FT Backgammon Tournament System

MARMARİS YAZA VEDA KUPASI İSTAVDER İŞBİRLİĞİYLE 15/16 EKİM -

# Name L W B
1. Bodrum ZAFER TAŞ 1 12 1
2. İstanbul ALİ ÇETİN BELENE 3 11 0
3. İzmir SABAHATTİN EVCİN 3 9 0
4. Sakarya MURAT YAVUZ 3 8 1
5. İzmir BİLGEHAN GİRAY 3 8 0
6. Bodrum SOINGULI AMIROV 3 8 0
7. BFC ABDULLAH ÖZBAKIR 3 7 1
8. İstanbul CİHANGİR ÇETİNEL 3 7 0
9. Marmaris CESUR KAYA 3 7 0
10. Ankara ONUR VURUR 3 7 0
11. Göztepe GÖKAY GÜLEÇ 3 7 0
12. FATİH GÜLER 3 6 0
13. Antalya İLKER GÖÇHAN 3 6 0
14. Bodrum SABRİ BÜYÜKSOY 3 6 0
15. Bodrum YAVUZ ÇAKMAKTAŞ 3 6 0
16. Marmaris MEHMET FAHRETTİN 3 6 0
17. Ankara SERHAT KESKİN 3 6 0
18. TUHAN TOPKAÇ 3 5 0
19. S.AYVAZ AYDOĞDU 3 5 0
20. SAİT NAYMAN 3 5 0
21. Muğla CAN KALAFAT 3 5 0
22. Sakarya RIDVAN ÖZÜM 3 5 0
23. Marmaris BARKIN BAĞCI 3 5 0
24. Sakarya METİN ÖKDEN 3 5 0
25. Marmaris CÜNEYT ARABACI 3 5 0
26. İzmir ÖZER TURACI 3 5 0
27. Marmaris TURHAN FİDAN 3 4 1
28. Bursa NACİ UÇAK 3 4 1
29. Marmaris ENDER BALIKÇI 3 4 0
30. İstanbul DOĞAN SUNAR 3 4 0
31. Sakarya EROL YAŞ 3 4 0
32. YALÇIN İKİZOĞLU 3 4 0
33. Marmaris LEVENT POSTOĞLU 3 4 0
34. Marmaris RIFAT CANDAN 3 4 0
35. Bursa GÜNDÜZ GÜNEŞ 3 4 0
36. Bursa İRFAN MIZRAKÇI 3 4 0
37. Bursa Modern RUŞEN ALİ SOYLU 3 4 0
38. Marmaris ŞEVKET YALDIZ 3 4 0
39. Marmaris CANSAR CANSARAN 3 4 0
40. İstanbul DURSUN ÇETİN 3 4 0
41. İstanbul MURAT KAPIKIRAN 3 3 1
42. Kıbrıs Elit TUĞRUL KORUKOĞLU 3 3 0
43. İzmir ERCAN GÜLEÇ 3 3 0
44. Bursa Modern NAİL AKIN 3 3 0
45. Muğla AHMET ARTUN 3 3 0
46. İzmir MEHMET AKİŞ 3 3 0
47. Bursa OSMAN ASLAN 3 3 0
48. İzmir ŞENER KIRIKKAYA 3 3 0
49. Göztepe ADNAN KUZU 3 3 0
50. Marmaris MUSTAFA ERDOĞAN 3 3 0
51. İstanbul NECATİ DOĞANASLAN 3 3 0
52. Bursa Modern ALİ ŞİPAL 3 3 0
53. Sakarya UFUK AKSAK 3 3 0
54. Bodrum VEDAT ÜRGÜPLÜ 3 3 0
55. İzmir İBRAHİM BİRCAN 3 3 0
56. İzmir HİLMİ UĞUR DEMİR 3 3 0
57. İstanbul METİN ERİKLER 3 3 0
58. Marmaris FERHAT DÜZTAŞLIK 3 3 0
59. Bodrum ABDULLAH ENİS ÇANKIR 3 3 0
60. İzmir BURAK PEKER 3 2 0
61. Marmaris UTKU AÇIK 3 2 0
62. Bursa Modern AYSEL ÇALIŞKAN 3 2 0
63. Göztepe HİLMİ GÖÇHAN 3 2 0
64. ADNAN ÇAM 3 2 0
65. Marmaris VEDAT DEMİRTAŞ 3 2 0
66. MAZHAR ÇATAL 3 2 0
67. Sakarya BURHAN YILMAZER 3 2 0
68. Muğla MUARREM KEBABCI 3 2 0
69. Sakarya RIDVAN SEZER 3 2 0
70. Bodrum HALUK SEZENER 3 2 0
71. SEDAT ÖZCAN 3 2 0
72. İstanbul ADEM YILDIRIM 3 2 0
73. Marmaris HALİT VERÇİN 3 2 0
74. İzmir İSKENDER BERK 3 2 0
75. Sakarya RECEP SARI 3 2 0
76. MASAYUKI MOCHIZUKI 3 2 0
77. İstanbul CENK ÇORBACIOĞLU 3 2 0
78. Marmaris MURAT RUMELLİ 3 2 0
79. Göztepe SERDAR GÜRAY 3 2 0
80. Bursa AYHAN YAZ 3 2 0
81. Bodrum FİKRET DİNÇÇANKIR 3 2 0
82. İstanbul ALİ ALÇELİK 3 2 0
83. Bodrum NESRİN BECERİCİ 3 1 0
84. Marmaris NİYAZİ YAMAN 3 1 0
85. İstanbul TUĞRUL SEZGİN 3 1 0
86. İzmir ALTUĞ BURDURLU 3 1 0
87. Kıbrıs Elit DENİZ KIZILBORA 3 1 0
88. Bodrum MEHMET ÇİL 3 1 0
89. Bursa Modern NURCAN AŞIK 3 1 0
90. İzmir TUNÇ ONAN 3 1 0
91. Marmaris AYLA KARMEN ACUN 3 1 0
92. İzmir İSMAİL KÖROĞLU 3 1 0
93. Marmaris RAMAZAN ŞENER 3 1 0
94. İzmir DEĞER ALİÇ GİRAY 3 1 0
95. Marmaris NEDİM YARDIMCI 3 1 0
96. Bodrum DİDEM ÇANKIR 3 1 0
97. İzmir ZEKİ GÖNDEN 3 1 0
98. Göztepe FUAT ERDAĞ 3 1 0
99. Marmaris ORHAN İPEK 3 1 0
100. Bursa Modern GÖKHAN ŞEN 3 1 0
101. Marmaris NEVZAT KAYMAK 3 1 0
102. Marmaris UĞUR ÇAKMAKOĞLU 3 1 0
103. Marmaris SERKAN GÖKNUR 3 1 0
104. İzmir CANAN KIRIKKAYA 3 0 0
105. Bodrum METİN TURHAN 3 0 0
106. İstanbul CANER ÇELİK 3 0 0
107. Sakarya MUSTAFA YILMAZ 3 0 0
108. Marmaris ÖNDER AKGÜÇ 3 0 0
109. Marmaris AHMET BUDAK 3 0 0
110. İzmir ÖZGÜR ÇANDIR 3 0 0
111. Ankara SERKAN ERTAN 3 0 0
112. Bursa Modern UMUT GÖKGÖZ 3 0 0
113. BORA YURDUN 3 0 0
114. Marmaris DURSUN TOSUN 3 0 0
115. Bursa OYA GÜNEŞ 3 0 0
116. Bodrum BERNA ANT 3 0 0
117. İzmir TAHSİN ÇOBANOĞLU 3 0 0
118. FARUK ŞERİF 3 0 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 114
KKTC KKTC 2
Japan Japan 1
Georgia Georgia 1
Teams Win %
BodrumBodrum 55 %
SakaryaSakarya 53 %
İstanbulİstanbul 52 %
BursaBursa 49 %
İzmirİzmir 48 %
MarmarisMarmaris 46 %
Bursa ModernBursa Modern 40 %
14. Round : 16/10/2016 18:00
T1 ALİ ÇETİN 4 - 7 ZAFER TAŞ
13. Round : 16/10/2016 17:00
T1 ALİ ÇETİN 7 - 3 ZAFER TAŞ
12. Round : 16/10/2016 16:00
T1 SABAHATTİN 5 - 7 ALİ ÇETİN
T2 MURAT YAVUZ 5 - 7 ZAFER TAŞ
11. Round : 16/10/2016 14:00
T1 ALİ ÇETİN 7 - 6 BİLGEHAN G
T2 SOINGULI AMI 2 - 7 ZAFER TAŞ
T3 SABAHATTİN 7 - 4 ABDULLAH ÖZ
Sit-out : MURAT YAVUZ
10. Round : 16/10/2016 13:00
T1 BİLGEHAN G 7 - 5 CESUR KAYA
T2 SOINGULI AMI 7 - 0 GÖKAY GÜLE
T3 ALİ ÇETİN 7 - 4 ONUR VURUR
T4 CİHANGİR 6 - 7 ABDULLAH ÖZ
T5 SABAHATTİN 1 - 7 MURAT YAVUZ
Sit-out : ZAFER TAŞ
9. Round : 16/10/2016 02:00
T1 SABAHATTİN 7 - 5 ONUR VURUR
T2 ZAFER TAŞ 7 - 5 CİHANGİR
T3 SABRİ BÜY 4 - 7 MURAT YAVUZ
T4 SERHAT KESK 4 - 7 BİLGEHAN G
T5 İLKER GÖÇ 2 - 7 ALİ ÇETİN
T6 YAVUZ ÇAKMA 1 - 7 CESUR KAYA
T7 GÖKAY GÜLE 7 - 5 MEHMET FAHRE
T8 FATİH GÜLE 4 - 7 SOINGULI AMI
Sit-out : ABDULLAH ÖZBAKIR
8. Round : 16/10/2016 01:00
T1 MEHMET FAHRE 0 - 7 CİHANGİR
T2 SABAHATTİN 7 - 1 BİLGEHAN G
T3 FATİH GÜLE 2 - 7 ZAFER TAŞ
T4 METİN ÖKDE 1 - 7 GÖKAY GÜLE
T5 SABRİ BÜY 7 - 5 RIDVAN ÖZÜ
T6 SERHAT KESK 7 - 6 SAİT NAYMAN
T7 YAVUZ ÇAKMA 7 - 3 NACİ UÇAK
T8 BARKIN BAĞC 3 - 7 SOINGULI AMI
T9 TUHAN TOPKA 2 - 7 ABDULLAH ÖZ
T10 ÖZER TURACI 1 - 7 ALİ ÇETİN
T11 MURAT YAVUZ 7 - 2 CÜNEYT ARAB
T12 CAN KALAFAT 3 - 7 İLKER GÖÇ
T13 S.AYVAZ AYDO 6 - 7 ONUR VURUR
T14 TURHAN FİDA 0 - 7 CESUR KAYA
7. Round : 15/10/2016 23:00
T1 ZAFER TAŞ 7 - 6 BİLGEHAN G
T2 RIDVAN ÖZÜ 2 - 7 CİHANGİR
T3 FATİH GÜLE 7 - 2 GÖKAY GÜLE
T4 İLKER GÖÇ 6 - 7 MEHMET FAHRE
T5 CAN KALAFAT 2 - 7 ONUR VURUR
T6 SABAHATTİN 7 - 4 SABRİ BÜY
T7 YALÇIN İK 6 - 7 SERHAT KESK
T8 ŞEVKET YALD 4 - 7 CESUR KAYA
T9 EROL YAŞ 0 - 7 YAVUZ ÇAKMA
T10 DOĞAN SUNAR 4 - 7 NACİ UÇAK
T11 DURSUN ÇET 4 - 7 ABDULLAH ÖZ
T12 CANSAR CANSA 5 - 7 SOINGULI AMI
T13 MURAT YAVUZ 7 - 6 RUŞEN ALİ
T14 TUHAN TOPKA 7 - 3 ENDER BALIK
T15 GÜNDÜZ GÜ 5 - 7 ÖZER TURACI
T16 ALİ ÇETİN 4 - 7 CÜNEYT ARAB
T17 METİN ÖKDE 7 - 0 RIFAT CANDAN
T18 MURAT KAPIKI 5 - 7 SAİT NAYMAN
T19 BARKIN BAĞC 7 - 5 LEVENT POSTO
T20 S.AYVAZ AYDO 7 - 1 İRFAN MIZRA
Sit-out : TURHAN FİDAN
6. Round : 15/10/2016 22:00
T1 MEHMET FAHRE 1 - 7 BİLGEHAN G
T2 SABRİ BÜY 7 - 2 SOINGULI AMI
T3 BARKIN BAĞC 1 - 7 CİHANGİR
T4 FATİH GÜLE 7 - 0 İRFAN MIZRA
T5 İLKER GÖÇ 7 - 3 RIFAT CANDAN
T6 CAN KALAFAT 7 - 1 CÜNEYT ARAB
T7 MURAT YAVUZ 4 - 7 ALİ ÇETİN
T8 SABAHATTİN 7 - 2 EROL YAŞ
T9 RIDVAN ÖZÜ 7 - 0 CESUR KAYA
T10 RUŞEN ALİ 2 - 7 ZAFER TAŞ
T11 ONUR VURUR 7 - 6 YAVUZ ÇAKMA
T12 NECATİ DOĞ 2 - 7 ABDULLAH ÖZ
T13 GÜNDÜZ GÜ 7 - 4 ŞENER KIRIK
T14 ŞEVKET YALD 7 - 4 NAİL AKIN
T15 DOĞAN SUNAR 7 - 4 MUSTAFA ERDO
T16 ADNAN KUZU 1 - 7 LEVENT POSTO
T17 ENDER BALIK 7 - 0 HİLMİ UĞU
T18 MEHMET AKİ 6 - 7 ÖZER TURACI
T19 YALÇIN İK 7 - 2 VEDAT ÜRGÜ
T20 CANSAR CANSA 7 - 3 OSMAN ASLAN
T21 TUHAN TOPKA 7 - 5 TUĞRUL KORU
T22 ABDULLAH EN 4 - 7 SAİT NAYMAN
T23 ALİ ŞİPAL 1 - 7 METİN ÖKDE
T24 UFUK AKSAK 6 - 7 SERHAT KESK
T25 METİN ERİK 4 - 7 NACİ UÇAK
T26 DURSUN ÇET 7 - 5 ERCAN GÜLE
T27 TURHAN FİDA 7 - 4 AHMET ARTUN
T28 FERHAT DÜZT 3 - 7 S.AYVAZ AYDO
T29 GÖKAY GÜLE 7 - 5 İBRAHİM B
Sit-out : MURAT KAPIKIRAN
5. Round : 15/10/2016 20:00
T1 CİHANGİR 5 - 7 BİLGEHAN G
T2 SOINGULI AMI 1 - 7 MEHMET FAHRE
T3 GÖKAY GÜLE 2 - 7 ZAFER TAŞ
T4 OSMAN ASLAN 4 - 7 İRFAN MIZRA
T5 CAN KALAFAT 7 - 4 LEVENT POSTO
T6 MURAT YAVUZ 4 - 7 RIDVAN ÖZÜ
T7 FATİH GÜLE 7 - 3 MEHMET AKİ
T8 ALİ ÇETİN 7 - 4 HİLMİ UĞU
T9 ONUR VURUR 7 - 3 İBRAHİM B
T10 AHMET ARTUN 5 - 7 CÜNEYT ARAB
T11 S.AYVAZ AYDO 0 - 7 EROL YAŞ
T12 SAİT NAYMAN 5 - 7 CESUR KAYA
T13 RUŞEN ALİ 7 - 6 TUHAN TOPKA
T14 SABAHATTİN 7 - 4 ÖZER TURACI
T15 BARKIN BAĞC 7 - 1 ABDULLAH ÖZ
T16 METİN ERİK 0 - 7 İLKER GÖÇ
T17 ENDER BALIK 4 - 7 YAVUZ ÇAKMA
T18 DOĞAN SUNAR 3 - 7 RIFAT CANDAN
T19 ADEM YILDIRI 3 - 7 ŞEVKET YALD
T20 AYSEL ÇALI 6 - 7 SERHAT KESK
T21 ŞENER KIRIK 7 - 3 HALUK SEZENE
T22 ADNAN KUZU 7 - 0 CENK ÇORBAC
T23 FERHAT DÜZT 7 - 5 ADNAN ÇAM
T24 NECATİ DOĞ 7 - 2 MURAT RUMELL
T25 UFUK AKSAK 7 - 3 HALİT VERÇ
T26 ALİ ŞİPAL 7 - 6 UTKU AÇIK
T27 FİKRET DİN 2 - 7 MUSTAFA ERDO
T28 ALİ ALÇEL 5 - 7 ABDULLAH EN
T29 RIDVAN SEZER 2 - 7 TURHAN FİDA
T30 MUARREM KEBA 2 - 7 ERCAN GÜLE
T31 CANSAR CANSA 7 - 6 VEDAT DEMİR
T32 DURSUN ÇET 7 - 4 RECEP SARI
T33 TUĞRUL KORU 7 - 2 AYHAN YAZ
T34 SERDAR GÜRA 5 - 7 NAİL AKIN
T35 YALÇIN İK 7 - 2 HİLMİ GÖ
T36 GÜNDÜZ GÜ 7 - 3 MAZHAR ÇATA
T37 VEDAT ÜRGÜ 7 - 3 MASAYUKI MOC
T38 METİN ÖKDE 7 - 2 İSKENDER BE
T39 BURAK PEKER 6 - 7 NACİ UÇAK
T40 SABRİ BÜY 7 - 2 BURHAN YILMA
T41 MURAT KAPIKI 7 - 5 SEDAT ÖZCAN
4. Round : 15/10/2016 19:00
T1 OSMAN ASLAN 5 - 7 MEHMET FAHRE
T2 SOINGULI AMI 7 - 0 İBRAHİM B
T3 ÖZER TURACI 2 - 7 BİLGEHAN G
T4 HİLMİ UĞU 0 - 7 ZAFER TAŞ
T5 GÖKAY GÜLE 7 - 1 CESUR KAYA
T6 MEHMET AKİ 2 - 7 MURAT YAVUZ
T7 SABAHATTİN 1 - 7 CİHANGİR
T8 S.AYVAZ AYDO 7 - 3 GÜNDÜZ GÜ
T9 BARKIN BAĞC 7 - 1 MURAT KAPIKI
T10 ADEM YILDIRI 4 - 7 RIDVAN ÖZÜ
T11 ŞENER KIRIK 5 - 7 AHMET ARTUN
T12 ENDER BALIK 7 - 1 AYHAN YAZ
T13 CAN KALAFAT 7 - 0 METİN ÖKDE
T14 TUHAN TOPKA 7 - 5 SEDAT ÖZCAN
T15 FATİH GÜLE 7 - 5 UTKU AÇIK
T16 DOĞAN SUNAR 7 - 6 RIDVAN SEZER
T17 ADNAN KUZU 1 - 7 CÜNEYT ARAB
T18 ŞEVKET YALD 3 - 7 RUŞEN ALİ
T19 VEDAT DEMİR 1 - 7 SAİT NAYMAN
T20 NAİL AKIN 4 - 7 ALİ ÇETİN
T21 METİN ERİK 7 - 6 MUARREM KEBA
T22 FERHAT DÜZT 2 - 7 SABRİ BÜY
T23 CENK ÇORBAC 0 - 7 ABDULLAH ÖZ
T24 NECATİ DOĞ 3 - 7 RIFAT CANDAN
T25 TURHAN FİDA 4 - 7 ONUR VURUR
T26 SERHAT KESK 4 - 7 LEVENT POSTO
T27 HİLMİ GÖ 5 - 7 YAVUZ ÇAKMA
T28 İLKER GÖÇ 7 - 4 ERCAN GÜLE
T29 DURSUN ÇET 0 - 7 İRFAN MIZRA
T30 SERDAR GÜRA 1 - 7 EROL YAŞ
T31 AYSEL ÇALI 7 - 0 TUNÇ ONAN
T32 ALİ ŞİPAL 7 - 5 NİYAZİ YAM
T33 İSKENDER BE 7 - 4 MEHMET ÇİL
T34 GÖKHAN ŞEN 4 - 7 VEDAT ÜRGÜ
T35 RECEP SARI 7 - 6 UĞUR ÇAKMA
T36 BURAK PEKER 7 - 0 ORHAN İPEK
T37 ZEKİ GÖNDE 3 - 7 MAZHAR ÇATA
T38 ALTUĞ BURDU 5 - 7 MASAYUKI MOC
T39 YALÇIN İK 7 - 3 NEVZAT KAYMA
T40 DEĞER ALİ 0 - 7 UFUK AKSAK
T41 TUĞRUL KORU 7 - 0 FUAT ERDAĞ
T42 ALİ ALÇEL 7 - 6 NESRİN BECE
T43 MURAT RUMELL 7 - 2 NEDİM YARDI
T44 SERKAN GÖKN 1 - 7 BURHAN YILMA
T45 CANSAR CANSA 7 - 5 DENİZ KIZIL
T46 İSMAİL KÖ 0 - 7 HALUK SEZENE
T47 DİDEM ÇANK 3 - 7 ABDULLAH EN
T48 NURCAN AŞIK 3 - 7 FİKRET DİN
T49 TUĞRUL SEZG 6 - 7 ADNAN ÇAM
T50 RAMAZAN ŞEN 6 - 7 MUSTAFA ERDO
T51 AYLA KARMEN 5 - 7 HALİT VERÇ
Sit-out : NACİ UÇAK
3. Round : 15/10/2016 17:00
T1 EROL YAŞ 1 - 7 ZAFER TAŞ
T2 UTKU AÇIK 5 - 7 İBRAHİM B
T3 S.AYVAZ AYDO 1 - 7 OSMAN ASLAN
T4 GÖKAY GÜLE 7 - 4 RIDVAN ÖZÜ
T5 METİN ÖKDE 0 - 7 BİLGEHAN G
T6 DURSUN ÇET 0 - 7 MURAT YAVUZ
T7 SABAHATTİN 7 - 2 RIFAT CANDAN
T8 RIDVAN SEZER 1 - 7 CİHANGİR
T9 MEHMET AKİ 7 - 6 İRFAN MIZRA
T10 HİLMİ UĞU 7 - 2 VEDAT DEMİR
T11 MEHMET FAHRE 7 - 5 ALİ ÇETİN
T12 SOINGULI AMI 7 - 3 MURAT KAPIKI
T13 BARKIN BAĞC 5 - 7 ÖZER TURACI
T14 AHMET ARTUN 4 - 7 CESUR KAYA
T15 FERHAT DÜZT 7 - 5 NİYAZİ YAM
T16 VEDAT ÜRGÜ 4 - 7 ONUR VURUR
T17 FATİH GÜLE 7 - 5 BURAK PEKER
T18 YALÇIN İK 1 - 7 ŞENER KIRIK
T19 AYLA KARMEN 2 - 7 METİN ERİK
T20 SERHAT KESK 7 - 2 NESRİN BECE
T21 GÜNDÜZ GÜ 7 - 2 HALİT VERÇ
T22 CAN KALAFAT 7 - 2 ORHAN İPEK
T23 ŞEVKET YALD 7 - 6 DENİZ KIZIL
T24 İLKER GÖÇ 7 - 1 ALTUĞ BURDU
T25 RAMAZAN ŞEN 2 - 7 SEDAT ÖZCAN
T26 ADNAN KUZU 7 - 1 ERCAN GÜLE
T27 FUAT ERDAĞ 2 - 7 SAİT NAYMAN
T28 HİLMİ GÖ 7 - 0 FİKRET DİN
T29 DİDEM ÇANK 1 - 7 ENDER BALIK
T30 CENK ÇORBAC 7 - 5 İSKENDER BE
T31 ADEM YILDIRI 7 - 0 NACİ UÇAK
T32 ABDULLAH EN 1 - 7 ABDULLAH ÖZ
T33 NECATİ DOĞ 7 - 6 MEHMET ÇİL
T34 SERKAN GÖKN 0 - 7 DOĞAN SUNAR
T35 TUHAN TOPKA 7 - 2 BURHAN YILMA
T36 AYSEL ÇALI 6 - 7 AYHAN YAZ
T37 DEĞER ALİ 3 - 7 YAVUZ ÇAKMA
T38 SERDAR GÜRA 7 - 5 ZEKİ GÖNDE
T39 NAİL AKIN 7 - 1 NEDİM YARDI
T40 RUŞEN ALİ 7 - 4 GÖKHAN ŞEN
T41 SABRİ BÜY 7 - 2 ALİ ALÇEL
T42 TUNÇ ONAN 3 - 7 CÜNEYT ARAB
T43 NURCAN AŞIK 2 - 7 MUARREM KEBA
T44 RECEP SARI 3 - 7 TURHAN FİDA
T45 OYA GÜNEŞ 3 - 7 MUSTAFA ERDO
T46 DURSUN TOSUN 1 - 7 MAZHAR ÇATA
T47 ALİ ŞİPAL 7 - 3 SERKAN ERTAN
T48 UMUT GÖKGÖ 5 - 7 LEVENT POSTO
T49 CANER ÇELİ 0 - 7 MASAYUKI MOC
T50 TAHSİN ÇOB 3 - 7 TUĞRUL SEZG
T51 ADNAN ÇAM 7 - 3 BERNA ANT
T52 UFUK AKSAK 7 - 6 CANAN KIRIKK
T53 NEVZAT KAYMA 7 - 6 ÖNDER AKGÜ
T54 ÖZGÜR ÇAN 6 - 7 UĞUR ÇAKMA
T55 MUSTAFA YILM 3 - 7 MURAT RUMELL
T56 HALUK SEZENE 7 - 5 METİN TURHA
T57 İSMAİL KÖ 7 - 3 BORA YURDUN
T58 FARUK ŞERİ 1 - 7 CANSAR CANSA
T59 TUĞRUL KORU 7 - 1 AHMET BUDAK
2. Round : 15/10/2016 15:00
T1 FUAT ERDAĞ 5 - 9 CİHANGİR
T2 MUARREM KEBA 4 - 9 İRFAN MIZRA
T3 MURAT YAVUZ 9 - 2 CAN KALAFAT
T4 HİLMİ UĞU 9 - 7 NACİ UÇAK
T5 RECEP SARI 7 - 9 İBRAHİM B
T6 ENDER BALIK 8 - 9 ALİ ÇETİN
T7 İSKENDER BE 3 - 9 RIFAT CANDAN
T8 S.AYVAZ AYDO 9 - 2 SAİT NAYMAN
T9 MEHMET FAHRE 9 - 8 NEDİM YARDI
T10 DURSUN ÇET 9 - 5 ALTUĞ BURDU
T11 YALÇIN İK 4 - 9 RIDVAN ÖZÜ
T12 SOINGULI AMI 9 - 2 CÜNEYT ARAB
T13 RUŞEN ALİ 6 - 9 CESUR KAYA
T14 TUHAN TOPKA 7 - 9 OSMAN ASLAN
T15 ADEM YILDIRI 2 - 9 VEDAT DEMİR
T16 BİLGEHAN G 9 - 8 NİYAZİ YAM
T17 ÖZER TURACI 9 - 8 NECATİ DOĞ
T18 BARKIN BAĞC 9 - 7 TUNÇ ONAN
T19 AYLA KARMEN 3 - 9 EROL YAŞ
T20 GÖKAY GÜLE 9 - 7 ONUR VURUR
T21 RIDVAN SEZER 9 - 4 SEDAT ÖZCAN
T22 UTKU AÇIK 9 - 6 BURHAN YILMA
T23 NAİL AKIN 5 - 9 ZAFER TAŞ
T24 SABAHATTİN 9 - 8 NESRİN BECE
T25 GÜNDÜZ GÜ 6 - 9 METİN ÖKDE
T26 MEHMET AKİ 9 - 5 BURAK PEKER
T27 SERHAT KESK 0 - 9 ERCAN GÜLE
T28 SABRİ BÜY 7 - 9 AHMET ARTUN
T29 FİKRET DİN 2 - 9 MURAT KAPIKI
T30 ÖNDER AKGÜ 7 - 9 ORHAN İPEK
T31 TURHAN FİDA 9 - 7 MUSTAFA ERDO
T32 DURSUN TOSUN 5 - 9 DİDEM ÇANK
T33 TUĞRUL SEZG 6 - 9 ADNAN KUZU
T34 GÖKHAN ŞEN 9 - 7 SERKAN ERTAN
T35 TUĞRUL KORU 4 - 9 ŞENER KIRIK
T36 CANSAR CANSA 7 - 9 ZEKİ GÖNDE
T37 FERHAT DÜZT 9 - 8 ALİ ŞİPAL
T38 NEVZAT KAYMA 7 - 9 YAVUZ ÇAKMA
T39 RAMAZAN ŞEN 9 - 4 MURAT RUMELL
T40 HİLMİ GÖ 9 - 2 BORA YURDUN
T41 NURCAN AŞIK 8 - 9 LEVENT POSTO
T42 DEĞER ALİ 9 - 8 METİN TURHA
T43 UMUT GÖKGÖ 5 - 9 ABDULLAH ÖZ
T44 ALİ ALÇEL 9 - 8 AHMET BUDAK
T45 İSMAİL KÖ 8 - 9 ABDULLAH EN
T46 SERKAN GÖKN 9 - 7 ÖZGÜR ÇAN
T47 ŞEVKET YALD 9 - 2 UFUK AKSAK
T48 SERDAR GÜRA 9 - 8 ADNAN ÇAM
T49 HALUK SEZENE 4 - 9 AYHAN YAZ
T50 HALİT VERÇ 9 - 2 BERNA ANT
T51 AYSEL ÇALI 9 - 5 FARUK ŞERİ
T52 DOĞAN SUNAR 9 - 1 UĞUR ÇAKMA
T53 CENK ÇORBAC 9 - 4 MASAYUKI MOC
T54 VEDAT ÜRGÜ 9 - 6 CANAN KIRIKK
T55 İLKER GÖÇ 9 - 6 MAZHAR ÇATA
T56 METİN ERİK 9 - 6 OYA GÜNEŞ
T57 MUSTAFA YILM 6 - 9 DENİZ KIZIL
T58 FATİH GÜLE 9 - 1 TAHSİN ÇOB
T59 CANER ÇELİ 7 - 9 MEHMET ÇİL
1. Round :
T1 S.AYVAZ AYDO 9 - 5 LEVENT POSTO
T2 FERHAT DÜZT 6 - 9 SERHAT KESK
T3 TUĞRUL SEZG 8 - 9 SEDAT ÖZCAN
T4 GÖKHAN ŞEN 0 - 9 ENDER BALIK
T5 ALTUĞ BURDU 9 - 1 NEVZAT KAYMA
T6 GÖKAY GÜLE 9 - 7 BORA YURDUN
T7 MUARREM KEBA 9 - 5 ABDULLAH ÖZ
T8 AHMET BUDAK 4 - 9 RIFAT CANDAN
T9 RUŞEN ALİ 9 - 6 SERDAR GÜRA
T10 SABRİ BÜY 6 - 9 TURHAN FİDA
T11 DEĞER ALİ 7 - 6 GÜNDÜZ GÜ
T12 NİYAZİ YAM 9 - 5 MAZHAR ÇATA
T13 ÖNDER AKGÜ 1 - 9 CESUR KAYA
T14 TUNÇ ONAN 9 - 2 ZEKİ GÖNDE
T15 ŞEVKET YALD 3 - 9 BURAK PEKER
T16 FARUK ŞERİ 3 - 9 CÜNEYT ARAB
T17 ADEM YILDIRI 9 - 6 TAHSİN ÇOB
T18 METİN ERİK 4 - 9 CAN KALAFAT
T19 RIDVAN SEZER 9 - 4 DENİZ KIZIL
T20 RIDVAN ÖZÜ 9 - 7 ORHAN İPEK
T21 ALİ ŞİPAL 7 - 9 RECEP SARI
T22 BARKIN BAĞC 9 - 4 HİLMİ GÖ
T23 İLKER GÖÇ 2 - 9 AHMET ARTUN
T24 VEDAT ÜRGÜ 4 - 9 HİLMİ UĞU
T25 OSMAN ASLAN 9 - 6 DURSUN TOSUN
T26 MURAT RUMELL 2 - 9 NESRİN BECE
T27 YALÇIN İK 9 - 6 HALUK SEZENE
T28 SABAHATTİN 9 - 4 DİDEM ÇANK
T29 SERKAN GÖKN 4 - 9 NURCAN AŞIK
T30 CİHANGİR 9 - 3 METİN TURHA
T31 ADNAN ÇAM 8 - 9 İRFAN MIZRA
T32 İSMAİL KÖ 5 - 9 İSKENDER BE
T33 TUHAN TOPKA 9 - 2 ABDULLAH EN
T34 FİKRET DİN 9 - 4 UĞUR ÇAKMA
T35 MURAT KAPIKI 9 - 4 MUSTAFA ERDO
T36 DURSUN ÇET 9 - 4 HALİT VERÇ
T37 UFUK AKSAK 3 - 9 VEDAT DEMİR
T38 UTKU AÇIK 9 - 4 YAVUZ ÇAKMA
T39 CANSAR CANSA 1 - 9 ALİ ÇETİN
T40 AYLA KARMEN 9 - 3 UMUT GÖKGÖ
T41 TUĞRUL KORU 7 - 9 NEDİM YARDI
T42 SERKAN ERTAN 3 - 9 NACİ UÇAK
T43 METİN ÖKDE 9 - 2 RAMAZAN ŞEN
T44 FATİH GÜLE 6 - 9 NECATİ DOĞ
T45 ZAFER TAŞ 9 - 5 BERNA ANT
T46 MEHMET FAHRE 9 - 8 CENK ÇORBAC
T47 ADNAN KUZU 5 - 9 EROL YAŞ
T48 MEHMET AKİ 9 - 2 MASAYUKI MOC
T49 BURHAN YILMA 9 - 4 CANAN KIRIKK
T50 MURAT YAVUZ 9 - 0 ŞENER KIRIK
T51 OYA GÜNEŞ 3 - 9 ÖZER TURACI
T52 DOĞAN SUNAR 4 - 9 SAİT NAYMAN
T53 MUSTAFA YILM 5 - 9 FUAT ERDAĞ
T54 ERCAN GÜLE 9 - 6 MEHMET ÇİL
T55 CANER ÇELİ 7 - 9 ONUR VURUR
T56 ÖZGÜR ÇAN 0 - 9 BİLGEHAN G
T57 İBRAHİM B 9 - 4 AYHAN YAZ
T58 ALİ ALÇEL 0 - 9 SOINGULI AMI
T59 AYSEL ÇALI 2 - 9 NAİL AKIN



Flag Counter
Play Backgammon