Last chance, BACKGAMMON la 5 puncte partida eliminatoriu, 21 apr.2019 ora 10. SLANIC MOLDOVA -

Last chance Locul 1=2044;Last chance Locul 2=1022 RON.
# Name W L RB B AV
1. Antohe Cristian 5 0 0 1 14
2. Lazar Eugen 5 1 0 0 18
3. Basag Lucian 3 1 0 1 5
4. Leon Dorel 3 1 0 0 7
5. Tiploiu Ion 2 1 0 1 2
6. Lincaru Eugen 2 1 0 0 5
7. Atodiresei C. Gabr 2 1 0 0 4
8. Emilian 2 1 0 0 2
9. Helmut Jeske 2 1 0 0 2
10. Dan Adrian 1 1 0 0 4
11. Chiricuta Mihaela 1 1 0 0 3
12. Simon - Manuel Oti 1 1 0 0 3
13. COCO 1 1 0 0 1
14. Yakov Kudrin 1 1 0 0 1
15. Boboc Florin 1 1 0 0 0
16. ATANAS TACHEV 1 1 0 0 -2
17. Ercuta Adrian 1 1 0 0 -2
18. Stancu Catalin 1 1 0 0 -3
19. Chelaru Florin 0 1 0 0 -1
20. Serban Paul 0 1 0 0 -1
21. Cocica Ionut 0 1 0 0 -2
22. Costeniuc Gheorghe 0 1 0 0 -2
23. Slemco Ciprian 0 1 0 0 -3
24. Tomciuc Eduard Raz 0 1 0 0 -3
25. Tunsoiu Nicolae 0 1 0 0 -3
26. Bantu Neculai 0 1 0 0 -4
27. Bermianu Nicolae 0 1 0 0 -4
28. Ciubotariu Maricel 0 1 0 0 -4
29. Folea Mihai 0 1 0 0 -4
30. Munteanu Gioni Adr 0 1 0 0 -4
31. Othozi Vasile 0 1 0 0 -4
32. Andriescu Dan 0 1 0 0 -5
33. Barbulescu Relu 0 1 0 0 -5
34. Hristodorescu Dani 0 1 0 0 -5
35. Mihuta Florin 0 1 0 0 -5
36. Pantazi Adrian 0 1 0 0 -5
Countries / √úlkeler
Romania Romania 33
Germany Germany 1
Russia Russia 1
Bulgaria Bulgaria 1
6. Round : 21/04/2019 20:15
T1 Lazar Eugen 3 - 5 Antohe Cristi
5. Round : 21/04/2019 20:00
T1 Lazar Eugen 5 - 4 Basag Lucian
Sit-out : Antohe Cristian
4. Round : 21/04/2019 18:00
T1 Tiploiu Ion 0 - 5 Lazar Eugen
T2 Leon Dorel 1 - 5 Antohe Cristi
Sit-out : Basag Lucian
3. Round : 21/04/2019 15:00
T1 Lazar Eugen 5 - 0 Atodiresei C.
T2 Lincaru Eugen 4 - 5 Basag Lucian
T3 Helmut Jeske 2 - 5 Antohe Cristi
T4 Leon Dorel 5 - 1 Emilian
Sit-out : Tiploiu Ion
2. Round : 21/04/2019 12:00
T1 Ercuta Adrian 1 - 5 Atodiresei C.
T2 Stancu Catali 1 - 5 Lazar Eugen
T3 Lincaru Eugen 5 - 1 COCO
T4 Simon - Manue 3 - 5 Antohe Cristi
T5 Tiploiu Ion 5 - 2 Yakov Kudrin
T6 Emilian 5 - 2 ATANAS TACHEV
T7 Leon Dorel 5 - 1 Boboc Florin
T8 Chiricuta Mih 4 - 5 Basag Lucian
T9 Helmut Jeske 5 - 4 Dan Adrian
1. Round : 21/04/2019 10:00
T1 Pantazi Adria 0 - 5 Atodiresei C.
T2 Lincaru Eugen 5 - 3 Cocica Ionut
T3 Hristodorescu 0 - 5 Dan Adrian
T4 Tunsoiu Nicol 2 - 5 Emilian
T5 Tiploiu Ion 5 - 1 Munteanu Gion
T6 Chiricuta Mih 5 - 1 Bantu Neculai
T7 Tomciuc Eduar 2 - 5 Antohe Cristi
T8 Simon - Manue 5 - 0 Barbulescu Re
T9 Serban Paul 4 - 5 ATANAS TACHEV
T10 Slemco Cipria 2 - 5 Leon Dorel
T11 Helmut Jeske 5 - 1 Ciubotariu Ma
T12 Stancu Catali 5 - 4 Chelaru Flori
T13 Mihuta Florin 0 - 5 COCO
T14 Lazar Eugen 5 - 0 Andriescu Dan
T15 Bermianu Nico 1 - 5 Basag Lucian
T16 Ercuta Adrian 5 - 3 Costeniuc Ghe
T17 Folea Mihai 1 - 5 Boboc Florin
T18 Othozi Vasile 1 - 5 Yakov Kudrin

Share


Flag Counter