FT Backgammon Tournament System

PASHABGT- 17th CYPRUS OPEN -

# Name L W B
1. KAKHABER NATCHKEBIA 1 11 1
2. CİHANGİR ÇETİNEL 3 10 0
3. JUERGEN ORLOWSKI 3 9 0
4. ÖMER MERT GÜLAÇTI 3 8 1
5. UMUR ARAS 3 8 0
6. YASİN OKAL 3 8 0
7. MEHMET ALİ AKPOLAT 3 8 0
8. NISSIM MURCIANO 3 7 0
9. JACOB OMRAD 3 7 0
10. SOINGULI AMIROV 3 6 1
11. SIMON ARDAGIDZE 3 6 0
12. ALİ ÇETİN BELENE 3 6 0
13. TANER UÇARER 3 6 0
14. DAVID PRESSER 3 6 0
15. MEIR MORDECHAY 3 6 0
16. MEHMET ÇİL 3 6 0
17. BÜLENT BAHAR 3 5 0
18. YUVAL YAVNIELI 3 5 0
19. SERDAR ÖZKAYA 3 5 0
20. SHIMON KAGAN 3 5 0
21. HALİL TULAN 3 5 0
22. ALAATTİN ÖZALTUN 3 5 0
23. HEFTZ MOALM 3 5 0
24. MEHMET KUTLU KÜÇÜKYÖR 3 5 0
25. MURAT ÖZYILMAZ 3 5 0
26. HİSAR UYAR 3 5 0
27. JEAN ABI HAIDER 3 4 0
28. MERAL YILMAZ 3 4 0
29. ERCAN AKIN 3 4 0
30. Nariman Rezapour 3 4 0
31. İBRAHİM KARACA 3 4 0
32. AYKUT UZEL 3 4 0
33. Konrad Fröschl 3 4 0
34. ILYA MEGLASHVILI 3 4 0
35. SABRİ BÜYÜKSOY 3 4 0
36. OZAN ÖZGÜR 3 4 0
37. FELIX ZIVA 3 4 0
38. MURAT HAZIR 3 4 0
39. MURAT MURAT 3 4 0
40. KAĞAN KARAKAYA 3 3 0
41. CEMALETTİN YÜKSEL 3 3 0
42. BÜLENT ERCİYAS 3 3 0
43. ATANAS TACHEV 3 3 0
44. YILMAZ YİĞİT 3 3 0
45. IVAYLO ZAHARIEV 3 3 0
46. OKTAY LÖKBAŞ 3 3 0
47. SHAY ASRAFF 3 3 0
48. YURI AKOPOV 3 3 0
49. Minh NGUYEN 3 3 0
50. TALAT BAĞIBALA 3 3 0
51. Tilman SÖHNCHEN 3 3 0
52. NESRİN BECERİCİ 3 3 0
53. OZAN GÜNDOĞDU 3 3 0
54. Stephane Tremet 3 3 0
55. POURYA MAHOTI 3 3 0
56. SERKAN ÇALIŞIR 3 3 0
57. HÜSEYYİN GÜLER 3 2 0
58. BERKANT BİLGİ 3 2 0
59. REFİK VURAL 3 2 0
60. MEHMET TURAN POLAT 3 2 0
61. NEDİM YARDIMCI 3 2 0
62. RICARDO MALAS 3 2 0
63. YOAV IDA 3 2 0
64. TURAN KAYA 3 2 0
65. FUAT ERDAĞ 3 2 0
66. HANON RAFY 3 2 0
67. DİNÇER GÜNEŞ 3 2 0
68. ERHAN YENİŞEN 3 2 0
69. Veselin Dyakov 3 2 0
70. BURAK ÇULHACI 3 2 0
71. HALUK TECER 3 2 0
72. KEMAL OKAL 3 2 0
73. MUHSİN YAYINTAŞ 3 2 0
74. GAVRIEL MENASHEROV 3 2 0
75. ROSEN STOYANOV 3 2 0
76. CÜNEYT ARGUN GENÇ 3 2 0
77. FAYSAL SABUNCUOĞLU 3 2 0
78. TONI BERNABA 3 1 0
79. ARTUR PETROSYAN 3 1 0
80. ALBERT KHODADD 3 1 0
81. İLYAS YAVUZ 3 1 0
82. ADAM PRAGER 3 1 0
83. SASON SHEMESH 3 1 0
84. SELAHATTİN HACIOĞLU 3 1 0
85. KONSTANTINOS MITRELIS 3 1 0
86. YAVUZ GENÇ 3 1 0
87. CEMAL ÖZTEMİZ 3 1 0
88. HALDUN ENGİN 3 1 0
89. ERDİNÇ GÜNALP 3 1 0
90. FUAT HAKAN UNCUOĞLU 3 1 0
91. DENİZ KIZILBORA 3 1 0
92. Eran LEVI 3 1 0
93. MAHİR GÜRSOY 3 1 0
94. MIHAI CATALIN ARMINIA 3 1 0
95. METİN ÇUBUK 3 1 0
96. OLCAY LÖKBAŞ 3 1 0
97. FLORIN ALEXANDRU BOBOC 3 1 0
98. İSMAİL BİLGİLİ 3 1 0
99. ŞEREF ŞEROĞLU 3 0 0
100. YAIR SHUSTER 3 0 0
101. ALİ OLGUN 3 0 0
102. DURSUN ÇETİN 3 0 0
103. HÜSEYİN ÖZDAĞ 3 0 0
104. OFIR BALALI 3 0 0
105. ABDULLAH ŞER 3 0 0
106. ATİLLA İNANLI 3 0 0
107. ESRA ÖZKAN 3 0 0
108. ELI ROYMI 3 0 0
109. GAMZE DEMİRKOL ÖZDAĞ 3 0 0
110. SALİH EKİCİ 3 0 0
111. KEMAL ERDEM 3 0 0
112. DAN GEVA 3 0 0
Show All Players
Countries
Turkey Turkey 65
Israel Israel 21
Bulgaria Bulgaria 4
Georgia Georgia 3
Lebanon Lebanon 3
France France 2
Romania Romania 2
KKTC KKTC 2
Russia Russia 2
Germany Germany 2
Greece Greece 2
Iran Iran 2
Switzerland Switzerland 1
Austria Austria 1
Teams Win %
BodrumBodrum 53 %
İstanbulİstanbul 51 %
AnkaraAnkara 40 %
13. Round : 05/05/2019 14:15
T1 CİHANGİR 3 - 9 KAKHABER NAT
12. Round : 05/05/2019 12:55
T1 JUERGEN ORLO 6 - 9 CİHANGİR
T2 ÖMER MERT G 7 - 9 KAKHABER NAT
11. Round : 05/05/2019 11:00
T1 UMUR ARAS 8 - 9 CİHANGİR
T2 JUERGEN ORLO 9 - 5 MEHMET ALİ
T3 ÖMER MERT G 9 - 6 YASİN OKAL
Sit-out : KAKHABER NATCHKEBIA
10. Round : 04/05/2019 23:00
T1 JUERGEN ORLO 1 - 9 KAKHABER NAT
T2 NISSIM MURCI 7 - 9 MEHMET ALİ
T3 UMUR ARAS 9 - 5 SOINGULI AMI
T4 JACOB OMRAD 4 - 9 YASİN OKAL
T5 ÖMER MERT G 6 - 9 CİHANGİR
9. Round : 04/05/2019 20:45
T1 JUERGEN ORLO 9 - 2 ÖMER MERT G
T2 KAKHABER NAT 9 - 7 SOINGULI AMI
T3 JACOB OMRAD 9 - 8 SIMON ARDAGI
T4 NISSIM MURCI 9 - 7 ALİ ÇETİN
T5 DAVID PRESSE 1 - 9 MEHMET ALİ
T6 TANER UÇARE 3 - 9 UMUR ARAS
T7 MEHMET ÇİL 8 - 9 CİHANGİR
T8 MEIR MORDECH 2 - 9 YASİN OKAL
8. Round : 04/05/2019 18:30
T1 ÖMER MERT G 9 - 0 SOINGULI AMI
T2 JUERGEN ORLO 9 - 7 YASİN OKAL
T3 ALİ ÇETİN 7 - 9 KAKHABER NAT
T4 MEHMET ÇİL 9 - 8 MURAT ÖZYIL
T5 MEIR MORDECH 9 - 1 SHIMON KAGAN
T6 SERDAR ÖZKA 3 - 9 TANER UÇARE
T7 HİSAR UYAR 2 - 9 CİHANGİR
T8 DAVID PRESSE 9 - 7 MEHMET KUTLU
T9 JACOB OMRAD 9 - 8 BÜLENT BAHA
T10 ALAATTİN Ö 4 - 9 MEHMET ALİ
T11 HALİL TULAN 6 - 9 SIMON ARDAGI
T12 YUVAL YAVNIE 6 - 9 UMUR ARAS
T13 HEFTZ MOALM 1 - 9 NISSIM MURCI
7. Round : 04/05/2019 16:25
T1 MEIR MORDECH 6 - 9 SOINGULI AMI
T2 HALİL TULAN 0 - 9 ALİ ÇETİN
T3 SIMON ARDAGI 4 - 9 KAKHABER NAT
T4 YASİN OKAL 9 - 0 MEHMET KUTLU
T5 JUERGEN ORLO 9 - 0 NISSIM MURCI
T6 MEHMET ÇİL 9 - 6 MERAL YILMAZ
T7 ERCAN AKIN 7 - 9 MURAT ÖZYIL
T8 HEFTZ MOALM 9 - 7 Konrad Frös
T9 FELIX ZIVA 2 - 9 DAVID PRESSE
T10 MEHMET ALİ 9 - 6 MURAT HAZIR
T11 JACOB OMRAD 9 - 5 Nariman Reza
T12 İBRAHİM KA 8 - 9 ALAATTİN Ö
T13 AYKUT UZEL 7 - 9 SHIMON KAGAN
T14 YUVAL YAVNIE 9 - 1 MURAT MURAT
T15 SERDAR ÖZKA 1 - 9 UMUR ARAS
T16 BÜLENT BAHA 9 - 5 JEAN ABI HAI
T17 SABRİ BÜY 4 - 9 CİHANGİR
T18 ILYA MEGLASH 3 - 9 TANER UÇARE
T19 OZAN ÖZGÜR 3 - 9 HİSAR UYAR
Sit-out : ÖMER MERT GÜLAÇTI
6. Round : 04/05/2019 14:40
T1 ÖMER MERT G 9 - 5 SIMON ARDAGI
T2 ALİ ÇETİN 0 - 9 SOINGULI AMI
T3 İBRAHİM KA 2 - 9 KAKHABER NAT
T4 NISSIM MURCI 9 - 6 JEAN ABI HAI
T5 MEIR MORDECH 9 - 3 Nariman Reza
T6 JUERGEN ORLO 9 - 3 ERCAN AKIN
T7 HALİL TULAN 9 - 7 TANER UÇARE
T8 HEFTZ MOALM 5 - 9 MEHMET KUTLU
T9 YASİN OKAL 9 - 3 FELIX ZIVA
T10 SERDAR ÖZKA 9 - 0 Konrad Frös
T11 MURAT ÖZYIL 9 - 7 YURI AKOPOV
T12 HİSAR UYAR 9 - 6 IVAYLO ZAHAR
T13 JACOB OMRAD 9 - 3 SERKAN ÇALI
T14 CEMALETTİN 7 - 9 MEHMET ALİ
T15 BÜLENT BAHA 9 - 0 SHAY ASRAFF
T16 MEHMET ÇİL 9 - 8 ATANAS TACHE
T17 ALAATTİN Ö 9 - 3 TALAT BAĞIB
T18 SHIMON KAGAN 9 - 1 NESRİN BECE
T19 OZAN GÜNDO 2 - 9 UMUR ARAS
T20 DAVID PRESSE 9 - 0 Minh NGUYEN
T21 OZAN ÖZGÜR 9 - 5 OKTAY LÖKBA
T22 ILYA MEGLASH 9 - 3 BÜLENT ERC
T23 SABRİ BÜY 3 - 9 MURAT HAZIR
T24 AYKUT UZEL 9 - 7 Stephane Tre
T25 YILMAZ YİĞ 3 - 9 CİHANGİR
T26 MURAT MURAT 9 - 3 Tilman SÖHN
T27 KAĞAN KARAK 8 - 9 MERAL YILMAZ
T28 YUVAL YAVNIE 9 - 1 POURYA MAHOT
5. Round : 04/05/2019 12:50
T1 JUERGEN ORLO 3 - 9 ALİ ÇETİN
T2 MEIR MORDECH 0 - 9 SIMON ARDAGI
T3 ÖMER MERT G 9 - 5 ERCAN AKIN
T4 HEFTZ MOALM 9 - 3 MURAT HAZIR
T5 MURAT MURAT 7 - 9 HALİL TULAN
T6 OZAN ÖZGÜR 0 - 9 Nariman Reza
T7 Konrad Frös 9 - 6 YURI AKOPOV
T8 HİSAR UYAR 2 - 9 İBRAHİM KA
T9 MEHMET KUTLU 9 - 2 SHAY ASRAFF
T10 OZAN GÜNDO 0 - 9 NISSIM MURCI
T11 MEHMET ÇİL 7 - 9 FELIX ZIVA
T12 YILMAZ YİĞ 8 - 9 KAKHABER NAT
T13 YASİN OKAL 9 - 6 POURYA MAHOT
T14 ILYA MEGLASH 4 - 9 SABRİ BÜY
T15 SERDAR ÖZKA 9 - 8 CİHANGİR
T16 AYKUT UZEL 2 - 9 JEAN ABI HAI
T17 DAVID PRESSE 4 - 9 TANER UÇARE
T18 Minh NGUYEN 9 - 5 BURAK ÇULHA
T19 ERHAN YENİ 1 - 9 MERAL YILMAZ
T20 Veselin Dyak 7 - 9 Stephane Tre
T21 CEMALETTİN 9 - 1 FAYSAL SABUN
T22 DİNÇER GÜ 2 - 9 SHIMON KAGAN
T23 ATANAS TACHE 9 - 8 HANON RAFY
T24 HÜSEYYİN G 8 - 9 MURAT ÖZYIL
T25 YUVAL YAVNIE 9 - 3 NEDİM YARDI
T26 Tilman SÖHN 9 - 5 FUAT ERDAĞ
T27 JACOB OMRAD 9 - 5 HALUK TECER
T28 YOAV IDA 4 - 9 OKTAY LÖKBA
T29 MEHMET ALİ 9 - 6 TURAN KAYA
T30 ALAATTİN Ö 9 - 0 KEMAL OKAL
T31 CÜNEYT ARGU 0 - 9 BÜLENT ERC
T32 REFİK VURAL 4 - 9 TALAT BAĞIB
T33 BÜLENT BAHA 9 - 8 MEHMET TURAN
T34 KAĞAN KARAK 9 - 2 MUHSİN YAYI
T35 ROSEN STOYAN 2 - 9 SERKAN ÇALI
T36 RICARDO MALA 6 - 9 NESRİN BECE
T37 BERKANT BİL 7 - 9 IVAYLO ZAHAR
T38 GAVRIEL MENA 2 - 9 UMUR ARAS
Sit-out : SOINGULI AMIROV
4. Round : 04/05/2019 11:00
T1 JUERGEN ORLO 9 - 4 JEAN ABI HAI
T2 AYKUT UZEL 2 - 9 SIMON ARDAGI
T3 HALİL TULAN 2 - 9 SOINGULI AMI
T4 MEIR MORDECH 9 - 2 MURAT HAZIR
T5 Nariman Reza 6 - 9 ALİ ÇETİN
T6 ÖMER MERT G 9 - 6 NISSIM MURCI
T7 ERCAN AKIN 9 - 0 YASİN OKAL
T8 HİSAR UYAR 9 - 8 OKTAY LÖKBA
T9 MURAT MURAT 9 - 8 KEMAL OKAL
T10 JACOB OMRAD 7 - 9 YURI AKOPOV
T11 HEFTZ MOALM 9 - 2 HANON RAFY
T12 MEHMET ÇİL 9 - 5 UMUR ARAS
T13 NEDİM YARDI 5 - 9 KAKHABER NAT
T14 FELIX ZIVA 9 - 7 Minh NGUYEN
T15 OZAN ÖZGÜR 9 - 3 Stephane Tre
T16 MUHSİN YAYI 4 - 9 DAVID PRESSE
T17 OZAN GÜNDO 9 - 3 SERKAN ÇALI
T18 HALUK TECER 6 - 9 CİHANGİR
T19 TANER UÇARE 9 - 0 MEHMET ALİ
T20 KAĞAN KARAK 6 - 9 SABRİ BÜY
T21 IVAYLO ZAHAR 4 - 9 SHAY ASRAFF
T22 ATANAS TACHE 6 - 9 İBRAHİM KA
T23 YILMAZ YİĞ 9 - 7 BÜLENT ERC
T24 ILYA MEGLASH 9 - 7 CEMALETTİN
T25 SERDAR ÖZKA 9 - 3 YUVAL YAVNIE
T26 DİNÇER GÜ 5 - 9 MEHMET KUTLU
T27 GAVRIEL MENA 4 - 9 Konrad Frös
T28 ERHAN YENİ 2 - 9 POURYA MAHOT
T29 MERAL YILMAZ 9 - 5 ADAM PRAGER
T30 CEMAL ÖZTEM 6 - 9 YOAV IDA
T31 DENİZ KIZIL 5 - 9 NESRİN BECE
T32 Tilman SÖHN 9 - 8 Eran LEVI
T33 MIHAI CATALI 5 - 9 FUAT ERDAĞ
T34 İLYAS YAVUZ 8 - 9 BURAK ÇULHA
T35 SHIMON KAGAN 9 - 7 ERDİNÇ GÜ
T36 CÜNEYT ARGU 9 - 2 HALDUN ENGİ
T37 BERKANT BİL 9 - 4 KONSTANTINOS
T38 ROSEN STOYAN 9 - 4 İSMAİL Bİ
T39 RICARDO MALA 9 - 4 YAVUZ GENÇ
T40 MAHİR GÜRS 2 - 9 MEHMET TURAN
T41 ALBERT KHODA 5 - 9 TURAN KAYA
T42 FLORIN ALEXA 3 - 9 TALAT BAĞIB
T43 HÜSEYYİN G 9 - 6 SASON SHEMES
T44 Veselin Dyak 9 - 5 TONI BERNABA
T45 REFİK VURAL 9 - 7 ARTUR PETROS
T46 BÜLENT BAHA 9 - 4 OLCAY LÖKBA
T47 MURAT ÖZYIL 9 - 5 METİN ÇUBU
T48 FUAT HAKAN U 5 - 9 ALAATTİN Ö
T49 SELAHATTİN 6 - 9 FAYSAL SABUN
3. Round : 03/05/2019 22:45
T1 BÜLENT ERC 7 - 9 Nariman Reza
T2 MEIR MORDECH 9 - 7 CİHANGİR
T3 JEAN ABI HAI 9 - 0 OKTAY LÖKBA
T4 HANON RAFY 2 - 9 ALİ ÇETİN
T5 ERCAN AKIN 9 - 3 TANER UÇARE
T6 SERKAN ÇALI 4 - 9 SOINGULI AMI
T7 JACOB OMRAD 4 - 9 JUERGEN ORLO
T8 MUHSİN YAYI 7 - 9 NISSIM MURCI
T9 AYKUT UZEL 9 - 5 HEFTZ MOALM
T10 KAĞAN KARAK 8 - 9 YASİN OKAL
T11 ÖMER MERT G 9 - 5 FELIX ZIVA
T12 ATANAS TACHE 6 - 9 MURAT HAZIR
T13 ERHAN YENİ 6 - 9 SIMON ARDAGI
T14 HALİL TULAN 9 - 1 KEMAL OKAL
T15 Stephane Tre 9 - 6 ERDİNÇ GÜ
T16 SABRİ BÜY 9 - 0 CEMAL ÖZTEM
T17 SERDAR ÖZKA 9 - 3 METİN ÇUBU
T18 İBRAHİM KA 9 - 5 SHIMON KAGAN
T19 Konrad Frös 9 - 3 FUAT ERDAĞ
T20 YILMAZ YİĞ 9 - 2 OLCAY LÖKBA
T21 ILYA MEGLASH 9 - 5 TALAT BAĞIB
T22 DAVID PRESSE 9 - 6 Tilman SÖHN
T23 MURAT MURAT 9 - 6 BURAK ÇULHA
T24 OZAN GÜNDO 9 - 5 FAYSAL SABUN
T25 İLYAS YAVUZ 5 - 9 POURYA MAHOT
T26 CEMALETTİN 9 - 7 SASON SHEMES
T27 CÜNEYT ARGU 6 - 9 HALUK TECER
T28 Veselin Dyak 3 - 9 YURI AKOPOV
T29 GAVRIEL MENA 9 - 6 YOAV IDA
T30 IVAYLO ZAHAR 9 - 1 İSMAİL Bİ
T31 SELAHATTİN 5 - 9 MEHMET KUTLU
T32 MEHMET ALİ 9 - 4 Eran LEVI
T33 FUAT HAKAN U 8 - 9 Minh NGUYEN
T34 MIHAI CATALI 2 - 9 KAKHABER NAT
T35 ROSEN STOYAN 0 - 9 NEDİM YARDI
T36 HİSAR UYAR 9 - 6 NESRİN BECE
T37 ADAM PRAGER 5 - 9 UMUR ARAS
T38 DİNÇER GÜ 9 - 7 BERKANT BİL
T39 ALAATTİN Ö 0 - 9 SHAY ASRAFF
T40 YUVAL YAVNIE 9 - 7 ARTUR PETROS
T41 MEHMET ÇİL 9 - 8 TURAN KAYA
T42 DENİZ KIZIL 7 - 9 OZAN ÖZGÜR
T43 KEMAL ERDEM 0 - 9 REFİK VURAL
T44 OFIR BALALI 3 - 9 TONI BERNABA
T45 MEHMET TURAN 9 - 3 GAMZE DEMİR
T46 RICARDO MALA 9 - 2 DURSUN ÇET
T47 ATİLLA İNA 7 - 9 BÜLENT BAHA
T48 MAHİR GÜRS 9 - 3 ESRA ÖZKAN
T49 ALBERT KHODA 9 - 5 HÜSEYİN Ö
T50 HALDUN ENGİ 9 - 6 ABDULLAH ŞE
T51 HÜSEYYİN G 9 - 1 ELI ROYMI
T52 KONSTANTINOS 9 - 4 SALİH EKİC
T53 FLORIN ALEXA 9 - 8 ALİ OLGUN
T54 MURAT ÖZYIL 9 - 7 YAIR SHUSTER
T55 ŞEREF ŞERO 8 - 9 YAVUZ GENÇ
T56 MERAL YILMAZ 9 - 0 DAN GEVA
2. Round : 03/05/2019 20:30
T1 BURAK ÇULHA 2 - 9 SOINGULI AMI
T2 DENİZ KIZIL 0 - 9 JUERGEN ORLO
T3 İLYAS YAVUZ 2 - 9 Nariman Reza
T4 HİSAR UYAR 8 - 9 TANER UÇARE
T5 YASİN OKAL 9 - 8 KAKHABER NAT
T6 HEFTZ MOALM 9 - 8 ARTUR PETROS
T7 HANON RAFY 9 - 1 NESRİN BECE
T8 METİN ÇUBU 6 - 9 SIMON ARDAGI
T9 ERHAN YENİ 9 - 4 Tilman SÖHN
T10 ERCAN AKIN 9 - 7 SHAY ASRAFF
T11 POURYA MAHOT 2 - 9 KEMAL OKAL
T12 SERDAR ÖZKA 8 - 9 JACOB OMRAD
T13 Veselin Dyak 1 - 9 CİHANGİR
T14 ÖMER MERT G 9 - 6 CEMAL ÖZTEM
T15 OZAN ÖZGÜR 8 - 9 SERKAN ÇALI
T16 ATANAS TACHE 9 - 2 IVAYLO ZAHAR
T17 OKTAY LÖKBA 9 - 2 Eran LEVI
T18 Konrad Frös 8 - 9 ALİ ÇETİN
T19 UMUR ARAS 8 - 9 MURAT HAZIR
T20 AYKUT UZEL 9 - 1 OLCAY LÖKBA
T21 CEMALETTİN 5 - 9 JEAN ABI HAI
T22 Minh NGUYEN 7 - 9 BÜLENT ERC
T23 ALAATTİN Ö 7 - 9 MUHSİN YAYI
T24 HALİL TULAN 9 - 1 FAYSAL SABUN
T25 NISSIM MURCI 9 - 8 YOAV IDA
T26 KAĞAN KARAK 9 - 6 ADAM PRAGER
T27 MEIR MORDECH 9 - 3 MEHMET ALİ
T28 FELIX ZIVA 9 - 3 TURAN KAYA
T29 ERDİNÇ GÜ 9 - 8 DURSUN ÇET
T30 MEHMET KUTLU 9 - 5 YAIR SHUSTER
T31 MURAT MURAT 9 - 7 ELI ROYMI
T32 RICARDO MALA 7 - 9 YILMAZ YİĞ
T33 MEHMET ÇİL 9 - 7 OFIR BALALI
T34 ATİLLA İNA 3 - 9 İBRAHİM KA
T35 FLORIN ALEXA 2 - 9 NEDİM YARDI
T36 KEMAL ERDEM 6 - 9 SELAHATTİN
T37 CÜNEYT ARGU 9 - 8 HÜSEYİN Ö
T38 OZAN GÜNDO 9 - 0 DAN GEVA
T39 SHIMON KAGAN 9 - 2 GAMZE DEMİR
T40 TONI BERNABA 7 - 9 HALUK TECER
T41 BERKANT BİL 9 - 7 ALBERT KHODA
T42 MERAL YILMAZ 4 - 9 TALAT BAĞIB
T43 ILYA MEGLASH 9 - 3 ESRA ÖZKAN
T44 MEHMET TURAN 3 - 9 SASON SHEMES
T45 FUAT ERDAĞ 9 - 1 SALİH EKİC
T46 YUVAL YAVNIE 9 - 8 HALDUN ENGİ
T47 BÜLENT BAHA 4 - 9 YURI AKOPOV
T48 DİNÇER GÜ 9 - 3 MURAT ÖZYIL
T49 MIHAI CATALI 9 - 7 REFİK VURAL
T50 Stephane Tre 9 - 7 ABDULLAH ŞE
T51 FUAT HAKAN U 9 - 7 ALİ OLGUN
T52 YAVUZ GENÇ 7 - 9 SABRİ BÜY
T53 ŞEREF ŞERO 6 - 9 GAVRIEL MENA
T54 MAHİR GÜRS 4 - 9 ROSEN STOYAN
T55 HÜSEYYİN G 8 - 9 İSMAİL Bİ
T56 KONSTANTINOS 6 - 9 DAVID PRESSE
1. Round : 03.05.2019 17:50
T1 MIHAI CATALI 7 - 9 KEMAL OKAL
T2 ALBERT KHODA 7 - 9 MURAT HAZIR
T3 NEDİM YARDI 4 - 9 BURAK ÇULHA
T4 SABRİ BÜY 2 - 9 SOINGULI AMI
T5 Veselin Dyak 9 - 3 HÜSEYİN Ö
T6 DİNÇER GÜ 6 - 9 MUHSİN YAYI
T7 ALAATTİN Ö 9 - 6 DURSUN ÇET
T8 KAĞAN KARAK 9 - 4 İBRAHİM KA
T9 HİSAR UYAR 9 - 8 MERAL YILMAZ
T10 MAHİR GÜRS 4 - 9 FELIX ZIVA
T11 ERHAN YENİ 9 - 2 SASON SHEMES
T12 JUERGEN ORLO 9 - 2 ALİ OLGUN
T13 OZAN GÜNDO 3 - 9 JEAN ABI HAI
T14 SERDAR ÖZKA 9 - 6 BÜLENT BAHA
T15 Stephane Tre 6 - 9 SIMON ARDAGI
T16 GAMZE DEMİR 5 - 9 Nariman Reza
T17 ALİ ÇETİN 9 - 5 İSMAİL Bİ
T18 Tilman SÖHN 9 - 2 DAN GEVA
T19 Minh NGUYEN 9 - 2 ABDULLAH ŞE
T20 MEIR MORDECH 9 - 8 YILMAZ YİĞ
T21 MEHMET ÇİL 1 - 9 İLYAS YAVUZ
T22 FUAT HAKAN U 2 - 9 OLCAY LÖKBA
T23 BERKANT BİL 8 - 9 METİN ÇUBU
T24 OZAN ÖZGÜR 9 - 6 OFIR BALALI
T25 ESRA ÖZKAN 8 - 9 POURYA MAHOT
T26 MEHMET KUTLU 0 - 9 NESRİN BECE
T27 TALAT BAĞIB 2 - 9 YOAV IDA
T28 SHIMON KAGAN 4 - 9 SHAY ASRAFF
T29 MURAT ÖZYIL 5 - 9 TANER UÇARE
T30 AYKUT UZEL 9 - 2 KEMAL ERDEM
T31 TONI BERNABA 8 - 9 FAYSAL SABUN
T32 RICARDO MALA 3 - 9 CEMAL ÖZTEM
T33 YAVUZ GENÇ 7 - 9 HANON RAFY
T34 ERCAN AKIN 9 - 3 FUAT ERDAĞ
T35 DAVID PRESSE 7 - 9 Eran LEVI
T36 KONSTANTINOS 4 - 9 TURAN KAYA
T37 IVAYLO ZAHAR 9 - 2 YURI AKOPOV
T38 HÜSEYYİN G 6 - 9 KAKHABER NAT
T39 YUVAL YAVNIE 5 - 9 ATANAS TACHE
T40 JACOB OMRAD 9 - 3 ERDİNÇ GÜ
T41 ÖMER MERT G 9 - 5 GAVRIEL MENA
T42 SELAHATTİN 6 - 9 SERKAN ÇALI
T43 MURAT MURAT 3 - 9 CEMALETTİN
T44 DENİZ KIZIL 9 - 5 ELI ROYMI
T45 ARTUR PETROS 9 - 7 YAIR SHUSTER
T46 ATİLLA İNA 4 - 9 ADAM PRAGER
T47 BÜLENT ERC 9 - 4 SALİH EKİC
T48 ŞEREF ŞERO 8 - 9 YASİN OKAL
T49 FLORIN ALEXA 6 - 9 Konrad Frös
T50 MEHMET TURAN 4 - 9 UMUR ARAS
T51 HALİL TULAN 9 - 2 HALUK TECER
T52 REFİK VURAL 7 - 9 NISSIM MURCI
T53 ILYA MEGLASH 6 - 9 HEFTZ MOALM
T54 CÜNEYT ARGU 0 - 9 CİHANGİR
T55 ROSEN STOYAN 5 - 9 MEHMET ALİ
T56 HALDUN ENGİ 5 - 9 OKTAY LÖKBA



Flag Counter
Play Backgammon