FT Backgammon Tournament System

Moscow 16-01-2016 -

# Name L W B
1. Alex Arsagov 0 4 0
2. Timur Bulekbaev 1 3 0
3. Sergey Talash 1 3 0
4. Alexander Khandin 1 3 0
5. Lasha Iashvili 1 3 0
6. Yaroslav Gusev 1 3 0
7. Robert Sadgyan 1 3 0
8. Yulia Gromenkova 1 3 0
9. Ruben Bagdasaryan 2 2 0
10. Sergey EROKHIN 2 2 0
11. Mikayel Vardanyan 2 2 0
12. Olga Ivanova 2 2 0
13. Ruben Gradnikov 2 2 0
14. Sergey Petukhov 2 2 0
15. Manvel Avetisyan 2 1 1
16. OLEG KOPYEV 2 1 1
17. Sergey Alenin 2 1 1
18. Mger Dzhagaryan 3 1 1
19. Sergey Chertkov 3 1 0
20. Vahe Safaryan 3 1 0
21. Vitaly Pereyaslavsky 3 0 1
22. Aydin Mamedov 3 0 0
23. BORIS MAMPORIA 3 0 0
Show All Players
Countries
Russia Russia 20
Georgia Georgia 3
Teams Win %
5. Round : 16/01/2016 16:00
T1 Lasha Iashvi 0 - 0 Robert Sadgy
T2 Manvel Aveti 0 - 0 Timur Bulekb
T3 Alexander Kh 0 - 0 Alex Arsagov
T4 OLEG KOPYEV 0 - 0 Sergey Petuk
T5 Yaroslav Gus 0 - 0 Yulia Gromen
T6 Sergey Talas 0 - 0 Olga Ivanova
T7 Sergey EROKH 0 - 0 Sergey Aleni
T8 Vitaly Perey 0 - 0 Sergey Chert
T9 Vahe Safarya 0 - 0 Ruben Gradni
T10 Ruben Bagdas 0 - 0 Mikayel Vard
Sit-out : Mger Dzhagaryan
4. Round : 16/01/2016 16:00
T1 Robert Sadgy 6 - 7 Alex Arsagov
T2 Lasha Iashvi 0 - 7 Alexander Kh
T3 Yaroslav Gus 7 - 3 Ruben Gradni
T4 Manvel Aveti 6 - 7 Yulia Gromen
T5 Olga Ivanova 2 - 7 Timur Bulekb
T6 Sergey Talas 7 - 0 Sergey Petuk
T7 Ruben Bagdas 7 - 0 Sergey Chert
T8 Vitaly Perey 1 - 7 Sergey EROKH
T9 Mger Dzhagar 6 - 7 Sergey Aleni
T10 Vahe Safarya 0 - 7 Mikayel Vard
Sit-out : OLEG KOPYEV
3. Round : 16/01/2016 14:00
T1 Robert Sadgy 5 - 4 Olga Ivanova
T2 Lasha Iashvi 5 - 0 Sergey Talas
T3 Yulia Gromen 0 - 5 Alex Arsagov
T4 Alexander Kh 5 - 4 Mikayel Vard
T5 OLEG KOPYEV 0 - 5 Manvel Aveti
T6 Ruben Bagdas 3 - 5 Ruben Gradni
T7 Sergey EROKH 2 - 5 Yaroslav Gus
T8 Sergey Chert 0 - 5 Sergey Petuk
T9 Vitaly Perey 0 - 5 Timur Bulekb
T10 BORIS MAMPOR 0 - 5 Mger Dzhagar
T11 Aydin Mamedo 0 - 5 Vahe Safarya
Sit-out : Sergey Alenin
2. Round : 16/01/2016 13:00
T1 Lasha Iashvi 5 - 0 Mikayel Vard
T2 Ruben Bagdas 0 - 5 Olga Ivanova
T3 Sergey Talas 5 - 0 Ruben Gradni
T4 OLEG KOPYEV 3 - 5 Yulia Gromen
T5 Robert Sadgy 5 - 3 Timur Bulekb
T6 Vitaly Perey 4 - 5 Alex Arsagov
T7 BORIS MAMPOR 3 - 5 Yaroslav Gus
T8 Aydin Mamedo 3 - 5 Sergey Petuk
T9 Sergey Chert 5 - 1 Sergey Aleni
T10 Sergey EROKH 5 - 0 Mger Dzhagar
T11 Alexander Kh 5 - 0 Vahe Safarya
Sit-out : Manvel Avetisyan
1. Round :
T1 Manvel Aveti 0 - 5 Olga Ivanova
T2 Aydin Mamedo 2 - 5 Mikayel Vard
T3 Alexander Kh 0 - 5 Sergey Talas
T4 Robert Sadgy 5 - 2 Yaroslav Gus
T5 Mger Dzhagar 0 - 5 Timur Bulekb
T6 Lasha Iashvi 5 - 0 Vahe Safarya
T7 Ruben Bagdas 5 - 0 Sergey Petuk
T8 Ruben Gradni 5 - 0 Sergey Aleni
T9 BORIS MAMPOR 0 - 5 Alex Arsagov
T10 OLEG KOPYEV 5 - 4 Sergey Chert
T11 Sergey EROKH 2 - 5 Yulia Gromen
Sit-out : Vitaly Pereyaslavsky



Flag Counter
Play Backgammon