FT Backgammon Tournament System

TTB BURSA 2018 MART NİSAN MAYIS SEZONU PLAYOFF -

# Name L B
1. Bursa SERTAÇ ADLEYBA 2 2
2. Bursa İBRAHİM TERZİ 4 1
3. Bursa ADNAN TAYFUR 4 1
4. Bursa SERVET KÖMÜRCÜOĞLU 4 0
5. Bursa İRFAN MIZRAKÇI 4 1
6. Bursa FAİK YILMAZ 4 0
7. Bursa SONER IŞILAR 4 0
8. Bursa EŞREF TURHAN 4 0
9. ÖMER KIZILŞİMŞEK 4 0
10. Bursa SELİN KURT TALİPOĞLU 4 1
11. Bursa SEÇKİN YAVAŞ 4 0
12. Bursa FİLİZ HÜLYA GÜNAL 4 0
13. Bursa BEKİR ÖZBAKIR 4 0
14. Bursa İSMAİL YİĞİT 4 0
15. GÜRBÜZ AKIN ALKAN 4 0
16. Bursa OYA GÜNEŞ 4 0
17. Bursa HAKAN HAFIZ 4 0
18. Bursa NACİ UÇAK 4 0
19. Bursa ZEHRA AYDIN 4 0
20. Bursa MEHMET DALAY 4 0
21. Bursa GÜNDÜZ GÜNEŞ 4 0
22. Bursa KAZIM GARİP 4 0
23. Bursa MUSTAFA ÜNER 4 0
24. Bursa ÇAĞLA ERTEN 4 0
25. Bursa ERCAN ERYILMAZ 4 0
26. Bursa YÜKSEL ŞEN 4 1
27. Bursa NESLİHAN ACAR 4 0
28. Bursa DOĞAN BOSTAN 4 0
29. Bursa SEDAT AKTAŞ 4 0
30. Bursa ABDULLAH ÖZBAKIR 4 0
31. Bursa EMİR ERTEN 4 1
32. Bursa MURAT KIZILŞİMŞEK 4 0
33. Bursa AVNİ ÇAKIR 4 0
34. Bursa MEHMET ALP 4 0
35. Bursa AYHAN YAZ 4 0
36. Bursa ADEM KARAMAN 4 0
37. Bursa SEFA ÖZÖKTEM 4 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 37
Associations
Bursa Bursa 35
Others Others 2
12. Round : 12/05/2018 22:00
T1 SERTAÇ ADLE 7 - 0 İBRAHİM TE
11. Round : 12/05/2018 22:00
T1 İBRAHİM TE 7 - 5 ADNAN TAYFUR
Sit-out : SERTAÇ ADLEYBA
10. Round : 12/05/2018 21:00
T1 SERTAÇ ADLE 3 - 7 ADNAN TAYFUR
Sit-out : İBRAHİM TERZİ
9. Round : 12/05/2018 21:00
T1 SERVET KÖM 0 - 7 ADNAN TAYFUR
T2 İBRAHİM TE 7 - 4 İRFAN MIZRA
Sit-out : SERTAÇ ADLEYBA
8. Round : 12/05/2018 20:00
T1 SERTAÇ ADLE 7 - 2 SONER IŞILA
T2 SERVET KÖM 7 - 1 İRFAN MIZRA
T3 FAİK YILMAZ 6 - 7 İBRAHİM TE
Sit-out : ADNAN TAYFUR
7. Round : 12/05/2018 19:00
T1 FAİK YILMAZ 6 - 7 SONER IŞILA
T2 SERTAÇ ADLE 7 - 1 ADNAN TAYFUR
T3 SELİN KURT 5 - 7 İRFAN MIZRA
T4 EŞREF TURHA 2 - 7 SERVET KÖM
T5 İBRAHİM TE 7 - 2 ÖMER KIZIL
6. Round : 12/05/2018 18:00
T1 ADNAN TAYFUR 7 - 3 SONER IŞILA
T2 FAİK YILMAZ 7 - 6 ÖMER KIZIL
T3 SERTAÇ ADLE 7 - 1 FİLİZ HÜL
T4 BEKİR ÖZBA 0 - 7 İRFAN MIZRA
T5 EŞREF TURHA 7 - 5 GÜRBÜZ AKI
T6 SEÇKİN YAV 3 - 7 SERVET KÖM
T7 İBRAHİM TE 7 - 6 İSMAİL Yİ
Sit-out : SELİN KURT TALİPOĞLU
5. Round : 12/05/2018 17:00
T1 SEÇKİN YAV 0 - 7 ADNAN TAYFUR
T2 OYA GÜNEŞ 3 - 7 FAİK YILMAZ
T3 SERTAÇ ADLE 7 - 6 HAKAN HAFIZ
T4 FİLİZ HÜL 7 - 3 GÜRBÜZ AKI
T5 BEKİR ÖZBA 6 - 7 SONER IŞILA
T6 SERVET KÖM 2 - 7 ÖMER KIZIL
T7 EŞREF TURHA 7 - 2 İBRAHİM TE
T8 İRFAN MIZRA 7 - 4 ZEHRA AYDIN
T9 SELİN KURT 7 - 4 MEHMET DALAY
T10 İSMAİL Yİ 7 - 2 NACİ UÇAK
4. Round : 12/05/2018 16:00
T1 HAKAN HAFIZ 2 - 7 ADNAN TAYFUR
T2 SEÇKİN YAV 7 - 1 BEKİR ÖZBA
T3 OYA GÜNEŞ 7 - 4 YÜKSEL ŞEN
T4 FAİK YILMAZ 7 - 0 ERCAN ERYILM
T5 EŞREF TURHA 5 - 7 FİLİZ HÜL
T6 SERTAÇ ADLE 7 - 6 GÜNDÜZ GÜ
T7 SERVET KÖM 7 - 1 ÇAĞLA ERTE
T8 ÖMER KIZIL 7 - 4 İRFAN MIZRA
T9 SELİN KURT 2 - 7 SONER IŞILA
T10 GÜRBÜZ AKI 7 - 3 İBRAHİM TE
T11 İSMAİL Yİ 2 - 7 ZEHRA AYDIN
T12 KAZIM GARİP 5 - 7 NACİ UÇAK
T13 MUSTAFA ÜNE 4 - 7 MEHMET DALAY
3. Round : 12/05/2018 15:00
T1 İBRAHİM TE 2 - 7 ADNAN TAYFUR
T2 SEÇKİN YAV 7 - 2 ERCAN ERYILM
T3 EŞREF TURHA 5 - 7 HAKAN HAFIZ
T4 SONER IŞILA 7 - 4 ÖMER KIZIL
T5 OYA GÜNEŞ 0 - 7 BEKİR ÖZBA
T6 GÜRBÜZ AKI 7 - 3 ZEHRA AYDIN
T7 FAİK YILMAZ 7 - 4 MUSTAFA ÜNE
T8 İRFAN MIZRA 7 - 6 İSMAİL Yİ
T9 SEDAT AKTAŞ 2 - 7 SERTAÇ ADLE
T10 SERVET KÖM 7 - 2 NACİ UÇAK
T11 FİLİZ HÜL 7 - 0 MEHMET DALAY
T12 EMİR ERTEN 1 - 7 GÜNDÜZ GÜ
T13 DOĞAN BOSTA 5 - 7 SELİN KURT
T14 NESLİHAN AC 6 - 7 KAZIM GARİP
T15 ABDULLAH ÖZ 5 - 7 ÇAĞLA ERTE
Sit-out : YÜKSEL ŞEN
2. Round : 12/05/2018 13:00
T1 FAİK YILMAZ 4 - 7 BEKİR ÖZBA
T2 SERVET KÖM 5 - 7 ERCAN ERYILM
T3 ÖMER KIZIL 7 - 6 NACİ UÇAK
T4 DOĞAN BOSTA 1 - 7 SEÇKİN YAV
T5 SEDAT AKTAŞ 6 - 7 SONER IŞILA
T6 OYA GÜNEŞ 7 - 6 ZEHRA AYDIN
T7 ADNAN TAYFUR 7 - 5 İRFAN MIZRA
T8 EŞREF TURHA 7 - 5 GÜNDÜZ GÜ
T9 HAKAN HAFIZ 7 - 6 YÜKSEL ŞEN
T10 AVNİ ÇAKIR 6 - 7 ÇAĞLA ERTE
T11 SEFA ÖZÖKT 2 - 7 İSMAİL Yİ
T12 SERTAÇ ADLE 7 - 6 NESLİHAN AC
T13 MEHMET DALAY 7 - 4 ABDULLAH ÖZ
T14 MEHMET ALP 5 - 7 MUSTAFA ÜNE
T15 FİLİZ HÜL 7 - 5 KAZIM GARİP
T16 GÜRBÜZ AKI 7 - 5 MURAT KIZIL
T17 AYHAN YAZ 0 - 7 SELİN KURT
T18 ADEM KARAMAN 4 - 7 İBRAHİM TE
Sit-out : EMİR ERTEN
1. Round :
T1 AVNİ ÇAKIR 5 - 9 HAKAN HAFIZ
T2 AYHAN YAZ 7 - 9 SONER IŞILA
T3 SEFA ÖZÖKT 1 - 9 NACİ UÇAK
T4 BEKİR ÖZBA 9 - 2 SELİN KURT
T5 İBRAHİM TE 9 - 8 KAZIM GARİP
T6 SERVET KÖM 9 - 8 MUSTAFA ÜNE
T7 OYA GÜNEŞ 9 - 0 GÜRBÜZ AKI
T8 SERTAÇ ADLE 8 - 9 SEÇKİN YAV
T9 FİLİZ HÜL 6 - 9 ÖMER KIZIL
T10 ADEM KARAMAN 1 - 9 FAİK YILMAZ
T11 MEHMET ALP 6 - 9 EŞREF TURHA
T12 DOĞAN BOSTA 9 - 6 EMİR ERTEN
T13 ERCAN ERYILM 9 - 6 ÇAĞLA ERTE
T14 ADNAN TAYFUR 9 - 7 MURAT KIZIL
T15 NESLİHAN AC 8 - 9 ZEHRA AYDIN
T16 GÜNDÜZ GÜ 9 - 2 ABDULLAH ÖZ
T17 MEHMET DALAY 7 - 9 YÜKSEL ŞEN
T18 SEDAT AKTAŞ 9 - 8 İSMAİL Yİ
Sit-out : İRFAN MIZRAKÇI



Flag Counter