Last chance, TABLE LA 3 puncte partida eliminatoriu, 21.apr.2019 ora 09 si 30 min. SLANIC MOLDOVA -

Locul 1= 1064 RON, Locul 2= 532 RON
# Name W L RB B AV
1. Mihuta Florin 5 0 0 1 13
2. ATANAS TACHEV 4 1 0 1 8
3. Costeniuc Gheorghe 4 1 0 0 8
4. Dan Adrian 3 1 0 0 4
5. Basag Lucian 3 1 0 0 0
6. Bantu Neculai 2 1 0 0 3
7. Nicu Dumitru 2 1 0 0 3
8. Cocica Ionut 2 1 0 0 2
9. Folea Mihai 2 1 0 0 1
10. Adam Valeriu 1 1 0 1 2
11. Atodiresei C. Gabr 1 1 0 0 2
12. Radu Nelu 1 1 0 0 2
13. Antohe Cristian 1 1 0 0 1
14. Tunsoiu Nicolae 1 1 0 0 1
15. SOINGULI AMIROV 1 1 0 0 0
16. Ciubotariu Maricel 1 1 0 0 -1
17. Munteanu Gioni Adr 1 1 0 0 -1
18. Slemco Ciprian 1 1 0 0 -1
19. Tiploiu Ion 0 1 0 1 -2
20. Ercuta Adrian 0 1 0 0 -1
21. Stancu Catalin 0 1 0 0 -1
22. Bogdan Mircea 0 1 0 0 -2
23. Chelaru Florin 0 1 0 0 -2
24. Hristodorescu Dani 0 1 0 0 -2
25. Othozi Vasile 0 1 0 0 -2
26. Tudose Virgil 0 1 0 0 -2
27. Andriescu Dan 0 1 0 0 -3
28. Antoniac Florin 0 1 0 0 -3
29. Barbulescu Relu 0 1 0 0 -3
30. Bermianu Nicolae 0 1 0 0 -3
31. Bineata Costel 0 1 0 0 -3
32. Florea Ioan 0 1 0 0 -3
33. Lazar Bogdan 0 1 0 0 -3
34. Pacuraru Gheorghe 0 1 0 0 -3
35. Rau Cezar Cristian 0 1 0 0 -3
36. Serban Paul 0 1 0 0 -3
37. Yakov Kudrin 0 1 0 0 -3
Countries / √úlkeler
Romania Romania 34
Bulgaria Bulgaria 1
Russia Russia 1
Georgia Georgia 1
6. Round : 21/04/2019 18:00
T1 Mihuta Florin 3 - 1 ATANAS TACHEV
5. Round : 21/04/2019 18:00
T1 Mihuta Florin 3 - 1 Costeniuc Ghe
Sit-out : ATANAS TACHEV
4. Round : 21/04/2019 15:00
T1 Dan Adrian 0 - 3 Costeniuc Ghe
T2 Basag Lucian 0 - 3 ATANAS TACHEV
Sit-out : Mihuta Florin
3. Round : 21/04/2019 13:00
T1 Adam Valeriu 2 - 3 Basag Lucian
T2 Nicu Dumitru 0 - 3 Mihuta Florin
T3 Folea Mihai 0 - 3 Dan Adrian
T4 Bantu Neculai 0 - 3 ATANAS TACHEV
T5 Costeniuc Ghe 3 - 1 Cocica Ionut
2. Round : 21/04/2019 11:00
T1 Dan Adrian 3 - 2 Antohe Cristi
T2 Radu Nelu 2 - 3 Cocica Ionut
T3 Nicu Dumitru 3 - 0 Slemco Cipria
T4 Folea Mihai 3 - 2 Atodiresei C.
T5 Tunsoiu Nicol 2 - 3 Basag Lucian
T6 Tiploiu Ion 1 - 3 ATANAS TACHEV
T7 SOINGULI AMIR 0 - 3 Mihuta Florin
T8 Munteanu Gion 1 - 3 Costeniuc Ghe
T9 Ciubotariu Ma 0 - 3 Bantu Neculai
Sit-out : Adam Valeriu
1. Round :
T1 Chelaru Flori 1 - 3 Antohe Cristi
T2 Othozi Vasile 1 - 3 ATANAS TACHEV
T3 Ercuta Adrian 2 - 3 Basag Lucian
T4 Bineata Coste 0 - 3 Adam Valeriu
T5 Lazar Bogdan 0 - 3 Atodiresei C.
T6 Antoniac Flor 0 - 3 Bantu Neculai
T7 Bogdan Mircea 1 - 3 Slemco Cipria
T8 Nicu Dumitru 3 - 0 Bermianu Nico
T9 Pacuraru Gheo 0 - 3 Costeniuc Ghe
T10 Serban Paul 0 - 3 Folea Mihai
T11 Florea Ioan 0 - 3 SOINGULI AMIR
T12 Tunsoiu Nicol 3 - 1 Hristodorescu
T13 Stancu Catali 2 - 3 Munteanu Gion
T14 Mihuta Florin 3 - 0 Yakov Kudrin
T15 Dan Adrian 3 - 0 Barbulescu Re
T16 Cocica Ionut 3 - 0 Andriescu Dan
T17 Tudose Virgil 1 - 3 Ciubotariu Ma
T18 Rau Cezar Cri 0 - 3 Radu Nelu
Sit-out : Tiploiu Ion

Share


Flag Counter