BACKGAMMON OPEN, tripla eliminare swiss, Paltinis-SB-RO,18-20 ian. 2019, 4500 RON adaugati la premii -

Locul 1=6152 RON, locul 2=3076 RON, 3si4 cate 1538 RON, 5,6,7 si 8 cate 769 RON Venit brut
# Name W L RB B AV
1. Ciubotariu Marcel 9 1 0 2 26
2. Dobrin Daniel 8 3 0 1 26
3. Mihuta Florin 7 3 0 1 12
4. COCO 6 3 0 0 12
5. Antohe Cristian 5 3 0 1 20
6. Veres Marius Corne 5 3 0 0 20
7. DRAGANUTA NECULAI 5 3 0 0 12
8. Avram Eusebiu 4 3 0 0 17
9. Tiploiu Ion 4 3 0 0 16
10. Szabo Laszlo 4 3 0 0 6
11. ATANAS TACHEV 4 3 0 0 -4
12. Serban Paul 3 3 0 0 13
13. MALIN YORDANOV 3 3 0 0 5
14. Fica Iulian 3 3 0 0 1
15. MAYA PEYCHEVA 3 3 0 0 1
16. Tomciuc Eduard Raz 3 3 0 0 -1
17. Ilies Cosmin 2 3 0 0 2
18. Emil Emil Ivanov 2 3 0 0 -4
19. Barbulescu Relu 2 3 0 0 -8
20. Cocica Ionut 2 3 0 0 -8
21. Scridon Ioan 2 3 0 0 -8
22. Basag Lucian 2 3 0 0 -10
23. Stancu Catalin 1 3 0 0 -4
24. Radu Nelu 1 3 0 0 -8
25. Ivan Popov 1 3 0 0 -10
26. Pantazi Adrian 1 3 0 0 -11
27. Emilian 1 3 0 0 -13
28. Grigorescu Mihai 1 3 0 0 -17
29. Storociuc Stela 0 3 0 0 -14
30. Ladar Stefan 0 3 0 0 -19
31. Schenn Alfred 0 3 0 0 -23
32. Coposescu Horia 0 3 0 0 -27
Countries / Ülkeler
Romania Romania 26
Bulgaria Bulgaria 5
Germany Germany 1
Associations / Dernekler
Others / Diğer Others / Diğer 32
12. Round : 20/01/2019 18:00
T1 Ciubotariu Ma 9 - 4 Dobrin Daniel
11. Round : 20/01/2019 17:00
T1 Mihuta Florin 3 - 9 Dobrin Daniel
Sit-out : Ciubotariu Marcel
10. Round : 20/01/2019 16:00
T1 Ciubotariu Ma 9 - 1 Mihuta Florin
Sit-out : Dobrin Daniel
9. Round : 20/01/2019 14:30
T1 COCO 5 - 9 Mihuta Florin
T2 Dobrin Daniel 9 - 8 Antohe Cristi
Sit-out : Ciubotariu Marcel
8. Round : 20/01/2019 12:00
T1 Ciubotariu Ma 9 - 7 Antohe Cristi
T2 Veres Marius 4 - 9 COCO
T3 DRAGANUTA NEC 3 - 9 Dobrin Daniel
Sit-out : Mihuta Florin
7. Round : 20/01/2019 10:00
T1 Veres Marius 7 - 9 Ciubotariu Ma
T2 ATANAS TACHEV 1 - 9 Dobrin Daniel
T3 DRAGANUTA NEC 9 - 5 Szabo Laszlo
T4 Mihuta Florin 9 - 8 Tiploiu Ion
T5 Avram Eusebiu 8 - 9 COCO
Sit-out : Antohe Cristian
6. Round : 19/01/2019 20:00
T1 Veres Marius 9 - 4 DRAGANUTA NEC
T2 Dobrin Daniel 5 - 9 Antohe Cristi
T3 Ciubotariu Ma 9 - 7 Mihuta Florin
T4 Szabo Laszlo 9 - 6 MALIN YORDANO
T5 MAYA PEYCHEVA 1 - 9 Tiploiu Ion
T6 COCO 9 - 6 Fica Iulian
T7 Avram Eusebiu 9 - 6 Serban Paul
T8 ATANAS TACHEV 9 - 5 Tomciuc Eduar
5. Round : 19/01/2019 17:00
T1 Mihuta Florin 9 - 4 Dobrin Daniel
T2 Ciubotariu Ma 9 - 6 Tiploiu Ion
T3 DRAGANUTA NEC 9 - 0 Tomciuc Eduar
T4 ATANAS TACHEV 3 - 9 Antohe Cristi
T5 Veres Marius 9 - 6 MALIN YORDANO
T6 Avram Eusebiu 9 - 4 Basag Lucian
T7 Barbulescu Re 4 - 9 Fica Iulian
T8 Serban Paul 9 - 0 Scridon Ioan
T9 Cocica Ionut 4 - 9 MAYA PEYCHEVA
T10 Szabo Laszlo 9 - 3 Emil Emil Iva
T11 COCO 9 - 5 Ilies Cosmin
4. Round : 19/01/2019 13:00
T1 DRAGANUTA NEC 5 - 9 Dobrin Daniel
T2 Mihuta Florin 9 - 8 Antohe Cristi
T3 ATANAS TACHEV 9 - 8 Ilies Cosmin
T4 Serban Paul 8 - 9 Tiploiu Ion
T5 MALIN YORDANO 9 - 3 Fica Iulian
T6 Ciubotariu Ma 9 - 7 Cocica Ionut
T7 MAYA PEYCHEVA 4 - 9 Tomciuc Eduar
T8 Barbulescu Re 4 - 9 Veres Marius
T9 Pantazi Adria 6 - 9 COCO
T10 Radu Nelu 8 - 9 Scridon Ioan
T11 Grigorescu Mi 3 - 9 Szabo Laszlo
T12 Avram Eusebiu 9 - 1 Emilian
T13 Stancu Catali 8 - 9 Basag Lucian
T14 Ivan Popov 5 - 9 Emil Emil Iva
3. Round : 19/01/2019 11:00
T1 Cocica Ionut 2 - 9 Dobrin Daniel
T2 Veres Marius 6 - 9 Mihuta Florin
T3 Ciubotariu Ma 6 - 9 Antohe Cristi
T4 Barbulescu Re 6 - 9 DRAGANUTA NEC
T5 Szabo Laszlo 7 - 9 MAYA PEYCHEVA
T6 Grigorescu Mi 2 - 9 Tiploiu Ion
T7 Pantazi Adria 0 - 9 ATANAS TACHEV
T8 Serban Paul 9 - 3 Emilian
T9 Emil Emil Iva 5 - 9 Tomciuc Eduar
T10 Ivan Popov 5 - 9 Ilies Cosmin
T11 Scridon Ioan 3 - 9 Fica Iulian
T12 Radu Nelu 5 - 9 MALIN YORDANO
T13 Avram Eusebiu 9 - 0 Storociuc Ste
T14 Stancu Catali 9 - 0 Coposescu Hor
T15 COCO 9 - 2 Schenn Alfred
T16 Ladar Stefan 3 - 9 Basag Lucian
2. Round : 18/01/2019 21:45
T1 Mihuta Florin 11 - 5 Fica Iulian
T2 Dobrin Daniel 11 - 7 Emilian
T3 Veres Marius 11 - 2 ATANAS TACHEV
T4 Ciubotariu Ma 11 - 10 Tomciuc Eduar
T5 Barbulescu Re 11 - 7 Szabo Laszlo
T6 MALIN YORDANO 4 - 11 Antohe Cristi
T7 DRAGANUTA NEC 11 - 5 Serban Paul
T8 Cocica Ionut 11 - 10 Tiploiu Ion
T9 Avram Eusebiu 8 - 11 Ivan Popov
T10 Ilies Cosmin 11 - 7 Basag Lucian
T11 Radu Nelu 11 - 9 COCO
T12 Stancu Catali 4 - 11 Emil Emil Iva
T13 Storociuc Ste 7 - 11 Grigorescu Mi
T14 Schenn Alfred 0 - 11 MAYA PEYCHEVA
T15 Coposescu Hor 1 - 11 Scridon Ioan
T16 Pantazi Adria 11 - 2 Ladar Stefan
1. Round :
T1 Avram Eusebiu 7 - 11 Tomciuc Eduar
T2 Barbulescu Re 11 - 10 Ilies Cosmin
T3 Cocica Ionut 11 - 6 Ivan Popov
T4 DRAGANUTA NEC 11 - 6 COCO
T5 Veres Marius 11 - 3 Basag Lucian
T6 Radu Nelu 6 - 11 Tiploiu Ion
T7 Stancu Catali 6 - 11 ATANAS TACHEV
T8 Emil Emil Iva 6 - 11 Emilian
T9 Schenn Alfred 6 - 11 Fica Iulian
T10 Dobrin Daniel 11 - 7 Scridon Ioan
T11 Pantazi Adria 3 - 11 MALIN YORDANO
T12 Serban Paul 11 - 3 Grigorescu Mi
T13 Storociuc Ste 10 - 11 Szabo Laszlo
T14 Ciubotariu Ma 11 - 7 MAYA PEYCHEVA
T15 Ladar Stefan 7 - 11 Antohe Cristi
T16 Coposescu Hor 3 - 11 Mihuta Florin

Share


Flag Counter