Backgammon, Romania,Slănic Moldova, Hotel Dobru, 19-21 aprilie,2019, 20440 RON premii !!! -

Premii brute: Locul 1=7154;2=4088;3=3066;4=2044;5=1022; Last chance 1=2044;Last chance 2=1022 RON.
# Name W L RB B AV
1. Arminia Catalin Mi 8 0 0 1 40
2. AMIROV 6 2 0 1 24
3. Ciumasu Felix 5 2 0 1 9
4. Bratu Cezar 5 2 0 0 9
5. Tudose Virgil 4 2 0 1 13
6. Bermianu Nicolae 4 2 0 0 14
7. Cocica Ionut 4 2 0 0 6
8. Bantu Neculai 4 2 0 0 5
9. Lincaru Eugen 3 2 0 0 9
10. Boboc Florin 3 2 0 0 8
11. COCO 3 2 0 0 4
12. Mihuta Florin 3 2 0 0 0
13. Barbulescu Relu 3 2 0 0 -2
14. Munteanu Gioni Adr 2 2 0 1 7
15. Andriescu Dan 2 2 0 0 3
16. Antohe Cristian 2 2 0 0 0
17. Tunsoiu Nicolae 2 2 0 0 -1
18. Simon - Manuel Oti 2 2 0 0 -2
19. Slemco Ciprian 2 2 0 0 -2
20. Leon Dorel 2 2 0 0 -3
21. Othozi Vasile 2 2 0 0 -14
22. Tiploiu Ion 1 2 0 0 3
23. Folea Mihai 1 2 0 0 1
24. Atodiresei Gabriel 1 2 0 0 0
25. Helmut Jeske 1 2 0 0 0
26. Emilian 1 2 0 0 -1
27. Ciubotariu Maricel 1 2 0 0 -6
28. Tomciuc Eduard Raz 1 2 0 0 -6
29. ATANAS TACHEV 1 2 0 0 -8
30. Basag Lucian 1 2 0 0 -10
31. Chelaru Florin 0 2 0 1 -9
32. Dan Adrian 0 2 0 0 -4
33. Lazar Eugen 0 2 0 0 -7
34. Pantazi Adrian 0 2 0 0 -7
35. Serban Paul 0 2 0 0 -8
36. Chiricuta Mihaela 0 2 0 0 -9
37. Ercuta Adrian 0 2 0 0 -9
38. Stancu Catalin 0 2 0 0 -9
39. Hristodorescu Dani 0 2 0 0 -12
40. Costeniuc Gheorghe 0 2 0 0 -13
41. Iacob Kudrin 0 2 0 0 -13
Countries / Ülkeler
Romania Romania 37
Bulgaria Bulgaria 1
Russia Russia 1
Georgia Georgia 1
Germany Germany 1
9. Round : 21/04/2019 15:00
T1 AMIROV 6 - 9 Arminia Catal
8. Round : 21/04/2019 14:00
T1 Ciumasu Felix 1 - 9 Arminia Catal
Sit-out : AMIROV
7. Round : 21/04/2019 12:00
T1 Bratu Cezar 3 - 9 AMIROV
T2 Tudose Virgil 7 - 9 Arminia Catal
Sit-out : Ciumasu Felix
6. Round : 20/04/2019 21:00
T1 Bratu Cezar 4 - 9 Arminia Catal
T2 Bantu Neculai 5 - 9 AMIROV
T3 Tudose Virgil 9 - 3 Cocica Ionut
T4 Bermianu Nico 5 - 9 Ciumasu Felix
5. Round : 20/04/2019 17:30
T1 AMIROV 5 - 9 Arminia Catal
T2 Bratu Cezar 9 - 3 Barbulescu Re
T3 Ciumasu Felix 9 - 6 COCO
T4 Bantu Neculai 9 - 7 Munteanu Gion
T5 Tudose Virgil 9 - 4 Mihuta Florin
T6 Boboc Florin 6 - 9 Cocica Ionut
T7 Bermianu Nico 9 - 4 Lincaru Eugen
4. Round : 20/04/2019 15:30
T1 Tudose Virgil 2 - 9 Bratu Cezar
T2 AMIROV 9 - 6 Cocica Ionut
T3 Othozi Vasile 0 - 9 Ciumasu Felix
T4 Simon - Manue 4 - 9 Barbulescu Re
T5 Mihuta Florin 9 - 6 Antohe Cristi
T6 Slemco Cipria 4 - 9 Boboc Florin
T7 COCO 9 - 8 Munteanu Gion
T8 Bantu Neculai 9 - 3 Leon Dorel
T9 Tunsoiu Nicol 0 - 9 Lincaru Eugen
T10 Bermianu Nico 9 - 7 Andriescu Dan
Sit-out : Arminia Catalin Mihai
3. Round : 20/04/2019 11:15
T1 Arminia Catal 9 - 4 Leon Dorel
T2 Othozi Vasile 2 - 9 Cocica Ionut
T3 Bermianu Nico 6 - 9 Bratu Cezar
T4 Slemco Cipria 1 - 9 AMIROV
T5 Barbulescu Re 2 - 9 Munteanu Gion
T6 Simon - Manue 9 - 3 ATANAS TACHEV
T7 Atodiresei Ga 2 - 9 Lincaru Eugen
T8 Andriescu Dan 9 - 5 Tiploiu Ion
T9 Emilian 8 - 9 Bantu Neculai
T10 Chelaru Flori 1 - 9 Boboc Florin
T11 Helmut Jeske 8 - 9 Mihuta Florin
T12 Ciubotariu Ma 3 - 9 Antohe Cristi
T13 Basag Lucian 3 - 9 COCO
T14 Tunsoiu Nicol 9 - 5 Tomciuc Eduar
T15 Ciumasu Felix 9 - 6 Folea Mihai
Sit-out : Tudose Virgil
2. Round : 19/04/2019 21:30
T1 Chelaru Flori 8 - 9 Bratu Cezar
T2 Ciumasu Felix 5 - 9 Barbulescu Re
T3 Tudose Virgil 9 - 5 Tomciuc Eduar
T4 Basag Lucian 1 - 9 AMIROV
T5 Simon - Manue 1 - 9 Bermianu Nico
T6 Othozi Vasile 9 - 8 Mihuta Florin
T7 Andriescu Dan 5 - 9 Leon Dorel
T8 Boboc Florin 2 - 9 Arminia Catal
T9 Ciubotariu Ma 5 - 9 Cocica Ionut
T10 Slemco Cipria 9 - 2 ATANAS TACHEV
T11 Serban Paul 7 - 9 Emilian
T12 Ercuta Adrian 5 - 9 COCO
T13 Tunsoiu Nicol 9 - 4 Pantazi Adria
T14 Atodiresei Ga 9 - 0 Iacob Kudrin
T15 Costeniuc Ghe 1 - 9 Tiploiu Ion
T16 Dan Adrian 8 - 9 Lincaru Eugen
T17 Helmut Jeske 9 - 6 Stancu Catali
T18 Bantu Neculai 9 - 4 Lazar Eugen
T19 Chiricuta Mih 5 - 9 Antohe Cristi
T20 Hristodorescu 1 - 9 Folea Mihai
Sit-out : Munteanu Gioni Adrian
1. Round : 19:30 or 19.04.2019
T1 Emilian 7 - 9 Tomciuc Eduar
T2 Helmut Jeske 7 - 9 Ciumasu Felix
T3 AMIROV 9 - 7 Lazar Eugen
T4 Andriescu Dan 9 - 4 Chiricuta Mih
T5 Serban Paul 3 - 9 Arminia Catal
T6 Tiploiu Ion 8 - 9 Cocica Ionut
T7 Basag Lucian 9 - 5 Iacob Kudrin
T8 Simon - Manue 9 - 4 Costeniuc Ghe
T9 Bratu Cezar 9 - 6 Lincaru Eugen
T10 Ciubotariu Ma 9 - 5 COCO
T11 Atodiresei Ga 7 - 9 Barbulescu Re
T12 Slemco Cipria 9 - 5 Hristodorescu
T13 Ercuta Adrian 4 - 9 ATANAS TACHEV
T14 Bermianu Nico 9 - 3 Stancu Catali
T15 Boboc Florin 9 - 4 Bantu Neculai
T16 Tudose Virgil 9 - 2 Antohe Cristi
T17 Othozi Vasile 9 - 8 Tunsoiu Nicol
T18 Folea Mihai 5 - 9 Leon Dorel
T19 Dan Adrian 6 - 9 Munteanu Gion
T20 Mihuta Florin 9 - 7 Pantazi Adria
Sit-out : Chelaru Florin

Share


Flag Counter