ATANAS TACHEV 3 - 5 Saila Sorin
T15 Ciobanu Ioan 5 - 0 Lazar Bogdan
T16 Rusu Gabriel 1 - 5 Emilian
T17 Othozi Vasile 4 - 5 Munteanu Gion
T18 Mihuta Florin 2 - 5 Tomciuc Eduar
T19 MALIN YORDANO 5 - 2 Doaga Valenti
T20 Slemco Cipria 5 - 1 Storociuc Ste
T21 Bratu Cezar 2 - 5 Nica Ion
T22 Lautarescu Ni 1 - 5 Gheorghiu Vio
Sit-out : Ojog Razvan
3. Round : 24/11/2018 10:00
T1 Ochiulet Mari 5 - 4 Atodiresei C.
T2 Dobrin Daniel 5 - 2 Tutulan Crist
T3 Rau Cezar Cri 3 - 5 Lupu Gheorghe
T4 Folea Mihai 3 - 5 Ojog Razvan
T5 Toma Raducu 2 - 5 Cocica Ionut
T6 MAYA PEYCHEVA 5 - 4 Bantu Neculai
T7 Zaharia Ionut 5 - 2 Doaga Valenti
T8 Costeniuc Ghe 5 - 0 Tomciuc Eduar
T9 Vulpoiu Nicu 5 - 3 Nica Ion
T10 Othozi Vasile 4 - 5 Serban Paul
T11 Lincaru Eugen 5 - 4 Bratu Cezar
T12 ATANAS TACHEV 3 - 5 Dragomir Cris
T13 Necula Vasile 5 - 0 Munteanu Gion
T14 Storociuc Ste 4 - 5 Ilie Costel
T15 Emilian 5 - 0 Saila Sorin
T16 Ciumasu Felix 5 - 1 Manaila Maria
T17 Rusu Gabriel 3 - 5 Tiploiu Ion
T18 Lazarescu Vla 4 - 5 Ciubotariu Ma
T19 Slemco Cipria 5 - 0 Pancu Ioan
T20 Lautarescu Ni 5 - 3 Darie Cristia
T21 Ivan Popov 0 - 5 Ciobanu Ioan
T22 MALIN YORDANO 5 - 3 Gheorghiu Vio
T23 Bratu Cristin 4 - 5 Liche Dumitru
T24 Basag Lucian 0 - 5 Lazar Bogdan
T25 Stanimir Nico 0 - 5 Mihuta Florin
Sit-out : Nicu Dumitru
2. Round : 23/11/2018 17:00
T1 Lazarescu Vla 3 - 5 Nicu Dumitru
T2 Zaharia Ionut 1 - 5 Ojog Razvan
T3 ATANAS TACHEV 1 - 5 Atodiresei C.
T4 Vulpoiu Nicu 2 - 5 Cocica Ionut
T5 Nica Ion 0 - 5 Tutulan Crist
T6 Lincaru Eugen 1 - 5 Rau Cezar Cri
T7 MAYA PEYCHEVA 5 - 2 Ciumasu Felix
T8 Manaila Maria 5 - 2 Serban Paul
T9 Saila Sorin 0 - 5 Ochiulet Mari
T10 Bratu Cezar 1 - 5 Bantu Neculai
T11 Emilian 2 - 5 Folea Mihai
T12 Toma Raducu 5 - 2 Ilie Costel
T13 Rusu Gabriel 5 - 4 Liche Dumitru
T14 Doaga Valenti 5 - 2 Lazar Bogdan
T15 Stanimir Nico 3 - 5 Storociuc Ste
T16 Ivan Popov 4 - 5 Othozi Vasile
T17 Slemco Cipria 1 - 5 Costeniuc Ghe
T18 Tiploiu Ion 5 - 1 Lautarescu Ni
T19 Ciubotariu Ma 5 - 1 Darie Cristia
T20 MALIN YORDANO 2 - 5 Tomciuc Eduar
T21 Lupu Gheorghe 5 - 4 Ciobanu Ioan
T22 Mihuta Florin 2 - 5 Gheorghiu Vio
T23 Bratu Cristin 3 - 5 Dragomir Cris
T24 Necula Vasile 5 - 0 Basag Lucian
T25 Munteanu Gion 5 - 2 Pancu Ioan
Sit-out : Dobrin Daniel
1. Round : 15
T1 Manaila Maria 5 - 4 Gheorghiu Vio
T2 Lincaru Eugen 5 - 4 Bratu Cristin
T3 Stanimir Nico 1 - 5 Nica Ion
T4 Ciumasu Felix 5 - 1 Costeniuc Ghe
T5 Basag Lucian 4 - 5 MAYA PEYCHEVA
T6 Rau Cezar Cri 5 - 3 Ivan Popov
T7 Dragomir Cris 0 - 5 Ilie Costel
T8 Rusu Gabriel 2 - 5 Folea Mihai
T9 Emilian 5 - 4 Ciubotariu Ma
T10 Tomciuc Eduar 3 - 5 Tutulan Crist
T11 Nicu Dumitru 5 - 4 Darie Cristia
T12 Dobrin Daniel 5 - 4 Ciobanu Ioan
T13 Bantu Neculai 5 - 3 Lautarescu Ni
T14 Munteanu Gion 4 - 5 Serban Paul
T15 Necula Vasile 3 - 5 Saila Sorin
T16 Zaharia Ionut 5 - 4 Mihuta Florin
T17 Slemco Cipria 2 - 5 Ochiulet Mari
T18 Vulpoiu Nicu 5 - 2 Storociuc Ste
T19 MALIN YORDANO 1 - 5 Atodiresei C.
T20 ATANAS TACHEV 5 - 3 Pancu Ioan
T21 Lazarescu Vla 5 - 3 Othozi Vasile
T22 Tiploiu Ion 2 - 5 Lupu Gheorghe
T23 Ojog Razvan 5 - 3 Lazar Bogdan
T24 Cocica Ionut 5 - 0 Liche Dumitru
T25 Bratu Cezar 5 - 4 Doaga Valenti
Sit-out : Toma Raducu

Share


Flag Counter