Backgammon Open, Romania, Slănic Moldova, Hotel Dobru, 23-25 nov.2018, 7000RON SPONSORIZARE !!! -

Premii brute:Locul 1=8648;2=4324;3=2162;4=2162;5=1081;6=1081;7=1081;8=1081ASOC.ROMANA DE BACKGAMMON
# Name W L RB B AV
1. MAYA PEYCHEVA 11 2 0 1 56
2. DRAGANUTA NECULAI 9 3 0 2 35
3. Lazar Eugen 8 3 0 1 31
4. Basag Lucian 7 3 0 0 23
5. Cristian A. 7 3 0 0 10
6. Radulescu Ciprian 6 3 0 0 25
7. Tomciuc Eduard Raz 5 3 0 1 14
8. Dobrin Daniel 5 3 0 1 11
9. Tutulan Cristian 5 3 0 0 20
10. Toma Raducu 5 3 0 0 16
11. Munteanu Gioni Adr 4 3 0 0 13
12. Atodiresei C. Gabr 4 3 0 0 6
13. Cocica Ionut 4 3 0 0 -6
14. Lautarescu Nicolae 4 3 0 0 -9
15. Mihuta Florin 3 3 0 1 0
16. Leon Dorel 3 3 0 0 17
17. Ciobanu Ioan 3 3 0 0 6
18. MALIN YORDANOV 3 3 0 0 6
19. Folea Mihai 3 3 0 0 0
20. ATANAS TACHEV 3 3 0 0 -12
21. Ciumasu Felix 2 3 0 1 -7
22. Serban Paul 2 3 0 0 8
23. Rusu Gabriel 2 3 0 0 1
24. Gheorghiu Viorel 2 3 0 0 -4
25. Chirita Iulian 2 3 0 0 -8
26. Emilian 2 3 0 0 -10
27. Darie Cristian 2 3 0 0 -14
28. Slemco Ciprian 2 3 0 0 -14
29. Ilie Costel 1 3 0 1 -16
30. Manaila Marian 1 3 0 0 0
31. Dragomir Cristinel 1 3 0 0 -5
32. Lincaru Eugen 1 3 0 0 -6
33. Tiploiu Ion 1 3 0 0 -8
34. Nicu Dumitru 1 3 0 0 -13
35. Ivan Popov 1 3 0 0 -14
36. Bantu Neculai 1 3 0 0 -21
37. Costeniuc Gheorghe 1 3 0 0 -21
38. Tiploiu Cosmin 1 3 0 0 -28
39. Storociuc Stela 0 3 0 0 -6
40. Nica Ion 0 3 0 0 -16
41. Ciubotariu Marcel 0 3 0 0 -17
42. Traian Ion 0 3 0 0 -20
43. Ochiulet Marius 0 3 0 0 -23
Countries / Ülkeler
Romania Romania 39
Bulgaria Bulgaria 4
Associations / Dernekler
Others / Diğer Others / Diğer 43
14. Round : 26/11/2018 02:00
T1 DRAGANUTA NEC 5 - 9 MAYA PEYCHEVA
13. Round : 26/11/2018 03:00
T1 DRAGANUTA NEC 2 - 9 MAYA PEYCHEVA
12. Round : 25/11/2018 23:58
T1 Lazar Eugen 5 - 9 MAYA PEYCHEVA
Sit-out : DRAGANUTA NECULAI
11. Round : 25/11/2018 22:30
T1 DRAGANUTA NEC 9 - 2 MAYA PEYCHEVA
Sit-out : Lazar Eugen
10. Round : 25/11/2018 21:00
T1 Lazar Eugen 9 - 6 Cristian A.
T2 Basag Lucian 3 - 9 MAYA PEYCHEVA
Sit-out : DRAGANUTA NECULAI
9. Round : 25/11/2018 18:40
T1 DRAGANUTA NEC 9 - 2 MAYA PEYCHEVA
T2 Lazar Eugen 9 - 2 Radulescu Cip
T3 Basag Lucian 9 - 0 Dobrin Daniel
T4 Cristian A. 9 - 8 Tomciuc Eduar
8. Round : 25/11/2018 17:00
T1 Dobrin Daniel 1 - 9 MAYA PEYCHEVA
T2 DRAGANUTA NEC 9 - 8 Tomciuc Eduar
T3 Lazar Eugen 9 - 7 Tutulan Crist
T4 Radulescu Cip 9 - 1 Toma Raducu
T5 Basag Lucian 9 - 2 Cristian A.
7. Round : 25/11/2018 12:00
T1 MAYA PEYCHEVA 9 - 2 Tomciuc Eduar
T2 DRAGANUTA NEC 9 - 8 Radulescu Cip
T3 Lazar Eugen 9 - 6 Lautarescu Ni
T4 Basag Lucian 9 - 5 Atodiresei C.
T5 Munteanu Gion 0 - 9 Cristian A.
T6 Toma Raducu 9 - 7 Mihuta Florin
T7 Cocica Ionut 4 - 9 Tutulan Crist
Sit-out : Dobrin Daniel
6. Round : 24/11/2018 21:30
T1 Radulescu Cip 3 - 9 MAYA PEYCHEVA
T2 DRAGANUTA NEC 9 - 3 Lautarescu Ni
T3 Cristian A. 9 - 8 Tutulan Crist
T4 Dobrin Daniel 9 - 3 Mihuta Florin
T5 Folea Mihai 2 - 9 Toma Raducu
T6 Lazar Eugen 9 - 1 Ciobanu Ioan
T7 Ciumasu Felix 5 - 9 Cocica Ionut
T8 Basag Lucian 9 - 1 ATANAS TACHEV
T9 Leon Dorel 5 - 9 Atodiresei C.
T10 MALIN YORDANO 4 - 9 Munteanu Gion
Sit-out : Tomciuc Eduard Razvan
5. Round : 24/11/2018 17:30
T1 Radulescu Cip 9 - 3 Mihuta Florin
T2 Leon Dorel 7 - 9 Dobrin Daniel
T3 ATANAS TACHEV 4 - 9 Tutulan Crist
T4 DRAGANUTA NEC 9 - 4 Folea Mihai
T5 Toma Raducu 8 - 9 Lautarescu Ni
T6 Ciumasu Felix 1 - 9 Cristian A.
T7 Rusu Gabriel 2 - 9 Basag Lucian
T8 Emilian 6 - 9 Tomciuc Eduar
T9 MALIN YORDANO 9 - 8 Serban Paul
T10 Lazar Eugen 9 - 2 Slemco Cipria
T11 Cocica Ionut 9 - 5 Darie Cristia
T12 Atodiresei C. 9 - 2 Gheorghiu Vio
T13 Ciobanu Ioan 9 - 5 Chirita Iulia
T14 Munteanu Gion 9 - 1 Ilie Costel
Sit-out : MAYA PEYCHEVA
4. Round : 24/11/2018 13:20
T1 Tomciuc Eduar 9 - 7 Tutulan Crist
T2 Ciumasu Felix 1 - 9 Mihuta Florin
T3 MAYA PEYCHEVA 9 - 0 Cristian A.
T4 Radulescu Cip 9 - 6 Chirita Iulia
T5 DRAGANUTA NEC 9 - 2 Darie Cristia
T6 Folea Mihai 9 - 6 Munteanu Gion
T7 Emilian 3 - 9 ATANAS TACHEV
T8 Toma Raducu 9 - 4 Ciobanu Ioan
T9 Leon Dorel 9 - 5 Serban Paul
T10 Ilie Costel 8 - 9 Lautarescu Ni
T11 Ivan Popov 3 - 9 Gheorghiu Vio
T12 Manaila Maria 6 - 9 Atodiresei C.
T13 Lazar Eugen 9 - 0 Bantu Neculai
T14 Lincaru Eugen 5 - 9 Basag Lucian
T15 Slemco Cipria 9 - 7 Tiploiu Ion
T16 Tiploiu Cosmi 0 - 9 Dobrin Daniel
T17 Nicu Dumitru 2 - 9 Cocica Ionut
T18 Rusu Gabriel 9 - 0 Dragomir Cris
T19 MALIN YORDANO 9 - 1 Costeniuc Ghe
3. Round : 24/11/2018 11:30
T1 Leon Dorel 7 - 9 Tutulan Crist
T2 MAYA PEYCHEVA 9 - 0 ATANAS TACHEV
T3 Lautarescu Ni 4 - 9 Mihuta Florin
T4 Emilian 4 - 9 Cristian A.
T5 Radulescu Cip 9 - 0 Ilie Costel
T6 Lazar Eugen 8 - 9 Chirita Iulia
T7 Serban Paul 9 - 2 Atodiresei C.
T8 Slemco Cipria 4 - 9 Tomciuc Eduar
T9 Folea Mihai 9 - 0 Nicu Dumitru
T10 Dobrin Daniel 9 - 5 Manaila Maria
T11 Lincaru Eugen 6 - 9 Darie Cristia
T12 DRAGANUTA NEC 9 - 2 Basag Lucian
T13 Bantu Neculai 2 - 9 Toma Raducu
T14 Tiploiu Ion 1 - 9 Ciobanu Ioan
T15 Munteanu Gion 9 - 3 Gheorghiu Vio
T16 Ciubotariu Ma 2 - 9 Costeniuc Ghe
T17 Rusu Gabriel 5 - 9 Cocica Ionut
T18 Ivan Popov 9 - 3 Nica Ion
T19 Traian Ion 4 - 9 MALIN YORDANO
T20 Tiploiu Cosmi 9 - 8 Storociuc Ste
T21 Dragomir Cris 9 - 1 Ochiulet Mari
Sit-out : Ciumasu Felix
2. Round : 23/11/2018 21:30
T1 Leon Dorel 11 - 1 Basag Lucian
T2 Ciumasu Felix 11 - 6 DRAGANUTA NEC
T3 Ilie Costel 11 - 9 Atodiresei C.
T4 Tiploiu Ion 9 - 11 Cristian A.
T5 Lazar Eugen 5 - 11 MAYA PEYCHEVA
T6 ATANAS TACHEV 11 - 10 Ciobanu Ioan
T7 Dobrin Daniel 10 - 11 Lautarescu Ni
T8 Radulescu Cip 11 - 7 Nicu Dumitru
T9 Folea Mihai 7 - 11 Tomciuc Eduar
T10 Lincaru Eugen 8 - 11 Tutulan Crist
T11 Traian Ion 5 - 11 Slemco Cipria
T12 Munteanu Gion 11 - 2 Cocica Ionut
T13 Dragomir Cris 8 - 11 Chirita Iulia
T14 Storociuc Ste 9 - 11 Darie Cristia
T15 Toma Raducu 11 - 0 Costeniuc Ghe
T16 Tiploiu Cosmi 1 - 11 Serban Paul
T17 Ochiulet Mari 4 - 11 Gheorghiu Vio
T18 Bantu Neculai 11 - 8 Ciubotariu Ma
T19 Ivan Popov 0 - 11 Manaila Maria
T20 Emilian 11 - 10 MALIN YORDANO
T21 Rusu Gabriel 11 - 4 Nica Ion
Sit-out : Mihuta Florin
1. Round : 19:00
T1 Folea Mihai 11 - 7 Manaila Maria
T2 ATANAS TACHEV 11 - 8 Nica Ion
T3 Cristian A. 11 - 8 Storociuc Ste
T4 Lazar Eugen 11 - 8 Ivan Popov
T5 Rusu Gabriel 7 - 11 MAYA PEYCHEVA
T6 Traian Ion 2 - 11 Tomciuc Eduar
T7 Dragomir Cris 10 - 11 Mihuta Florin
T8 MALIN YORDANO 9 - 11 Lautarescu Ni
T9 Ciumasu Felix 11 - 3 Bantu Neculai
T10 Chirita Iulia 6 - 11 Atodiresei C.
T11 Slemco Cipria 1 - 11 Tutulan Crist
T12 Dobrin Daniel 11 - 3 Darie Cristia
T13 Radulescu Cip 11 - 2 Costeniuc Ghe
T14 Leon Dorel 11 - 0 Cocica Ionut
T15 Tiploiu Ion 11 - 7 Gheorghiu Vio
T16 Emilian 11 - 8 Munteanu Gion
T17 Toma Raducu 4 - 11 Nicu Dumitru
T18 Lincaru Eugen 11 - 7 Serban Paul
T19 Ciobanu Ioan 11 - 3 Ochiulet Mari
T20 Tiploiu Cosmi 1 - 11 DRAGANUTA NEC
T21 Basag Lucian 11 - 4 Ciubotariu Ma
Sit-out : Ilie Costel

Share


Flag Counter