FT Backgammon Tournament System

FETHİYE YAZA MERHABA SON ŞANS -

# Name L B
1. ADNAN ÇAM 0 1
2. ZAFER DOGAN 1 1
3. İstanbul SERKAN ÇALIŞIR 1 1
4. İstanbul GAMZE DEMİRKOL 1 0
5. MUSTAFA KESKIN 1 0
6. İstanbul AŞUR YILDIRIM 1 0
7. Bodrum BİLLUR GÜRBÜZ 1 0
8. CANER CAN 1 0
9. Marmaris MURAT AKBULUT 1 0
10. Marmaris ORHAN İPEK 1 0
11. Bursa Backgammon ABDURRAHİM DEMİR 1 0
12. Bursa Backgammon ALİ ŞİPAL 1 0
13. ASLAN ÖZASLAN 1 0
14. Bodrum CÜNEYT GÜRBÜZ 1 0
15. Bodrum MEHMET ÇİL 1 0
16. SELCEN GÖNÜLATEŞ 1 0
17. Bodrum SOUNGULI AMIROV 1 0
18. TUHAN TOPKAÇ 1 0
19. Marmaris UĞUR ÇAKMAKOĞLU 1 0
20. Bursa Backgammon UMUT GÖKGÖZ 1 0
21. Bursa Backgammon AYSEL ÇALIŞKAN 1 0
22. İstanbul CANER ÇELİK 1 0
23. FARUK BOZKURT 1 0
24. FERHAT ALP 1 0
25. FUNDA DOĞAN 1 0
26. HÜSEYİN ÖZDAĞ 1 0
27. Bodrum JACK BATSSEY 1 0
28. İstanbul KAAN ÖZKAYA 1 0
29. Bodrum KENAN ŞENMAN 1 0
30. KENAN YÜKSEL 1 0
31. MESUT AKDENIZ 1 0
32. İstanbul METİN ERİKLER 1 0
33. Bursa Backgammon ÖMER DOĞUŞ PEKER 1 0
34. Bursa Backgammon OSMAN ASLAN 1 0
35. Bursa Backgammon SAIT ACAR 1 0
36. SAİT NAYMAN 1 0
37. Bodrum ŞEFİK GEDİKOĞLU 1 0
38. Bursa Backgammon TUĞBA TONBAZ 1 0
39. Bursa Backgammon TÜRKER DEMİRCAN 1 0
40. İstanbul UFUK BOZKURT 1 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 39
France France 1
Associations
Others Others 14
Bursa Backgammon Bursa Backgammon 9
İstanbul İstanbul 7
Bodrum Bodrum 7
Marmaris Marmaris 3
8. Round : 13/05/2018 18:00
T1 ADNAN ÇAM 5 - 0 ZAFER DOGAN
7. Round : 13/05/2018 18:00
T1 ADNAN ÇAM 5 - 0 SERKAN ÇALI
Sit-out : ZAFER DOGAN
6. Round : 13/05/2018 18:00
T1 ADNAN ÇAM 0 - 0 ZAFER DOGAN
Sit-out : SERKAN ÇALIŞIR
5. Round : 13/05/2018 18:00
4. Round : 13/05/2018 17:00
T1 MUSTAFA KESK 0 - 5 SERKAN ÇALI
T2 GAMZE DEMİR 0 - 5 ZAFER DOGAN
Sit-out : ADNAN ÇAM
3. Round : 13/05/2018 16:00
T1 ORHAN İPEK 0 - 5 GAMZE DEMİR
T2 AŞUR YILDIR 0 - 5 ADNAN ÇAM
T3 BİLLUR GÜR 0 - 5 SERKAN ÇALI
T4 MURAT AKBULU 0 - 5 MUSTAFA KESK
T5 ZAFER DOGAN 5 - 0 CANER CAN
2. Round : 13/05/2018 15:00
T1 ORHAN İPEK 5 - 0 TUHAN TOPKA
T2 ASLAN ÖZASL 0 - 5 MURAT AKBULU
T3 SELCEN GÖN 0 - 5 SERKAN ÇALI
T4 CÜNEYT GÜR 0 - 5 CANER CAN
T5 AŞUR YILDIR 5 - 0 ABDURRAHİM
T6 UĞUR ÇAKMA 0 - 5 GAMZE DEMİR
T7 ALİ ŞİPAL 0 - 5 MUSTAFA KESK
T8 MEHMET ÇİL 0 - 5 BİLLUR GÜR
T9 UMUT GÖKGÖ 0 - 5 ZAFER DOGAN
T10 ADNAN ÇAM 5 - 0 SOUNGULI AMI
1. Round :
T1 MURAT AKBULU 5 - 0 ÖMER DOĞU
T2 OSMAN ASLAN 0 - 5 CANER CAN
T3 AYSEL ÇALI 0 - 5 SERKAN ÇALI
T4 ORHAN İPEK 5 - 0 HÜSEYİN Ö
T5 CANER ÇELİ 0 - 5 ABDURRAHİM
T6 TUHAN TOPKA 5 - 0 ŞEFİK GED
T7 ZAFER DOGAN 5 - 0 FERHAT ALP
T8 MESUT AKDENI 0 - 5 GAMZE DEMİR
T9 METİN ERİK 0 - 5 BİLLUR GÜR
T10 MUSTAFA KESK 5 - 0 TUĞBA TONBA
T11 UĞUR ÇAKMA 5 - 0 JACK BATSSEY
T12 UFUK BOZKURT 0 - 5 ASLAN ÖZASL
T13 SAİT NAYMAN 0 - 5 MEHMET ÇİL
T14 KAAN ÖZKAYA 0 - 5 ADNAN ÇAM
T15 FUNDA DOĞAN 0 - 5 AŞUR YILDIR
T16 KENAN YÜKSE 0 - 5 SOUNGULI AMI
T17 KENAN ŞENMA 0 - 5 ALİ ŞİPAL
T18 SAIT ACAR 0 - 5 SELCEN GÖN
T19 CÜNEYT GÜR 5 - 0 TÜRKER DEM
T20 FARUK BOZKUR 0 - 5 UMUT GÖKGÖ



Flag Counter