FT Backgammon Tournament System

FETHİYE 2017 YAZA MERHABA MODERN TAVLA TURNUVASI -

# Name L W B
1. İstanbul CİHANGİR ÇETİNEL 2 9 1
2. İNAN GÜRBÜZER 2 9 1
3. Bodrum AHMET GÜMÜŞ 2 9 1
4. Bodrum ZAFER TAŞ 3 8 1
5. Antalya ÖZKAN YILDIZ 3 7 1
6. İstanbul SERKAN ÇALIŞIR 3 7 0
7. Bodrum CEVDET AYDEMIR 3 7 0
8. İzmir İBRAHİM BİRCAN 3 6 0
9. İstanbul CEMALETTİN YÜKSEL 3 6 0
10. Kıbrıs Elit DENİZ KIZILBORA 3 6 0
11. İstanbul NURİ KAYA 3 5 1
12. SELCEN GÖNÜLATEŞ 3 5 0
13. Marmaris ASLAN ÖZASLAN 3 5 0
14. GÖKÇE TETİK 3 5 0
15. 48 - KENAN ŞENMAN 3 5 0
16. Bodrum DİDEM ÇANKIR 3 5 0
17. SEDAT ORTAY 3 5 0
18. Bodrum METİN TURHAN 3 4 0
19. İstanbul DOĞAN SUNAR 3 4 0
20. Ankara ONUR VURUR 3 4 0
21. Bodrum ALİ ÇARMAN 3 4 0
22. Bodrum VEDAT ÜRGÜPLÜ 3 4 0
23. ADNAN ÇAM 3 4 0
24. FARUK BOZKURT 3 4 0
25. Bodrum UĞUR İLHAMİ ÖZDEN 3 4 0
26. BORA YURDUN 3 4 0
27. TİMUR GENÇ 3 3 1
28. Marmaris BARKIN BAĞCI 3 3 0
29. Bodrum HALUK SEZENER 3 3 0
30. CEMİL KARADAYI 3 3 0
31. İzmir MUSTAFA SOYLUER 3 3 0
32. SERKAN KAVUK 3 3 0
33. HARUN ÖZTOPAL 3 3 0
34. Bodrum FATİH BORA 3 3 0
35. MAZHAR ÇATAL 3 3 0
36. Marmaris ERSİN DİNÇ 3 3 0
37. ORHAN GENCYIMAZ 3 3 0
38. BURAK YURDAŞAN 3 3 0
39. Marmaris AHMET GENCYILMAZ 3 2 0
40. Marmaris ZAFER DOGAN 3 2 0
41. İzmir BİLGEHAN GİRAY 3 2 0
42. CAN DOĞAN 3 2 0
43. İstanbul Ufuk Bozkurt 3 2 0
44. Bodrum ERDOGAN KILIC 3 2 0
45. Bodrum ABDULLAH ENİS ÇANKIR 3 2 0
46. Marmaris MURAT AKBULUT 3 2 0
47. Ankara SERKAN ERTAN 3 2 0
48. Marmaris FERHAT ALP 3 2 0
49. İstanbul MÜRSEL AY 3 2 0
50. Bodrum ALİ OLGUN 3 2 0
51. Göztepe CANER ÇAM 3 2 0
52. BÜLENT BAYSOYU 3 1 1
53. MESUT AKDENIZ 3 1 0
54. Bodrum ASLAN KESEPARA 3 1 0
55. CEVAT YILMAZ 3 1 0
56. GÖKHAN GÜLER 3 1 0
57. SEDAT ÖZCAN 3 1 0
58. İstanbul TUĞRUL SEZGİN 3 1 0
59. MESUT GÖNENÇ 3 1 0
60. Bodrum SOUNGULI AMIROV 3 1 0
61. Marmaris MUSTAFA KESKIN 3 1 0
62. Bursa Modern RUŞEN ALİ SOYLU 3 1 0
63. RAMAZAN GÜMÜŞHAN 3 1 0
64. Bodrum BURAK YALDIZ 3 1 0
65. MEHMET ERKIN GIRGIN 3 1 0
66. Bodrum AHMET PAKİN 3 1 0
67. Bodrum ALİ TAŞDELEN 3 0 0
68. FATİH GÜLER 3 0 0
69. MUSTAFA ŞEKERCİ 3 0 0
70. Bodrum NECİP KUTLUAY 3 0 0
71. AHMET ŞAHAN 3 0 0
72. FATİH KARASU 3 0 0
73. Bodrum MEHMET ÇİL 3 0 0
74. Bodrum YUNUS BÜYÜKKUŞOĞLU 3 0 0
75. İzmir DEĞER ALİÇ GİRAY 3 0 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 74
KKTC KKTC 1
Teams Win %
İstanbulİstanbul 61 %
BodrumBodrum 50 %
İzmirİzmir 46 %
MarmarisMarmaris 45 %
12. Round : 11/06/2017 17:00
T1 ZAFER TAŞ 0 - 7 CİHANGİR
T2 AHMET GÜMÜ 1 - 7 İNAN GÜRB
11. Round : 11/06/2017 16:00
T1 AHMET GÜMÜ 7 - 5 CİHANGİR
T2 ÖZKAN YILDI 0 - 7 İNAN GÜRB
Sit-out : ZAFER TAŞ
10. Round : 11/06/2017 15:00
T1 CİHANGİR 7 - 0 İNAN GÜRB
T2 SERKAN ÇALI 6 - 7 AHMET GÜMÜ
T3 ZAFER TAŞ 7 - 2 CEVDET AYDEM
Sit-out : ÖZKAN YILDIZ
9. Round : 11/06/2017 13:00
T1 CİHANGİR 4 - 7 İNAN GÜRB
T2 CEVDET AYDEM 7 - 3 DENİZ KIZIL
T3 ZAFER TAŞ 7 - 6 CEMALETTİN
T4 SERKAN ÇALI 7 - 6 NURİ KAYA
T5 İBRAHİM B 2 - 7 ÖZKAN YILDI
Sit-out : AHMET GÜMÜŞ
8. Round : 11/06/2017 12:00
T1 İBRAHİM B 5 - 7 AHMET GÜMÜ
T2 CEVDET AYDEM 5 - 7 CİHANGİR
T3 ZAFER TAŞ 7 - 5 DİDEM ÇANK
T4 CEMALETTİN 7 - 5 ASLAN ÖZASL
T5 NURİ KAYA 7 - 2 SEDAT ORTAY
T6 SELCEN GÖN 6 - 7 DENİZ KIZIL
T7 ÖZKAN YILDI 7 - 2 KENAN ŞENMA
T8 SERKAN ÇALI 7 - 6 GÖKÇE TET
Sit-out : İNAN GÜRBÜZER
7. Round : 10/06/2017 23:00
T1 ZAFER TAŞ 3 - 7 CEVDET AYDEM
T2 SELCEN GÖN 4 - 7 AHMET GÜMÜ
T3 NURİ KAYA 2 - 7 İNAN GÜRB
T4 METİN TURHA 6 - 7 CEMALETTİN
T5 UĞUR İLHAM 1 - 7 ASLAN ÖZASL
T6 SERKAN ÇALI 7 - 2 FARUK BOZKUR
T7 VEDAT ÜRGÜ 0 - 7 DENİZ KIZIL
T8 ÖZKAN YILDI 7 - 3 BORA YURDUN
T9 SEDAT ORTAY 7 - 2 ONUR VURUR
T10 DOĞAN SUNAR 3 - 7 DİDEM ÇANK
T11 GÖKÇE TET 7 - 2 ADNAN ÇAM
T12 İBRAHİM B 7 - 4 ALİ ÇARMAN
T13 KENAN ŞENMA 7 - 3 TİMUR GENÇ
Sit-out : CİHANGİR ÇETİNEL
6. Round : 10/06/2017 20:00
T1 SELCEN GÖN 4 - 7 CİHANGİR
T2 NURİ KAYA 7 - 3 KENAN ŞENMA
T3 METİN TURHA 3 - 7 İNAN GÜRB
T4 ZAFER TAŞ 7 - 3 ASLAN ÖZASL
T5 SERKAN ÇALI 5 - 7 CEVDET AYDEM
T6 İBRAHİM B 7 - 5 FARUK BOZKUR
T7 AHMET GÜMÜ 7 - 3 TİMUR GENÇ
T8 SERKAN KAVUK 5 - 7 DİDEM ÇANK
T9 ALİ ÇARMAN 7 - 5 CEMİL KARAD
T10 HARUN ÖZTOP 3 - 7 ADNAN ÇAM
T11 BORA YURDUN 7 - 5 MUSTAFA SOYL
T12 DENİZ KIZIL 7 - 1 HALUK SEZENE
T13 BARKIN BAĞC 4 - 7 ONUR VURUR
T14 CEMALETTİN 5 - 7 DOĞAN SUNAR
T15 SEDAT ORTAY 7 - 2 BURAK YURDA
T16 ORHAN GENCYI 1 - 7 GÖKÇE TET
T17 FATİH BORA 2 - 7 VEDAT ÜRGÜ
T18 ÖZKAN YILDI 7 - 4 MAZHAR ÇATA
T19 UĞUR İLHAM 7 - 4 ERSİN DİN
5. Round : 10/06/2017 19:00
T1 SERKAN ÇALI 1 - 7 SELCEN GÖN
T2 CİHANGİR 7 - 2 TİMUR GENÇ
T3 ZAFER TAŞ 7 - 3 DENİZ KIZIL
T4 ASLAN ÖZASL 7 - 2 DOĞAN SUNAR
T5 ALİ ÇARMAN 1 - 7 CEMALETTİN
T6 BORA YURDUN 3 - 7 KENAN ŞENMA
T7 HARUN ÖZTOP 1 - 7 METİN TURHA
T8 MUSTAFA SOYL 3 - 7 FARUK BOZKUR
T9 NURİ KAYA 7 - 2 ERSİN DİN
T10 CEVDET AYDEM 7 - 6 SERKAN KAVUK
T11 GÖKÇE TET 0 - 7 AHMET GÜMÜ
T12 İBRAHİM B 7 - 2 İNAN GÜRB
T13 CEMİL KARAD 7 - 0 FERHAT ALP
T14 BİLGEHAN G 4 - 7 ORHAN GENCYI
T15 HALUK SEZENE 7 - 0 CAN DOĞAN
T16 AHMET GENCYI 3 - 7 ONUR VURUR
T17 ZAFER DOGAN 5 - 7 DİDEM ÇANK
T18 MÜRSEL AY 3 - 7 BURAK YURDA
T19 UĞUR İLHAM 7 - 1 ABDULLAH EN
T20 BARKIN BAĞC 7 - 1 ERDOGAN KILI
T21 BÜLENT BAYS 0 - 7 ADNAN ÇAM
T22 ALİ OLGUN 2 - 7 SEDAT ORTAY
T23 CANER ÇAM 0 - 7 MAZHAR ÇATA
T24 FATİH BORA 7 - 5 SERKAN ERTAN
T25 Ufuk Bozkurt 4 - 7 VEDAT ÜRGÜ
T26 ÖZKAN YILDI 7 - 2 MURAT AKBULU
4. Round : 10/06/2017 18:00
T1 METİN TURHA 4 - 7 TİMUR GENÇ
T2 CEVDET AYDEM 5 - 7 İNAN GÜRB
T3 SERKAN ÇALI 7 - 4 ALİ ÇARMAN
T4 NURİ KAYA 0 - 7 SELCEN GÖN
T5 AHMET GÜMÜ 0 - 7 CİHANGİR
T6 ERDOGAN KILI 4 - 7 SERKAN KAVUK
T7 FATİH BORA 2 - 7 HARUN ÖZTOP
T8 GÖKÇE TET 7 - 2 SERKAN ERTAN
T9 MÜRSEL AY 2 - 7 ZAFER TAŞ
T10 DENİZ KIZIL 7 - 6 MAZHAR ÇATA
T11 Ufuk Bozkurt 4 - 7 CEMALETTİN
T12 KENAN ŞENMA 7 - 4 DİDEM ÇANK
T13 ERSİN DİN 7 - 5 CAN DOĞAN
T14 MUSTAFA SOYL 7 - 3 MURAT AKBULU
T15 VEDAT ÜRGÜ 0 - 7 FARUK BOZKUR
T16 AHMET GENCYI 2 - 7 ASLAN ÖZASL
T17 ABDULLAH EN 6 - 7 BORA YURDUN
T18 DOĞAN SUNAR 7 - 2 HALUK SEZENE
T19 BÜLENT BAYS 1 - 7 İBRAHİM B
T20 ORHAN GENCYI 7 - 4 GÖKHAN GÜL
T21 AHMET PAKİN 1 - 7 BİLGEHAN G
T22 BARKIN BAĞC 7 - 2 RUŞEN ALİ
T23 SEDAT ORTAY 7 - 5 TUĞRUL SEZG
T24 UĞUR İLHAM 7 - 6 MUSTAFA KESK
T25 SOUNGULI AMI 0 - 7 ZAFER DOGAN
T26 RAMAZAN GÜM 0 - 7 ADNAN ÇAM
T27 ALİ OLGUN 7 - 3 BURAK YALDIZ
T28 ÖZKAN YILDI 7 - 5 MEHMET ERKIN
T29 CANER ÇAM 7 - 4 MESUT AKDENI
T30 SEDAT ÖZCAN 6 - 7 CEMİL KARAD
T31 BURAK YURDA 7 - 2 MESUT GÖNEN
T32 CEVAT YILMAZ 1 - 7 ONUR VURUR
T33 ASLAN KESEPA 5 - 7 FERHAT ALP
3. Round : 10/06/2017 17:00
T1 İNAN GÜRB 7 - 0 CAN DOĞAN
T2 CİHANGİR 7 - 4 MUSTAFA SOYL
T3 AHMET GÜMÜ 7 - 2 ERSİN DİN
T4 TİMUR GENÇ 7 - 5 DİDEM ÇANK
T5 SERKAN ÇALI 7 - 4 ABDULLAH EN
T6 SELCEN GÖN 7 - 2 SERKAN KAVUK
T7 ZAFER TAŞ 1 - 7 METİN TURHA
T8 İBRAHİM B 1 - 7 CEVDET AYDEM
T9 BÜLENT BAYS 2 - 7 ALİ ÇARMAN
T10 HALUK SEZENE 7 - 2 CEMİL KARAD
T11 HARUN ÖZTOP 7 - 5 MUSTAFA KESK
T12 ORHAN GENCYI 5 - 7 BORA YURDUN
T13 AHMET GENCYI 7 - 0 MEHMET ERKIN
T14 DOĞAN SUNAR 7 - 0 RAMAZAN GÜM
T15 ASLAN KESEPA 2 - 7 ASLAN ÖZASL
T16 DENİZ KIZIL 7 - 6 GÖKHAN GÜL
T17 CEMALETTİN 7 - 1 MESUT AKDENI
T18 CEVAT YILMAZ 6 - 7 FARUK BOZKUR
T19 ERDOGAN KILI 7 - 0 SOUNGULI AMI
T20 MESUT GÖNEN 3 - 7 SERKAN ERTAN
T21 KENAN ŞENMA 7 - 4 FERHAT ALP
T22 VEDAT ÜRGÜ 7 - 1 BURAK YURDA
T23 ONUR VURUR 6 - 7 MURAT AKBULU
T24 ALİ OLGUN 2 - 7 MÜRSEL AY
T25 BARKIN BAĞC 5 - 7 GÖKÇE TET
T26 Ufuk Bozkurt 7 - 4 BİLGEHAN G
T27 FATİH BORA 7 - 4 ZAFER DOGAN
T28 SEDAT ÖZCAN 6 - 7 MAZHAR ÇATA
T29 ÖZKAN YILDI 7 - 6 MUSTAFA ŞEK
T30 AHMET PAKİN 7 - 6 NECİP KUTLU
T31 FATİH GÜLE 6 - 7 ADNAN ÇAM
T32 DEĞER ALİ 2 - 7 BURAK YALDIZ
T33 YUNUS BÜYÜ 4 - 7 CANER ÇAM
T34 UĞUR İLHAM 7 - 0 FATİH KARAS
T35 SEDAT ORTAY 7 - 6 ALİ TAŞDEL
T36 AHMET ŞAHAN 6 - 7 RUŞEN ALİ
T37 MEHMET ÇİL 2 - 7 TUĞRUL SEZG
Sit-out : NURİ KAYA
2. Round : 10/06/2017 16:00
T1 CEVAT YILMAZ 7 - 9 DİDEM ÇANK
T2 ALİ ÇARMAN 9 - 4 RAMAZAN GÜM
T3 MESUT AKDENI 6 - 9 ERSİN DİN
T4 ORHAN GENCYI 1 - 9 METİN TURHA
T5 AHMET GÜMÜ 9 - 3 SERKAN ERTAN
T6 MESUT GÖNEN 4 - 9 SERKAN KAVUK
T7 CİHANGİR 9 - 7 ZAFER DOGAN
T8 SELCEN GÖN 9 - 7 BORA YURDUN
T9 DENİZ KIZIL 3 - 9 CAN DOĞAN
T10 ZAFER TAŞ 9 - 2 FARUK BOZKUR
T11 ALİ OLGUN 1 - 9 SERKAN ÇALI
T12 NURİ KAYA 9 - 4 SEDAT ÖZCAN
T13 BARKIN BAĞC 8 - 9 İNAN GÜRB
T14 ABDULLAH EN 9 - 6 HARUN ÖZTOP
T15 MUSTAFA SOYL 9 - 6 ASLAN ÖZASL
T16 ERDOGAN KILI 5 - 9 TİMUR GENÇ
T17 İBRAHİM B 9 - 0 FERHAT ALP
T18 CEVDET AYDEM 9 - 3 ONUR VURUR
T19 NECİP KUTLU 4 - 9 CEMALETTİN
T20 UĞUR İLHAM 2 - 9 AHMET GENCYI
T21 DEĞER ALİ 0 - 9 DOĞAN SUNAR
T22 MURAT AKBULU 9 - 0 ADNAN ÇAM
T23 BURAK YALDIZ 2 - 9 KENAN ŞENMA
T24 Ufuk Bozkurt 9 - 4 YUNUS BÜYÜ
T25 ALİ TAŞDEL 8 - 9 MAZHAR ÇATA
T26 MEHMET ÇİL 3 - 9 ASLAN KESEPA
T27 MÜRSEL AY 9 - 5 FATİH KARAS
T28 GÖKÇE TET 9 - 1 CANER ÇAM
T29 SEDAT ORTAY 0 - 9 FATİH BORA
T30 ÖZKAN YILDI 0 - 9 SOUNGULI AMI
T31 BURAK YURDA 9 - 6 RUŞEN ALİ
T32 AHMET PAKİN 3 - 9 CEMİL KARAD
T33 BİLGEHAN G 4 - 9 VEDAT ÜRGÜ
T34 HALUK SEZENE 9 - 3 TUĞRUL SEZG
T35 AHMET ŞAHAN 4 - 9 MEHMET ERKIN
T36 FATİH GÜLE 8 - 9 MUSTAFA KESK
T37 MUSTAFA ŞEK 6 - 9 GÖKHAN GÜL
Sit-out : BÜLENT BAYSOYU
1. Round :
T1 CANER ÇAM 0 - 9 CAN DOĞAN
T2 İNAN GÜRB 9 - 5 ADNAN ÇAM
T3 CEMALETTİN 6 - 9 FARUK BOZKUR
T4 AHMET GENCYI 6 - 9 DİDEM ÇANK
T5 ZAFER TAŞ 9 - 3 ÖZKAN YILDI
T6 BURAK YALDIZ 3 - 9 DENİZ KIZIL
T7 ABDULLAH EN 9 - 7 SOUNGULI AMI
T8 GÖKÇE TET 5 - 9 MUSTAFA SOYL
T9 MAZHAR ÇATA 3 - 9 ERSİN DİN
T10 MESUT GÖNEN 9 - 2 MURAT AKBULU
T11 Ufuk Bozkurt 4 - 9 ONUR VURUR
T12 SEDAT ÖZCAN 9 - 7 KENAN ŞENMA
T13 SELCEN GÖN 9 - 4 DOĞAN SUNAR
T14 ASLAN ÖZASL 9 - 5 MUSTAFA ŞEK
T15 CEMİL KARAD 7 - 9 SERKAN KAVUK
T16 DEĞER ALİ 3 - 9 ORHAN GENCYI
T17 FATİH KARAS 8 - 9 ZAFER DOGAN
T18 ERDOGAN KILI 9 - 7 ALİ TAŞDEL
T19 FATİH BORA 5 - 9 CİHANGİR
T20 CEVAT YILMAZ 9 - 5 GÖKHAN GÜL
T21 SEDAT ORTAY 1 - 9 FERHAT ALP
T22 BORA YURDUN 9 - 8 RUŞEN ALİ
T23 ALİ OLGUN 9 - 6 ASLAN KESEPA
T24 MÜRSEL AY 0 - 9 NURİ KAYA
T25 AHMET PAKİN 2 - 9 HARUN ÖZTOP
T26 BURAK YURDA 1 - 9 RAMAZAN GÜM
T27 VEDAT ÜRGÜ 6 - 9 SERKAN ERTAN
T28 MEHMET ÇİL 7 - 9 ALİ ÇARMAN
T29 BARKIN BAĞC 9 - 6 TUĞRUL SEZG
T30 CEVDET AYDEM 9 - 8 HALUK SEZENE
T31 UĞUR İLHAM 5 - 9 BİLGEHAN G
T32 NECİP KUTLU 7 - 9 METİN TURHA
T33 İBRAHİM B 9 - 3 MUSTAFA KESK
T34 SERKAN ÇALI 9 - 1 YUNUS BÜYÜ
T35 BÜLENT BAYS 9 - 3 AHMET ŞAHAN
T36 MESUT AKDENI 9 - 0 MEHMET ERKIN
T37 FATİH GÜLE 6 - 9 AHMET GÜMÜ
Sit-out : TİMUR GENÇ



Flag Counter
Play Backgammon