Timisoara,Hotel ARTA, Open International Backgammon,17 -19 mai 2019. 4500 RON adaugati la premii -

Premii brute: Locul 1=7512; 2=3756; 3=1878,; 4=1878; 5=939; 6=939; 7=939; 8=939 RON,
# Name W L RB B AV
1. Nicolici Mircea 9 2 0 2 21
2. Golopenta Mihai 9 3 0 1 29
3. Iliescu Mihai Drag 7 3 0 1 28
4. Chelaru Florin 7 3 0 0 14
5. Emilian 6 3 0 0 18
6. Cuzma Romulus 5 3 0 1 13
7. Tunsoiu Nicolae 5 3 0 1 4
8. Cocica Ionut 5 3 0 0 14
9. Dobrin Daniel 5 3 0 0 5
10. Lincaru Eugen 5 3 0 0 -1
11. Radulescu Ciprian 4 3 0 0 16
12. ATANAS TACHEV 4 3 0 0 14
13. Ladar Stefan 4 3 0 0 10
14. Mike Laszlo 4 3 0 0 10
15. Rusu Florin 4 3 0 0 -6
16. Storociuc Stela 3 3 0 0 5
17. Albu Ioan 3 3 0 0 4
18. Cristian1973 3 3 0 0 2
19. Duduca Cristian 3 3 0 0 -3
20. Constantin Cosmin 3 3 0 0 -4
21. Tudose Virgil 3 3 0 0 -6
22. Ilie Costel 2 3 0 0 7
23. Ilea Calin 2 3 0 0 3
24. Veres Marius Corne 2 3 0 0 3
25. Ciubotariu Maricel 2 3 0 0 -2
26. MALIN YORDANOV 2 3 0 0 -3
27. COCO 2 3 0 0 -6
28. Vianu Dorin 2 3 0 0 -9
29. Peltic Gratian 2 3 0 0 -13
30. Neagu Nicolae 1 3 0 0 -1
31. Radu Nelu 1 3 0 0 -6
32. Ghavrilos 1 3 0 0 -8
33. Erőss Zoltán 1 3 0 0 -9
34. Molnar Radu 1 3 0 0 -11
35. Avram Eusebiu 1 3 0 0 -13
36. Bruma Ion 1 3 0 0 -13
37. Mavromatis Apostol 1 3 0 0 -15
38. Szabo Laszlo 0 3 0 0 -10
39. Gheorghiu Viorel 0 3 0 0 -15
40. Chiriac Vasile 0 3 0 0 -20
41. Poiana Ovidiu Dori 0 3 0 0 -21
42. Costeniuc Gheorghe 0 3 0 0 -25
Countries / Ülkeler
Romania Romania 36
Hungary Hungary 3
Bulgaria Bulgaria 2
Greece Greece 1
13. Round : 19/05/2019 19:00
T1 Golopenta Mih 3 - 9 Nicolici Mirc
12. Round : 19/05/2019 18:00
T1 Golopenta Mih 9 - 5 Nicolici Mirc
11. Round : 19/05/2019 16:00
T1 Golopenta Mih 9 - 5 Iliescu Mihai
Sit-out : Nicolici Mircea
10. Round : 19/05/2019 14:00
T1 Golopenta Mih 6 - 9 Nicolici Mirc
T2 Chelaru Flori 1 - 9 Iliescu Mihai
9. Round : 19/05/2019 11:30
T1 Emilian 4 - 9 Iliescu Mihai
T2 Chelaru Flori 9 - 6 Cuzma Romulus
T3 Tunsoiu Nicol 6 - 9 Nicolici Mirc
Sit-out : Golopenta Mihai
8. Round : 19/05/2019 10:00
T1 Golopenta Mih 9 - 3 Tunsoiu Nicol
T2 Nicolici Mirc 9 - 8 Iliescu Mihai
T3 Dobrin Daniel 3 - 9 Emilian
T4 Chelaru Flori 9 - 3 Cocica Ionut
T5 Cuzma Romulus 9 - 4 Lincaru Eugen
7. Round : 18/05/2019 22:30
T1 Golopenta Mih 9 - 7 Iliescu Mihai
T2 Tunsoiu Nicol 9 - 3 Cuzma Romulus
T3 Emilian 9 - 2 Rusu Florin
T4 Dobrin Daniel 9 - 8 Ladar Stefan
T5 ATANAS TACHEV 8 - 9 Lincaru Eugen
T6 Cocica Ionut 9 - 6 Radulescu Cip
T7 Mike Laszlo 8 - 9 Chelaru Flori
Sit-out : Nicolici Mircea
6. Round : 18/05/2019 20:15
T1 Tunsoiu Nicol 3 - 9 Iliescu Mihai
T2 Nicolici Mirc 9 - 6 Lincaru Eugen
T3 Golopenta Mih 9 - 6 ATANAS TACHEV
T4 Duduca Cristi 3 - 9 Radulescu Cip
T5 Mike Laszlo 9 - 5 Ladar Stefan
T6 Rusu Florin 9 - 4 Storociuc Ste
T7 Constantin Co 4 - 9 Cocica Ionut
T8 Dobrin Daniel 9 - 7 Cristian1973
T9 Chelaru Flori 9 - 5 Tudose Virgil
T10 Albu Ioan 8 - 9 Emilian
Sit-out : Cuzma Romulus
5. Round : 18/05/2019 16:45
T1 Golopenta Mih 7 - 9 Tunsoiu Nicol
T2 Dobrin Daniel 7 - 9 Lincaru Eugen
T3 Mike Laszlo 7 - 9 Nicolici Mirc
T4 Cuzma Romulus 9 - 2 Rusu Florin
T5 Chelaru Flori 4 - 9 ATANAS TACHEV
T6 Ladar Stefan 9 - 5 Storociuc Ste
T7 Ilie Costel 6 - 9 Radulescu Cip
T8 Albu Ioan 9 - 7 COCO
T9 Veres Marius 5 - 9 Emilian
T10 Peltic Gratia 3 - 9 Duduca Cristi
T11 Cocica Ionut 9 - 3 Ciubotariu Ma
T12 MALIN YORDANO 7 - 9 Cristian1973
T13 Constantin Co 9 - 7 Ilea Calin
T14 Vianu Dorin 6 - 9 Tudose Virgil
Sit-out : Iliescu Mihai Dragos
4. Round : 18/05/2019 12:30
T1 Chelaru Flori 6 - 9 Iliescu Mihai
T2 Golopenta Mih 9 - 6 Nicolici Mirc
T3 Duduca Cristi 3 - 9 Ladar Stefan
T4 Mike Laszlo 9 - 8 Tudose Virgil
T5 ATANAS TACHEV 9 - 2 Ciubotariu Ma
T6 Vianu Dorin 3 - 9 Storociuc Ste
T7 Dobrin Daniel 9 - 4 MALIN YORDANO
T8 Radulescu Cip 7 - 9 Rusu Florin
T9 Lincaru Eugen 9 - 5 Cristian1973
T10 Cuzma Romulus 9 - 3 Albu Ioan
T11 Peltic Gratia 9 - 8 Molnar Radu
T12 Constantin Co 9 - 6 Neagu Nicolae
T13 Bruma Ion 2 - 9 Ilie Costel
T14 Avram Eusebiu 1 - 9 COCO
T15 Erőss Zoltá 2 - 9 Cocica Ionut
T16 Mavromatis Ap 0 - 9 Veres Marius
T17 Radu Nelu 2 - 9 Emilian
T18 Ghavrilos 7 - 9 Ilea Calin
Sit-out : Tunsoiu Nicolae
3. Round : 18/05/2019 10:00
T1 Cuzma Romulus 3 - 9 Iliescu Mihai
T2 Golopenta Mih 9 - 0 Rusu Florin
T3 Chelaru Flori 9 - 2 Albu Ioan
T4 Tunsoiu Nicol 9 - 8 Storociuc Ste
T5 Nicolici Mirc 9 - 6 Duduca Cristi
T6 Vianu Dorin 9 - 8 Cocica Ionut
T7 Mavromatis Ap 0 - 9 Ciubotariu Ma
T8 Peltic Gratia 0 - 9 MALIN YORDANO
T9 Ilie Costel 8 - 9 Lincaru Eugen
T10 Ghavrilos 7 - 9 Ladar Stefan
T11 Molnar Radu 5 - 9 Tudose Virgil
T12 Erőss Zoltá 1 - 9 Radulescu Cip
T13 Bruma Ion 2 - 9 ATANAS TACHEV
T14 Constantin Co 5 - 9 Cristian1973
T15 Mike Laszlo 9 - 7 Avram Eusebiu
T16 COCO 2 - 9 Dobrin Daniel
T17 Gheorghiu Vio 1 - 9 Neagu Nicolae
T18 Poiana Ovidiu 3 - 9 Emilian
T19 Ilea Calin 9 - 4 Szabo Laszlo
T20 Radu Nelu 9 - 1 Chiriac Vasil
T21 Costeniuc Ghe 0 - 9 Veres Marius
2. Round : 17/05/2019 22:30
T1 Rusu Florin 9 - 5 Cristian1973
T2 Lincaru Eugen 5 - 9 Storociuc Ste
T3 Tunsoiu Nicol 9 - 3 Peltic Gratia
T4 Albu Ioan 9 - 0 Molnar Radu
T5 Constantin Co 8 - 9 Cuzma Romulus
T6 Dobrin Daniel 6 - 9 Duduca Cristi
T7 Chelaru Flori 9 - 2 MALIN YORDANO
T8 Golopenta Mih 9 - 8 Cocica Ionut
T9 Nicolici Mirc 9 - 3 COCO
T10 Bruma Ion 4 - 9 Iliescu Mihai
T11 Ghavrilos 9 - 7 Neagu Nicolae
T12 Emilian 4 - 9 Ilie Costel
T13 Vianu Dorin 9 - 7 Ladar Stefan
T14 Mike Laszlo 9 - 2 Chiriac Vasil
T15 Veres Marius 6 - 9 Avram Eusebiu
T16 Ciubotariu Ma 9 - 6 Szabo Laszlo
T17 Costeniuc Ghe 0 - 9 Radulescu Cip
T18 ATANAS TACHEV 9 - 3 Gheorghiu Vio
T19 Mavromatis Ap 9 - 4 Radu Nelu
T20 Erőss Zoltá 9 - 0 Poiana Ovidiu
T21 Ilea Calin 8 - 9 Tudose Virgil
1. Round : 17.05.2019 20:15
T1 Ghavrilos 3 - 9 Rusu Florin
T2 Mavromatis Ap 7 - 9 MALIN YORDANO
T3 Chelaru Flori 9 - 7 Szabo Laszlo
T4 COCO 9 - 8 Ilie Costel
T5 Golopenta Mih 9 - 1 Veres Marius
T6 Costeniuc Ghe 2 - 9 Albu Ioan
T7 Nicolici Mirc 9 - 8 Ilea Calin
T8 Mike Laszlo 8 - 9 Dobrin Daniel
T9 Tunsoiu Nicol 9 - 5 Neagu Nicolae
T10 Cuzma Romulus 9 - 0 Tudose Virgil
T11 Constantin Co 9 - 8 Ciubotariu Ma
T12 Radulescu Cip 4 - 9 Storociuc Ste
T13 Radu Nelu 7 - 9 Iliescu Mihai
T14 Bruma Ion 9 - 3 Avram Eusebiu
T15 Peltic Gratia 9 - 2 ATANAS TACHEV
T16 Chiriac Vasil 4 - 9 Ladar Stefan
T17 Erőss Zoltá 6 - 9 Molnar Radu
T18 Cocica Ionut 9 - 8 Gheorghiu Vio
T19 Poiana Ovidiu 3 - 9 Cristian1973
T20 Emilian 6 - 9 Lincaru Eugen
T21 Vianu Dorin 6 - 9 Duduca Cristi

Share


Flag Counter