FT Backgammon Tournament System

StarBet Crystal July -

# Name L B
1. Lubomir Petrov 2 1
2. Ochiulet Marius 3 0
3. Jivko Filipov 3 0
4. Ciubotariu Marcel 3 1
5. Arminia Catalin Mihai 3 0
6. vladimir todorov 3 1
7. Folea Mihai 3 0
8. Barbu Alexandru 3 1
9. Ivan Popov 3 0
10. ROSEN PEYCHEV 3 0
11. Staicu Adrian 3 0
12. Veselin Dyakov 3 0
13. Boboc Florin 3 0
14. ATANAS TACHEV 3 0
15. nikolai gheorghiev 3 0
Show All Players
Countries
Bulgaria Bulgaria 8
Romania Romania 7
Associations
Others Others 15
10. Round : 29/07/2018 20:00
T1 Lubomir Petr 9 - 7 Ochiulet Mar
9. Round : 29/07/2018 18:00
T1 Jivko Filipo 8 - 9 Ochiulet Mar
Sit-out : Lubomir Petrov
8. Round : 29/07/2018 16:00
T1 Jivko Filipo 6 - 9 Ochiulet Mar
T2 Lubomir Petr 9 - 5 Ciubotariu M
7. Round : 29/07/2018 13:20
T1 Ciubotariu M 9 - 8 Ochiulet Mar
T2 vladimir tod 1 - 9 Lubomir Petr
T3 Jivko Filipo 9 - 5 Arminia Cata
6. Round : 28/07/2018 22:20
T1 Arminia Cata 9 - 4 Barbu Alexan
T2 vladimir tod 8 - 9 Ochiulet Mar
T3 Jivko Filipo 9 - 5 Ciubotariu M
T4 Lubomir Petr 9 - 6 Folea Mihai
5. Round : 28/07/2018 20:30
T1 vladimir tod 5 - 9 Arminia Cata
T2 Ivan Popov 7 - 9 Jivko Filipo
T3 Lubomir Petr 8 - 9 Ciubotariu M
T4 ROSEN PEYCHE 2 - 9 Barbu Alexan
T5 Ochiulet Mar 9 - 2 Folea Mihai
4. Round : 28/07/2018 18 30
T1 Ivan Popov 4 - 9 Arminia Cata
T2 vladimir tod 9 - 8 Staicu Adria
T3 ROSEN PEYCHE 9 - 5 Ciubotariu M
T4 Veselin Dyak 6 - 9 Lubomir Petr
T5 Jivko Filipo 9 - 5 Boboc Florin
T6 ATANAS TACHE 0 - 9 Folea Mihai
T7 Barbu Alexan 6 - 9 Ochiulet Mar
3. Round : 28/07/2018 17:00
T1 vladimir tod 9 - 7 Veselin Dyak
T2 Boboc Florin 3 - 9 Ochiulet Mar
T3 Lubomir Petr 9 - 4 ATANAS TACHE
T4 nikolai gheo 2 - 9 Jivko Filipo
T5 ROSEN PEYCHE 9 - 5 Staicu Adria
T6 Arminia Cata 7 - 9 Folea Mihai
T7 Ivan Popov 9 - 7 Barbu Alexan
Sit-out : Ciubotariu Marcel
2. Round : 28/07/2018 14:30
T1 Boboc Florin 9 - 6 Folea Mihai
T2 Lubomir Petr 7 - 9 Ochiulet Mar
T3 ROSEN PEYCHE 1 - 9 Arminia Cata
T4 ATANAS TACHE 2 - 9 Staicu Adria
T5 Ivan Popov 6 - 9 Ciubotariu M
T6 vladimir tod 9 - 8 nikolai gheo
T7 Veselin Dyak 4 - 9 Jivko Filipo
Sit-out : Barbu Alexandru
1. Round : 13:00
T1 Arminia Cata 2 - 9 Ciubotariu M
T2 Lubomir Petr 9 - 4 Boboc Florin
T3 Barbu Alexan 9 - 6 Staicu Adria
T4 Ivan Popov 9 - 6 Ochiulet Mar
T5 Jivko Filipo 7 - 9 ATANAS TACHE
T6 nikolai gheo 2 - 9 Veselin Dyak
T7 ROSEN PEYCHE 7 - 9 Folea Mihai
Sit-out : vladimir todorov



Flag Counter