TABLE OPEN5p, tripla eliminare swiss,Paltinis-SB-ROMANIA18-20 ian. 2019, 2500 RON adaugati la premii -

Locul 1=4060 RON, locul 2=2030 RON, 3si 4 cate 1015 RON, 5,6,7 si 8 cate 508 RON Venit Brut
# Name W L RB B AV
1. Antohe Cristian 9 2 0 2 24
2. Mihuta Florin 9 3 0 1 15
3. Stefanescu Adrian 7 3 0 1 9
4. Ivan Popov 7 3 0 0 9
5. Albu Ioan 6 3 0 1 0
6. MALIN YORDANOV 6 3 0 0 4
7. Nicu Dumitru 5 3 0 1 8
8. ATANAS TACHEV 5 3 0 1 4
9. COCO 5 3 0 0 11
10. Scridon Ioan 5 3 0 0 9
11. Stancu Catalin 5 3 0 0 2
12. Emil Emil Ivanov 4 3 0 1 5
13. Motoc Ion 4 3 0 0 6
14. Curut Gabriel 4 3 0 0 5
15. Grigorescu Mihai 4 3 0 0 5
16. Stoica Doru 4 3 0 0 4
17. Bradean Mircea 3 3 0 1 2
18. Lampasiu Mircea 3 3 0 0 4
19. Cocica Ionut 3 3 0 0 3
20. Dobrin Daniel 3 3 0 0 1
21. MAYA PEYCHEVA 3 3 0 0 1
22. Ciumasu Felix 3 3 0 0 -2
23. Visen Constantin 3 3 0 0 -5
24. Basag Lucian 2 3 0 0 2
25. Ciubotariu Marcel 2 3 0 0 1
26. Ilies Cosmin 2 3 0 0 1
27. Ioanicescu Bogdan 2 3 0 0 0
28. Lampasiu Nicu 2 3 0 0 -4
29. Serban Paul 2 3 0 0 -5
30. Fica Iulian 2 3 0 0 -7
31. Mihaescu Cornel 2 3 0 0 -7
32. Schenn Alfred 1 3 0 0 -1
33. Radu Nelu 1 3 0 0 -5
34. Avram Eusebiu 1 3 0 0 -6
35. Zolog Vasile 1 3 0 0 -6
36. Szabo Laszlo 1 3 0 0 -7
37. Tiploiu Ion 1 3 0 0 -9
38. Emilian 1 3 0 0 -10
39. Ciorceri Adriana 1 3 0 0 -12
40. Grosu Nicolae 0 3 0 0 -5
41. Coposescu Horia 0 3 0 0 -6
42. Pricope Adrian 0 3 0 0 -7
43. Pancu Ioan 0 3 0 0 -8
44. Calin Stefan 0 3 0 0 -11
45. Storociuc Stela 0 3 0 0 -12
Countries / √úlkeler
Romania Romania 39
Bulgaria Bulgaria 5
Germany Germany 1
15. Round : 20/01/2019 19:00
T1 Antohe Cristi 5 - 3 Mihuta Florin
14. Round : 20/01/2019 15:00
T1 Antohe Cristi 1 - 5 Mihuta Florin
13. Round : 20/01/2019 15:00
12. Round : 20/01/2019 15:00
11. Round : 20/01/2019 14:15
T1 Mihuta Florin 5 - 0 Stefanescu Ad
Sit-out : Antohe Cristian
10. Round : 20/01/2019 13:00
T1 Antohe Cristi 5 - 0 Albu Ioan
T2 Ivan Popov 1 - 5 Mihuta Florin
Sit-out : Stefanescu Adrian
9. Round : 20/01/2019 10:00
T1 Antohe Cristi 5 - 4 Mihuta Florin
T2 ATANAS TACHEV 3 - 5 Albu Ioan
T3 MALIN YORDANO 0 - 5 Ivan Popov
T4 Nicu Dumitru 0 - 5 Stefanescu Ad
8. Round : 19/01/2019 21:30
T1 Mihuta Florin 5 - 3 Albu Ioan
T2 Antohe Cristi 5 - 1 ATANAS TACHEV
T3 Ivan Popov 5 - 2 Stancu Catali
T4 Emil Emil Iva 3 - 5 MALIN YORDANO
T5 Scridon Ioan 4 - 5 Stefanescu Ad
T6 Nicu Dumitru 5 - 4 COCO
7. Round : 19/01/2019 18:30
T1 Antohe Cristi 5 - 0 Nicu Dumitru
T2 ATANAS TACHEV 5 - 3 Ivan Popov
T3 Stancu Catali 5 - 4 Bradean Mirce
T4 Curut Gabriel 2 - 5 MALIN YORDANO
T5 Grigorescu Mi 4 - 5 COCO
T6 Scridon Ioan 5 - 2 Motoc Ion
T7 Emil Emil Iva 5 - 3 Stoica Doru
T8 Mihuta Florin 1 - 5 Stefanescu Ad
Sit-out : Albu Ioan
6. Round : 19/01/2019 16:00
T1 ATANAS TACHEV 3 - 5 Mihuta Florin
T2 Nicu Dumitru 5 - 0 Emil Emil Iva
T3 Stefanescu Ad 1 - 5 Albu Ioan
T4 Ivan Popov 5 - 4 Bradean Mirce
T5 Curut Gabriel 5 - 3 Stoica Doru
T6 Grigorescu Mi 5 - 4 Cocica Ionut
T7 Dobrin Daniel 4 - 5 MALIN YORDANO
T8 Scridon Ioan 5 - 2 MAYA PEYCHEVA
T9 Lampasiu Mirc 2 - 5 Motoc Ion
T10 Stancu Catali 5 - 0 Visen Constan
T11 COCO 5 - 2 Ciumasu Felix
Sit-out : Antohe Cristian
5. Round : 19/01/2019 12:00
T1 ATANAS TACHEV 5 - 3 Stoica Doru
T2 Antohe Cristi 5 - 0 MAYA PEYCHEVA
T3 Ivan Popov 5 - 4 Ciumasu Felix
T4 Grigorescu Mi 2 - 5 Albu Ioan
T5 Emil Emil Iva 5 - 1 Stancu Catali
T6 Stefanescu Ad 5 - 4 Bradean Mirce
T7 Nicu Dumitru 5 - 1 MALIN YORDANO
T8 Basag Lucian 3 - 5 Visen Constan
T9 Dobrin Daniel 5 - 3 Ciubotariu Ma
T10 Lampasiu Mirc 5 - 1 Ilies Cosmin
T11 Curut Gabriel 5 - 2 Serban Paul
T12 Fica Iulian 2 - 5 Motoc Ion
T13 Lampasiu Nicu 4 - 5 Cocica Ionut
T14 COCO 5 - 0 Mihaescu Corn
T15 Scridon Ioan 5 - 2 Ioanicescu Bo
Sit-out : Mihuta Florin
4. Round : 19/01/2019 10:00
T1 Nicu Dumitru 4 - 5 Bradean Mirce
T2 MALIN YORDANO 4 - 5 Stoica Doru
T3 Antohe Cristi 4 - 5 Mihuta Florin
T4 COCO 4 - 5 Albu Ioan
T5 Ivan Popov 5 - 4 Motoc Ion
T6 Lampasiu Nicu 1 - 5 Grigorescu Mi
T7 Emil Emil Iva 5 - 2 Visen Constan
T8 MAYA PEYCHEVA 5 - 3 Ciubotariu Ma
T9 Basag Lucian 2 - 5 Stefanescu Ad
T10 Fica Iulian 4 - 5 Ciumasu Felix
T11 Lampasiu Mirc 4 - 5 Stancu Catali
T12 Dobrin Daniel 5 - 1 Avram Eusebiu
T13 Tiploiu Ion 3 - 5 Serban Paul
T14 Zolog Vasile 2 - 5 Scridon Ioan
T15 Szabo Laszlo 2 - 5 Mihaescu Corn
T16 Emilian 1 - 5 Ilies Cosmin
T17 Ciorceri Adri 1 - 5 Curut Gabriel
T18 Ioanicescu Bo 5 - 2 Radu Nelu
T19 Schenn Alfred 2 - 5 Cocica Ionut
Sit-out : ATANAS TACHEV
3. Round : 18/01/2019 18:00
T1 Antohe Cristi 5 - 3 COCO
T2 Lampasiu Nicu 3 - 5 Bradean Mirce
T3 Ivan Popov 3 - 5 Mihuta Florin
T4 ATANAS TACHEV 5 - 2 Stefanescu Ad
T5 Lampasiu Mirc 1 - 5 MALIN YORDANO
T6 Basag Lucian 5 - 2 Zolog Vasile
T7 Ciorceri Adri 0 - 5 Ciubotariu Ma
T8 Emil Emil Iva 5 - 0 Szabo Laszlo
T9 Schenn Alfred 4 - 5 Ciumasu Felix
T10 Curut Gabriel 4 - 5 Albu Ioan
T11 Motoc Ion 5 - 2 Radu Nelu
T12 Grigorescu Mi 5 - 4 Serban Paul
T13 Ioanicescu Bo 2 - 5 Stancu Catali
T14 Fica Iulian 5 - 4 Cocica Ionut
T15 Stoica Doru 5 - 0 Avram Eusebiu
T16 Dobrin Daniel 3 - 5 Visen Constan
T17 Mihaescu Corn 5 - 3 Grosu Nicolae
T18 Emilian 5 - 3 Coposescu Hor
T19 Tiploiu Ion 5 - 3 Pricope Adria
T20 MAYA PEYCHEVA 5 - 0 Storociuc Ste
T21 Ilies Cosmin 5 - 0 Pancu Ioan
T22 Scridon Ioan 5 - 3 Calin Stefan
Sit-out : Nicu Dumitru
2. Round : 18/01/2019 16:00
T1 Mihuta Florin 5 - 4 Schenn Alfred
T2 Stoica Doru 5 - 2 Ciumasu Felix
T3 Szabo Laszlo 2 - 5 COCO
T4 Zolog Vasile 4 - 5 Lampasiu Nicu
T5 MALIN YORDANO 5 - 4 Motoc Ion
T6 ATANAS TACHEV 5 - 4 Ciubotariu Ma
T7 Lampasiu Mirc 5 - 0 Fica Iulian
T8 Nicu Dumitru 5 - 0 Albu Ioan
T9 Emil Emil Iva 3 - 5 Ivan Popov
T10 Antohe Cristi 5 - 1 Serban Paul
T11 Stefanescu Ad 5 - 3 Stancu Catali
T12 Emilian 0 - 5 Avram Eusebiu
T13 Grigorescu Mi 5 - 1 Mihaescu Corn
T14 Grosu Nicolae 3 - 5 Radu Nelu
T15 Pancu Ioan 3 - 5 Visen Constan
T16 Scridon Ioan 3 - 5 Cocica Ionut
T17 Curut Gabriel 5 - 1 Calin Stefan
T18 Dobrin Daniel 5 - 3 Ilies Cosmin
T19 Ciorceri Adri 5 - 4 Pricope Adria
T20 Tiploiu Ion 0 - 5 Basag Lucian
T21 MAYA PEYCHEVA 5 - 2 Coposescu Hor
T22 Ioanicescu Bo 5 - 1 Storociuc Ste
Sit-out : Bradean Mircea
1. Round :
T1 Serban Paul 5 - 4 Radu Nelu
T2 Stefanescu Ad 5 - 0 Calin Stefan
T3 Fica Iulian 5 - 4 Grosu Nicolae
T4 Ciorceri Adri 1 - 5 Szabo Laszlo
T5 Ciumasu Felix 5 - 2 Mihaescu Corn
T6 Antohe Cristi 5 - 4 Grigorescu Mi
T7 ATANAS TACHEV 5 - 1 Pricope Adria
T8 COCO 5 - 2 Visen Constan
T9 Emilian 2 - 5 MALIN YORDANO
T10 Coposescu Hor 4 - 5 Ciubotariu Ma
T11 Pancu Ioan 4 - 5 Stoica Doru
T12 MAYA PEYCHEVA 4 - 5 Mihuta Florin
T13 Nicu Dumitru 5 - 1 Dobrin Daniel
T14 Scridon Ioan 3 - 5 Bradean Mirce
T15 Tiploiu Ion 1 - 5 Ivan Popov
T16 Basag Lucian 4 - 5 Albu Ioan
T17 Lampasiu Mirc 5 - 2 Storociuc Ste
T18 Ilies Cosmin 3 - 5 Lampasiu Nicu
T19 Zolog Vasile 5 - 4 Ioanicescu Bo
T20 Cocica Ionut 4 - 5 Stancu Catali
T21 Motoc Ion 5 - 3 Avram Eusebiu
T22 Curut Gabriel 1 - 5 Schenn Alfred
Sit-out : Emil Emil Ivanov

Share


Flag Counter