FT Backgammon Tournament System

SBgK Uke 38 -

# Name L W B
1. Elisabeth Helleland 2 7 0
2. Frank H. Østebø 2 6 1
3. Arne Lie 3 6 0
4. Farzin Aarabi 3 6 0
5. Erik Måland 3 5 0
6. Rune Halvorsen 3 4 1
7. Eli Stangeland 3 4 0
8. Ahmod Husseini 3 3 0
9. Kjell Terje Reve 3 2 0
10. Jostein Djuve 3 2 0
11. Hezhar Yousefi 3 1 0
12. Jolanta Kavaliauskaite 3 0 0
13. Leiv Martin Green 3 0 0
14. Ugne Aydin 3 0 0
15. Knut Kvaal Pedersen 3 0 0
16. Liga Dambrane 3 0 0
Show All Players
Countries
Norway Norway 10
Iran Iran 3
Lithuania Lithuania 2
Latvia Latvia 1
Teams Win %
10. Round : 20/09/2016 01:00
T1 Elisabeth He 0 - 0 Frank H. Øs
9. Round : 19/09/2016 00:00
T1 Farzin Aarab 0 - 3 Frank H. Øs
T2 Elisabeth He 3 - 1 Arne Lie
8. Round : 19/09/2016 00:00
T1 Frank H. Øs 3 - 0 Rune Halvors
T2 Elisabeth He 0 - 3 Arne Lie
T3 Farzin Aarab 3 - 2 Erik Måland
7. Round : 19/09/2016 23:00
T1 Farzin Aarab 2 - 3 Rune Halvors
T2 Elisabeth He 3 - 2 Eli Stangela
T3 Arne Lie 3 - 0 Erik Måland
Sit-out : Frank H. Østebø
6. Round : 19/09/2016 23:00
T1 Ahmod Hussei 0 - 3 Erik Måland
T2 Eli Stangela 3 - 0 Rune Halvors
T3 Farzin Aarab 0 - 3 Elisabeth He
T4 Arne Lie 3 - 0 Frank H. Øs
5. Round : 19/09/2016 22:00
T1 Elisabeth He 3 - 0 Frank H. Øs
T2 Kjell Terje 0 - 3 Erik Måland
T3 Arne Lie 0 - 3 Rune Halvors
T4 Farzin Aarab 3 - 0 Jostein Djuv
T5 Ahmod Hussei 0 - 3 Eli Stangela
4. Round : 19/09/2016 22:00
T1 Arne Lie 3 - 1 Eli Stangela
T2 Farzin Aarab 3 - 0 Hezhar Youse
T3 Kjell Terje 0 - 3 Elisabeth He
T4 Jostein Djuv 0 - 3 Erik Måland
T5 Ahmod Hussei 1 - 3 Frank H. Øs
Sit-out : Rune Halvorsen
3. Round : 19/09/2016 21:00
T1 Elisabeth He 3 - 0 Knut Kvaal P
T2 Kjell Terje 3 - 1 Arne Lie
T3 Hezhar Youse 0 - 3 Jostein Djuv
T4 Leiv Martin 0 - 3 Frank H. Øs
T5 Liga Dambran 0 - 3 Rune Halvors
T6 Ahmod Hussei 3 - 0 Ugne Aydin
T7 Farzin Aarab 3 - 0 Jolanta Kava
T8 Eli Stangela 0 - 3 Erik Måland
2. Round : 19/09/2016 21:00
T1 Kjell Terje 3 - 0 Knut Kvaal P
T2 Arne Lie 3 - 0 Jostein Djuv
T3 Leiv Martin 1 - 3 Rune Halvors
T4 Liga Dambran 0 - 3 Frank H. Øs
T5 Farzin Aarab 3 - 2 Ugne Aydin
T6 Jolanta Kava 2 - 3 Eli Stangela
T7 Hezhar Youse 3 - 0 Erik Måland
T8 Ahmod Hussei 3 - 1 Elisabeth He
1. Round :
T1 Knut Kvaal P 2 - 3 Jostein Djuv
T2 Kjell Terje 0 - 3 Frank H. Øs
T3 Ahmod Hussei 3 - 2 Leiv Martin
T4 Farzin Aarab 3 - 2 Liga Dambran
T5 Ugne Aydin 1 - 3 Eli Stangela
T6 Elisabeth He 3 - 0 Rune Halvors
T7 Jolanta Kava 1 - 3 Erik Måland
T8 Hezhar Youse 1 - 3 Arne Lie



Flag Counter
Play Backgammon