FT Backgammon Tournament System

Moscow 19-11-2016 -

# Name L W B
1. Sergey EROKHIN 1 9 1
2. Vasily Chemohonenko 3 7 1
3. Yulia Gromenkova 3 6 1
4. Alex Arsagov 3 5 0
5. SERGEY PETUKHOV 3 5 0
6. İstanbul MERT GÜRSOY 3 4 0
7. Sergey Chertkov 3 4 0
8. Timur Bulekbaev 3 3 1
9. IGOR ROMASHOV 3 3 0
10. Ashot Arzumanyan 3 3 0
11. Yaroslav Gusev 3 2 1
12. Olga Komarova 3 2 1
13. Olga Ivanova 3 2 0
14. Mger Dzhagaryan 3 2 0
15. Mikayel Vardanyan 3 1 1
16. Ruben Bagdasaryan 3 1 0
17. Ruben Gradnikov 3 1 0
18. Andrey Polochkin 3 1 0
19. Denis Polochkin 3 0 1
20. Lasha Iashvili 3 0 0
21. Robert Sadgyan 3 0 0
Show All Players
Countries
Russia Russia 19
Turkey Turkey 1
Georgia Georgia 1
Associations
Others Others 20
İstanbul İstanbul 1
Teams Win %
11. Round : 20/11/2016 01:00
T1 Vasily Chemo 0 - 7 Sergey EROKH
10. Round : 19/11/2016 00:00
T1 Vasily Chemo 7 - 5 Yulia Gromen
Sit-out : Sergey EROKHIN
9. Round : 19/11/2016 00:00
T1 Vasily Chemo 7 - 3 Sergey EROKH
Sit-out : Yulia Gromenkova
8. Round : 19/11/2016 23:00
T1 SERGEY PETUK 1 - 7 Yulia Gromen
T2 Sergey EROKH 7 - 5 Alex Arsagov
Sit-out : Vasily Chemohonenko
7. Round : 19/11/2016 22:00
T1 Sergey EROKH 7 - 3 Yulia Gromen
T2 SERGEY PETUK 7 - 3 Timur Bulekb
T3 Sergey Chert 3 - 7 Alex Arsagov
T4 Vasily Chemo 7 - 6 MERT GÜRSOY
6. Round : 19/11/2016 20:00
T1 Yulia Gromen 7 - 4 Alex Arsagov
T2 Sergey EROKH 7 - 0 MERT GÜRSOY
T3 Olga Komarov 6 - 7 Timur Bulekb
T4 Ashot Arzuma 1 - 7 Sergey Chert
T5 IGOR ROMASHO 5 - 7 Vasily Chemo
T6 SERGEY PETUK 7 - 4 Yaroslav Gus
5. Round : 19/11/2016 19:00
T1 SERGEY PETUK 2 - 7 MERT GÜRSOY
T2 Ashot Arzuma 4 - 7 Sergey EROKH
T3 Vasily Chemo 4 - 7 Alex Arsagov
T4 Sergey Chert 2 - 7 Yulia Gromen
T5 IGOR ROMASHO 7 - 0 Mger Dzhagar
T6 Olga Komarov 7 - 4 Mikayel Vard
T7 Olga Ivanova 6 - 7 Yaroslav Gus
Sit-out : Timur Bulekbaev
4. Round : 19/11/2016 18:00
T1 Sergey Chert 4 - 7 Sergey EROKH
T2 Yulia Gromen 7 - 4 Mikayel Vard
T3 Vasily Chemo 7 - 4 Olga Ivanova
T4 Ashot Arzuma 0 - 7 SERGEY PETUK
T5 IGOR ROMASHO 3 - 7 Alex Arsagov
T6 Denis Poloch 3 - 7 Mger Dzhagar
T7 Olga Komarov 7 - 2 Ruben Gradni
T8 MERT GÜRSOY 7 - 3 Ruben Bagdas
T9 Andrey Poloc 0 - 7 Timur Bulekb
Sit-out : Yaroslav Gusev
3. Round : 19/11/2016 16:00
T1 Ashot Arzuma 7 - 4 Yulia Gromen
T2 Sergey Chert 7 - 5 Olga Ivanova
T3 Sergey EROKH 7 - 0 Mikayel Vard
T4 SERGEY PETUK 7 - 6 Ruben Bagdas
T5 Timur Bulekb 6 - 7 Alex Arsagov
T6 Vasily Chemo 7 - 1 Ruben Gradni
T7 IGOR ROMASHO 7 - 3 Yaroslav Gus
T8 Olga Komarov 0 - 7 MERT GÜRSOY
T9 Robert Sadgy 3 - 7 Mger Dzhagar
T10 Andrey Poloc 7 - 3 Lasha Iashvi
Sit-out : Denis Polochkin
2. Round : 19/11/2016 15:00
T1 Sergey EROKH 7 - 6 Ruben Gradni
T2 SERGEY PETUK 1 - 7 Olga Ivanova
T3 Sergey Chert 7 - 6 Yaroslav Gus
T4 Vasily Chemo 3 - 7 Mikayel Vard
T5 Ashot Arzuma 7 - 2 MERT GÜRSOY
T6 IGOR ROMASHO 7 - 0 Lasha Iashvi
T7 Robert Sadgy 1 - 7 Ruben Bagdas
T8 Mger Dzhagar 6 - 7 Timur Bulekb
T9 Denis Poloch 2 - 7 Alex Arsagov
T10 Andrey Poloc 2 - 7 Yulia Gromen
Sit-out : Olga Komarova
1. Round :
T1 Yulia Gromen 7 - 0 Ruben Bagdas
T2 Ashot Arzuma 7 - 3 Alex Arsagov
T3 Andrey Poloc 0 - 7 Olga Ivanova
T4 Vasily Chemo 7 - 6 Timur Bulekb
T5 Mger Dzhagar 6 - 7 Ruben Gradni
T6 IGOR ROMASHO 6 - 7 Sergey Chert
T7 Olga Komarov 0 - 7 Sergey EROKH
T8 SERGEY PETUK 7 - 2 Lasha Iashvi
T9 Denis Poloch 3 - 7 Yaroslav Gus
T10 Robert Sadgy 1 - 7 MERT GÜRSOY
Sit-out : Mikayel Vardanyan



Flag Counter
Play Backgammon