FT Backgammon Tournament System

Concurs International de Table, Geoagiu Bai,Romania -

# Name L B
1. Stancu Catalin 2 1
2. Tutulan Cristian 3 1
3. Lincaru Eugen 3 0
4. Mike Laszlo 3 1
5. Emil Emil Ivanov 3 1
6. Ghavrilos 3 1
7. Ciubotariu Marcel 3 0
8. LYUBOMIR PETROV 3 0
9. Dinu Ionel 3 0
10. Albu Ioan 3 1
11. Chelaru Florin 3 0
12. Bradean Mircea 3 0
13. COCO 3 0
14. Folea Mihai 3 0
15. Tiploiu Ion 3 0
16. Lazar Eugen 3 0
17. Lupas Vasile 3 0
18. Serban Paul 3 0
19. Grosu Nicolae 3 1
20. Stefanescu Adrian 3 0
21. Erros Zoltan Peter 3 0
22. Radu Nelu 3 0
23. Scridon Ioan 3 0
24. Veselin Dyakov 3 0
25. Ciumasu Felix 3 0
26. Gheorghe Petre 3 0
27. Fica Iulian 3 0
28. Oprea Gabriel 3 0
29. Petru Hlihor 3 0
30. Dobrin Daniel 3 0
31. Storociuc Stela 3 0
32. Chiriac Vasile 3 0
33. Damian Plesec 3 0
34. Emilian 3 0
35. Gheorghiu Viorel 3 0
36. Mihaiescu Cornel Gavrila 3 0
37. ATANAS TACHEV 3 0
38. Calugaru Vasile 3 0
39. Dan Adrian 3 0
40. Marincu Mircea 3 0
41. Olariu Marius 3 0
42. Ilies Cosmin 3 0
43. Iliescu Mihai Dragos 3 0
44. Baltac Adrian Nicolae 3 0
45. Costeniuc Gheorghe 3 0
46. Hagima Sorin 3 0
47. MALIN YORDANOV 3 0
48. Poiana Ovidiu Dorin 3 0
49. Atudorei Neculae 3 0
50. Avram Eusebiu 3 0
51. Coposescu Horia 3 0
52. Zolog Vasile 3 0
53. Cocica Ionut 3 0
54. Boboc Florin 3 0
55. Chirita Iulian 3 0
Show All Players
Countries
Romania Romania 46
Bulgaria Bulgaria 5
Hungary Hungary 3
Slovenia Slovenia 1
Associations
Others Others 55
Teams Win %
13. Round : 09/09/2018 23:45
T1 Stancu Catal 5 - 1 Tutulan Cris
12. Round : 09/09/2018 23:00
T1 Stancu Catal 3 - 5 Tutulan Cris
11. Round : 09/09/2018 22:00
T1 Lincaru Euge 0 - 5 Stancu Catal
T2 Mike Laszlo 1 - 5 Tutulan Cris
10. Round : 09/09/2018 19:00
T1 Mike Laszlo 5 - 2 Emil Emil Iv
T2 Lincaru Euge 5 - 3 Ghavrilos
T3 Stancu Catal 5 - 2 Tutulan Cris
9. Round : 09/09/2018 15:30
T1 Mike Laszlo 5 - 4 Ciubotariu M
T2 Stancu Catal 2 - 5 Ghavrilos
T3 Lincaru Euge 5 - 2 Emil Emil Iv
Sit-out : Tutulan Cristian
8. Round : 09/09/2018 12:30
T1 Stancu Catal 5 - 2 Mike Laszlo
T2 Lincaru Euge 5 - 2 LYUBOMIR PET
T3 Albu Ioan 0 - 5 Ciubotariu M
T4 Ghavrilos 2 - 5 Emil Emil Iv
T5 Dinu Ionel 1 - 5 Tutulan Cris
7. Round : 09/09/2018 09:00
T1 Ghavrilos 5 - 2 Grosu Nicola
T2 COCO 2 - 5 LYUBOMIR PET
T3 Dinu Ionel 5 - 3 Folea Mihai
T4 Lazar Eugen 2 - 5 Mike Laszlo
T5 Lupas Vasile 0 - 5 Albu Ioan
T6 Bradean Mirc 0 - 5 Stancu Catal
T7 Chelaru Flor 4 - 5 Tutulan Cris
T8 Tiploiu Ion 1 - 5 Ciubotariu M
T9 Lincaru Euge 5 - 0 Serban Paul
Sit-out : Emil Emil Ivanov
6. Round : 08/09/2018 21:00
T1 Grosu Nicola 4 - 5 Chelaru Flor
T2 Lazar Eugen 5 - 3 Stefanescu A
T3 Emil Emil Iv 5 - 1 Fica Iulian
T4 Erros Zoltan 3 - 5 Serban Paul
T5 Ciumasu Feli 1 - 5 LYUBOMIR PET
T6 Mike Laszlo 3 - 5 Tiploiu Ion
T7 Lupas Vasile 3 - 5 Ciubotariu M
T8 Dinu Ionel 5 - 1 Scridon Ioan
T9 COCO 5 - 2 Radu Nelu
T10 Lincaru Euge 5 - 3 Gheorghe Pet
T11 Stancu Catal 5 - 3 Folea Mihai
T12 Veselin Dyak 3 - 5 Tutulan Cris
T13 Bradean Mirc 1 - 5 Albu Ioan
Sit-out : Ghavrilos
5. Round : 08/09/2018 18:00
T1 Emilian 4 - 5 Tutulan Cris
T2 Dinu Ionel 2 - 5 Radu Nelu
T3 Erros Zoltan 5 - 4 Tiploiu Ion
T4 Lazar Eugen 5 - 1 Grosu Nicola
T5 Mike Laszlo 5 - 4 Chiriac Vasi
T6 Ciubotariu M 3 - 5 LYUBOMIR PET
T7 Albu Ioan 5 - 1 Scridon Ioan
T8 Folea Mihai 5 - 1 Oprea Gabrie
T9 Emil Emil Iv 5 - 3 Storociuc St
T10 Gheorghe Pet 1 - 5 Lupas Vasile
T11 ATANAS TACHE 1 - 5 Chelaru Flor
T12 Fica Iulian 5 - 4 Serban Paul
T13 Stancu Catal 5 - 1 Dan Adrian
T14 Lincaru Euge 5 - 1 Marincu Mirc
T15 Veselin Dyak 5 - 3 Mihaiescu Co
T16 Ciumasu Feli 5 - 2 Damian Plese
T17 Petru Hlihor 4 - 5 COCO
T18 Stefanescu A 5 - 4 Dobrin Danie
T19 Ghavrilos 5 - 3 Gheorghiu Vi
T20 Bradean Mirc 5 - 0 Calugaru Vas
4. Round : 08/09/2018 15:00
T1 Stancu Catal 5 - 4 Ciumasu Feli
T2 Lincaru Euge 5 - 2 Poiana Ovidi
T3 Lazar Eugen 5 - 0 Gheorghe Pet
T4 Ilies Cosmin 2 - 5 ATANAS TACHE
T5 Veselin Dyak 5 - 4 Iliescu Miha
T6 Grosu Nicola 5 - 3 LYUBOMIR PET
T7 Emilian 2 - 5 Serban Paul
T8 Calugaru Vas 2 - 5 Tutulan Cris
T9 Avram Eusebi 4 - 5 Dan Adrian
T10 Mike Laszlo 5 - 1 Fica Iulian
T11 Ghavrilos 5 - 1 Zolog Vasile
T12 Dinu Ionel 5 - 4 Petru Hlihor
T13 Erros Zoltan 1 - 5 COCO
T14 Folea Mihai 5 - 4 Olariu Mariu
T15 Coposescu Ho 1 - 5 Chelaru Flor
T16 Emil Emil Iv 2 - 5 Tiploiu Ion
T17 Atudorei Nec 0 - 5 Dobrin Danie
T18 Baltac Adria 3 - 5 Storociuc St
T19 Albu Ioan 5 - 3 Oprea Gabrie
T20 Mihaiescu Co 3 - 5 Gheorghiu Vi
T21 Bradean Mirc 5 - 3 MALIN YORDAN
T22 Chiriac Vasi 2 - 5 Ciubotariu M
T23 Lupas Vasile 5 - 2 Scridon Ioan
T24 Hagima Sorin 2 - 5 Stefanescu A
T25 Costeniuc Gh 3 - 5 Radu Nelu
T26 Marincu Mirc 5 - 1 Damian Plese
3. Round : 08/09/2018 11:00
T1 Marincu Mirc 2 - 5 Chelaru Flor
T2 Petru Hlihor 5 - 2 Radu Nelu
T3 Gheorghe Pet 5 - 3 Costeniuc Gh
T4 Coposescu Ho 2 - 5 Olariu Mariu
T5 Folea Mihai 1 - 5 Grosu Nicola
T6 Calugaru Vas 4 - 5 Lupas Vasile
T7 Ilies Cosmin 5 - 0 Albu Ioan
T8 Ciumasu Feli 5 - 4 Gheorghiu Vi
T9 Dinu Ionel 5 - 4 Oprea Gabrie
T10 Ghavrilos 5 - 4 Baltac Adria
T11 Mihaiescu Co 5 - 3 Atudorei Nec
T12 Bradean Mirc 5 - 1 Zolog Vasile
T13 Iliescu Miha 4 - 5 Avram Eusebi
T14 Poiana Ovidi 3 - 5 Hagima Sorin
T15 COCO 3 - 5 MALIN YORDAN
T16 Dan Adrian 5 - 4 Tutulan Cris
T17 ATANAS TACHE 0 - 5 LYUBOMIR PET
T18 Damian Plese 0 - 0 Scridon Ioan
T19 Lazar Eugen 3 - 5 Emil Emil Iv
T20 Cocica Ionut 2 - 5 Ciubotariu M
T21 Boboc Florin 0 - 5 Stefanescu A
T22 Tiploiu Ion 5 - 4 Storociuc St
T23 Lincaru Euge 3 - 5 Mike Laszlo
T24 Erros Zoltan 5 - 0 Fica Iulian
T25 Chiriac Vasi 3 - 5 Emilian
T26 Chirita Iuli 0 - 5 Dobrin Danie
T27 Veselin Dyak 3 - 5 Serban Paul
Sit-out : Stancu Catalin
2. Round : 07/09/2018 20:10
T1 Coposescu Ho 5 - 4 Dan Adrian
T2 Lazar Eugen 0 - 5 Stancu Catal
T3 Mihaiescu Co 2 - 5 Tiploiu Ion
T4 Scridon Ioan 5 - 2 Dobrin Danie
T5 Lincaru Euge 1 - 5 Oprea Gabrie
T6 Erros Zoltan 5 - 2 LYUBOMIR PET
T7 Storociuc St 5 - 3 Chelaru Flor
T8 Marincu Mirc 5 - 4 Boboc Florin
T9 Stefanescu A 2 - 5 Radu Nelu
T10 Mike Laszlo 5 - 3 Ilies Cosmin
T11 Cocica Ionut 4 - 5 Lupas Vasile
T12 Zolog Vasile 5 - 4 ATANAS TACHE
T13 Petru Hlihor 4 - 5 Gheorghe Pet
T14 Emil Emil Iv 5 - 0 Serban Paul
T15 Fica Iulian 5 - 4 Atudorei Nec
T16 Calugaru Vas 5 - 2 Avram Eusebi
T17 Chiriac Vasi 5 - 3 Albu Ioan
T18 Iliescu Miha 5 - 4 Gheorghiu Vi
T19 Veselin Dyak 1 - 5 Poiana Ovidi
T20 Ciubotariu M 5 - 2 Costeniuc Gh
T21 Ghavrilos 1 - 5 Emilian
T22 Bradean Mirc 5 - 0 Dinu Ionel
T23 Chirita Iuli 4 - 5 Tutulan Cris
T24 Damian Plese 5 - 4 Olariu Mariu
T25 Baltac Adria 5 - 4 COCO
T26 Ciumasu Feli 5 - 4 Hagima Sorin
T27 Folea Mihai 5 - 1 MALIN YORDAN
Sit-out : Grosu Nicolae
1. Round : 07.09.2018 18:00
T1 Zolog Vasile 4 - 5 Atudorei Nec
T2 Grosu Nicola 5 - 4 Tiploiu Ion
T3 Mike Laszlo 5 - 0 Avram Eusebi
T4 Baltac Adria 3 - 5 Serban Paul
T5 Dinu Ionel 5 - 4 Lupas Vasile
T6 Ghavrilos 5 - 0 Dobrin Danie
T7 Hagima Sorin 2 - 5 COCO
T8 ATANAS TACHE 5 - 2 Dan Adrian
T9 Veselin Dyak 5 - 3 Ciubotariu M
T10 Cocica Ionut 3 - 5 Costeniuc Gh
T11 Calugaru Vas 5 - 3 Coposescu Ho
T12 Gheorghiu Vi 5 - 4 MALIN YORDAN
T13 Chirita Iuli 0 - 5 Damian Plese
T14 Gheorghe Pet 5 - 3 Radu Nelu
T15 Olariu Mariu 3 - 5 Tutulan Cris
T16 Bradean Mirc 3 - 5 Mihaiescu Co
T17 Iliescu Miha 3 - 5 Folea Mihai
T18 Fica Iulian 5 - 3 Stefanescu A
T19 Chelaru Flor 2 - 5 LYUBOMIR PET
T20 Stancu Catal 5 - 2 Emilian
T21 Erros Zoltan 2 - 5 Chiriac Vasi
T22 Lazar Eugen 5 - 4 Storociuc St
T23 Lincaru Euge 5 - 2 Ilies Cosmin
T24 Emil Emil Iv 5 - 0 Poiana Ovidi
T25 Petru Hlihor 5 - 3 Boboc Florin
T26 Ciumasu Feli 0 - 5 Scridon Ioan
T27 Marincu Mirc 0 - 5 Oprea Gabrie
Sit-out : Albu Ioan



Flag Counter