FT Backgammon Tournament System

TTB BURSA 2018 OCAK ŞUBAT SEZONU PLAYOFF -

# Name L B
1. Bursa MURAT KIZILŞİMŞEK 2 2
2. Bursa ABDULLAH ÖZBAKIR 4 1
3. Bursa EŞREF TURHAN 4 1
4. Bursa İRFAN MIZRAKÇI 4 1
5. Bursa NECDET GÜVENLİ 4 1
6. Bursa ADNAN TAYFUR 4 0
7. Bursa Modern GÖKHAN ŞEN 4 0
8. Bursa EYÜP DURMUŞ 4 0
9. Bursa AVNİ ÇAKIR 4 1
10. Bursa FAİK YILMAZ 4 0
11. Bursa ÖMER MUSTAFA ORUÇ 4 0
12. Bursa İRFAN TOKAKİ 4 0
13. Bursa ADEM KAHRAMAN 4 1
14. Bursa SELİN KURT TALİPOĞLU 4 0
15. Bursa İBRAHİM TERZİ 4 0
16. Bursa SERTAÇ ADLEYBA 4 0
17. Bursa HAKAN HAFIZ 4 0
18. Bursa MUSTAFA ÜNER 4 0
19. Bursa BEKİR ÖZBAKIR 4 0
20. Bursa OSMAN ASLAN 4 0
21. Bursa SERKAN ÖZDEN 4 0
22. Bursa KADİR BAKIR 4 0
23. Bursa MEHMET ALP 4 0
24. Bursa MURAT CENGİZ 4 0
25. Bursa AHMET SEZER 4 0
26. Bursa SONER IŞILAR 4 0
27. Bursa MEHMET DALAY 4 0
28. Bursa İSMET DİKGÖZ 4 0
29. Bursa SEÇKİN YAVAŞ 4 0
30. Bursa MURAT PEHLİVAN 4 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 30
Associations
Bursa Bursa 29
Bursa Modern Bursa Modern 1
13. Round : 10/03/2018 00:00
T1 ABDULLAH ÖZ 9 - 11 MURAT KIZIL
12. Round : 10/03/2018 23:00
T1 ABDULLAH ÖZ 7 - 3 EŞREF TURHA
Sit-out : MURAT KIZILŞİMŞEK
11. Round : 10/03/2018 23:00
T1 ABDULLAH ÖZ 4 - 7 EŞREF TURHA
Sit-out : MURAT KIZILŞİMŞEK
10. Round : 10/03/2018 22:00
T1 MURAT KIZIL 7 - 6 EŞREF TURHA
Sit-out : ABDULLAH ÖZBAKIR
9. Round : 10/03/2018 21:00
T1 İRFAN MIZRA 2 - 7 MURAT KIZIL
T2 ABDULLAH ÖZ 7 - 3 EŞREF TURHA
8. Round : 10/03/2018 20:00
T1 ABDULLAH ÖZ 5 - 7 MURAT KIZIL
T2 NECDET GÜVE 3 - 7 İRFAN MIZRA
Sit-out : EŞREF TURHAN
7. Round : 10/03/2018 20:00
T1 GÖKHAN ŞEN 6 - 7 İRFAN MIZRA
T2 EYÜP DURMU 1 - 7 EŞREF TURHA
T3 ABDULLAH ÖZ 7 - 3 ADNAN TAYFUR
T4 MURAT KIZIL 7 - 2 AVNİ ÇAKIR
Sit-out : NECDET GÜVENLİ
6. Round : 10/03/2018 19:00
T1 NECDET GÜVE 7 - 5 FAİK YILMAZ
T2 EYÜP DURMU 7 - 6 ADNAN TAYFUR
T3 MURAT KIZIL 7 - 4 ÖMER MUSTAF
T4 İRFAN TOKAK 3 - 7 AVNİ ÇAKIR
T5 ADEM KAHRAMA 3 - 7 EŞREF TURHA
T6 GÖKHAN ŞEN 3 - 7 ABDULLAH ÖZ
Sit-out : İRFAN MIZRAKÇI
5. Round : 10/03/2018 18:00
T1 İRFAN TOKAK 5 - 7 FAİK YILMAZ
T2 NECDET GÜVE 7 - 2 EŞREF TURHA
T3 İBRAHİM TE 5 - 7 ADNAN TAYFUR
T4 ABDULLAH ÖZ 7 - 5 İRFAN MIZRA
T5 EYÜP DURMU 3 - 7 MURAT KIZIL
T6 SELİN KURT 4 - 7 GÖKHAN ŞEN
T7 ÖMER MUSTAF 5 - 7 ADEM KAHRAMA
Sit-out : AVNİ ÇAKIR
4. Round : 10/03/2018 17:00
T1 İRFAN MIZRA 7 - 6 BEKİR ÖZBA
T2 NECDET GÜVE 0 - 7 ADNAN TAYFUR
T3 GÖKHAN ŞEN 7 - 1 İBRAHİM TE
T4 MURAT KIZIL 7 - 3 FAİK YILMAZ
T5 SELİN KURT 7 - 4 SERTAÇ ADLE
T6 İRFAN TOKAK 7 - 6 ABDULLAH ÖZ
T7 ÖMER MUSTAF 7 - 6 AVNİ ÇAKIR
T8 HAKAN HAFIZ 2 - 7 EYÜP DURMU
T9 MUSTAFA ÜNE 4 - 7 EŞREF TURHA
Sit-out : ADEM KAHRAMAN
3. Round : 10/03/2018 15:00
T1 NECDET GÜVE 9 - 4 GÖKHAN ŞEN
T2 İRFAN TOKAK 1 - 9 İBRAHİM TE
T3 OSMAN ASLAN 0 - 9 MUSTAFA ÜNE
T4 MURAT CENGİ 3 - 9 SERTAÇ ADLE
T5 MURAT KIZIL 9 - 3 BEKİR ÖZBA
T6 ADNAN TAYFUR 9 - 6 AVNİ ÇAKIR
T7 SERKAN ÖZDE 6 - 9 FAİK YILMAZ
T8 HAKAN HAFIZ 9 - 2 KADİR BAKIR
T9 SELİN KURT 6 - 9 ABDULLAH ÖZ
T10 EYÜP DURMU 9 - 7 ADEM KAHRAMA
T11 MEHMET ALP 0 - 9 ÖMER MUSTAF
T12 İRFAN MIZRA 6 - 9 EŞREF TURHA
2. Round : 10/03/2018 14:00
T1 SEÇKİN YAV 4 - 9 HAKAN HAFIZ
T2 SONER IŞILA 4 - 9 İRFAN TOKAK
T3 NECDET GÜVE 9 - 2 MUSTAFA ÜNE
T4 GÖKHAN ŞEN 9 - 6 BEKİR ÖZBA
T5 OSMAN ASLAN 9 - 1 EYÜP DURMU
T6 MEHMET DALAY 2 - 9 SERTAÇ ADLE
T7 MURAT PEHLİ 1 - 9 EŞREF TURHA
T8 SELİN KURT 9 - 3 İBRAHİM TE
T9 İSMET DİKG 6 - 9 ADNAN TAYFUR
T10 MURAT CENGİ 9 - 8 ADEM KAHRAMA
T11 ABDULLAH ÖZ 9 - 7 FAİK YILMAZ
T12 İRFAN MIZRA 9 - 4 ÖMER MUSTAF
T13 MEHMET ALP 9 - 7 AHMET SEZER
T14 MURAT KIZIL 9 - 3 KADİR BAKIR
T15 SERKAN ÖZDE 2 - 9 AVNİ ÇAKIR
1. Round :
T1 MURAT PEHLİ 2 - 9 İRFAN MIZRA
T2 MUSTAFA ÜNE 6 - 9 KADİR BAKIR
T3 NECDET GÜVE 9 - 7 MURAT KIZIL
T4 MURAT CENGİ 2 - 9 AVNİ ÇAKIR
T5 İBRAHİM TE 9 - 4 MEHMET ALP
T6 MEHMET DALAY 7 - 9 ADEM KAHRAMA
T7 SONER IŞILA 6 - 9 ÖMER MUSTAF
T8 SERTAÇ ADLE 7 - 9 SERKAN ÖZDE
T9 SELİN KURT 9 - 6 AHMET SEZER
T10 OSMAN ASLAN 7 - 9 EŞREF TURHA
T11 SEÇKİN YAV 4 - 9 ABDULLAH ÖZ
T12 İSMET DİKG 2 - 9 EYÜP DURMU
T13 BEKİR ÖZBA 3 - 9 FAİK YILMAZ
T14 İRFAN TOKAK 9 - 7 ADNAN TAYFUR
T15 HAKAN HAFIZ 7 - 9 GÖKHAN ŞEN



Flag Counter